Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Royal_Gangsta

Arvydas_Torres, Elvinas_Nike.. Geda.. Gryni laido riteriai.

Rekomenduoti pranešimai

Triohalos. :) Arvydas šiek tiek normalesnis nei Elvinas. Bet pizduj taip pasitriohint.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Triohalos. :) Arvydas šiek tiek normalesnis nei Elvinas. Bet pizduj taip pasitriohint.. 

 

 

Normalesnis? Pažiek iš vis dingo, Elvis bent į webą prisijungė atmazintis.. o ką anas? Kaip Elvis ir sakė, barankas turguj trina, Elvis bent siemkes į ekraną gliaudo. :DD Prisimink Erce, kaip Arvydas DPi buvo, kokios temos. :DD Vien temos pavadinimą 5 min. skaitai. :D

 

Krč, replay darykit :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Abu White Niggeriai laido princesės jibanos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su tais abiejais tai senai aišku, o tu kaip nabagas ir nuėjai ten. :D:D:D

Ar taip ar taip buciau ejas.. Koldunu norejau pavalgyt :D Tai man pakeliui ^^

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

va taip ir buna ahujielina uz laido, o kai reike jau padaryt prisisika abu, *** bobos, aphailetini...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai manau kad neturėjo tiesiog laiko arba kažkkas buvo jiems :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai manau kad neturėjo tiesiog laiko arba kažkkas buvo jiems :D

EIK EIK EIK.. Vakar dar abu sake joooooo joooo busim gi cia perpisiu as ji pzdc kas bus... Laiko neturejo ^^ suskelei :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Juokdariai. Vis dėl to bent Royalis  atsako už žodžius, ir netriohina. Bet dėl žaidimo eiti plaktis, pzdą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia grynai toks pat įvykis :D


 


1530471_1399163440336243_523711202_n.jpg


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ale hebra įprate net ir realiame gyvenime filmuot įrodymus daryti  :lol:

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gėda neatėjo :D Elvino ryt video lauksime..

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ale hebra įprate net ir realiame gyvenime filmuot įrodymus daryti  :lol:

O kaip nedaryt? Nepatikėtų gi niekas tada.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kam siūlyt jei neatvarysi ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ale hebra įprate net ir realiame gyvenime filmuot įrodymus daryti  :lol:

cia lasventuras be irodimu niekur

 

O seip tai eilvinai kode nekeli db video jei sakai buvai ten? kodel ryt kelsi? laiko juk turi forume sedi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tuoj 2 "nauji" žaidėjai prisiregistruos serve.  ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pagaliau Torres pamate Tema, laukiam jo atmazu :D


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ale hebra įprate net ir realiame gyvenime filmuot įrodymus daryti  :lol:

As ir dar stovedamas pagalvojau daryt ar ne.. :D Tada pagalvojau nieks nepatikes ^^ Tai padariau krastovaizdzio video ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Elvinas_Nike sakei ikelsi video. tai kur jis yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokios intrigos čia verdaa ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki, galite tikėti, galite netikėti, bet aš neatvykau, kadangi Sekmadieniais nuo mano gyvenamosios vietos iki Kauno centro autobusai važiuoja maždaug kas 2 valandas (važiavimo laikas lygiai viena valanda), todėl ir neatvykau, nes būčiau arba 1 valanda anksčiau atvykęs, arba viena valanda vėlavęs. Galėjau atvykti viena valanda anksčiau, bet tikrai nesiruošiu laukti visą valandą ant -11 oro temperatūros bei šalti laukiant nežinia ko... o jei Elvinas_Nike nepasirodė, tai tegul ir nesiūlo susitikti, nes susitikti siūlė jis, o ne aš (ir aišku jis pasišiūkšlino) bei davė savo telefono numerį į kurį bandžiau skambinti, tačiau ragelis buvo atmetinėjamas, ir jam prisiskambinti nepavyko. tai va, laido riteris yra Elvinas_Nike, kadangi jis siūlė man susitikti, bet jis pats nepasirodė bei savo svarbios priežasties nepateikė.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normalesnis? Pažiek iš vis dingo, Elvis bent į webą prisijungė atmazintis.. o ką anas? Kaip Elvis ir sakė, barankas turguj trina, Elvis bent siemkes į ekraną gliaudo. :DD Prisimink Erce, kaip Arvydas DPi buvo, kokios temos. :DD Vien temos pavadinimą 5 min. skaitai. :D

 

Krč, replay darykit :D

 

Užuojauta tau jeigu esi neįgalus ant skaitymo :(, ir porą reikšmingų žodžių tekdavo skaityti net 5 minutes... manau šį pranešimą skaitysi 50 minučių, nes čia žodžių kur kas daugiau :( 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sveiki, galite tikėti, galite netikėti, bet aš neatvykau, kadangi Sekmadieniais nuo mano gyvenamosios vietos iki Kauno centro autobusai važiuoja maždaug kas 2 valandas (važiavimo laikas lygiai viena valanda), todėl ir neatvykau, nes būčiau arba 1 valanda anksčiau atvykęs, arba viena valanda vėlavęs. Galėjau atvykti viena valanda anksčiau, bet tikrai nesiruošiu laukti visą valandą ant -11 oro temperatūros bei šalti laukiant nežinia ko... o jei Elvinas_Nike nepasirodė, tai tegul ir nesiūlo susitikti, nes susitikti siūlė jis, o ne aš (ir aišku jis pasišiūkšlino) bei davė savo telefono numerį į kurį bandžiau skambinti, tačiau ragelis buvo atmetinėjamas, ir jam prisiskambinti nepavyko. tai va, laido riteris yra Elvinas_Nike, kadangi jis siūlė man susitikti, bet jis pats nepasirodė bei savo svarbios priežasties nepateikė.

 

Sveikas Arvydai , vat dabar ir patikėjau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Arvydai , vat dabar ir patikėjau.

čia arvydo naujas acc :D? raštas tas pats, naujai užreigintas :D

 

Ne nu bet ablogai... eit dėl žaidimo muštis :D royal mldc, kad atėjai, o tie tai marozai tariasi tariasi ir dabar atmazina, kad vienam toli, kitas video neįdeda :D Vpš susimušt dėl žaidimo = 0 proto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

čia arvydo naujas acc :D? raštas tas pats, naujai užreigintas :D

 

Ne nu bet ablogai... eit dėl žaidimo muštis :D royal mldc, kad atėjai, o tie tai marozai tariasi tariasi ir dabar atmazina, kad vienam toli, kitas video neįdeda :D Vpš susimušt dėl žaidimo = 0 proto

 

Kokiu tikslu man kurtis naują paskyrą? ;D Dėl žaidimo susitikti buvo Elvinas_Nike mintis, o aš jį užjausdamas pritariau šiai unikaliai jo idėjai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...