Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Coco_Chanel

Nuomonė - Coco_Chanel

Rekomenduoti pranešimai

Nu krč, kam stumi dabar? :D

Joks čia stumimas.. Norėjo nuomonės ir pasakiau ir manau iš visų samp žaidėjų aš Aurelija ilgiausiai pažystu ir geriausiai galiu įvertinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš? P.S nesuprantu ko čia visi stumia bet.. Na kiek bendravau esi maloni, draugiška ir t.t P.S jay žėk jai tau ji tokia it tokia, tai pagalvok kaip ji buvo Tralistų direktorė? Ir tai ka tu pasakiai niekas nepastebėjo išskyrus tave? ar čia tik stumimas?

 

Kaip ji buvo tralistų direktorė? Čia yra pasiekimas? Na galbūt ir taip. Supranti, DPi pas mus nediskriminuoja žaidėjų. Kad keli jos nemėgsta tai čia dabar turi negauti pareigų ? - nemanau. Tiesiog aš labai pasimokiau savo kailiu kas ji tokia. Niekas geriau nei Yuri ir aš nepasakys tiesos. Tiesiog mes su ja labai daug bendravom. Pradžiai atrodė draugiška ir t.t. Poto jos rate atsirasdavo vis kitų žaidėjų ir stengdavosi jais pasinaudoti.  Tai vis keitė nuomone apie ją

.

 

Galbūt ir tu dabar su ja neblogai sutari, buvo ir man taip. Irgi tokiose temose ant jos stumdavo ,aš ją gindavau. Bet poto kaip padaro tau zapadlo :D Tai negali stebėtis ja.

 

Nenoriu jai moralizuot jog tokių metų žaidžia samp'ą ,bet ką daryt jeigu draugų neturi tai vis geriau į žaidimą nertis. O kaip žaidime šitaip elgesi tai paaiškina kodėl draugų neturi :D

 

P.S. Aurelija tik nepradėk neigti jog ten kokiam FB turi daug draugų - Samp'o draugai nelabai skaitosi. :] Ir pamenu temą kaip tu neva lankysiesi rečiau ir t.t. nes labai protingas žaidėjas tau pasakė kas yra gyvenimas ir t.t. (o tu žaidei kitam projekte :D ) (jeigu tai tiesa, kažkas minėjo) Tai čia LOL :DD

 

 

 

mėgsti primest rimta rašydama didelėm raidėm ir t.t...

 

 

Žudikas :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmogus, negalintis gyventi be skandalų, toks, kuriam būtinas aplinkinių dėmesys, kad ir koks jis žeminantis bebūtų.
Ta - kuri leavino 15 kartų, ta - kuri dar tikrai leavins...

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

  • Man tu jau nuo pirmų dienū nepatikai!!!

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puki graži panelė labai , maloniai bendraujanti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesibendravo mums niekada, gal todėl kad neturėjau jokių rimtų pareigų :? :D

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

esu tas vienas iš daugumos, kuris yra susidaręs bloga nuomonę apie ja, o dbr paskaityk temos pav., so go fuck ur self.

Tą savo neigiamą nuomonę gali kišti kur nori, nei tu su ja nesi normaliai bendravęs, nei ką kitą veikęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Graži panelė, tik vat gaila, kad tokios gražios panelės prie kompiuterio (tiksliau prie SA:MP) sėdi :( Sekmės tau gyvenime, manau nemažai turėtum pasiekti.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Senbuve, idomu su tavim pabendrauti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...