Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Liucifer_Petrolis

Atsiliepimas apie serverį

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, esu jau Liuciferis_Petrolis, serverio taksistas, žinau aš jau nebe naujokas, jeigu tiesą sakant kiek laiko žaidžiu tai žaidžiu nuo gruodžio mėnesio, bet norint pamatyti visą tikrąjį serverio vidų man reikėjo laiko, o aš turėjau laiko pamatyti kokia yra šauni administracija, tiek ir per tas Kalėdas, kokios buvo nuostabios dovanos, graži eglutė, o labiausiai mane nustebino viskas per vėliavos diena, daug kas nežino šios dienos, net tyngi pasižiūrėt į kalendorių, bet jei serveryje yra išpučiami tokie maži dalykai, kurie yra nebūtini serverio kokybei, tai galiu tikrai tvirtai pasakyti, kad šis serveris yra aukščiau už gerą kokybę. Tiesiog kartais net verčia nusišypsoti ką serveris dėl tokių žaidėjų kaip mes, verčia juos daryti, tuos kurie turi V.I.P statusą, tie kurie kaip sakant samp'o kalba ,,flood'iną'' per /vis siūlydami pagalba tiek naujokams, tiek paprastiems žaidėjams, ne veltui šis serveris yra geriausias, kai yra tokių sumanių administratorių, kurie nesėdi rankas nuleidę ir žiūri kaip serveris žlunga, ne tokių čia manau nėra, niekados nemačiau tokios serveryje sistemos, tokios kuri gali naujokus pradžiuginti, tokius kaip mes... Dėkui administracijai serverio už šaunų darbą, sėkmės darbuose :)


 


Liuciferis_Petrolis


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo, ačiū už gerus atsiliepimus. Tik tie vipai rimtai per daug pagalbos duoda  :lol:  :lol: 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na aš su tavimi sutinku, dėl VIP statuso žaidėju. Šis serveris tavo požiūriu yra aukštos kokybės, tikėkimes, kad lygiai toks pat, yra, bei bus serverio žaidėjai. Linkiu viso ko gereusio šiame projekte.;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...