Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Matt_Evans

Pristatau - Matt_Evans. [ ATNAUJINTA - 2018-05-30 ]

Rekomenduoti pranešimai

Turbūt žmones rašydami, kad tau neduoda 15 metų o daugiau rašo tik, kad negautu įspėjimu.

Aš jau pažėjes į tavo foto supratau, kad 15 ir tikrai nedaugiau.

Beto Sveikas,malonu susipažint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turbūt žmones rašydami, kad tau neduoda 15 metų o daugiau rašo tik, kad negautu įspėjimu.

Aš jau pažėjes į tavo foto supratau, kad 15 ir tikrai nedaugiau.

Beto Sveikas,malonu susipažint.

 

Kaip kam.. :)

Pats sau duodu tik penkiolika metų.

Man irgi malonu susipažinti.

 

 

Sveikas, matosi mėgsti kebabus.

 

Tobulas agirdi, save parodyk, sėdi už laido ir kramto laidus. Už tokius žodžius jau per barzdą būtum gavęs. Kramtyk toliau laidus, ir rodyk savo ,, mandagumą " .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas malonu susipazinti sekmes zaidime ir tikrame gyvenime.

 

Sveikas, man taip pat malonu.

Pasistenk su tokiais postais per kitas temas neiti,

nes tai yra beprasmis pranešimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu susipažinti. Na įspūdi palikai didelį pirmą kartą, kaip dar buvai paprastas taxi darbuotojas, bet dabar lyg ir toks blatnas palikai, reiškies visur, krč gavai daug dėmesio ir greit pritapai :D bet nieko blogo nesakau, tiesiog toks.. :D Nu aišku, reik pablatnavot. (y) 

 

Nu ką, liniku sėkmės ir atvirai pasakius, matau Tave free admin'o poste :D Tik greit nepasiduok kaip aš ! :D 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu susipažinti. Na įspūdi palikai didelį pirmą kartą, kaip dar buvai paprastas taxi darbuotojas, bet dabar lyg ir toks blatnas palikai, reiškies visur, krč gavai daug dėmesio ir greit pritapai :D bet nieko blogo nesakau, tiesiog toks.. :D Nu aišku, reik pablatnavot. (y) 

 

Nu ką, liniku sėkmės ir atvirai pasakius, matau Tave free admin'o poste :D Tik greit nepasiduok kaip aš ! :D 

 

Sveikas, manau tai ilgiausia šioje temoje..

Na dėkui už nuomonę žinoma, bet esu toks koks ir seniau. Bet gal šiek tiek pasikeitęs, kartais nuotaika pasikeitus, kartais ne. Bet su visais esu labai mandagus. :)

 

Dėl administratoriaus posto, prisipažinsiu, kad jo sieksiu, kad ir kas atsitiktų. Bet nežinau ar tai bus man įmanoma! :D

Tik įdomu dėl ko mane matai administratoriaus poste?

Redaguota nario MattEvans_

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, manau tai ilgiausia šioje temoje..

Na dėkui už nuomonę žinoma, bet esu toks koks ir seniau. Bet gal šiek tiek pasikeitęs, kartais nuotaika pasikeitus, kartais ne. Bet su visais esu labai mandagus. :)

 

Dėl administratoriaus posto, prisipažinsiu, kad jo sieksiu, kad ir kas atsitiktų. Bet nežinau ar tai bus man įmanoma! :D

Tik įdomu dėl ko mane matai administratoriaus poste?

 

Jei atvirai, užneši man į Klemką savo užsispyrimu. Jis kaip Tu, viską pradėjo nuo Fūristų ;)) Greit suklestėjo, į viską rimtai žiūrėjo. Žaidžiu nuo pačio serverio 1 -ūjų dienų, tik čia kita paskyra, todėl viską žinau. Pats buvau ne kartą freeadmin ir tokius kaip Tu paima, tie, kurie turi tikslą ir jo siekia. Tad linkiu Tau sėkmės tikrai ;) Čia nėra koks nardymas ar pan., tiesiog paprašei paaiškinti kodėl ir nerti nėra dėlko, viską pats pasiekiau čia ką norėjau. Tad dar kartą sėkmės ! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei atvirai, užneši man į Klemką savo užsispyrimu. Jis kaip Tu, viską pradėjo nuo Fūristų ;)) Greit suklestėjo, į viską rimtai žiūrėjo. Žaidžiu nuo pačio serverio 1 -ūjų dienų, tik čia kita paskyra, todėl viską žinau. Pats buvau ne kartą freeadmin ir tokius kaip Tu paima, tie, kurie turi tikslą ir jo siekia. Tad linkiu Tau sėkmės tikrai ;) Čia nėra koks nardymas ar pan., tiesiog paprašei paaiškinti kodėl ir nerti nėra dėlko, viską pats pasiekiau čia ką norėjau. Tad dar kartą sėkmės ! :)

 

Kaip suprasti užsispyrimu? Argumentuok, nes nelabai suprantu.. Tą užsispyrimą vadini, kaip - ilgas išbuvimas darbe, pastovumas, ar kaip??  Na ir dabar aš rimtai žiūriu į viską, prižiūriu taksistų firmą, baudžiu kad ir draugus, nes visi man vienodi, ir turiu juos atitinkamai bausti. 

Labai dėkui už sėkmę, ir paaiškinimą!

Noriu susižinoti, dėl ko mane vadini kaip užsispyrusiu?:D

Na iš tiesų aš nuo Taksistų viską pradėjau, neskaitant medikų darbų, kai pora dienų dirbau. Bet taksistu dabar esu ~1 mėnesį, ir porą savaičių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip suprasti užsispyrimu? Argumentuok, nes nelabai suprantu.. Tą užsispyrimą vadini, kaip - ilgas išbuvimas darbe, pastovumas, ar kaip??  Na ir dabar aš rimtai žiūriu į viską, prižiūriu taksistų firmą, baudžiu kad ir draugus, nes visi man vienodi, ir turiu juos atitinkamai bausti. 

Labai dėkui už sėkmę, ir paaiškinimą!

Noriu susižinoti, dėl ko mane vadini kaip užsispyrusiu? :D

Na iš tiesų aš nuo Taksistų viską pradėjau, neskaitant medikų darbų, kai pora dienų dirbau. Bet taksistu dabar esu ~1 mėnesį, ir porą savaičių.

 

Vat tas pastovumas viename darbe, jame kažko siekimas, jis Tau kaip tikslas. Savaime aišku, kad greit išpopuliarėjai pasižymėdamas Taxi darbe, tad viskas čia gerai.  Daugiau nepostinsiu, nes pradės kabinėtis :D manau dabar jau supratai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vat tas pastovumas viename darbe, jame kažko siekimas, jis Tau kaip tikslas. Savaime aišku, kad greit išpopuliarėjai pasižymėdamas Taxi darbe, tad viskas čia gerai.  Daugiau nepostinsiu, nes pradės kabinėtis :D manau dabar jau supratai ;)

 

Na labai dėkui tada, viską supratau!

Kad pastovus esu tai čia tiesa. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikas malonu sekmes

Redaguota nario Žygis_Vodka
BEPRASMIS PRANEŠIMAS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikas malonu sekmes

 

Sveikas, man ir malonu susipažinti.

Kitą kartą rašyk normalius pasisveikinimus, nes už tokius manau turėtum gauti įspėjimus, kadangi čia bereikšmis pranešimas, kitaip tariant freepoost.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas , malonu susipažinti Taksi direktoriau.

Redaguota nario Žygis_Vodka
BEPRASMIS PRANEŠIMAS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu susipažinti. Sėkmės tau žaidime ir gyvenime.

Redaguota nario Žygis_Vodka
BEPRASMIS PRANEŠIMAS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Malonu :)

Redaguota nario Žygis_Vodka
BEPRASMIS PRANEŠIMAS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Malonu susipažinti. Sėkmės tau žaidime ir gyvenime.

 

 

Sveikas , malonu susipažinti Taksi direktoriau.

 

 

Sveikas Malonu :)

Sveiki, man irgi malonu su jumis susipažinti.

Nerašykit pranešimų beprasmiškų, nes galite gauti įspėjimų. ( jeigu aš neklystu )

Redaguota nario Žygis_Vodka
BEPRASMIS PRANEŠIMAS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,Malonu susipažinti Reikės pagalbos kreipkis :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,Malonu susipažinti Reikės pagalbos kreipkis :)

 

Sveikas, man taip pat malonu su tavimi susipažinti. Ir jei reikias pagalbos, kreipkis. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Duhas , lt grąžink

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai, įžeidinėjimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Duhas , lt grąžink

 

Komentarus neigiamus sau pasilik laido ryteri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, Direktoriau, tai va kaip tu atrodai - mhm.. Gera foto :). Labai sunku patikėti, kad tau 15metų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, Direktoriau, tai va kaip tu atrodai - mhm.. Gera foto :). Labai sunku patikėti, kad tau 15metų.

 

Sveikas darbuotojau. :D

Ačiū, dauguma sako, kad daugiau duotų, bet įdomu ar tai tiesa.:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu bose :D Nu iš nuotraukos gatvėj gyvenime neduočiau 15-kos, minimum duočiau 16-17 metų :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu bose :D Nu iš nuotraukos gatvėj gyvenime neduočiau 15-kos, minimum duočiau 16-17 metų :D

 

Sveikas darbuotojau.:D

Dėkui, dėkui. Bet kaip ir sakiau, ir pasikartosiu. Netikiu pats, kad man duotų daugiau nei penkiolika..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...