Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Royal_Gangsta

Eirimas_Zeta pasaka apie Domshiu_Drifteri.. NAUJAS! :D

Rekomenduoti pranešimai

 

Ir kas svarbiausia tai, kad kuomet prisišneka, vėliau užsimutines sėdi kai ant jo kiti stumia. Pvz kai nat manes stumia tai aš netyliu o atsišaunu nors ir nesąmonę pasakydamas, o tas mikčiojimas čia ne priežastis ir nereikią vaidint aukos ir panasiai, o už tuos litus kur iš močiutės vogia pinigus ant kreditu jau geriau savo mikčiojimo ligą gydytusi.

 

Girdi duxeli, tu žinai kodėl aš tyliu? nes man JUOKAS ima nuo tokių debilų kaip jūs, žmogus serga ir ką jus jam? iš ligos tyčiotis yra žiauriai žema, iš tai pasirodo jūsų tikrieji veidai, o zeta bomžiukas, pala pala nedėk dar į webą domšė prasiūs kreditų tada galėsi. Stiuma už nugaros, čj realybėj net draugų neturi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

girdi tu kiaušini, užsidėk kapišoną ir pisk į šoną, kurvą ką tu moki? tik ant bazaro kažką pasakyt, eik geriau į lauką prasiblaškyk, visas dienas prie kompo prilipęs, tavo best friend koks Kompiuteris. čj visą naktį mokinais bazarą?  pirma jaigu nori pamatyt lochą tai eik į veidrodį pažėk, realybėj tu tik su pramankštinta burna esi.

 

Bet tai kodėl tu per forumą sugebi taip naglai atsimazinti, o team speake užsimutines sėdi ir rašai savo mintis nors jų niekas neskaito. gal mes ir pradėtume juoktis, kad tu mikčioji ir pan, bet tu bent atsišaudysi ant bazaro, o ne forume žiūrėsi komentarus kurių didžioji dalis eina už Zeta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žviegi tai kai arklys *Myliu Las-Venturas.lt*.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Domse... *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* webe *Myliu Las-Venturas.lt* prakituoji? Sakai aš storulis? Pažėk kaip man savo foto atsiuntiai pozuodamas :)  cd439662a4efcb22d4be83edace819f9866.png

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Diagnoze: Domsius totalus *Myliu Las-Venturas.lt*. Moksliskai irodyta. Nereik pradet domshiau.. sakiau kad daug nepasieksi axujielindamas ;))

girdi, kas čia achujielina? buvau ts atėjo, sako get į bazę, sakau koks nick? kas čia toks nežino gangstos nicko? kas per *Myliu Las-Venturas.lt*? pats ateini į ts achujieli per team speak'ą, susitikčiau realybėj, pisčiau į galvą, poxui nors ir prapisčiau, bet žinočiau kad Pisau vienam dūxųj į galvą, paliktum *Myliu Las-Venturas.lt*, pažėčiau tada kaip jaustumeis kaip iš tavęs šaipomasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žviegi tai kai arklys *Myliu Las-Venturas.lt*.

Tu neprimeti kai ziauru buvo ;DD... Sorry bet jau nesusilaikiau.. ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man irgi px, žinau tai ižgydoma bet reikia stengtis, zeta storuliuk pasportuok prilipęs prie kompo, sėdi nori nusišikt nepakyli tai visa kedė ruda palieka.

 

 

 

1. Nevok iš močiutės pinigų ir nesisiūsk kreditų, o jei pavogi tai stenkis išsigydyti ligą kuria sergi.

2. Nekalbėk netiesos nes Zeta nėra *Myliu Las-Venturas.lt*, o kad prilipęs prie kėdės tai čia iš Zetos bazaro šitą frazę ištraukei, o apie apsišikimą tai čia savo gyvenimišką istoriją pasakoji kuri tikrai niekam neįdomi (nebent tavo draugam).

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

girdi, kas čia achujielina? buvau ts atėjo, sako get į bazę, sakau koks nick? kas čia toks nežino gangstos nicko? kas per *Myliu Las-Venturas.lt*? pats ateini į ts achujieli per team speak'ą, susitikčiau realybėj, pisčiau į galvą, poxui nors ir prapisčiau, bet žinočiau kad Pisau vienam dūxųj į galvą, paliktum *Myliu Las-Venturas.lt*, pažėčiau tada kaip jaustumeis kaip iš tavęs šaipomasi.

Tu jau dusk is cia lavone tu ;d Ka tu cia pisi prota xDD Pistum tu *Myliu Las-Venturas.lt* save tu papistum issigimeli tu *Myliu Las-Venturas.lt* xDD  Nevaidink cia invalido, *Myliu Las-Venturas.lt* nuskriaustasis atsirado vadinasi "visi *Myliu Las-Venturas.lt* manes gailekit as gi mickius" Poxui man kad tu mikcius, nereik cia vaidint kazko ir normaliai bendrauciau. Su visais kazkaip normaliai bendrauju, bet kai toki  dauna kaip tu sutinki tai normaliai bendraut neiseina.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Įžeidinėjimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Domse žinai ką? Nuvalyk ekraną kurį apspjaudei rėkdamas ant Royal manau gryžus BABA pis tau kumpį...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu jau dusk is cia lavone tu ;d Ka tu cia pisi prota xDD Pistum tu *Myliu Las-Venturas.lt* save tu papistum issigimeli tu *Myliu Las-Venturas.lt* xDD  Nevaidink cia invalido, *Myliu Las-Venturas.lt* nuskriaustasis atsirado vadinasi "visi *Myliu Las-Venturas.lt* manes gailekit as gi mickius" Poxui man kad tu mikcius, nereik cia vaidint kazko ir normaliai bendrauciau. Su visais kazkaip normaliai bendrauju, bet kai toki  dauna kaip tu sutinki tai normaliai bendraut neiseina.

kas čia kurvą vaidina? visi yardies gali paliūdit kad tu loxas vaidini kurvą vierchu, bet esi niekas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

girdi, kas čia achujielina? buvau ts atėjo, sako get į bazę, sakau koks nick? kas čia toks nežino gangstos nicko? kas per *Myliu Las-Venturas.lt*? pats ateini į ts achujieli per team speak'ą, susitikčiau realybėj, pisčiau į galvą, poxui nors ir prapisčiau, bet žinočiau kad Pisau vienam dūxųj į galvą, paliktum *Myliu Las-Venturas.lt*, pažėčiau tada kaip jaustumeis kaip iš tavęs šaipomasi.

 

Susitiktum realybėje ir tau praleistu ne tik per galvą bet ir per strėnas, kad prakištum tai čia faktas ir tai tikrai tai žinotum + būtum mičius ir dar invalido vežymėlyje. Daryk išvadas Domšiuk ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Domse žinai ką? Nuvalyk ekraną kurį apspjaudei rėkdamas ant Royal manau gryžus BABA pis tau kumpį...

pirmą duxeli, aš su baba negyvenu, o tu pyzdink *Myliu Las-Venturas.lt* iš bibliotekos lysk į savo prišiktą spintą ir pūk ten, bėto, paskui vėl man į PM verk domše domšę reikia kreditų, gali prasiust...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kas čia kurvą vaidina? visi yardies gali paliūdit kad tu loxas vaidini kurvą vierchu, bet esi niekas.

 

Tu vaidini bet tik per forumą o ne per team speaką. Supranti mums reikią įrodymų, ir, kad yardies (tavo draugai, nes realių neturi) stumia ant Royal tai čia labai maža tikimybė, nes Royal yra maladec su kuriuo galima paprikolint, o su tavim net pašnekėt neįmanoma nes būtu kaip sakė Zeta kad kelis žodžius puse valandos sakytum... kai aš su tavim šiandien team speake kalbėjau tai visados sakydavai savo trumpiausią žodį "NE" nes tik šitą žodį moki ištarti nemikčiodamas ane?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ė hebrytė apsiraminkit čia..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu domshe stopidovai *Myliu Las-Venturas.lt* esi. Davai ateik i ts yardies kanala pazesim ant kurio cia stums daune tu.. Eik persisviesk galva. siulyciau maziausiai 20 kartu bet ir tiek nepades, nes tu jau nepagydomas esi. tokiu kuo maziau daunu reikia. *Myliu Las-Venturas.lt* galejai ir padvest kai isgasdino bereikalo cia gyveni. Visi paliudyt gali kad pradejai axujielint tipo "adminas ipisau tam free bana anam" tada *Myliu Las-Venturas.lt* pradejau aiskint ka tu dirbi tas *Myliu Las-Venturas.lt* "AAaayy aayy" issigimeli tu *Myliu Las-Venturas.lt*.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tu vaidini bet tik per forumą o ne per team speaką. Supranti mums reikią įrodymų, ir, kad yardies (tavo draugai, nes realių neturi) stumia ant Royal tai čia labai maža tikimybė, nes Royal yra maladec su kuriuo galima paprikolint, o su tavim net pašnekėt neįmanoma nes būtu kaip sakė Zeta kad kelis žodžius puse valandos sakytum... kai aš su tavim šiandien team speake kalbėjau tai visados sakydavai savo trumpiausią žodį "NE" nes tik šitą žodį moki ištarti nemikčiodamas ane?

 

sakiau vien NE nes tu pastoviai prašinėdavai kreditų, ir px man kad šaipotes loxai kažkokie kurvą.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu domshe stopidovai *Myliu Las-Venturas.lt* esi. Davai ateik i ts yardies kanala pazesim ant kurio cia stums daune tu.. Eik persisviesk galva. siulyciau maziausiai 20 kartu bet ir tiek nepades, nes tu jau nepagydomas esi. tokiu kuo maziau daunu reikia. *Myliu Las-Venturas.lt* galejai ir padvest kai isgasdino bereikalo cia gyveni. Visi paliudyt gali kad pradejai axujielint tipo "adminas ipisau tam free bana anam" tada *Myliu Las-Venturas.lt* pradejau aiskint ka tu dirbi tas *Myliu Las-Venturas.lt* "AAaayy aayy" issigimeli tu *Myliu Las-Venturas.lt*.

va kaip buvo viskas NORMALIAI tu man atsiuntei savo nuotrauką. 747346c5c0438c3a96a796add7dbefcf215.jpg

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Spamminimas/Floodinimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pirmą duxeli, aš su baba negyvenu, o tu pyzdink *Myliu Las-Venturas.lt* iš bibliotekos lysk į savo prišiktą spintą ir pūk ten, bėto, paskui vėl man į PM verk domše domšę reikia kreditų, gali prasiust...

 

Tai parodyk mano ašaras :DDD *Myliu Las-Venturas.lt* sako bibliotekoi spintoj :DD *Myliu Las-Venturas.lt* žinai jau bibletekoj geriau gyvent negu kontike kaip tu + dar čiulpi valkatai byrka *Myliu Las-Venturas.lt* už nuoma tai jmj :DD *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* sako mano burna tipo pračiulpta? Pažėk į savo žandus burunduke *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* pratampyti to tavo kontiko drg..

Redaguota nario Max_Tosha
Užblokuotas
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

va kaip buvo viskas NORMALIAI tu man atsiuntei savo nuotrauką. 747346c5c0438c3a96a796add7dbefcf215.jpg

ka tu cia pisi prota? Biski ne i tema grybaujam jau ane?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stumi ne pagal amžių Zeta. :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sedėkit jūs ten tryse čj patys pasakojat savo gyvenimo įstorijas, kur susigadinot gyvenima, vienu žodžiu man gaila jūsų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ka tu cia pisi prota? Biski ne i tema grybaujam jau ane?

uoj uoj kažkas prabilo, eik su savo lėlę FITIMITI.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ė domse kaip to tavo kontiko drg byrka a kvepia? Reikia su liežuviu pravaryt zalupke ane?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sakiau vien NE nes tu pastoviai prašinėdavai kreditų, ir px man kad šaipotes loxai kažkokie kurvą.

 

Va ties čia ir baikim ok? Aš tavęs kreditų neprašiau tikrai. Todėl gali neatmazint su tokiom panetkem ok?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...