Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


ErnysMyq

Jūsų nuomonės apie dabartinius DPi atstovus

Rekomenduoti pranešimai

Ištrinta.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tai giliai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vadinant DPI narius"debilais "nemanau ,kad čia yra" asmeninė kritika" ir tikrai aš nieko taip nevadinu ir nemanau ,kad tau patiktu jei tave taip vadintu.


  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, man asmeniškai man tai jie puikiai atlieka savo darba, kaip ir sako po kiekvienos analizės, kad ir ką beišrinktumeme direktoriumi, vistiek kažkiuriam bus blogai. Man atrodo viskas gerai, na gal turbūt todėl, kad nedaug aš ir bendraujau su Žygiu ir Deimante tik per vedamas praktikas :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vodka kartais perdaug įsijaučia ir "pasileidžia nuo lenciūgo" ir neatrodo kaip normalus DPi. :D Deimantė atsakinga ir daro kas jai liepta, net už Vodka kartais dirba. Deimai respektas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tai giliai...

Swxas Fastai :) Senai nematyts

 

Vadinant DPI nariusS"debilais "nemanau ,kad čia yra" asmeninė kritika" ir tikrai aš nieko taip nevadinu ir nemanau ,kad tau patiktu jei tave taip vadintu.

 

Specialiai išvadinau jus debilais norėdamas parodyti už kokį menką dalyką dabar žmonės yra nukeliami į ,,juodąjį sąrašą" :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Swxas Fastai :) Senai nematyts

Specialiai išvadinau jus debilais norėdamas parodyti už kokį menką dalyką dabar žmonės yra nukeliami į ,,juodąjį sąrašą" :)

Zdarow

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nnu vodka pydere uždėk man ispėjimu

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai čia vėl tu, *Myliu Las-Venturas.lt*, kuris bando daryt „revoliucijas“ ir ant galo lieka labai užduhintas? Gal tu slėpkis po lapai ir fsio, nebeįdomus seniai esi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vodka kartais perdaug įsijaučia ir "pasileidžia nuo lenciūgo" ir neatrodo kaip normalus DPi. :D Deimantė atsakinga ir daro kas jai liepta, net už Vodka kartais dirba. Deimai respektas.

Kiauši tu, sakiau normalią nuomonę parašyti o ne Deima dirba, Deima mldc, tik jau nebesvaik :DDDD . Jeigu rašai tai ir rašyk, užpisa kai Deima su Žygiu daro tą, daro aną ir panašiai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai čia vėl tu, *Myliu Las-Venturas.lt*, kuris bando daryt „revoliucijas“ ir ant galo lieka labai užduhintas? Gal tu slėpkis po lapai ir fsio, nebeįdomus seniai esi

Tu čia neidomus balvone *Myliu Las-Venturas.lt*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesėkmė – tai tiesiog galimybė viską pradėti iš naujo, tik protingiau
 

Vat ką tau pasakysiu, apie tave, o ne mus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žygis_Vodka - per daug iškeliantis savę į viršų. Ta prasme labai jau vaidiną žmogų su kostiumu bei taktišką, ir nedarantį jokių nusižengimų, o siekiantis tik teisybės, nors tai tik antras jo vaidmuo, todėl drąsiai galiu jį pavadinti veidmainiu, kadangi taip nesidaro. Žmogus turi būti toks koks jis ir yra.


 


Deimantė_Miela - kuomet tapo Dpi atstove - jos egesys ženkliai pasikeitė (į gerąją pusę), todėl pretenzijų šią Dpi atstove neturiu, kadangi savo darbą atlieką tvarkingai bei taisiklingai. Šaunuolė :)


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nesėkmė – tai tiesiog galimybė viską pradėti iš naujo, tik protingiau

 

Vat ką tau pasakysiu, apie tave, o ne mus.

 

Bled vel su savo iliuzijom, kaip *Myliu Las-Venturas.lt* koks

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai čia vėl tu, *Myliu Las-Venturas.lt*, kuris bando daryt „revoliucijas“ ir ant galo lieka labai užduhintas? Gal tu slėpkis po lapai ir fsio, nebeįdomus seniai esi

Kažkokių durnelių, kurie net normalaus nicko nesusigalvoja ir kuriasi visokius ,,debiliškus" vartotojus nuomonęs aš nesiklausysiu, aišku Revoliucijas gal ir bandau daryti, nes noriu žaisti normaliame serveryje su normaliais žmonėmis, bet kad užduhintas tai ooooiii klysti, nė karto neteko būti užduhintam kolkas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiauši tu, sakiau normalią nuomonę parašyti o ne Deima dirba, Deima mldc, tik jau nebesvaik :DDDD . Jeigu rašai tai ir rašyk, užpisa kai Deima su Žygiu daro tą, daro aną ir panašiai :D

Savo nuomonę išsakiau. Popirma pabūk direktorius serve, kad suprastum kaip jie dirba su direktoriais. okey? Tavo nuomonė tik dabar skilnda iš šono kur nėra nieko susyję su DPi, todėl būk geras ir sedėk ramiai. Thank you for your patients.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man poxui istikro :D neidomus jie, grazint geriausiai butu bugati koki i dpi i sio.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man poxui istikro :D neidomus jie, grazint geriausiai butu bugati koki i dpi i sio.

Aišku bled, va kur maladiec

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nesėkmė – tai tiesiog galimybė viską pradėti iš naujo, tik protingiau

 

Vat ką tau pasakysiu, apie tave, o ne mus.

 

 

Apie mane ? Nepildau nei į direktorių, nei į kažkokias tai aukštas pareigas, karts nuo karto ateinu smagiai praleisti laiką, o ta nesėkmė tai nesupratau prie ko čia prikišta, kalbam ne apie mane :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Savo nuomonę išsakiau. Popirma pabūk direktorius serve, kad suprastum kaip jie dirba su direktoriais. okey? Tavo nuomonė tik dabar skilnda iš šono kur nėra nieko susyję su DPi, todėl būk geras ir sedėk ramiai. Thank you for your patients.

Nu ok ok :D. I'm sorry sweetheart

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Žygis_Vodka - per daug iškeliantis savę į viršų. Ta prasme labai jau vaidiną žmogų su kostiumu bei taktišką, ir nedarantį jokių nusižengimų, o siekiantis tik teisybės, nors tai tik antras jo vaidmuo, todėl drąsiai galiu jį pavadinti veidmainiu, kadangi taip nesidaro. Žmogus turi būti toks koks jis ir yra.

 

Deimantė_Miela - kuomet tapo Dpi atstove - jos egesys ženkliai pasikeitė (į gerąją pusę), todėl pretenzijų šią Dpi atstove neturiu, kadangi savo darbą atlieką tvarkingai bei taisiklingai. Šaunuolė :)

 

 

Viena protinga ir normaliai išdėstyta nuomonė jau yra, nu šiaip prie Deimantės gal ir nekimbu, bet Vodka su tais juodaisiais sąrašais, pasikėlimais tai jau tikrai Arvydai, Vodkutę labai teisingai apibūdinai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apie tave galiu pasakyti tik tiek, kad esi juskes ciucikas, o juskei siūlau tiesiog nenorėti visko gaut išart.O apie DPI nematau nieko blogo, nes nemanau kad šiaip į bistą įrašė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apie tave galiu pasakyti tik tiek, kad esi juskes ciucikas, o juskei siūlau tiesiog nenorėti visko gaut išart.O apie DPI nematau nieko blogo, nes nemanau kad šiaip į bistą įrašė.

Ne esmė, kad Juskes net balso girdėjęs nesu ir nežinau kas jis per vienas, tiesiog jį pateikiau kaip pavizdį, nes šią nesamonę užfiksavau skaitydamas būsenų atnaujinimus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne esmė, kad Juskes net balso girdėjęs nesu ir nežinau kas jis per vienas, tiesiog jį pateikiau kaip pavizdį, nes šią nesamonę užfiksavau skaitydamas būsenų atnaujinimus :)

Tai nafik aiškini, kad juske negerai nubaustas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turbūt šitą dainelė tęsis visą gyvenimą, tesiog žinau, nes tokių kaip tu yra ir nemažai, nežinodamas už ką jį idėjome į Juodąjį sąrašą, geriau patylėtum ir gerbčiau tada tavo nuomonę tikrai, bet šiuo atvėju ne.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...