Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Jery_Black

Visa tiesa apie dabartinius DPi

Rekomenduoti pranešimai

Ai čia viskas ok tegu šaudo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Deimante_Miela pati renka draugus į direktoriaus postus. Man tai Deimantes biški gaila, nes ji Žygiui iš vis pastaruoju metu neleidžia rinkti direktoriaus, bent jau taip atrodo, pati viska daro, nolaifina, ** kad lauke gražus oras, atrodo lik ir normali panele, bet kaip pagalvoji kaip yra iš tikrųjų pradedi susimastyti ar pareigos žaidime ne tampa priklausoma, kaip ir sakei ji nervuojasi, tai vienas požymis dėl priklausomybes :)

 

Akys vemia, kai tokie grauduliai rašo, lyg patys sėdėtų lauke visą laiką, kažkoks pienburnis 14 metų, ateina čia ir pisa protą, kad geras oras, "ko neišeini į lauką", gana gal pist kitiems protą, kiekvienas žmogus renkasi, ką jam daryt, pats galiu duot ranką kirst lauke net nebūni, o tik bandai primest tokį, kuris didžiąją laiko dalį praleistų lauke. Nedėkit įspėjimų, už išsireiškimą.

 

 

 

Vat būtent, pasakai visą tiesą į "akis" už monitoriaus ir neišklausai kitų. Blogiausiais žmogaus bruožas. Beto, kas tu tokia kad skaudintum žmogų? įžeidinėtum? Tu esi NIEKAS kaip ir mes, ssėdi prie pc merga suaugus, o bent berną turi? Eik į lauką..

Štai tau ir tiesa, patinka?

 

 

Dar vienas, proto pisėjas visiems, kad išeitų į lauką ir visur tą prikiša, kam reikia tai visada visur prikišt, eik ir sėdėk tam lauke ir būk laimingas.

 

P.s Neginu aš Mielos, bet ne jums spręst, ką kam daryt, kiekvienas žmogus renkasi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienas žodis - mldc jie ir nereikia ant jų stumti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienas žodis - mldc jie ir nereikia ant jų stumti.

Vien dėl to sakai kad mldc ir nereikia stumti. todėl kad tu esi direktorius ir buvai jų išrinktas. Todėl prieš juos neturi nieko blogo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip yra sakoma: tobulų nėra. Kas kabinėjatės dėl žaidimo, kad ji tipo jau suaugusi ir panašiai, jos reikalas. Kiek aš pastebiu ir kiek aš žinau, tai dpi puikiai atlieka savo darbą, apart Vodka, kadangi kaip jis pats sakė, jam lūžusi ranka. Nu nežinau, dėl tų įžeidimų tai nebuvau jūsų vietoj, bet pripažinkim, kad būtų kiekvienam sunku susilaikyt, kai kožną dieną tave spaudžia reikalai. Neverkit ir būkit draugiški su jais ir nemanau, jog jie jums neatsakys tuo pačiu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesos tikrai daug, bet nenuvertinkime Deimantes ji gi daugiausia daro, bei stengiasi, aš perpus mažiau tikraii tą prįpažįstų, nes tam turiu labai svarbias priežastis kuriu tikrai nesuklastosi, niekada niekam pakenkti nenorėjau kaip ir šitame Video, ką tu šituo video įrodei ? Nieko. Yra taisyklės proto rybose galima, ir aš teisingai pasielgiau, kadangi pirmą pažiūrėk į laiką ,beveik dviliktą nakties, ir jeigu Juditai ir Šaunu nepatiktu ,kad mes draugiškai žaidžiam gaudynęs atokiau nuo miesto, tai jie man ir pasakys, aš niekada nesistengiau pakenkti,o stipriu pajėgumų DPi šiuo metu dirbti negaliu ,kadangi pirmiausią negerai ,kad rašau ,o kaip DPI LABAI DAŽNAI RAŠYTI reikia, nes man tada nesugys ranka , kadangi jinai užgibsuota ir galiu tik porą jos pirštu judinti, aš iš savęęs tik tą sakau, manau Jery gerai ,jog reiški nuomomę, bet nereikia rašyti su keiksmažodžiais, o ar tai beprasmė tema nuspręs Danny.

Sakai nenorėjai pakenkti praradau 20k dėl taves ir dar 90 sec. ligoninėj atsedėjau.. (Dėl ligoninės nesvarbu, bet 20k man yra labai daug...) Kita karta susirask kita vieta pasisaudyt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su vodka viskas išsiaiškinta vodka turi tikrai rimtą priežastį, kodėl jis nedirba ir visa kita. Bet miela tai turėtu pradėti žiurėti rimčiau į viską. Nors ji dabar viską daro bet ji turėtu nusileisti ant žemės mano manymu ir neišsikelti savęs iki dangaus.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Abipusiu pritarimu Zygis_Vodka buvo pašalintas/pats išėjo iš direktorių prižiūrėtojų.

  • Patinka 15

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...