Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Kraunama... 22 sek.

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV *.*.*


Mick_Little

Mick'io atsiliepimas !

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, na, nuspręndžiau parašyti atsiliepimą apie šį serverį.


Na, tai atėjau į serverį, apie 22 valandą, atėjęs užsiregistravau - prisijungiau. Na, "atsiradęs" pamačiau tikrai gražius script bei mapp darbus. Apmokymai tikrai geri. Bet kaip pamačiau liftą, man net akys sužibėjo. Na, aišku su tuo liftu pasivažinėjau gal 3 kartus aukštyn žemyn (patiko). O po to, nuvažiavęs į apačią parašiau adminams : Sveiki, esu naujokas, gal galėtumėte aprodyti miestą ? Tai parašęs atsakymo nesulaukiau. Bet nenusiminiau ir toliau ieškojau išeities. Tad pasiėmiau mašiną ir pradėjau "chillint" na, o jei rimčiau tai mokinausi važinėt su posukių rodymu. Kai man jau pabodo, ir nuspręndžiau tikrai nemalti "šūdo" atsiprašant, parašiau Ignui_Original, nes jis man pasirodė tikrai rimtas bei sąžiningas žmogus. Parašiau jam, ar galėtum aprodyti miestą. Po 1-2 sekundžių gavau greitą atsakymą - galiu, tik palauk dabar eventą pabaigsiu ir aprodysiu. Parašiau gerai ir toliau čhillinau. Na, apvažinėjau visą miestą, pamačiau bei sutikau tikrai įdomių žmonių, ir nesimatė nesutvarkytų sistemų t.y bugų. Na, tada Ignas atsiteleportavo pas save, t.y į radistų bazę. Tada sėdau į jo "tačkę" ir nuriedėjom toliau... Na, jis mane nuvežė į elektronikos parduotuvę, viską aprodė pasakė kaip ką daryt, na žodžiu viską susitvarkiau su telefonu. Tada patestavom, ir važiavom į vairavimo mokyklą. Nuvažiavęs pamačiau dar įdomesnių bei nematytų sistemų. Ignas parodė kur man išsilaikyti teoriją kur viską viską padaryti. Na, aš viską padariau kaip ir sakė, o tada pradėjau vėl "čhillint" tad ir baigėsi ši "dienelė" su Las-venturas.LT serveriu, dabar mano "favourite" sarašą puošia tik 1 serveris - Las-venturas.LT noriu padėkoti šiems asmenims :

Ignas_Original - Ačiū, jog atverei man naują gyvenimą ir padėjai susitvarkyti su iškilusiais sunkumais.

Invision_White - Ačiū tau, jog prižiūri serverį ir tvarkai viskas kas tau skirta ;).

Deividas_Britas - Ačiū tau, jog scriptini nematytas sistemas. P.S gražus infernusas  :D.



Tad ačiū jog skaitėte.





 
                                                                                                                                               @ Mick'as.




 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

o tu čia ne tas pats Moby_Little ?

Sorry, ne. Tas moby mano nicką pamatė kitam projekte, nusižiūrėjo, dabar skelbiasi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sėkmės tau serveryje ir toliau!

 

Ačiū tau Original'ai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu jog tau patiko šis serveris, ignas tikrai vertas administratoriaus posto todėl, kad visada aš jį matau dirbantį ir padedantį kitiems. Žaisk šiame serveryje su malonumu jei reiks pagalbos kada, parašyk padėsiu kuo galėsiu ir aš, sėkmės. :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Šaunu jog tau patiko šis serveris, ignas tikrai vertas administratoriaus posto todėl, kad visada aš jį matau dirbantį ir padedantį kitiems. Žaisk šiame serveryje su malonumu jei reiks pagalbos kada, parašyk padėsiu kuo galėsiu ir aš, sėkmės. :)

 

Ačiū, dėl Igno tikrai pritariu ;).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...