Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Grisha_Code

[TheGrishaMapping] Radistai

Rekomenduoti pranešimai

Netinkama vieta. Yra daug objectų ne į temą... Ir tas požeminis kažkokia nesąmonė, vapše nereikia požeminio. Nesakysiu tau kai kelias priežastis, kodėl netinka vieta. Bet taip tai normaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas gerai, tik kad pastatas labai užknises, bet taip tai viskas ok, už dabartine tikrai geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visai neblogas darbas. Beje , kokia daina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visai neblogas darbas. Beje , kokia daina?

Ola - Jackie Kennedy

 

Viskas gerai, tik kad pastatas labai užknises, bet taip tai viskas ok, už dabartine tikrai geriau.

Dq :) nežinojau kokį dar pastatą imti , bet manau texturas tesiog galima pakeisti :)

Netinkama vieta. Yra daug objectų ne į temą... Ir tas požeminis kažkokia nesąmonė, vapše nereikia požeminio. Nesakysiu tau kai kelias priežastis, kodėl netinka vieta. Bet taip tai normaliai.

:DDD Vaikas eik išmok mappint kaip aš poto man kažką sakyk :) Kodėl gi vietą netinkama čia vpš mappinimui nėra skirtumo kokia ( jeigu tik nelegalias frakcijas mappini arba teisėsaugą ) kokie nereikalingi objektai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mapp darbas gan gražus. Bet nepatiko pastatas ir darbiniu mašinu išvažiavimas. Manau kliudytu vieną kita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visai neblogai, patiko, mldc gražiai, tvarkingai, tik vat vienas minusas, šitas pastatas jau tikrai pabodęs visiems, surask ką nors naujesnio ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kam to parko taip ir nesupratau?, nepatyko, pagalvok tos pats pastatas taxi, toks pats ir radijas? Logiška? ne. 6/10.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apsiverkiau :| Man marozas 6/10 dėjo pasaulio pabaiga :| jei jau mano darbus pradėjai kritikuoti tai aš jau irgi pradėsiu tavo , nes visada bandžiau kažką gero apie tavo darbus parašyti , nu bet ;DDD 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na nemanau kad reikėjo to parko, pastatas irgi toks pat kaip taxi bazės. Manau galėjai labai pasistengt, bet gražiai padaryta. 8/10. Sekmės toliau mappinant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas lyg ir neblogai mano manymu, bet manau vieta tikrai netinkama :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na mapp darbas neblogas visai ,bet reikėjo jaigu mapinai iš išorės sumapinti ir vidu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas gerai, tik kad pastatas labai užknises, bet taip tai viskas ok, už dabartine tikrai geriau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, už dabartinę, tai manau, kad geriau. :) Gražus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei gali pasakyk pastato bei tvorelių idą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...