Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 9 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dede_Jonas

Peikiu Elector_Killer

Rekomenduoti pranešimai

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dede_Jonas

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Elector_Killer (nekoks adminas)

3. Administratoriaus nusižengimas: Nesamonė, atmutino ir vėl užmutino

4. Įrodymai (būtina):http://www.part.lt/perziura/278fd5db5bda8e9f7e80ae4002a6df8a959.png

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galbūt šis papeikimas jam ir bus priimtas. Bet yra taip tu į /vipams rašei tokius dalykus 1ba8ed6141a46a78a441f72cf7439057153.png

 

Aš tau dėjau mute 20min su priežastinimi /adminams ne tam. Paskui pamačiau, kad tu rašei į /vipams, o ne į /adminams tai jau rašiau komanda tave atmutinti. Bet nespėjau tave atmutino Elector_Killer ir vėl užmutino. Nors jis neturėjo teisės tavęs atmutinti. Nes kas užmutina tas tegali ir atmutinti. Paskui jis man įrodinėjo kad aš dėjau mute tau už flooda. O virš mano mutes dėjimo buvo uždėtas Simas_Kros mute už flooda tai Killeri nemaišyk

 

Na ir manau /vipams ne tam tokia pat bausmė turi būti kaip ir /adminams ne tam 20min

 

6cdbc44f20041ecddc84eaf0c5fcaa46713.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gerai buvo taip as unmute ta zadeja todel kad jis rase ne adminams o vipams + jis keikiasi vip chate tai as pakeiciau bausme ir dejau jam 60min del to floodo tai gal ir sumaisiau.

 

ss http://www.xes.lt/d1873f655c4ac41e/%601.PNG  kad pakeiciau mute 

 

kitas kad jis keikiasi kada rase /vipams negaliu ikelti todel kad man fraps neveikia vel.. Max_Tosha nerakink temos jei desi isp turiu dar viena ss kad jis keikiasi ant vip chato ir roki tu tikrai matei ka rase tai jei nesunku parsyk arba ikelk photo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tik tiek pastebėjau, kad jis rašė į /vipams daugiau nuotraukų neturiu. Nekaltas Killeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas.


 


Šis asmuo nebe administratorius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...