Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


John_Juske

Gytis_Osen [John_Juske] Banned Math_Weed

Rekomenduoti pranešimai

*Anketa*


1.Jūsų Vardas_Pavardė:John_Juske

2.Žaidėjo Vardas_Pavardė (kurį užbaninote):Math_Weed

3.Už ką buvo skirtas banas:Čytas.Speed hack

4.FOTO/VIDEO įrodymai (KAD ŽAIDĖJAS YRA KALTAS, PRIVALOMA): http://www.youtube.com/watch?v=NBtIja3x6ZY&feature=youtu.be

 

 

  • Patinka 17

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Px tie įsp. Free banas krč.. Koks speed'as? Net 200 nesieka, pažiek laikosi maždaug ~ 150 . Sugadinot žmogui eventą, žiauru.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai pradėkim nuo to, šiame evente buvo daug žmonių todėl man FPS buvo 20 kartais pakildavo iki 50, čia matai Speedą pradžioj ane?


Bet jūs pažiūrėkit į kitą katerį jis nuo manęs neatsiliko, tai jis irgi speed hack? Bėja serveryje neveikia Speedas nes paspaudi ALT tu sustoji ir dar praneša adminams apie čyterį.


Toliau, pabandyk pats varyti, matai kaip bangos mušasi į katerį, šiektiek sumažėja greitis ir poto padidėja staigiai jeigu nežinai tai nebanink...Nu paaiškint man dabar.


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Gerai pradėkim nuo to, šiame evente buvo daug žmonių todėl man FPS buvo 20 kartais pakildavo iki 50, čia matai Speedą pradžioj ane?

Bet jūs pažiūrėkit į kitą katerį jis nuo manęs neatsiliko, tai jis irgi speed hack? Bėja serveryje neveikia Speedas nes paspaudi ALT tu sustoji ir dar praneša adminams apie čyterį.

Toliau, pabandyk pats varyti, matai kaip bangos mušasi į katerį, šiektiek sumažėja greitis ir poto padidėja staigiai jeigu nežinai tai nebanink...Nu paaiškint man dabar.

 

Na matosi kaip lygiai jus važiuojat pradžioje,bet toliau tu isiveržiai į prieki labai. Ir sakai dar kad neatsiliko.... Ir žinok su sobeitu galima pridaryti visko kad nebanintu sistema :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na matosi kaip lygiai jus važiuojat pradžioje,bet toliau tu isiveržiai į prieki labai. Ir sakai dar kad neatsiliko.... Ir žinok su sobeitu galima pridaryti visko kad nebanintu sistema :)

Padaryk su tuo s0beitu man, tu supranti kad bangos mušasi į katerį, poto staigiai pagreitėja, jeigu reikės nufilmuosiu su kitu acc... Ir šiaip man laggino biški.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pačioje pradžioje 6 sekundė lygtais, nuo 130 iki 190 ir tada vėl iki 140, tik ar kaip paspaudi altą, nesulėtėji poto? A?


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia per daug jau tau tokių įtarimų, 2 eventus laimėjai jau užtenka ok.. Tuose eventuose irgi skundėsi kad čytinai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Padaryk su tuo s0beitu man, tu supranti kad bangos mušasi į katerį, poto staigiai pagreitėja, jeigu reikės nufilmuosiu su kitu acc... Ir šiaip man laggino biški.

 

Jeigu lagintu tu striginetum video to nesimato :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pačioje pradžioje 6 sekundė lygtais, nuo 130 iki 190 ir tada vėl iki 140, tik ar kaip paspaudi altą, nesulėtėji poto? A?

 

Taigi tu pažiūrėk nuo 00:00 iki 00:06, argi aš iš karto nuo 130 iki 190 įvarau ? Taigi normaliai greitį pasigaunu, o dėl to sulėtėjimo, tu pats pabandyk pro tą vietą praplaukt, sulėtės kateris ir jeigu būčiau ALT paspaudęs būtų sustoję vietoj bei pranešę adminams kad speed hack.

 

Čia per daug jau tau tokių įtarimų, 2 eventus laimėjai jau užtenka ok.. Tuose eventuose irgi skundėsi kad čytinai

 

Taip laimėjau 2 eventus, aš irgi galiu skūstis pralaimėjęs evente kad čytas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagaliau!!! Šaunuoliai, kad jį užbaninote, vienu metu net 197 pasiekė, tas čytavičius, lauk tokius iš servo..


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pagaliau!!! Šaunuoliai, kad jį užbaninote, vienu metu net 197 pasiekė, tas čytavičius, lauk tokius iš servo..

 

 197 pasiekiau, nu ir ? Tui žinai kiek šitas kateris išneša ? 240 km/h

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O sako dar -alkoholikai- čytai EH

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O sako dar -alkoholikai- čytai EH

ech neapsikrauk aimeri. www.las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/78713-audrius-ligtz-by-nujoris-link%C4%97jimai-nuo-kent%C5%B3/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats pameginau su tuo kateriu ilgiau paplaukiot, praktiškai gavau tapatį ką mačiau video. Žaidėją atblokuoju, tema rakinama.


  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...