Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Justinas_Brigada

Reik pagalbos. GREITAI.

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

 

* Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Justinas_Brigada.

* Jums reikiama pagalba: Vakar apie 06:00 valandą nakties mane nušovė kažkoks serverio žaidėjas ir aš atsiradau ligoninėje prie to staliukas aš truputi pabėgau ir mane išmetė iš serverio. Jungiuosi iš naujo atsiradau tuoj vietoj kur miriau su 0 HP ir iškart nukritau ant žemės. (numiriau) Tada vėl atsiradau ligoninėj ir išmetė iš serverio. Taip kartojosi gal kokius 5 kartus ir daugiau nebesijungiau tą dieną maniau, kad susitvarkys po kiek laiko ir nuėjau miegoti. Vakare apie 18:00 atėjęs prie kompiuterio ir pabandžiau prisijungti, bet tas pats buvo ir negaliu žaisti. TODĖL PRAŠAU JŪSŲ PAGALBOS.

 

d18387ab5a82e48a99c40407d7f894fe689.png

 

123d6db3c471052aa43351d8d63a7c50121.png

 

* IŠ PRADŽIU MANIAU, KAD GAVAU RCON, BET NĖRA UŽ KĄ JO DĖT. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow,net neįsivaizduoju kas čia per dalykas,gal bandyk persirašyti GTA. :D.(Gal ne prie ko GTA) bet bandyti verta :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šią problemą gali išspręsti štai taip:


 


Perkrauk kompiuterio modemą, o jei po šio veiksmo vistiek problema neišsispręs - siūlyčiau apie tai pranešti pagr. Administracijai ir paprašyti, kad jie pakeistų tavo mirimo koordinates.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia yra SA:MP problema ir ji ne tau vienam, tau veiks ( KAIP IR MAN ) tik tada kai pasirodys nauja SA:MP 0.3z versijoje ir problema bus išspresta.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

                                                               Ištrink visusu modus,ir perinstaliuok gta iš naujo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki, man taip būna, tai aš palaukiu 2min, nuėinu į kitą serverį, ir greitai išeinu.

Tada ateinu ir veikia, spėju, tau visada po mirties taip būna ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Wow,net neįsivaizduoju kas čia per dalykas,gal bandyk persirašyti GTA. :D.(Gal ne prie ko GTA) bet bandyti verta :D

 

 

 

                                                               Ištrink visusu modus,ir perinstaliuok gta iš naujo :)

Jau esu daug kartų tai daręs ir nepadėjo.

 

Sveiki, man taip būna, tai aš palaukiu 2min, nuėinu į kitą serverį, ir greitai išeinu.

 

Tada ateinu ir veikia, spėju, tau visada po mirties taip būna ?

Sveikas, reikės pabandyti.

Ne tik pirmą kartą taip atsitiko.

 

 

Čia yra SA:MP problema ir ji ne tau vienam, tau veiks ( KAIP IR MAN ) tik tada kai pasirodys nauja SA:MP 0.3z versijoje ir problema bus išspresta.

 

Aišku, o kada išleidžia tą naują versiją?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...