Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Domka_Gamora

Kas Geriau Volkas ar Britas

BRITAS ar VOLKAS  

321 nariai balsavo

  1. 1. Kas Geresnis Scripteris Volkas ar Britas

    • VOLKAS
      102
    • BRITAS
      219


Rekomenduoti pranešimai

Bricia geriau visi tai zinom. o jai butu blogas nekas nelostu cia :)

tu pirma išmok rašyt tada rašyk nuomonės ok ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Volkas. Bet ir Britas neblogas. Vplka pasirinkau nes kai jisai buvo sripteris kad ir buvo atnaujinai kas 1men bet serverio ekonomika buvo normali inviui tada rūpėjo tik serveris bei žaidėjai bei visi buvo patenkinti. Volkas išėjo visiems blogai ir t.t. Atėjo britas visi sakė lėvi nes kaip atnaujinimas taip bugas. Einant laikui būnant Britui pasikeitė viskas serveryje. Pasikeitė ekonimoka serverio valiuta nieko verta dabar kaip ir pas ryžą o seniau bent buvo ko siekti. Dabar invis nieko neveikiai ir t.t. svarbu litu užsikala iš paslaugų ar parduodamų nuosavų retų car. Tai kas čia per nesamonė ?? Kai volkas buvo buvo viskas kitaip bent buvo ko siekti o dabar nieko


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

erikai tai paliubomu kad Britas,gi porelė mūsu,o šiaip tai volkas geresnis

Aš iš viso nesakiau kuris geresnis, nes nesu gyvenime buvus susidūrus su Volku, todėl negaliu jų lygint. Aš tik šiaip tokią repliką numečiau, kai paskaičiau kai kuriuos komentarus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kalbant apie juos,abu jie yra tikai šaunūs žmonės,šauniai dirba,bei šauniai atlieka pareigas. Aišku,volkas jau nebe skripteris,o britas taip. Kiekvienas iš jų turi savo pliusus bei minusus,kaip ir visi.


Kalbant apie volką,kai jis buvo skripteris,aš buvau naujokas,atnaujinimus jis darė rečiau negu britas,bet,yra tas žodelis bet... Volkas atnaujinimus darė retesnius,bet kokybiškesnius,volko atnaujinimai tikrai nesusilaukė tokio bugyno,kaip dabar yra pas britą. britas atnaujinimus daro tikrai dažnus,bet juose būna tikrai daug bugų,dažniausiai,bugų skiltis,tiesiog būna pilna bugų nuo brito atnaujinimų,nors ir jie tikrai pagyvina žaidimą,bet vis būna nesutvarkyti. Kalbant apie volko charakterį,volkas yra tikrai labiau bendraujantis žmogus negu britas,volkas visad atsakydavo žaidėjam,o ne kaip britas,visad gauni ignorą ir pagalbos nesulauki,volkas buvo tikrai linksmesnis negu britas.. Volkas niekad nedarydavo nesamonių kaip britas,būdavo tų dienų,kad ir jis mėgdavo pasilinksmint,bet kalbant šiuo atveju apie britą,britas už kelis žodžius ar klausimą iš kart pisa free baną su belekokiom priežastim kaip: ok,ir tau,sv ir t.t. Daugelis priekaištavo volkui,kad reti atnaujinimai,bet manau mažai žmonių susivokė,kad tai buvo tikrai kokybeškesni atnaujinimai nei brito,nestumiu ant jo,bet tai gryna tiesa. Jei ne volkas,šis serveris manau net nebūdu gyvavęs iki dabar,nes jis su savo kokybiškais atnaujinimais,išplėtojo serverį ir pritraukė daug žmonių bei išlaikė juos projekte.


Kalbant apie britą,jis yra aktyvus žmogus,kuris daro tikrai dažnus atnaujinimus bei džiugina jais žaidėjus,nesakau,kad jie blogi,bet juose yra pilna klaidų,nes atnaujinimai yra daromi per dažnai ir nebėra tau to laiko sutvarkyti bugus. Per pastaruosius 2 mėn. bugų skiltis tiesiog buvo pilna,nes atnaujinimai buvo daromi per dažnai ir nebuvomi sparčiai bei gerai tvarkomi. Siūlyčiau daugiau laiko praleisti bugų tvarkyme ir darime naujienų,o ne daryti jas kuo greičiau.. Kalbant apie brito charakterį,britas yra tikrai atstumiantis žmogus,kuris dažniausiai pisa ignorą,išskyrus messiui ir jo šaikelei... Britas yra tikrai tas žmogus,kuris per daug įsijautė savo pareigomis serveryje,deda banus už papraščiausius klausimus kaip: kaip sekas? ar galėtum peržiūrėti bugų skiltį,didelį bugą radau? ir t.t. britas irgi mėgsta pajuokauti,bet kartais persistengia iki ausų..Britas tiesiog stengiasi užsikalti kuo daugiau pinigų,nors pats mato,kad pilna bugų,bet gi jam atsiprašant p*


Volko laikais,serveris tikrai buvo draugiškas,nes inviui terupėjo tik serveris,o ne tie pinigai..Tuo metu serverio žaidėjai nerašydavo bereikalingų papeikimų,dėl elementariausių dalykų,kaip pasisveikino direktorius per /d komandą,o dabar iš kart parašo,nors nesusivokia,kad gali parašyti į /sms ,kad blogai padarei ir ,kad nebedaryk,bet parašo papeikimą ir nieko nepeša,bei gaišia kitų laiką.


Nenoriu stumti nei ant vieno,bet tai mano nuomonė apie juos,manau,kad tai tikrai tiesa,tad britai,susivok pagaliau dėl savo atnaujinimų ir savo nesamonių darymo serveryje.. Dėkui ,kad skaitėt :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi pradėkime nuo to, kad pusę vaikų čia balsavusių už Britą yra registruoti 2014 metais ir težino vieną serverio scripterį, nes nėra žaidę čia, kai serveris buvo tik startavęs. Taip pat beveik visi senbūviai yra už Ernestą, nes žino, kiek jis įdėjo į serverį ir paaukojo savo laiko, kol Karolis trynė rankom ir laukė pelno. Žinoma iš pradžių serveriui nestartavus Karolis reiškėsi forume ir jam rupėjo žaidėjų nuomonė, o dabar ką matome:" "Tai jei gavai ir sėdėk", "Kas jis toks, kad čia tą ir aną" ", kai serveryje žaidėjų buvo minimaliai ir bendravimas buvo normalus, o dabar nekomentuosiu.. Dėl scriptinimo, galima taip pat atsižvelgti, kad Ernestas scriptino prieš beveik porą metų, kai sistemų apie pokerius ir visokius kitus dalykus manau dar niekas Lietuvos serveriuose neplanavo. Kaip sakoma su metais sistemos tobulėja ir gerėja, tad lyginti scripterį 2012 metų ir 2014 dėl sistemų ir padarytų darbų - .... . Bet paėmus Ernestą ir Deividą abu perkėlus į 2014 metus su tomis naujomis sistemomis - Ernestas, GALVA aukščiau, nei Deividas.


 


Taip, aš už Ernestą visomis keturiomis.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš iš viso nesakiau kuris geresnis, nes nesu gyvenime buvus susidūrus su Volku, todėl negaliu jų lygint. Aš tik šiaip tokią repliką numečiau, kai paskaičiau kai kuriuos komentarus.

O tai nori pasakyti kad kažką čiki piki su Britu? :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tai nori pasakyti kad kažką čiki piki su Britu? :P

Nepričiom iš viso čia tiek čiki piki. Aš tik pasakiau, kad jūs kažkodėl kišat bendravimą žmogaus, nors čia yra vertinamas darbas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man asmeniškai abu padarė ko buvau paprašęs , gerai, kokybiškai ir greitai.


Abiems dėkingas todėl net nebalsuosiu, o tik pasakysiu, kad abu gerai dirba(dirbo).


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

BRITUKAS AIŠKU :

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Svarbiausiai nepamirši jog jie yra bendraamžiai, na bent jau kai kuriems ir tai viską paaiškina jog tiek Britas tiek Karolis tik ir tas Ernestas tyngi dirbt, gauna pinigus ir gerai, norės daugiau - pradės dirbt. Tie kurie dar nieko nebandę savo trumpame gyvenime, geriau nekomentuokit.


Aš čia jų nepeikiu, tiesiog jomajo supraskit, jokio malonumo atrašinėt kai kuriems silpnapročiams skype nėra ar diena iš dienos sėdėti tame skriptinime, nors iš tikrųjų Britas to laiko skiria mažai ir toli gražu, ne viską padaro ką galėtų ir kiek sugeba.


Ernestas gerai skriptino, na man kako, iki tol kol ... kas pamena tas žino, kas ne tegul komentuoja <3 britukas ir tt.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Volk padarė didžiają serverio dalį, bet Britas irgi ne ką blogiau scriptiną. Nebalsuosiu aš

Iš kur tu gali žinot kiek Ernestas padarė? Vieni freeposteriai... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau vis del to Volkas. Kad ir retesni atnaujinimai būdavo,bet mažiau bugų,ir tikrai pasidaro gera prisiminus senus laikus. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Volkas. Man poxui tegul dabar apie manę mano britas ką nori, bet savo nuomonę išreikšiu. Kodėl Volkas? Gal volkas ir netaip dažnai darė atnaujinimus, gal netaip dažnai lankėsi forume, bet jis bent jau negadino serverio ekonomikos nedarė įvairių teleportu, serveris buvo tikras gyvenimas, visi gaudavo po 1-2k algų ir budavo laimingi, o dabar tas pokeris patylių... Volkas nedarė tokiu prikolu su mute 99999min jail 99999min ban ir pnš nebuvo toks pasikėlės. Ok britai laukiu ban forume :**

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

VOLKASSSSSSSS! Galiu visą tą pasakyt, ką Austinas pasakė...

 

 

Volkas. Man poxui tegul dabar apie manę mano britas ką nori, bet savo nuomonę išreikšiu. Kodėl Volkas? Gal volkas ir netaip dažnai darė atnaujinimus, gal netaip dažnai lankėsi forume, bet jis bent jau negadino serverio ekonomikos nedarė įvairių teleportu, serveris buvo tikras gyvenimas, visi gaudavo po 1-2k algų ir budavo laimingi, o dabar tas pokeris patylių... Volkas nedarė tokiu prikolu su mute 99999min jail 99999min ban ir pnš nebuvo toks pasikėlės. Ok britai laukiu ban forume :**

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebekriokit čia kai maži vaikai , *Myliu Las-Venturas.lt* patys eikit į scripterius pažiesiu kaip Jūs nesupisit servo ekonomikos su savo verslais 50k į min ir t.t

 

O šeip man Britas geriau nei Volkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebekriokit čia kai maži vaikai , *Myliu Las-Venturas.lt* patys eikit į scripterius pažiesiu kaip Jūs nesupisit servo ekonomikos su savo verslais 50k į min ir t.t

 

O šeip man Britas geriau nei Volkas

Tokių freeposterių, kaip tu, kuo mažiau, nežaidei kai Volkas buvo ir drįsti komentuot, KIDDO. 2013 regintas mažylis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na aš manau kad britas tikrai yra geras skripteris, palyginus su volku, buvau uzejes pas volka i projekta, deje jo neatidare del per didelio kiekio volko klaidu, o apie brita, šiuo metu laiko jis patapo "tinginys" bet darba tikrai atlieka puikiai, as už Brita

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano manymu Volkas, nes jis kad ir darydavo atnaujinimus retai, bet jis juos darydavo kruopščiai ir stengdavosi be klaidų, o brituj kiek suprantu yolo, jam svarbu juos padaryt,, pvz dabar su tom žvaigždėm.. + Volkas padėdavo žaidėjams, o ne axūjėlindavo su adminu ir būdavo aktyvus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Savo balsą skiriu abiem scripteriam. Bet vis tiek, man volkas labiau patinka/patiko/patiks.

 

Volk'as - Gal ir rečiau darydavo atnaujinimus nei britas, bet jis tą darydavo nepalikdamas beveik bug'ų, nesakau, kad jų iš vis nebūdavo, bet jei būdavo greit pataisydavo.

Britas - atnešęs naujų, šauniu sistemų, tiesiog pratesęs volko darbą ir jį išplėtojęs. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tai asmeniškai už Volka, nors jis retai darydavo atnaujinimus, bet daugiausiai bugus sutvarkydavo. Nu apie Brita tai ... išimė gaujas, army ir ftb ir taip servas nukentėjo. Bet galiu pagirti Brita kad dara dažnus atnaujinimus. Jau matosi kad žaidėjų skaičius didėja ir dėl to jis nepasiduoda. Sekmės Britai dirbant su atnaujinimais. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Deividas_Britas. :D

 

 

 

 

 

parasas.png?vardas=Lukis_Green&bg=1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...