Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Saulius_Alimanas

[Apklausa] Teleportai žaidime.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki noriu sužinoti ar jums reikalingi serveryje teleportai? (Bent jau man galėtu jų išvis nebūti arba palikti tik koki viena)Tikiuosi į mūsų nuomone atsižvelgs Britas su Inviu.

 

A- Taip reikalingi, nereiki nieko keisti.

B- Nereikia tiek daug galėtu palikti tik /tplv

C- Nereikia tiek daug galėtu palikti tik /tpdarbas

D- Nereikia išvis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš sutinku su "B" variantu. Nereikia tų /tpklanas, /tpdarbas ir t.t. Paliekam daugiau darbo taxistams !!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau per vėlu išimti teleportus, visi priprato prie jų, o ir dauguma yra nusipirkę vipą vien dėl teleportų.. Todėl, norėjot teleportų tai ir turėkit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš sutinku su D , dabar kada neturiu vip'o , pajutau ką reškia tikras žaidimas , kai lauki taxi , arba čigonini dviračius.. Šiuo metu Las-Venturas jau vos ne freeroam , dar čj įdės komandų /tpnamas , /tpverslas , /tp[JŪSŲ NORIMA VIETA]...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidėjai tarė, o pgr. administracija padarė!

 

Teleportai įsigalėjo dėl to, jog daugelis žaidėjų to norėjo: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/60096-itin-svarbi-apklausa-kuri-gali-stipriai-%C4%AFtakoti-j%C5%ABs%C5%B3-%C5%BEaidim%C4%85/

 

Teleportai tik pagreitina žaidimą, kuris anksčiau šiek tiek vykdavo ilgiau, man asmeniškai tai patinka ir visiškai netrukdo.

Drąsiai galiu teigti, jog jokių pakeitimų ties tuo nebus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

A - Kodėl?Man įdomu tada dėl ko pirktų žmonės kreditus ir VIP ,kad galėtų pasiimti Coltą?Ir pasihealinti kas 30 sekundžių nuo paskutinio žalos padarymo?Aš sakau ,kad čia viskas gerai jau taip sugriežtino kadangi dabar atsirado 30 sekundžių ir taip toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va va , visiškai sutinku su Tosha , būna ir tokių kurie neturi vipų , ir naudojasi Taxi paslaugom.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidėjai tarė, o pgr. administracija padarė!

 

Teleportai įsigalėjo dėl to, jog daugelis žaidėjų to norėjo: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/60096-itin-svarbi-apklausa-kuri-gali-stipriai-%C4%AFtakoti-j%C5%ABs%C5%B3-%C5%BEaidim%C4%85/

 

Teleportai tik pagreitina žaidimą, kuris anksčiau šiek tiek vykdavo ilgiau, man asmeniškai tai patinka ir visiškai netrukdo.

Drąsiai galiu teigti, jog jokių pakeitimų ties tuo nebus.

Ačiu už nuomone, tiesa jie pagreitina žaidima, bet taksistai neturi darbo, ir teleportais daug kas piknaudžiauja... Šiaip žaidžiau prieš ateinant į šį projekta kitame serveryje, (jo pavadinimo neminėsiu, bet ten žaidžia irgi vakarais virš 200 žaodėjų) kuriame nėra teleportu, tame serveryje taksistai turi darbo į vales ir niekas nesiskundė, kad nėra teleportu, nes tame projekte tai įprasta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...