Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Ignaskylius_Hater

Peikiu Erikas_Alvarez

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gytis_Nor

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Erikas_Alvarez

3. Administratoriaus nusižengimas: Mašinos sutaisymas per apšaudymą.

4. Įrodymai (būtina):

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Gyti,bet tu tai irgi mastai atvažiavau padriftinti o ten jūs kažką veikėt ir pradėjot šaudyti tai ką man daryt?laukti kol atsiras daužtumas?aš į jus nešaudžiau tad aš ir esu nekaltas.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sveikas Gyti,bet tu tai irgi mastai atvažiavau padriftinti o ten jūs kažką veikėt ir pradėjot šaudyti tai ką man daryt?laukti kol atsiras daužtumas?aš į jus nešaudžiau tad aš ir esu nekaltas.

 

 

Aš už tai gavau 2 VIP įspėjimus, o mes ten darėm Drift eventą, buvo daug kartų skelbta + tu atvažiuoji visus trankai trankai, mes į tave šaudom, o tu healini mašiną. Ir taip pastoviai, kol neišbaninom. Turėtum gauti 1 arba 2 admin įspėjimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už tai gavau 2 VIP įspėjimus, o mes ten darėm Drift eventą, buvo daug kartų skelbta + tu atvažiuoji visus trankai trankai, mes į tave šaudom, o tu healini mašiną. Ir taip pastoviai, kol neišbaninom. Turėtum gauti 1 arba 2 admin įspėjimus.

Jokio ban negavau,nes nieko netrugdžiau.Ir galų gale jai į mano mašina kažkas šaus jau negalėsiu heal laukti kol sprogs taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jokio ban negavau,nes nieko netrugdžiau.Ir galų gale jai į mano mašina kažkas šaus jau negalėsiu heal laukti kol sprogs taip?

Taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip

Nesupyk,bet manau,kad tu idijotas jai taip manai.Kam tuomet reikalinga komanda sutaisyti mašina?

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Įžeidinėjimai
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesupyk,bet manau,kad tu idijotas jai taip manai.Kam tuomet reikalinga komanda sutaisyti mašina?

 

 Dusk *Myliu Las-Venturas.lt* ne mano reikalas nebefreepostink

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai, netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau, kad komentuoju, bet Gyti tu nuo proto nušokai jau man atrodo. :D Kas neleis žmogui mašinos susitaisyti? .. Vien verki ir verki visame forume, visiem tuos savo papeikimus rašai kurie yra bereikšmiai ir manau pats tai supranti.. Papeikiams bus atmestas aš tau duodu 100%..

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau, kad komentuoju, bet Gyti tu nuo proto nušokai jau man atrodo. :D Kas neleis žmogui mašinos susitaisyti? .. Vien verki ir verki visame forume, visiem tuos savo papeikimus rašai kurie yra bereikšmiai ir manau pats tai supranti.. Papeikiams bus atmestas aš tau duodu 100%..

 

Atsakai? Negali healintis mašinos kai į ją šaudo. Aš už tai gavau 2 VIP isp ir praradau VIpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas priimtas.


 


Administratorius gauna 2 įspėjimus už Susitaisymą per susišaudymą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...