Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Titas_Urbonas

John_Kennedy čytas?

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): John_Kennedy

2. Kuom jį kaltinate?: Gal čytas, nes šarvai visiškai nesiema tai kaip čia taip galima? 26 sec šaudom o šarvai nemažėja.
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos): 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paprasik kad britas paziuretu nzn kas buwo arba vel britas inv ijunge. Padariau rr tada ejo nzn kas buwo, tegu britas paziuri. nes man rode kad kiaurai mane saudot ir nepataikot...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi visiškai ne čytas, jūs ką nežinote kad serveryje yra idėtas anti-inv ir inv visiškai neveikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi visiškai ne čytas, jūs ką nežinote kad serveryje yra idėtas anti-inv ir inv visiškai neveikia.

 

Dėja aš tai žinau, tada paaiškink kas čia yra, nes dar tokia versija yra jog britas netyčia inv uždėjo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ko tada dar nenufilmavai kaip prisijungiau atgal ir iskarto sukritau? Nes as irgi to nesuprantu arba cia LAGAI arba Brito bairei su good modu.

 

 

 

Dėja aš tai žinau, tada paaiškink kas čia yra, nes dar tokia versija yra jog britas netyčia inv uždėjo  ;)

As irgi cia gali buti ir lagas ir brito tie good modai, bet manau tik viena iseitis yra kad britas patikrintu pats. Ir paziuretu sita tema, o as pats zinau kad nieko nenaudoju tai man nera ko cia piktis ir gilintas zinau kad ne mano klaida

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ko tada dar nenufilmavai kaip prisijungiau atgal ir iskarto sukritau? Nes as irgi to nesuprantu arba cia LAGAI arba Brito bairei su good modu.

 

 

As irgi cia gali buti ir lagas ir brito tie good modai, bet manau tik viena iseitis yra kad britas patikrintu pats. Ir paziuretu sita tema, o as pats zinau kad nieko nenaudoju tai man nera ko cia piktis ir gilintas zinau kad ne mano klaida

Jau ant tiek išskirtinis esi, kad čia tau inv mėtytu? Ir kažkaip būtent per grobimą užsimetė..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau ant tiek išskirtinis esi, kad čia tau inv mėtytu? Ir kažkaip būtent per grobimą užsimetė.

Neidomus esi... sakau britas ateis ir paiiskins viska, as dar karta kartoju ir kartosiu kad zinau nk nenaudojau ir man neidomu ka tu cia paisai savo nesamones...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sarvai visalaik mazeja , tik raudonas nemazeja jeigu inv on , ir jeigu tau taip rodo tai tu tesiog nepataikaikai tik tau taip atrodo , is patirties zinau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sarvai visalaik mazeja , tik raudonas nemazeja jeigu inv on , ir jeigu tau taip rodo tai tu tesiog nepataikaikai tik tau taip atrodo , is patirties zinau :)

Na aš nesu nei už ballas nei už gs, bet tu man paaiškink, šaudo ten kokie 6 žmonės ir visi nepataiko? Fu*k the logic :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gi matosi kaip pasigydo ten prei namuko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neturiu įrodymų, bet aš esu 100% įsitikinęs, kad jis čytas. Narkotikų sandėlyje į jį daug kartų pataikiau, bet jam nesumažėjo nei vienas armor

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kita klausimas ar ant tiek *Myliu Las-Venturas.lt* kad laikyti man inv? Ant tiek snukiu ? Ant tiek buti bukam tipo? Kitas klausimas dar. pasygidziau dar ir rasiau wtf... tai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

STOP viskas. Pažiūrėkit video kelis kartus.

1. Jis prigautas, nes jei inv įjungtas šarvai mažėja, arba myrkčioja.
2. Jis pasigydo prie namo, tai jau ir taip jam gg.
3. Mėto atmazkes, kurias mes visi labai gerai girdėją.
4. Britas jei uždeda netyčia INV, tą pačią dieną nuiima.



GGwp, pasigavai, sekmės gyvenime bei bane Las-venturas.LT serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

STOP viskas. Pažiūrėkit video kelis kartus.

 

1. Jis prigautas, nes jei inv įjungtas šarvai mažėja, arba myrkčioja.

2. Jis pasigydo prie namo, tai jau ir taip jam gg.

3. Mėto atmazkes, kurias mes visi labai gerai girdėją.

4. Britas jei uždeda netyčia INV, tą pačią dieną nuiima.

 

 

GGwp, pasigavai, sekmės gyvenime bei bane Las-venturas.LT serveryje.

GGWP tau db paziurek i video atidziau kad mane saudo ir man niekas nei mirkcioja neika... Atmazai 100% pas mane belekokie zinok, pagalvok ka pats sneki laisvas esi ir nelaukiamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): John_Kennedy

2. Kuom jį kaltinate?: Gal čytas, nes šarvai visiškai nesiema tai kaip čia taip galima? 26 sec šaudom o šarvai nemažėja.

3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos): 

 

Nemanau, kad čytas. Nes pirmas dalykas būtų tai, kad jei INV tai šarvai numažėtų, o gyvybės nesiimtu. Gal jis tiesiog yra premium ir panaudojo komanda /vaist arba tiesiog įprastai naudojo narkotikus arba tiesiog pasibugino sistema ir viskas. Dabar einam prie kito reikalo tai kas jums leido su smooth cam filmuot? Pirma patys galvokit ką darot, o paskui tik kažką rašykit, baninkit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas čia keisto? Čia nieko naujo, dauguma žaidėju yra susiduria su tokia pačia situacija būtent su John_Kennedy. Mano nuomone, kad jis megėjas "kartais" įsijungti "sobeitą" ir žmogus tiesiog negali to pripažinti..  


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Cytas, yra tokie sobeitai kur pasijungi inv ir nejema nei ARMOUR NEI HP :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...