Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Coco_Chanel

Nuomonė - Coco_Chanel

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki Pacanai, pastebėjau daugelis žaidėjų mėgsta labai reikštis forume, buvau trumpam atsitraukusi nuo samp`o tačiau vėl rasiu laiko ir jam, todėl norėčiau, kad pasirekštumėte čia ir parašytumėte nuomonę. :)


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki , graži , bei nuostabi panelė ;) Man patinka su tavim bendrauti :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maloniai bendraujanti, turinti gražų balsą bei simpatiška panelė. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Niūrkas delioja.

 

 

Paklausiau nuomonės apie mane, o tu čia geriau nedėlio savo svolatiško žargonėlio :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apsigimusi melagė, sakai buvai nutolusi nuo sa-mp'o? :D O tada kitas sa-mp projektas nesiskaito? Nu nežinau nežinau.. Mano nuomonė esi dviveidė, siekianti daugumai pakenkti.. :)

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apsigimusi melagė, sakai buvai nutolusi nuo sa-mp'o? :D O tada kitas sa-mp projektas nesiskaito? Nu nežinau nežinau.. Mano nuomonė esi dviveidė, siekianti daugumai pakenkti.. :)

 

Kitas projektas? Taip kitas, buvau tenais nes prašė pagalbos ir padėjau. Niekas man neuždraus čia grįžti, juolab kaip čia idėjusi savo litų ;) juos aš vertinu ir nekišu ten kur nereik kaip kiti. Turiu as pinigų ir galiu pasilepinti, kada tik noriu. ;)

 

P.S. jei nesupratau aš su rimtu charakteriu ;)

 

Kam dviveidė o kam gera draugė. O gal pavydas bambą graužia jog aš turiu galvą ant pečių ir jos dėka pasiekiu to ko seniau siekiau. Pats pastebėt gali kada siekiau vieno direktoriaus posto. O gi pusę metų bandžiau ir bandžiau, po to pamatė mano pastangas ir indėlį į savo vieną iš tikslų siekimą, na va ir gavau to ko siekiau. 

 

Eik pats ir kažką padaryk dėl serverio ir panašiai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prašai nuomonės tai išgirsk ir neigiamą.

 

 

Kokia likai žiauri ,tokia ir esi :D Dviveidė kaip Wuhi's ir sakė. Būni su tais kas turi pareigas ar šiaip įtakos turi. O poto arba jais pasinaudoji arba susidoroji (lol) :D vienu žodžiu nieko gero iš tavęs tikėtis negalima. Neapsigaukit. Aš apsigavęs kelis kartus buvau su šia "panele" :D

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kitas projektas? Taip kitas, buvau tenais nes prašė pagalbos ir padėjau. Niekas man neuždraus čia grįžti, juolab kaip čia idėjusi savo litų ;) juos aš vertinu ir nekišu ten kur nereik kaip kiti. Turiu as pinigų ir galiu pasilepinti, kada tik noriu. ;)

:D Niekur nėra pradėta kalba apie kažkokius tavo "įkištus litus", tiesiog eilinį kartą pasigavai meluojanti, o tai apie tave teigiamos nuomonės susidaryti negalima. :) Meluok toliau išsirietusi, tik kažin, kiek ilgai dar primeluosi ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Keista kažkokia esi, tai leavini atsisakai visko, tada grįžti padoneitini ir t.t. Ir manau neaktuolu merginai žaist sampa, ar gi neturėtum eit į miesta vaikščiot po parduotuves ir t.t., o ne prie kompo kirmyt.. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pakartosiu dar karta graži kepurike :)

esi gan draugiška, moki bendrauti nors kartais buna tokiu akimirku kad norisi tave pasiusti toli bet po laiko viskas tampa vel normaliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pakartosiu dar karta graži kepurike :)

esi gan draugiška, moki bendrauti nors kartais buna tokiu akimirku kad norisi tave pasiusti toli bet po laiko viskas tampa vel normaliai

 

Kaip ir minėjau turiu charakterį, kurį bent tu pastebi :) dar kartą pakartosiu aš čia atėjau ne draugų ieškoti, o praleisti laisvą laiką. Tačiau yra ir vienetai žaidėjų, kuriuos galiu vadinti draugais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip ir galvojau, kad grįši - juk tu negali be mūsų gyventi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Kam dviveidė o kam gera draugė. O gal pavydas bambą graužia jog aš turiu galvą ant pečių ir jos dėka pasiekiu to ko seniau siekiau. Pats pastebėt gali kada siekiau vieno direktoriaus posto. O gi pusę metų bandžiau ir bandžiau, po to pamatė mano pastangas ir indėlį į savo vieną iš tikslų siekimą, na va ir gavau to ko siekiau. 

 

Eik pats ir kažką padaryk dėl serverio ir panašiai ;)

 

Kam dviveidė ,o kam gera draugė :D :D :D LOL. Tokia tu esi - draugė. O poto tampi dviveidę :D nepameni Micro, manęs ir t.t.? Buvai draugė man ane? o poto parašiau juokingą anketą į tavo darbą ir pagrindiniui pasiskundei jog aš ten tyčiuojuosi kažką nors viskas buvo juoko forma.

 

Taip... sieki tu tikrai. Kitus versdama iš posto. Tarkim buvai pavaduotoja tai visas temas pratrynei. Vienu žodžiu gryna barakūda.

 

(jau nebekalbant apie pagrindinių Administratorių event'ą)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip ir galvojau, kad grįši - juk tu negali be mūsų gyventi :D

 

Grįžau, nes prašė. O su tavim bus atskira kalba pacane :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apsigimusi melagė, sakai buvai nutolusi nuo sa-mp'o? :D O tada kitas sa-mp projektas nesiskaito? Nu nežinau nežinau.. Mano nuomonė esi dviveidė, siekianti daugumai pakenkti.. :)

Visom keturiom pritariu, kitaip sakant nusileisk ant žemės ir tada lauk teigiamū atsiliepimu apie save.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kam dviveidė ,o kam gera draugė :D :D :D LOL. Tokia tu esi - draugė. O poto tampi dviveidę :D nepameni Micro, manęs ir t.t.? Buvai draugė man ane? o poto parašiau juokingą anketą į tavo darbą ir pagrindiniui pasiskundei jog aš ten tyčiuojuosi kažką nors viskas buvo juoko forma.

 

Taip... sieki tu tikrai. Kitus versdama iš posto. Tarkim buvai pavaduotoja tai visas temas pratrynei. Vienu žodžiu gryna barakūda.

 

(jau nebekalbant apie pagrindinių Administratorių event'ą)

 

Temas pratryniau nes jos buvo mano, apsisaugojau jog jų niekas nepasisavintų tylėk pro šluota NES SUĖSIU!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Temas pratryniau nes jos buvo mano, apsisaugojau jog jų niekas nepasisavintų tylėk pro šluota NES SUĖSIU!

 

Vau. Kažkas supyko. Geras šriftas, bet vistiek nepabėgsi nuo teisybės. Žaidėjų žinančių kokia tu esi daugėja.. :D Taippp! Suėėėėskkk manneeee :D :D

 

 

(temas ištryniau jog niekas nepasisavintų) :D Išsisukinėjimai. Geras atmazas. Beveik patikėjau :DD

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Keista kažkokia esi, tai leavini atsisakai visko, tada grįžti padoneitini ir t.t. Ir manau neaktuolu merginai žaist sampa, ar gi neturėtum eit į miesta vaikščiot po parduotuves ir t.t., o ne prie kompo kirmyt.. ?

Kas tu per vienas esi, kad jai aiškintum. Mergina kur nori ten ir praleidžia savo laisvą laiką. Ką tu žinai ką ji veikia, kol jos nebūna čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jai ten tu toi foto :) Tai graži simpatiška panelė :) Manau bendraujanti , teko girdėti tavo balsa labai gražus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas tu per vienas esi, kad jai aiškintum. Mergina kur nori ten ir praleidžia savo laisvą laiką. Ką tu žinai ką ji veikia, kol jos nebūna čia.

esu tas vienas iš daugumos, kuris yra susidaręs bloga nuomonę apie ja, o dbr paskaityk temos pav., so go fuck ur self.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip ir minėjau turiu charakterį, kurį bent tu pastebi :) dar kartą pakartosiu aš čia atėjau ne draugų ieškoti, o praleisti laisvą laiką. Tačiau yra ir vienetai žaidėjų, kuriuos galiu vadinti draugais :)

Aš? P.S nesuprantu ko čia visi stumia bet.. Na kiek bendravau esi maloni, draugiška ir t.t P.S jay žėk jai tau ji tokia it tokia, tai pagalvok kaip ji buvo Tralistų direktorė? Ir tai ka tu pasakiai niekas nepastebėjo išskyrus tave? ar čia tik stumimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ech ir vėl tu :DD Jau buvau apsidžiaugęs jog pagaliau galėsiu ramei pažaist tačiau to niekad nebus.. Tai vat kas esi tu? - Tu esi Aurelija Mačyte iš kaimo netoli Marijampolės, kurivo pavadinimas skamba kaip liga. Esi dviveidė, nardai tam kas turi aukštesnes pareigas už praitą, primeti draugiška, nepriemi kritikos, meluoji, mėgsti primest rimta rašydama didelėm raidėm ir t.t...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ech ir vėl tu :DD Jau buvau apsidžiaugęs jog pagaliau galėsiu ramei pažaist tačiau to niekad nebus.. Tai vat kas esi tu? - Tu esi Aurelija Mačyte iš kaimo netoli Marijampolės, kurivo pavadinimas skamba kaip liga. Esi dviveidė, nardai tam kas turi aukštesnes pareigas už praitą, primeti draugiška, nepriemi kritikos, meluoji, mėgsti primest rimta rašydama didelėm raidėm ir t.t...

Nu krč, kam stumi dabar? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...