Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Royal_Gangsta

Eirimas_Zeta pasaka apie Domshiu_Drifteri.. NAUJAS! :D

Rekomenduoti pranešimai

Zeta - kažkoks ne rimtas palikai kartais pagalvoju normalus buvai pacanas per skype pašnekedavom o dabar toks erelis palikai mačiau kaip tu atrodai nesi pats tobulas ( ir pats valgai tos makaronus ) tai koks tolkas tau stumti ant kitų?? Išauk Zeta iš to amžiaus be patyčių kiek girdėjau žmonės kurie per laida yra kieti ir bando stumti ant kitų ją patys pajaučia šita dalyka relybei ir bando ant kitų išsireikti tai zeta biški susimastyk nes čia nieko rimto negirdėjau ką čia stumei 4 minutes paklausiau nusibodo... Tuos tava pievos ir dar tavo draugas kaip arklys žvengia tai vpš ne linksmai atrodia tas tavo pokalbis.... Nepyk Zeta bet pasakiau tiesa koks tu esi LOXAS atsiprašant nesupyk ant manas...

 

Arvydai_Torres - Balandi tu kalakute atvažiuok pas mane jai ta domše ten sumuštum ar ką ten jam padarytum... Erelis siedi už laida 19 metų eik dirbk žmogau ir nebesijunk į ta sampa ir negrasinem čia jaunesniems... Supratau ir tu koks esi *Myliu Las-Venturas.lt* įštikrą... Mes visi bandom primesti kietais už laida bet torres'ai kaip tokiu metai nemanai kad perdaug sau leidi ir už save jaunesnems gasdini ohoo stiprus po ilgis iš tavas žmogau susimastyk ką darai... Erelis atsirado... Norite stumkite Zetos ir Torreseo draugai... Bet abu tokia kiaušiniai esate tai kad patyliu.

 

Pažiūrėk ant mano profilio parašyta, kad aš gimęs 1997.04.28, t.y. man yra 16 metų (tuoj bus 17), o jei mano balsas tau panašus kaip 19-iolikmečio tai labai malonu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai viską tiksliai pasakiai .. Abu mėgina kašką primesti ,bet nelabai kas gaunasi

 

Ne viską tiksliai pasakė, kadangi man yra 16, o ne 19 metų kaip jis teigė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pažiūrėk ant mano profilio parašyta, kad aš gimęs 1997.04.28, t.y. man yra 16 metų (tuoj bus 17), o jei mano balsas tau panašus kaip 19-iolikmečio tai labai malonu :)

 

profilį galime pakeisti per kelias sekundęs, esi sakęs nekartą jog tau 19.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

profilį galime pakeisti per kelias sekundęs, esi sakęs nekartą jog tau 19.

 

Kažką maišai. Šiaip serveryje dar yra toks žaidėjas Armando_Torres kuriam 19 metų tai gal su juo kažką maišai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Domse papisk ožką įsitates į tvorą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Bet aš nesuprantu, kodėl jūs vis stumiat ant Domse_Drifteris? Ką jis jūms padarė? Man tai visai Domšes gaila pasidarė, bet pasaka tai ... :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Kažką maišai. Šiaip serveryje dar yra toks žaidėjas Armando_Torres kuriam 19 metų tai gal su juo kažką maišai?

 

Kažkada gyriais kad tu dirbi jau tau 19 mėtų liktais sakiai 18h baigi darba kaip buvai DPI tau buvo tuo metų 18 mėtų nū kažką tokio kalbedavai... Atsigauk *Myliu Las-Venturas.lt*

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Kažką maišai. Šiaip serveryje dar yra toks žaidėjas Armando_Torres kuriam 19 metų tai gal su juo kažką maišai?

 

Nenoriu čia nieko įžeisti , tačiau kaip buvai pavaduotojas sakei , jog gali prisėsti tik naktį aišku ir dieną kartais . Nes dirbi.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

galejai ir padvest kai isgasdino bereikalo cia gyveni..

Ne per žiauriai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nenoriu čia nieko įžeisti , tačiau kaip buvai pavaduotojas sakei , jog gali prisėsti tik naktį aišku ir dieną kartais . Nes dirbi.

Tai gerbemasis torresai pasakyk kokia čia įštikro tiesa yra apie tave??? Ar tu tik esi eilinis pagyrunas kuris bando būti už kitus geresni bet taip nėrą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt*. Matthew tu čia jau nežaidi ane? Tai kokio bybio atėjas čia mum pisi protą? *Myliu Las-Venturas.lt* tas domse nematei kaip jis ardosi *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt*.. Per /vch skelbias leavinu o deimante_miela ten tokia ir anokia *Myliu Las-Venturas.lt*... Tai pagalvok kaip merginia jaustis dėl to arklio galvos *Myliu Las-Venturas.lt*...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai gerbemasis torresai pasakyk kokia čia įštikro tiesa yra apie tave??? Ar tu tik esi eilinis pagyrunas kuris bando būti už kitus geresni bet taip nėrą?

 

Jei jūs tokie atsilikę tai aš Jums pasakysiu aiškiai: legaliai dirbti galima nuo 16 metų turint Socialinio draudimo pažymėjimą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Jei jūs tokie atsilikę tai aš Jums pasakysiu aiškiai: legaliai dirbti galima nuo 16 metų turint Socialinio draudimo pažymėjimą. 

 

Aš atsilikes nekalbek apie save Nolaifer™ surinkes ir laužai čia vierhą... 19 meti tu... Zeta žinai kur tu eik su sava tokiu elgesu tai nekreip demesio čia žaidimas čia visi vierhai ir tas pats Titas mandras yra bet aš ji gerbiu kad nesiskelbe ir nedaro tokiu nesamoniu nebando pažeminti žmogu prieš kitus. Dėl to jis mana draugas yra... O tu su Torresu lavonai abudu  , ir vps aš sampa nei san andreas neturiu nes man neidomų , žaisti , tesiog noriu kartais pažvenkti iš kaip tokiu debiliuku kaip jūsų mandruoliu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš atsilikes nekalbek apie save Nolaifer™ surinkes ir laužai čia vierhą... 19 meti tu... Zeta žinai kur tu eik su sava tokiu elgesu tai nekreip demesio čia žaidimas čia visi vierhai ir tas pats Titas mandras yra bet aš ji gerbiu kad nesiskelbe ir nedaro tokiu nesamoniu nebando pažeminti žmogu prieš kitus. Dėl to jis mana draugas yra... O tu su Torresu lavonai abudu  , ir vps aš sampa nei san andreas neturiu nes man neidomų , žaisti , tesiog noriu kartais pažvenkti iš kaip tokiu debiliuku kaip jūsų mandruoliu.

 

Jei čia tavo frakcijos pavadinimas tai linkiu sėkmės jos plėtojimui. Vierchu mes netapsim nei vienu šiame serveryje :D nes čia tik žaidimas, o jei mes su Zeta būtume lavonai tai tu būtum *Myliu Las-Venturas.lt* ir gyvūnų donoras graužiantis starterio laidus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tava? *Myliu Las-Venturas.lt* jau geriau buti lavonu negu kaimo japu tokiu kaip tu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Jei čia tavo frakcijos pavadinimas tai linkiu sėkmės jos plėtojimui. Vierchu mes netapsim nei vienu šiame serveryje :D nes čia tik žaidimas, o jei mes su Zeta būtume lavonai tai tu būtum *Myliu Las-Venturas.lt* ir gyvūnų donoras graužiantis starterio laidus.

 

Taip Arvydai matai tu tik bandai čia mane užvartyti ant bazaro... Kietas tu esi bet šudo vertas esi gyvenime... Užnolaifines sedi prie to samp ir laužai čia kažkoki ereli... Aš tau patarčiau gyvenime atsigauk žmogau ir nebelysk į šikna niekam , nes tikrai ne kaip atrodai... :) Bazaro ereliai esat ir tiek... Supranti Arvydai jai aš toks bučiau Nolaiferiu™ kaip jūs aš žinai nebandyčiau varyti čia jūsų ant bazara tai nusileisk biškuti. :)

 

Zeta aš mačiau kaip tu atrodai toks stambokas tešliukas prie pc sedantis galva kaip kvadratas , tai nebandyk čia vartyti manas nes taip pat ir tu tik tesugebi ant bazaro čia kažka man sakyti... Nors nežinai jai ne aš tu čia šudas butum tam serve... :)))

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zmogau kad gavau armijos pava tai as kietas? *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt* mauglis esi *Myliu Las-Venturas.lt* sedi bli su vienu antakiu vierchas *Myliu Las-Venturas.lt*. CIA tipo bandai rimta primest..bybys zelt pradejo tai pasijautei vyru? ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip Arvydai matai tu tik bandai čia mane užvartyti ant bazaro... Kietas tu esi bet šudo vertas esi gyvenime... Užnolaifines sedi prie to samp ir laužai čia kažkoki ereli... Aš tau patarčiau gyvenime atsigauk žmogau ir nebelysk į šikna niekam , nes tikrai ne kaip atrodai... :) Bazaro ereliai esat ir tiek... Supranti Arvydai jai aš toks bučiau Nolaiferiu™ kaip jūs aš žinai nebandyčiau varyti čia jūsų ant bazara tai nusileisk biškuti. :)

 

Zeta aš mačiau kaip tu atrodai toks stambokas tešliukas prie pc sedantis galva kaip kvadratas , tai nebandyk čia vartyti manas nes taip pat ir tu tik tesugebi ant bazaro čia kažka man sakyti... Nors nežinai jai ne aš tu čia šudas butum tam serve... :)))

 

Jei kažką bandyčiau vartyt tai tikrai ir užvartyčiau, bet nematau tolko ryškinti šio pranešimo nes čia tik žaidimas, ir man jis tik pramoga bei laisvalaikio užsimėmimas (vienas iš įdomiausių). Iš kur tu žinai kad aš šūdo vertas gyvenime? jei tu šūdo vietoj esi tai nelaikyk, kad kiti sėdi ant šūdo, nes tu čia esi šūdas prie kurio daxuja prišikta. tarp kitko jei gali tai išvardink asmenis kuriems aš lendu į šikną ok? O jei laikai manę bazaro ereliu tai esu pamalonintas, nors tu visiškai klysti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gan juokingai čia. :DD

 

Lauksim kitų vartimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...