Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


James_Panzer

Nuomonė | James_Panzer

Rekomenduoti pranešimai

Hellou, nors ir nebendravome daug, bet pastebėjau jog esi pavyzdingas, kuklus, draugiškas, padedantis, linksmas ;).

 

 

 

Vienu atveju tikrai suklydai tai, kad aš esu "Kuklus" manau niekas taip nepasakytu :),bet pabendrauti suspėsim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka zn linksma mergiote ir vsks

 

 

Opa,veidai kokie.Maladiec šiaip,moki pastumt krč net verkiu kartais iš juoko  :D 

Taip ir toliau !

(Bačkini vaiknamini)

 

Ačiū už jūsų nuomone "mergiotes",Dėdė_Beatai neverk viskas gerai,linksma ir su tavim :):D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oi , buvai GP Pavaduotojas :* Buvai savas pasanas , mldc bisiulis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oi , buvai GP Pavaduotojas :* Buvai savas pasanas , mldc bisiulis.

Kokie prisiminimai :D Ačiū tau labai už gerus žodžius ir, kad priemete į savo gretas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvęs mano pavaduotojas, truputį prie smirdinčio, bet šaunuolis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvęs mano pavaduotojas, truputį prie smirdinčio, bet šaunuolis :D

 

Užuodžių šamą,ar čia ne ponas Adomaitis ? Ačiū tau už tikrai puikų išsireiškimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, tikrai geras žmogus esi :D Dar prisimenu pirma dieną kai tave pamačiau tai buvo kai tu buvai dar naujokas dirbai limuzino vairuotoju, ir tu važiavai non-rp aš gaudžiau tave, bet pripažįstu tikrai esi geras vairuotojas :D Paskui aš tave pagavau prie kazino, manau tau nelabai maloni situacija buvo :D bet buvo kas buvo :D

Čia dar viena diena esu iamžines :D

http://www.part.lt/img/40b619e0770e64ce8f9805d1f9cb2eec988.bmp

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Swxas, krč, esi vaiks, didelis vaiks, mėgstantis kapšęlius, šiaip esi maladėc vaiks, pašnekėt gali kaip su žmogu, normale viskas yra viras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, tikrai geras žmogus esi :D Dar prisimenu pirma dieną kai tave pamačiau tai buvo kai tu buvai dar naujokas dirbai limuzino vairuotoju, ir tu važiavai non-rp aš gaudžiau tave, bet pripažįstu tikrai esi geras vairuotojas :D Paskui aš tave pagavau prie kazino, manau tau nelabai maloni situacija buvo :D bet buvo kas buvo :D

Čia dar viena diena esu iamžines :D

http://www.part.lt/img/40b619e0770e64ce8f9805d1f9cb2eec988.bmp

 

Na tikrai šaunus vakaras buvo pasėdėjom ir šiaip paskraidėm,ačiū už gerai praleista laiką.Na dėl limuzinu tai ar ne tik kaip mes su Arvydas_Katkus,John_Juske bėgom nuo tavęs ? Ačiū už tavo pareikšta nuomonę.

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na man tikrai atrodo kad esi šaunus vaikinukas,neteko daug bendrauti pastebėjai mūsų treniruotę šiek tiek padėjai,pagarba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na tikrai šaunus vakaras buvo pasėdėjom ir šiaip paskraidėm,ačiū už gerai praleista laiką.Na dėl limuzinu tai ar ne tik kaip mes su Arvydas_Katkus,John_Juske bėgom nuo tavęs ? Ačiū už tavo pareikšta nuomonę.

Ne, tu tik vienas buvai toj mašinoj :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Swxas, krč, esi vaiks, didelis vaiks, mėgstantis kapšęlius, šiaip esi maladėc vaiks, pašnekėt gali kaip su žmogu, normale viskas yra viras

 

Ponas Rimvydai tai aš vaikas ar "viras" kaip jūs rašėte ? Na,bet vistiek didelis ačiū už tavo išsireiškimą kuris man sukėlė daug klausymų. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lafos (Luko) Klasiokas. Visai neblogai moki su Photoshopu elgtis, bet aišku negeriau už mane. Toliau lolo žaist nelabai moki, nebent už supportą, lol.. :D Krč buk supports.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras drg chalanger I zinau kad esi ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras drg chalanger I zinau kad esi ;D

 

Na dar iki "Chalanger 1" dar oi kaip toli ir nelabai lol'a žaidžiu,bet ačiū už tavo nuomonę apie mane - James_Panzer.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apie tave kiaule tai galėčiau daug sakyt,bet nesvarbu.Mldc čiuvas žiauriai,db Britas girtas pašėlo tai negaliu lošt.Susitiksim TS kada,paprikolinsim.

Myliu ciolka <3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kamielių vierchas , senai pažįstamas. Biški mėgsta gert sulty.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na nedurnas, už save ar savus pastovintis žmogus, prikolnas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apie tave kiaule tai galėčiau daug sakyt,bet nesvarbu.Mldc čiuvas žiauriai,db Britas girtas pašėlo tai negaliu lošt.Susitiksim TS kada,paprikolinsim.

Myliu ciolka <3

 

Na "Dede" nieko nepadarysi,palukėsim truputi... Na tikrai ačiū už tavo nuomonę kuri nebuvo labai išsami,galėsi papasakoti daugiau "TeamSpeak'e"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kamielių vierchas , senai pažįstamas. Biški mėgsta gert sulty.

 

Nelabai supratau ar mes pažįstami ? Apie sultis išvis pasimečiau... Bet ačiū už tavo tikrai klaidinančia nuomonę

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras GFX meistras , mldc žmogus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...