Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Royal_Gangsta

Eirimas_Zeta pasaka apie Domshiu_Drifteri.. NAUJAS! :D

Rekomenduoti pranešimai

ZETA MALADEC.. VOS NEAPSIMYŽAU :DDDDDDDD 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vos neapverčiau stalo *Myliu Las-Venturas.lt* iš to juoko :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

 

PAVAADUOYYYYYYYYYYYYYYYYYYJAAA

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zeta čj pats kiek matau dienom vakarais neprisijungęs būni tai neužtenk pinigų ant kompo, tai nuvarai į biblioteką, kaip pertrauką buną pasislepi kokioj spintoj kimarini čj prišiki ten atsisėdi šilta pasidaro, paskui pamatai kad išėjo tai kimarini prie pc, atsivertes atmazai.lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Domse tai dwj ts persimest einam ant bazaro o ne cia *Myliu Las-Venturas.lt* webe. Tng as cia rasyt..

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

IR MAN POCHUI AŠ MIKČIOJU, NORS PER PAMOKAS PREZENTACIJAS SĖDŽIU NEINU MOKYTIS NEREIKIA PX, PASVEIKSIU, PX, ZETA NORĖČIAU PAMATYT TAVE REALYBĖJ, IR KĄ TADA SAKYTUM.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko nesakyčiau pisčiau į nosį ką ęia žėt akis *Myliu Las-Venturas.lt* tavo trūkčioja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Domse tai dwj ts persimest einam ant bazaro o ne cia *Myliu Las-Venturas.lt* webe. Tng as cia rasyt..

tai *Myliu Las-Venturas.lt*, "persimest einam ant bazaro" :DDDDD ant bazaro kietas ane? o realybėj 8dea82143df0566546a9197e6fab8284225.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai *Myliu Las-Venturas.lt*, "persimest einam ant bazaro" :DDDDD ant bazaro kietas ane? o realybėj 8dea82143df0566546a9197e6fab8284225.jpg

 

Zeta bent jau normalesnis ir žymiai protingiau elgiasi bei paprikolina, o tai yra svarbiausia, o kaip bebutų gaila tu moki tik mikčiot ir užsimutinęs sėdėt kai ant tavęs stumia team speake. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Zeta bent jau normalesnis ir žymiai protingiau elgiasi bei paprikolina, o tai yra svarbiausia, o kaip bebutų gaila tu moki tik mikčiot ir užsimutinęs sėdėt kai ant tavęs stumia team speake. :(

 

o tu išvys patilėk laido riteri :DD tas katras čia forume skelbes kad eis prasinešt su Elvinas_Nike atrodo, ar kaip ten jo nickas, O *Myliu Las-Venturas.lt* net nepasirodei, tad ne tau kalbėt, atmazeli ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

bet krč zeta, net nežinai šiaip mano vardas ne Domas, kurvą valančiokas kaimietis čj, kurvą, kumeliukas, pažėčiau koks pats vierchas būtum, bomžiukas grynas kaip valančiokas bomžiukas, domse domse prasiūsk kreditų, reikia ant admino, neužtenku pinigų.

 

O tu ant tokių ir pakimbi, o po to pasiimi močiutės išmanujį nokia 3310 ir siunti Zetai kreditus, o kad močiutė nevalgius sėdi tai tas pats ane, svarbu kredai eina Zetai. ;DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

o tu išvys patilėk laido riteri :DD tas katras čia forume skelbes kad eis prasinešt su Elvinas_Nike atrodo, ar kaip ten jo nickas, O *Myliu Las-Venturas.lt* net nepasirodei, tad ne tau kalbėt, atmazeli ;)

 

Čia jau mano, ir tik mano reikalas ok? Pirma sužinok priežastis, o po to kažką sakyk ok. nebuk domšės draugelis nes ir tu tuoj mikčiot pradėsi bestoguodamas. Atokiau nuo tokių ok?

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Spamminimas/Floodinimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai buvau mažas mane ižgazdino per helovyno iš po kampo iššoke debilai, pažėčiau kas jum būtu. - Mano skirtinga situacija, bet nevermind.

 

Taip, aš irgi mikčioju ir ką jūs man į tai? Aš nekreipiu į tai dėmesio, visi jau priprato kaip yra ir su šia liga susitaikiau. Sunkiai pasakoti, skaityti kokius tai tekstus, ir ką jūs man į tai? Man iš viso nesvarbu, ką jūs manot.

 

Domse, su laiku šitas dalykas praeina, galiausiai ir aš tikiuosi, jog man tai praeis.

 

Zeta, negalvojau, kad tu taip sugebi ir tyčiojiesi iš žmogaus su liga, man taip irgi yra, pažiūrėčiau, kaip realybėje į mane žiūrėtum ir tyčiotumiesi.

 

P.S - Zeta kada nors viskas atsisuks į tave. :)

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* Domse_Drifter ŠŪDŲ MAIŠAS ESI ką galiu pasakyt, kad tu esi *Myliu Las-Venturas.lt*.... *Myliu Las-Venturas.lt* ateik į ts *Myliu Las-Venturas.lt* parecordins chebra pažėsim kad geriau skaldo bazara *Myliu Las-Venturas.lt* o ne webe čia peštis :DD Sakai ką pasakyčiau realybėje? Nieko tiesiog neatvaryčiau ir tu pats neatvarytum :DD *Myliu Las-Venturas.lt* parodei tik save kad DŽŪSNA ESI...

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Įžeidinėjimai
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka jus ta domsiu ginat krc.. Axujielint pats pradeda, stumia *Myliu Las-Venturas.lt* ant visu tipo "as leavinu man jus visi px", ka mes *Myliu Las-Venturas.lt* negalim atsisaut? Px kad jis mikcius, nereik axujielint ir primest kazko cia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai buvau mažas mane ižgazdino per helovyno iš po kampo iššoke debilai, pažėčiau kas jum būtu. - Mano skirtinga situacija, bet nevermind.

 

Taip, aš irgi mikčioju ir ką jūs man į tai? Aš nekreipiu į tai dėmesio, visi jau priprato kaip yra ir su šia liga susitaikiau. Sunkiai pasakoti, skaityti kokius tai tekstus, ir ką jūs man į tai? Man iš viso nesvarbu, ką jūs manot.

 

Domse, su laiku šitas dalykas praeina, galiausiai ir aš tikiuosi, jog man tai praeis.

 

Zeta, negalvojau, kad tu taip sugebi ir tyčiojiesi iš žmogaus su liga, man taip irgi yra, pažiūrėčiau, kaip realybėje į mane žiūrėtum ir tyčiotumiesi.

 

P.S - Zeta kada nors viskas atsisuks į tave. :)

 

Geros poemas kuri ;DD. Išites mikččiot prrradėėėjau..

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal jis ir nėra "angelas", bet iš ligos, tyčiotis - jau yra žema :)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

DOMSIS DUXAS SERVE UZMUTINO FREE BUS PPK 4 ZMONES FREE MUTINO/

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Įžeidinėjimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* Domse_Drifter ŠŪDŲ MAIŠAS ESI ką galiu pasakyt, kad tu esi *Myliu Las-Venturas.lt*.... *Myliu Las-Venturas.lt* ateik į ts *Myliu Las-Venturas.lt* parecordins chebra pažėsim kad geriau skaldo bazara *Myliu Las-Venturas.lt* o ne webe čia peštis :DD Sakai ką pasakyčiau realybėje? Nieko tiesiog neatvaryčiau ir tu pats neatvarytum :DD *Myliu Las-Venturas.lt* parodei tik save kad DŽŪSNA ESI...

girdi tu kiaušini, užsidėk kapišoną ir pisk į šoną, kurvą ką tu moki? tik ant bazaro kažką pasakyt, eik geriau į lauką prasiblaškyk, visas dienas prie kompo prilipęs, tavo best friend koks Kompiuteris. čj visą naktį mokinais bazarą?  pirma jaigu nori pamatyt lochą tai eik į veidrodį pažėk, realybėj tu tik su pramankštinta burna esi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku su Royal... *Myliu Las-Venturas.lt* atsibodo žaist sa-mp pradėjo rašinėt leavinu o Deimante tokia ir anokia.. *Myliu Las-Venturas.lt* kaip merginai reikėjo jaustis kai ant jos taip per /vch skelbė ??? Turėk dbr pats *Myliu Las-Venturas.lt* maumedi jybanas.... O jum jau kredus pradėjo siunteliot kad užstotumėt? ;DD *Myliu Las-Venturas.lt* man px nes aš pochuistas.. Ir P.s Morreti *Myliu Las-Venturas.lt* tu čia išreiški savo mintis? Iš taves pizdavojamės, kad mikčioji? Ne *Myliu Las-Venturas.lt* tai ir tilėk tu esi normalus ir toks px o Domse tai patyliu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Domse ateik į ts *Myliu Las-Venturas.lt* nedrebėjas tam webe :D

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Spamminimas/Floodinimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka jus ta domsiu ginat krc.. Axujielint pats pradeda, stumia *Myliu Las-Venturas.lt* ant visu tipo "as leavinu man jus visi px", ka mes *Myliu Las-Venturas.lt* negalim atsisaut? Px kad jis mikcius, nereik axujielint ir primest kazko cia.

 

Ir kas svarbiausia tai, kad kuomet prisišneka, vėliau užsimutines sėdi kai ant jo kiti stumia. Pvz kai nat manes stumia tai aš netyliu o atsišaunu nors ir nesąmonę pasakydamas, o tas mikčiojimas čia ne priežastis ir nereikią vaidint aukos ir panasiai, o už tuos litus kur iš močiutės vogia pinigus ant kreditu jau geriau savo mikčiojimo ligą gydytusi.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai buvau mažas mane ižgazdino per helovyno iš po kampo iššoke debilai, pažėčiau kas jum būtu. - Mano skirtinga situacija, bet nevermind.

 

Taip, aš irgi mikčioju ir ką jūs man į tai? Aš nekreipiu į tai dėmesio, visi jau priprato kaip yra ir su šia liga susitaikiau. Sunkiai pasakoti, skaityti kokius tai tekstus, ir ką jūs man į tai? Man iš viso nesvarbu, ką jūs manot.

 

Domse, su laiku šitas dalykas praeina, galiausiai ir aš tikiuosi, jog man tai praeis.

 

Zeta, negalvojau, kad tu taip sugebi ir tyčiojiesi iš žmogaus su liga, man taip irgi yra, pažiūrėčiau, kaip realybėje į mane žiūrėtum ir tyčiotumiesi.

 

P.S - Zeta kada nors viskas atsisuks į tave. :)

man irgi px, žinau tai ižgydoma bet reikia stengtis, zeta storuliuk pasportuok prilipęs prie kompo, sėdi nori nusišikt nepakyli tai visa kedė ruda palieka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nereikia prisiraganėt, tada niekas ir nevarys, o dabar kai SUCKINA tai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Diagnoze: Domsius totalus *Myliu Las-Venturas.lt*. Moksliskai irodyta. Nereik pradet domshiau.. sakiau kad daug nepasieksi axujielindamas ;))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...