Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


MariusEnergy

Nesamonė, dėl paskutinio atnaujinimo..

Rekomenduoti pranešimai

Perskaitęs paskutinius atnaujinimus... Kai pirkom verslus būvo parašytą, kad juos prarasim? Jeigu, aš nežaisčiau SA:MP pailsėčiau nuo jo, sugrižęs čia, jau nieko nebeturėčiau. Jeigu nebučiau prisijungęs 1mėn? Viską praraščiau? Na tikrai esu pasipiktinęs dėl šio atnaujinimo yra tikra nesamonė. Manau pgr.admin peržiurės šia tėmą ir viską atkeis kaip būdavo prieš tai. Dar yra žmonių, kurie yra nusipirke už labai didelias sumas, ir viską prarastų, dėl to, kad norėtų pailsėti? Na aš prieš tai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O pvz už realus litus irgi prarastum?:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš irgi pvz žmogus gal ivažiavo kur nors ilgam. Arba galėtu sukurt acc užšaldyma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kad kiti susipirkė gerus verslus nors net nelošia čia... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O pvz už realus litus irgi prarastum?:

Na aš apie tai ir kalbu. Kad pirkęs už real litus viską prarastum..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš irgi pvz žmogus gal ivažiavo kur nors ilgam. Arba galėtu sukurt acc užšaldyma

Va čia apie acc užšaldymą mintis tikrai gera. Sakykim susimoki kelis LT ir tu esi apsaugotas nuo tokių nemalonumų nors kurį laiką + kai dar kas seniau pirko verslus už real LT prie senos VVP reikėdavo dar sutinkti su taisyklėms. O taisyklėse buvo paminėta, kad verslą matis visi žaidėjai mano pasirinktoje ir nurodytą kordinatėmis vietoje. O DABAR TAS JAU SENOKAI YRA PANAIKINTA! TAI AR NEBŪVO PAŽEISTA TAISYKLĖ? AR NE PER DAUG SAU LEIDŽIATE? JŪS MAN ATSAKYKITE!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Deividas_Britas pamiršo paminėti, kad verslams, pirktiems už realius pinigus NĖRA šio dalyko, todėl neprisijungus mėnesį prie savo vartotojo jūs savo verslo pirkto už realius pinigus neprarasite.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...