Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


ErnysMyq

Jūsų nuomonės apie dabartinius DPi atstovus

Rekomenduoti pranešimai

Miela tai dar dar


Vodka xujna


Geriausias kokį esu matęs buvo Augis_Buggati


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai nafik aiškini, kad juske negerai nubaustas?

Na žinai, kad ir kokie grasinimai, neįsivaizduoju nuo kada už tokius dalykus yra į tokius sąrašus traukiama ? :D Aš tau pasakysiu, kad be interneto liksi nu ir ką tu mane į blistą dėsi ? Prabuskit :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Turbūt šitą dainelė tęsis visą gyvenimą, tesiog žinau, nes tokių kaip tu yra ir nemažai, nežinodamas už ką jį idėjome į Juodąjį sąrašą, geriau patylėtum ir gerbčiau tada tavo nuomonę tikrai, bet šiuo atvėju ne.

 

Tęsis tol kol, tu sedėsi už ekrano ir protinguoli vaidinsi bei sedėsi rimtose pareigose ir nesugebėsi savo darbo atlikti normaliai be visokių nesąmonių :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką tu bandai pasiekt tokiom temom? Nori pakariaut su DPi per laidą? Tai tik parodo tavo žemą lygį.

Mano nuomonė apie DPi:

Žygis - išteis savotiška asmenybė. Gal ir nesu su juo tiek daug bendravęs, bet matosi, kad savo darbą atlieka puikiai. Parodyk bent vieną dalyką, kurį jis atliko blogai? Įrašė Juškę į blistą? Tai gerai, jeigu jį įžeidinėjo, aiškino ką daryti, tai gal sunervino. Tuo labiau jeigu kritikuoja DPi narius, tai reiškia, kad nenori tapti direktoriumi. Todėl tas blistas jam netrugdys.

Deimantė - taip pat įdomi asmenybė. Su ja gal šiek tiek daugiau esu bendravęs, bet ji taipogi, kaip Žygis, puikiai atlieka savo darbą. 

Sakysi lendu į šiknas? Ne, tiesiog pasakau ką manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žygis Vodka - Nieko ypatingo apie jį negaliu pasakyti, bet temas kurie geras ir analizės neblogos, bet mažai dirba, mažos pastangos darbui ir papeikimų tikrinimui. Galėtų labiau stengtis, arba išvis atsisakyti tokių pareigų, nes jis su Deimante yra susiskirstę darbais, bet Deimantė netgi prižiūri ne savo skirtus darbus, o Žygio. Nekažką žinok.

 

Deimante_Miela - Matau jos dideles pastangas darbui ir tikrai daug stengiasi, kad DPi būtų geras ir prižiūrimas ir renkami geri darbo direktoriai. Jos vadovavimo pradžioje galvojau, kad čia bus daug korupcijos, bet ilgainiui pamačiau, kad ne, vien iš Medikų direktoriaus rinkimų. Mano draugas vienas pildė ir paėmė 3 vietą, nes jis tikrai kuria originalias anketas. Deimante tikrai daug daugiau stengiasi už Žygį. Manau, kad ji gali būtų tik viena DPi, o Žygio nemanau, kad jo reikia, nes jo pastangos darbui nematau.

 

 

Tai mano atvira nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesa sakant jie kažkokie nevykeliai nesamones daro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na žinai, kad ir kokie grasinimai, neįsivaizduoju nuo kada už tokius dalykus yra į tokius sąrašus traukiama ? :D Aš tau pasakysiu, kad be interneto liksi nu ir ką tu mane į blistą dėsi ? Prabuskit :D

 

Iš tikro norint pradėti ddosinti aš tave teoriškai apšviesiu:

 

1. Reikia žinoti vartotojo (kurį nori užddosinti) ketvirtąjį ip adresą.

2. Reikia turėti stipresnį internetą negu vartotojo (kurį nori užddosinti)

3. Interneto tiekėjai pasilieką teisę atjungti internetą neribotam laikui (kol nesusimokėsi piniginio mokesčio už atliktą žalą).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Iš tikro norint pradėti ddosinti aš tave teoriškai apšviesiu:

 

1. Reikia žinoti vartotojo (kurį nori užddosinti) ketvirtąjį ip adresą.

2. Reikia turėti stipresnį internetą negu vartotojo (kurį nori užddosinti)

3. Interneto tiekėjai pasilieką teisę atjungti internetą neribotam laikui (kol nesusimokėsi piniginio mokesčio už atliktą žalą).

 

Aš DDo"S net nesu išbandęs, tik kaip pavizdį daviau, kad be interneto paliksiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar reikia pasanams apsiprasti

 

O šiaip tai, manau Vodkai reikia truputį pasitempt ir ok bus viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai grybauja mieste...Ant tiek paklydę gyvenime ,kad dabar esa DPi jie..

 

 

 

 

 

 


P.S. Juokauju,iš tikrųjų maladiec jus :*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauriai aktyvi Dpi valdžia, visada būnanti Teamspeek bėdoj esant paklausti visada galima , nereikia ten rašyti į skype ir laukti po 5h , ir taip kaip seniau buvo "Augis_BUggati" direktorius per savaite išringdavo, o papeikimus atsakydavo irgi panašiai, o čia daug greičiau vyksta visas darbas, geriau galėjei kurti apie Lyderiu prižiūrėtojus temas, nes gaujos žlunga vapšie nematau lyderiu online, tu "Žadėtu GangWaru " ir pnš...

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesupykit Miela ir Vodka, bet užteks vieno žodžio. Graudi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ei ei ramiau vyrai ir moteris aš buvau įrašytas už tam tikra dalyką bloga ir aš tai pripažinau viskas ok :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kolkas tikrai nėra nusiskundimų ,bet jų gal ir bus gal ir ne ir ,manau, Zygis_Vodka reikia aktyvumo.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau 1 iš puikiasnių DPi tikrai paprašant pagalbos jie ją suteiks ar šeip paskatins, patars ką imti į pavaduotojus ar panašiai. Manau aktyvumas tikrai puikus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Greičiausiai čia reikalingas ir mano komentaras!

 

DPi... Tai pakankamai sunkus prižiūrėtojas, jo atliekamas ir funkcionuojamas darbas yra iš ties sudėtingas, ypač tada kai viską stengiasi DPi nariai atlikti kuo kruopščiau ir atidžiau, mėgindami išvengti nuo kvailiausių iki pačių įvairiausių klaidų.

 

Aš pats palikau Direktorių prižiūrėtoją, ne tik dėl to, jog gaučiau geresnias pareigas (pripažinsiu, tai viena iš priežasčių - tačiau nesvarbiausių!), o dėl to, jog tas darbas ne man, na bent jau tikrai ne šitame Serveryje. Visados baimindavausi, jog suklupsiu ir suklysiu, o tai iš mano pusės būtų didelis minusas, ypač, kai žaidžiu čia ar kur kitur nebe pirmą mėnesį. Negalvokit, kad būti Direketorių prižiūrėtojumi, tai yra lengviausia.

 

Paprasčiausiai Jūs patys elkitės taktiškai, gebėkite per prasti DPi narius, bent kada pagirkite juos už jų atliekamą darbą, nes tai nėra lengva ir nemanykit jog tai bus kažkoks "nardymas", tai yra žmogiška savybė - užjausti juos, kad jie turi vargti, aukoti savo laiką.

 

Juolabiau, nemanau, kad kuris nors DPi narys esamas ar buvęs, yra įtraukęs žaidėją už argumentuotą, be necenzūrinės leksikos kritika. Todėl noriu tik pasakyti, jog nesmerkit, o raskit būdus, kaip juos per prasti ir apžaisti, kaip nepažeidus taisyklių, likti nekaltam! Gero žaidimo.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na šie DPi, gal ir nieko tokio.. Bet, paimkime kaip pavyzdį - Žygis_Vodka. Kokias jis nesąmones pats daro per tas praktikas (kas vedė praktikas, tie žino), pastovus žaidėjų ignoravimas - išsidirbinėjimas ir t.t.

 

Deimantė_Miela - kai Lionel_Messi vedė praktiką, ji išėjo vidurį praktikos į kitą kanalą, ir išnyko iš praktikos vietos, po 5 minučių vėl atėjo.. Ar čia DPi ? 

 

Galėtum tu iš tikro sugrįžti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na šie DPi, gal ir nieko tokio.. Bet, paimkime kaip pavyzdį - Žygis_Vodka. Kokias jis nesąmones pats daro per tas praktikas (kas vedė praktikas, tie žino), pastovus žaidėjų ignoravimas - išsidirbinėjimas ir t.t.

 

Deimantė_Miela - kai Lionel_Messi vedė praktiką, ji išėjo vidurį praktikos į kitą kanalą, ir išnyko iš praktikos vietos, po 5 minučių vėl atėjo.. Ar čia DPi ? 

 

Galėtum tu iš tikro sugrįžti. :)

Aš jums trukdžiau jus sakėte ,o be to jeigu išėjau tai nereiškia ,kad jūsų nestebėjau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žygis man nerimts tokiom pareigom. Jeigu TS ban'us gaudo, išsidirbinėja tai...
Deimantė tai gera DPi, nei pasikėlus nei ką, respect. :)
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Po kiek laiko mano nuomonė susidarė apie juos - bloga. Daugiau nieko negaliu pasakyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na man šie DPI nariai patinka :) renka tikrai dėmesio vertus direktorius, bei leidžia pasireikšti naujiems pirmą kartą pareigas

užemantiems. Tikiuosi taip ir toliau Žygis su Deimante varys ir pasieks dar geresni rezultatą uz Augis_Bugatti ir išbus daugaiu nei pusmetį.

 

Linkiu sekmės. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...