Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Marius_Lumia

Marius_Lumia, naujoko atsiliepimas

Rekomenduoti pranešimai

Labas!


Šaunu, jog užsukote į mano atsiliepimą apie šį serverį, tikiuosi jis Jums bus įdomus. :)


 


Šiandieną nutariau paieškoti kažko naujo, kažko nepatirto, kažko įdomaus, tad nutariau įsijungti SA-MP programą ir užsiregistruoti į šį serverį. Užsiregistravau, tada peržiūrėjau serverio apmokymus, nes labai reikėjo tų 500 litų :D, tiesą pasakius apmokymai nebuvo nuobodus, apžiūrėjau didžiąją dalį serverio ir pamačiau kaip Jis atrodo. Baigęs žiūrėti apmokymus, perskaičiau taisykles ir žinoma informaciją apie serverį. Nusileidau liftu (tiesą pasakius, nesunku buvo juo naudotis kaip pasirodė iš pat pradžių :D), įsėdau į tr. priemonę ir nuvažiavau į "Z" raidę nusipirkti reikiamų dalykų. Vėliau juos nusipirkęs nusprendžiau, jog reikia išsilaikyti teises, parašiau /adminams pagalbos ir iškart pasisiūlė man padėti Wilius_Beast ir Nick_Bosh, paprašiau pagalbos pirmo Wilius_Beast, nes jis pirmas pasisiūlė, na, bet nenukrypkim nuo temos. Tada Wilius_Beast mane atget'ino prie VM ir atsakė į klausimus, ačiū Jam, taip pat ir Nick_Bosh už aktyvumą! :) Ką galiu pasakyti? Tikrai šaunus serveris, kuriame norėčiau žaisti tikrai ilgą laiką, tad ačiū visiems žmonėms kurie prisideda prie projekto plėtojimo, jo kūrimo ir dar kartą tariu ačiū, šiems išvardintiems žmonėms! :)


 


Malonu, jog skaitėte, ačiū!


Su pagarba, Marius_Lumia.


Sėkmės visiems serverio žaidėjams! :)


Taip pat, atsiprašau už gramatines klaidas.


  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai šaunu kad tau patiko šis serveris, iš tiesų šis serveris geriausias Lietuvoje, ir man kitokių nereikia :D, na bet labai malonu, ir džiugu, sekmės žaidime!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomi istorija, tikrai patiko, maladėc, kad pasirinkai tikrai gerai :) Sėkmės serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maladiec, kad renkiesi šį serverį, nes jis tikrai geriausias. : ) Taip pat sėkmės ir toliau. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis ,kad ir toliau čia žaidi.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, jog renkiesi šį serverį, kadangi kiekvienas naujas žaidėjas šiame serveryje - tai lyg nauja plyta prie naujo namo :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Begalo įdomiai čia aprašei. Džiugu , jog yra tokių naujokų , ir džiugu , jog pasirinkai šį serverį. Linkiu kuo didesnės tau sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai įdomi istorija, man tai pirmas žmogus buvo padėjęs, "Vytas_Desert. " :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu kad atėjai žaisti būtent čia, pamenu kaip atėjau iš pat pradžiu suteike pagalbą administratorius Jay_Anderson ( nežinau ar gerai parašiau nicka :D ) bet turbūt kiek žinau jis yra leavinęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...