Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Edd_Rich

edd, naujoko atsiliepimas ^^

Rekomenduoti pranešimai

Esu apie projektą susidaręs neigiamą nuomonę.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Argumentuok :)

Visi ignoruoja, šūdą malą, į naujokus dėmesio nekreipia, nori TIK pelno.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Visi ignoruoja, šūdą malą, į naujokus dėmesio nekreipia, nori TIK pelno.

 

Tu man kažkoks juokingas, jeigu tau reikia pagalbos - ieškok išeities, o neverk visiems kaip tau sunku. Sakai į naujokus dėmesio nekreipia? - Manau nusišneki, kai atėjau į serverį gal 6 administratoriai prie manęs atsiteleportavo ir siūlė pagalbą. Tai ką aš kitoks?  O dėl pelno, kas jo nenori tu man pasakyk? Kitą kartą pats pagalvok ar vertą šitą neva „Šūdą“ rašyti ir verkti. Jeigu nepakeli spaudimo vien nuo to, kad tau vieną kartą nepadėjo, tai tada aš be komentarų. :unsure:

 

Žodžiu eik į kaimelius kur  vien tik prisiregistravus gali nusipirkti SANDKING'Ą ir kokią nors prabangią vilą. Sėkmės arant laukus! :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"visi ignoruoja". Hmm.. Jeigu Invis per 10 minučių neatrašo į skypę, tai čia ignoravimas? Jeigu administratorių žaidime prašai sutaisyti mašiną ar pagydyti tave, nors tai yra mechanikų ir medikų darbas, tai ir čia tau yra ignoravimas? Tada su tokiu požiūriu toli neisi :) arba nueisi i projektą, kur žaidžia ~30 žmonių ir būsi laimingas, nes pgr administracija visada ras tau laiko. Sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu naujokėli, žinai kad tokiu laiku (kuriuo tu parašei šią nuomonę) nebūna daug nemokamų administratorių, tai nereikia verkšlenti. Matyt, prašei kiekvieno, kad duotų pinigų, niekas nedavė ir pasidarė nesąmoningas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Visi ignoruoja, šūdą malą, į naujokus dėmesio nekreipia, nori TIK pelno.

 

 

Ne visi tau iškart atrašys ir padės, nes gal kokiame evente? Arba adminas direktorius tai veda treniruote? Ir šiuo metu negali prie tavęs ateiti? Jugi viskas parašyta, galima forume klausti, VIPAI irgi padaryti tam kad padėti, o pats bandyk rast išeitį.. O ne zyzk čia forume, kaip *Myliu Las-Venturas.lt* kažkoks, bet žinok tavęs niekas nelaiko, gali eit į savo šudinus sargus, *Myliu Las-Venturas.lt* kur ten tikrai tik dėl pelno jie egzistuoja.. takšto pizdui ti žinai kur..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pripratęs prie rižyno ar kito servo, kur parašai /adminams heal, fix ir gauni viską ant lėkštutės, čia taip nėra..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias

Nieks jo neklausė :D Pažaides rižyne vėl norės čia gryžt.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia taip nėra kaip tu galvoji kaip kitose serveriose. Šitas serveris išskirtinis ne kaip kiti, paprašai ten to ir to ir gauni, arba adminai paprašai pahealint arba fix tai atsigetina ir pafixina. Dėja pas mus yra tokie darbai kaip mechanikai, medikai. Taip kad sėkmes tau ieškant kito serverio kur galės pafixint ir pahealint adminai bet kada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

užsiregistravęs prieš 13 valandų, ir nemoki samp lošti *Myliu Las-Venturas.lt* tai čia ne mūsų bėdos eik lošti ten kur valiuta eina 100-ais milijonų ;DD

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...