Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Sam_Faite

sam_faite, naujoko atsiliepimas [nuomonė teigiama]

Rekomenduoti pranešimai

Sveikučiai,

 

  • Pradėsiu nuo to, jog esu naujokas šiame projekte ir tikrai, labai džiaugiuosi, jog prisijungiau prie štai šio projekto. Kaip ir daugelis naujokų šiame projekte esu labai nudžiugęs (pačiu projektu - apibendrinus), šauniais žaidėjais, administracija ir esu susidaręs teigiamą nuomonę. Nežinau kaip man gausis, nes kaip ir daugelis naujokų rašo, kad patiko sistemos, mapp darbai ir pan., tad nemanau, jog labai reikėtų plėstis ir dėl šių dalykų tikrai giriu projekto administracija, šaunus darbas, nesustokite kurti nematytas sistemas, bei mapp darbus, šaunu, jog stengiatės dėl serverio žaidėjų!

 

  • Tiesą pasakius, net nežinau ką be ir pridurti, nes viska gan aiškiai išsakiau pirmoje pastraipoje. Tad galiu tik palinkėti sėkmės projekto savininkams, administratoriams, bei patiems žaidėjams ir dėkoju, kad skaitėte!

 

Dėkui, kad nepatingėjote ir užsukote (Y), sėkmės Jums! :) Taip pat norėčiau labai padėkoti: Augis_Buggati (už pagalbą, atsakymus į mano klausimus, bei finansinį paskatinimą), Max_Tosha (už pagalbą, atsakymus į mano užduotus klausimus), bei Ignas_Original (už pagalbą, atsakymus į mano klausimus), ačiū Jums dar kartelį!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, jog pasirinkote būtent Las-Venturas.lt projektą  ^_^ 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...