Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Saimonas_Boss

Atsiliepimai apie serverį!

Rekomenduoti pranešimai

Na, ką sveiki visi. Serveryje jau nesu visiškai naujokas, sugebu normaliai orientuotis jame, užsidirbti pinigų, bei padėti kitiems. Per pačias pirmąsias dienas atlikau emigracijas, gavau nemokamą VIP statusą, o dar kelių dienų bėgyje, įsidarbinau į DJ radistų gretas. Tai pats pirmasis mano darbas, ir manau stengsiuosi jame ilgai pradirbti, bet ne tobulėjimui, o savo naudai. Pražaidžiau jau 2 savaites, o serveryje mane labiausiai sudomino, Kalėdinis renginys bei vėliavos šventė! Kokie prizai, dovanos... smagu buvo. Turėjau dar 950 taškų, tai galvojau reiktų kažkaip išsiskirti nuo kitų, tai nusipirkau savo mėgstamiausią aprangą. Vakarykštė diena buvo pati žiauriausiai patirta per mano žaidimo laikotarpį... gavau "užblokavimą". Tiesiog emigracijų prižiūrėtojui per nesusipratimą susibugino spidometras ir rodė didelį greitį ir per 0,2 sekundės vėl susimažino, o pats mašinos greitis buvo normalus... na, ką padarysi, turėjau 750 taškų dar nemokamų tai nusipirkau, tai va ir lošiu toliau.


Kiek tik žaidžiu, tai puikiai sekasi, visi padeda, iš kurių prašau pagalbos. Labiausiai noriu padėkoti šitiems žmonėms kurie pradžioje man padėjo: Just(i)as_Daedo [nepamenu tiksliai ;d] Super_Mario - truputi, bet pagalba buvo reikalinga, bei Sudokū. 


Administracija tobulėkit bei sukurkit žymiai geresnį serverį, negu bet kuris kitas dabar yra. Sėkmės darbuose. ;)


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu,kad serveris patiko. Sekmės žaidime :) Jei ką rašyk man arba kitiems administratoriams

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, jog pasirinkote būtent šį serverį, todėl linkiu Jums visakeriopos sėkmės bei atidumo ;)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis kad atėjai žaisti čia.Nes tikrai tenai kur buvai ankščiau nieko gero nebus :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...