Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Royal_Gangsta

Arvydas_Torres, Elvinas_Nike.. Geda.. Gryni laido riteriai.

Rekomenduoti pranešimai

Tas Elvinas visada toks, per laida davai einam tipo gausi malku, o ateina diena kai reikia susitikti kaip nėra, bet ką padarysi toks 15 -mečio gyvenimas. Visur giriasi, kad tipo 18 metų, o kartą draugas susitiko, o tas prisipažino, kad jam 15.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Kokiu tikslu man kurtis naują paskyrą? ;D Dėl žaidimo susitikti buvo Elvinas_Nike mintis, o aš jį užjausdamas pritariau šiai unikaliai jo idėjai...

 

nu man tai dzin ar tavo ar ne acc, tai jeigu tu norėjai jį užjausti ir susitikti tai kodėl nepagalvojai iš anksto, kad autikas taip retai važiuoja, kad ilgai stovėt reiks? Gi laiką paderint galėjai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu man tai dzin ar tavo ar ne acc, tai jeigu tu norėjai jį užjausti ir susitikti tai kodėl nepagalvojai iš anksto, kad autikas taip retai važiuoja, kad ilgai stovėt reiks? Gi laiką paderint galėjai :)

 

Tai va, kad aš pat kaltas, kad iš anksto nepažiūrėjau kada Sekmadieniais autobusai važiuoja, na bet jau po laiko... žinoma aš pripažįstu, kad aš irgi pasišiūkšlinau, bet bent su rimta priežastimi, o ne sakau, kad buvau, nors iš tikro neatvykau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

čia arvydo naujas acc :D? raštas tas pats, naujai užreigintas :D

 

Ne nu bet ablogai... eit dėl žaidimo muštis :D royal mldc, kad atėjai, o tie tai marozai tariasi tariasi ir dabar atmazina, kad vienam toli, kitas video neįdeda :D Vpš susimušt dėl žaidimo = 0 proto

nu kad ne ... Pažiūrėk kada registruotas.

Nori tegul jis ir aš į ts ateiti galim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ziuriu , tavo kablelei tapo zodziu karocia :D Bet mldc, apsitriohino bahuriukai xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darau išvadą, jog Elvinas_Nike ir tas Torresas lopsardiniai, o Royal iš jų kiečiausias, abu pašiko ir tiek...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

del žaidimo muštis....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Juokas ima,man tokie žmonės kurie per laidą bando primesti kažkuo yra juokingi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

e7d00a4500831aa1b957ecace7bf8709421.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darau išvadą, jog Elvinas_Nike ir tas Torresas lopsardiniai, o Royal iš jų kiečiausias, abu pašiko ir tiek...

 

Darau išvadą, kad neskaitai mano neatvykimo priežąsties...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...