Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Vitalijus_Wanted

Pagalbos ll TeamSpeak ll Atsilyginsiu serverio valiuta

Rekomenduoti pranešimai

* Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vitalijus Wanted

* Jums reikiama pagalba: Pas mane iškilo tokia problema, kurios išspręsti negaliu visą savaitę, kas padės, atsidekosiu serverio valiuta (aišku jeigu pasiteisins). Aš per skype kalbėti galiu, mane visi girdi ir k.t. Tačiau per teamspeak. Manęs negirdi. Aš išbandžiau nustatymų keitimus, gal čia problema mikrafe, nes teamspeak truputį gi lėviau gaudo garsą, tą prasme, gal mic reikia keisti? Laukiu jūsų pasiūlymų. Ačiū labai iš anksto. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na mano nuomone tai bandyk kitą teamspeak parsisiūsti pvž: pas tave ts 64-bit o bandyk parsisiūst ts 32-bit arba jai nepadės keisk mic nes mano draugui taip pat buvo pasikeitė mic ir dabar kalba tolka tak.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Problema yra tokia, jog kai kalbu skype vienu metu ir teamspeak. Tada veikia mikrafas, vos tik atjungiu pokalbį su kuo nors (nesvarbu su kuo). Viskas, neveikia mikrafas teamspeak'e. Kur gali būti problema. Atsalyginsiu dosniai, pažadu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau, gal nenusistatei, kad kalbėtum butent su tuo mikrafonu, pasirink nust. kad su juo kalbet, nes gal jis neijungtas buna, neparinktas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasiskolink iš kokio draugo mikrofoną trumpam ir išbandyk, gal veiks su kitu, jai veiks - pirk naują. Arba nustatymus blogai pasidaręs esi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pabandyk nueiti i Options>Settings> Capture ir pasikeisti i Voice activation detecting taip kaip pažymejau FOTO raudonu ''Rutuliuku'' ir spausk Begin test jei pamatysi virs mygtuko BEGIN TEST JUDES ZALIA SKALE REIKSIAS MIKROFONAS VEIKIA. Nes man ankščiau tik SU voice activation veikdavo7ab93bcdd260c7920c97f817ef4b770e395.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...