Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jack_Romeo

As naujokas ir atsiliepiu

Rekomenduoti pranešimai

Pirma kai prisijungiau neivedziau gmailo :) daugiau kartojo ir belenkoki ivedziau poto apmokymus apziurejau pasirode gang geras serveris ir neklydau aciu tau Invision_White ir Deivis_Britas kad toki gera serveri sukurete linkiu geresni rekorda pasiekti zaidejiu poto nuejau isidarbinau nuejau teisiu isilaikyti poto i z parduotuve nulekiau paprasiau ispradziu neradau tos sim korteles pabandziau kioske pajieskoti ir suradau :) ir saskaita pasipildziau nebeprisimenu kad kas kas man dave 27k bet gaila reikia 1k xp kad car galetum nusipirkti man sis serveris geriausiai si serveris zaisiu labai ilgai!!!!!!!!!!!!!!

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir da pamirsau kad Donatas_Sabalynas nuveze iki vairavimo mokyklos

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinoma serveris geras, bet yra tokių dalykų kai palūžta serveris (kartais) tada dingsta turtas, bet ne visada ir pagrindiniams administratoriams tai yra visiškai dzin tai, jai prarasi tai nepatariu tau jų prašyt, nes negražins.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano atrastas bugas yra fake AFK. Kai jį radau galvojau, kad AFK - tai dalykas kuris pradangina visą turtą. Bet ačiū dievui taip nėra :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Serveris išties puikus man pirmą kartą atsiprašant buvo nieko gero bet Hot_Road sako ateik atėjau ir išėjau poto kiti serveriai tikrai užkniso galvoju o kodėl nepabandyti ? taigi už tai niekas per galvą neduos,ir užsikabinau taip ir lošiu dabar :) čia mano nuomonė nenoriu nieko ižeisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man asmeniskai labai geras serveris nesveikai geros modifikacijos tikrai idomu zaisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias

Oho atsiliepimas naujoko,kad visiem katik atejusiem naujokam taip patiktu :D Seip jo,kas tiesa tas ne melas,pagr. administracija ideda tikrai daug darbo,atengiasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...