Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Svečias Lafa_Marino

FTB 2

Rekomenduoti pranešimai

O mano nuomone išvis kietai būtų, jeigu PD-Aras-FTB būtų viename dideliame pastate, visiems po tam tikros vietos paskirt, ar manot bus perdidelė mėsmalė? ;x

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesiog pagal mane FTB bazė turėtų būti antrame garaže, po aras baze. Bazė būtų bendra tiek FTB, tiek aro.

 

Reikėtų realiai visas bazes perkeisti, PD bazė yra permaža, kad kartu būtų ir FTB bazė.

 

Jo mačiau, ten garažas yra laisvas, ftb mašinom būtų tikrai gan neblogai, ginklai susidėtu bendrai joa? Tai ką čia Karoli, paprašyt brito jog perkeltu pickup bei mašinas į ta bazę, ir viskas. Nesunku,  aš sutinku su tavo idėja ;) Ir serveris nebūtų apkrautas objektų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražu, bet mūsų mintys sutampa :D Šiandieną ryte pradėjau irgi FTB mappinti toje pačioje vietoje :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Graži bazė, bet su tuo liftu kur mašinom tai nemanau, kad gerai. Kol visi išvažiuos, o dar specialiai žais su liftu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai puikis darbas. Be žodžių. 10/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo mačiau, ten garažas yra laisvas, ftb mašinom būtų tikrai gan neblogai, ginklai susidėtu bendrai joa? Tai ką čia Karoli, paprašyt brito jog perkeltu pickup bei mašinas į ta bazę, ir viskas. Nesunku,  aš sutinku su tavo idėja ;) Ir serveris nebūtų apkrautas objektų.

Na ginklai būtų kažkur ten pat, kur ir aras ginklai, arba tiesiog bendras pickupas. Būtų dar galbūt pats garažas kažkiek apatinis kažkiek pagerintas, tarkim įdėti vartai apačioje.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va, ši bazė jau manau gera visai. Manau OK būtų ją įkelt.

 

 

O gal būt būtų gerai PD kartu su FTB ? Kadangi jie tokie kaip paaukštinti PD nariai, o SP būtų galima sujungti su Aras, jai tai būtų imanoma.

 

Aras arčiau PD, negu FTB. Todėl PD ir FTB kartu sunku man įsivaizduot :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na asmeniškai aš pasilieku vis tiek prie nuomonės, kad FTB  bazė turėtų būti kartu su aras baze. Sumapinta normaliai, dabar visi sako, kad gražu, tačiau bus tas pats, kas ir su dabartine baze. Po kiek laiko visus skūsis, kad tas ir anas blogai.

neišbandęs nesužinosi. Mano manymų, žmonės labiau skūsis, jei bus bendra bazė. O dabar Lafa sumappino, atidirbo, ir dabar nekeltūmėt, kokia jam motyvacija tada. Ir manau šita bazė duotų ūnikalumo serveriui o ne paprastai po aru.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tikrai patiko, +like.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na asmeniškai aš pasilieku vis tiek prie nuomonės, kad FTB  bazė turėtų būti kartu su aras baze. Sumapinta normaliai, dabar visi sako, kad gražu, tačiau bus tas pats, kas ir su dabartine baze. Po kiek laiko visus skūsis, kad tas ir anas blogai.

Šiaip Karoli manau šiame serveryje jau žaidėjai yra per daug išlepinti jūsų. (ne sakau kad tai yra blogai) bet tiesiog jau žaidėjai žino - jei bazė jiems nepatiks, vėl ją keisit... Tiesiog darykit sprendimą pagal save! :D

„kas ir su dabartine baze. Po kiek laiko visus skūsis, kad tas ir anas blogai.“ - Manau tik šitą kad žaidėjams jau ši bazė pabodo, arba tiesiog keturios sienos nekaip atrodo serveryje.

-Ką žinau kažką nusišneku..

Aš bandžiau kažką įrodyt bet dabar aš.....

 

O apie patį darbą- Įdėja labai, labai patiko man, tik pati bazės išvaizda nepatiko (kalbu apie pastatą)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neišbandęs nesužinosi. Mano manymų, žmonės labiau skūsis, jei bus bendra bazė. O dabar Lafa sumappino, atidirbo, ir dabar nekeltūmėt, kokia jam motyvacija tada. Ir manau šita bazė duotų ūnikalumo serveriui o ne paprastai po aru.

Kitas dalykas, dėl kurio neverta kelti šios bazės: Kur liftas kelia mašiną, buginsis (nevisada, bet buginsis). Nepabandęs? Tai dabar mums gal visas bazes sukelti, kad žinoti, kuri labiausiai patinka? Žmonės skūsis? MESKIT DARBUOTOJUS TOKIUS, KURIE NESUGEBA NORMALIAI SUTARTI SU KITOM TEISĖSAUGOS SRITIM. "Lafa sumappino, atidirbo, ir dabar nekeltūmėt, kokia jam motyvacija tada." bandai sužaisti pasakydamas šiuos žodžius. Unikalumo? UNIKALU buvo ir tada, kai buvo pastatęs lūšną, po kuria slėpėsi FTB ofisas, po kiek laiko visi pradėjo skūstis? Po kelių savaičių, jeigu negreičiau.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kitas dalykas, dėl kurio neverta kelti šios bazės: Kur liftas kelia mašiną, buginsis (nevisada, bet buginsis). Nepabandęs? Tai dabar mums gal visas bazes sukelti, kad žinoti, kuri labiausiai patinka? Žmonės skūsis? MESKIT DARBUOTOJUS TOKIUS, KURIE NESUGEBA NORMALIAI SUTARTI SU KITOM TEISĖSAUGOS SRITIM. "Lafa sumappino, atidirbo, ir dabar nekeltūmėt, kokia jam motyvacija tada." bandai sužaisti pasakydamas šiuos žodžius. Unikalumo? UNIKALU buvo ir tada, kai buvo pastatęs lūšną, po kuria slėpėsi FTB ofisas, po kiek laiko visi pradėjo skūstis? Po kelių savaičių, jeigu negreičiau.

Aš tiesiog bandau paneigti tavo mintį apie bazę po aru. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ginklai būtų kažkur ten pat, kur ir aras ginklai, arba tiesiog bendras pickupas. Būtų dar galbūt pats garažas kažkiek apatinis kažkiek pagerintas, tarkim įdėti vartai apačioje.

 

Bendrai būtų geriausia. Manau tai bus geriausia, kaip tu dabar manai. Nes serverį kraut objektais tikrai nelabai gerai. Bet vistiek lafai blogai jog mepnio ir taip... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tiesiog bandau paneigti tavo mintį apie bazę po aru. 

Pagrįsdamas tuo, kad darbuotojai nesutars, tai ir kažką galvokit, kad darbuotojai sutartų tiek jūsų, tiek aro.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kitas dalykas, dėl kurio neverta kelti šios bazės: Kur liftas kelia mašiną, buginsis (nevisada, bet buginsis). Nepabandęs? Tai dabar mums gal visas bazes sukelti, kad žinoti, kuri labiausiai patinka? Žmonės skūsis? MESKIT DARBUOTOJUS TOKIUS, KURIE NESUGEBA NORMALIAI SUTARTI SU KITOM TEISĖSAUGOS SRITIM. "Lafa sumappino, atidirbo, ir dabar nekeltūmėt, kokia jam motyvacija tada." bandai sužaisti pasakydamas šiuos žodžius. Unikalumo? UNIKALU buvo ir tada, kai buvo pastatęs lūšną, po kuria slėpėsi FTB ofisas, po kiek laiko visi pradėjo skūstis? Po kelių savaičių, jeigu negreičiau.

Mano manymu žmonės pradeda skūstis dėl to jog tos bazės greitai pabosta, ir tada ieško dingsčių dėl ko reiktų keisti bazę.

 

Be to labai graži bazė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagrįsdamas tuo, kad darbuotojai nesutars, tai ir kažką galvokit, kad darbuotojai sutartų tiek jūsų, tiek aro.

Nu supranti Invi, popirma taremės dėl bazės, atskiros, poto persigalvojai(nežinau kokiu aspektu). Bet Dabar vėl gerą bazę sumappino(Jau antrą) Ir vistiek tu nesutinki.. O mano nuomone atskira bazė būtų geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbas tikrai gražus, daina tai iškarto muted 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasakysiu vieną šiame serveryje per daug išlepę žmonės kur seniau žaidžiau (daugas kas žinot) nekeisdavo metais bazių ir niekas taip nezyzdavo, kaip čia, kad kas 3 mėnesius keisti bazę.Man asmeniškai šita bazė labai gera.Gražu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bazė tikrai labai graži, sutinku su gasoliu, jog visi žais su liftu, bet teks susitarti ir daryti įrodymus, jeigu darbuotojai nusižengia. Keistai atrodytų bendra bazė, ši yra tikrai graži.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

KELT I SERVERI IR STAIGIAI!! 1000000/10 PUIKUS DARBAS, INVI, BRITAI KREIPIUOSI Y JUS. KELIAT SITA BAZE Y SERVA IR VISKAS!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauriai gera baze LIKE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow, originali idėja su tuo mašinų liftu. Gražu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vistiek nekels darbo.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...