Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 47 / 200

Versija: LV 7.2.0

Deimante_Miela

Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai

Rekomenduoti pranešimai

GgL6ZMn.png

Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai

kZp6Cu8.png

Direktoriaus pareigų atsisakymasDirektorius nuspręsdamas atsistatydinti iš savo užimamų pareigų yra įpareigotas užpildyti atsistatydinimą ir taip viešai pranešti apie savo pasitraukimą iš pareigų.

Naudinga žinoti!

• Pasitraukus iš pareigų, direktorius turi teisę siūlyti asmenį, kuris galėtų užimti jo vietą. DPi nariai gali ir neatsižvelgti.
  • Nepranešus apie atsistatydinimą valdžios atstovas gali būti įtraukiamas į Juodąjį sąrašą už neišbuvimą.
  • Direktorius norėdamas pasitraukti iš pareigų turi išbūti jose 30 kalendorinių dienų, kitaip gali būti įtrauktas į Juodąjį sąrašą.

Pranešimas apie pareigų atsisakymą!

1. Jūsų Vardas_Pavardė
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos
3. Jūsų pasitraukimo priežastys
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)

kZp6Cu8.png

Pavaduotojo pareigų atsisakymaspavaduotojas nuspręsdamas atsistatydinti iš savo užimamų pareigų yra įpareigotas užpildyti atsistatydinimą ir taip viešai pranešti apie savo pasitraukimą iš pareigų.

Naudinga žinoti!

• Nepranešus apie atsistatydinimą pavaduotojas gali būti įtraukiamas į Juodąjį sąrašą už neišbuvimą.
  • Pavaduotojas norėdamas pasitraukti iš pareigų turi išbūti jose 14 kalendorinių dienų, kitaip gali būti įtrauktas į Juodąjį sąrašą.

Pranešimas apie pareigų atsisakymą!

1. Jūsų Vardas_Pavardė
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos
3. Jūsų pasitraukimo priežastys
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose

• Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Taigicia_Markeris.

Kokiai firmai atstovavote : Pd.

Kodėl paliekate pareigas : Kodėl palieku pareigas? Na turiu savo priežasčių apie kurias pranešiau direktoriui, vistiek čia kažkas buvo ne to ko aš tikėjausi, nu žodžiu.

Kiek laiko išbuvote pareigose : Ph man kiek laiko išbuvau.

Redaguota nario Deimante_Miela
Priimta
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Velnio_Tuzinas

Kokiai firmai atstovavote : Yardies mafija

Kodėl paliekate pareigas : Na visu pirma tai atsibodo visa ta rutina saudymai narkotikai grobimai ir reketavimai :D per savo direktorivima pakeiciau tik 1 pavaduotoja o maniau kad bus ju daugiau :D  Savo Vada perduodu geriausiam Pavaduotojui Saimiss_Rembo. 

Kiek laiko išbuvote pareigose : 30 dienų

Priimta
  • Patinka 16

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Misteris_Smitas

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Misteris_Smitas

Kokiai firmai atstovavote : Ginklų Prekeiviams

Kodėl paliekate pareigas :Na ką negalvojau, kad teks rašyti tokią anketą, tačiau ką padarysi viseiems ateina laikas.Palieku pereigas ne dėl to, kad kaip daugelis kitų direktorių yra sakę atsibodo ta pati rutina ir t.t. Taip tikrai nėra. Buvau nusiteikęs išlaikyti savo postą kuo ilgiau, norėjau išbūti direktoriumi tiek kiek Justea_Sony, tačiau buvau pažadėjęs direktorių kitam žmogui, o savo žodžio laikausi. Manau man sekėsi gan neblogai, na, bet buvo ir kaip ir pas visus direktoriu. Per savo direktoriavimo laikotarpį buvo visko.Dėkui buvusiam DPI nariui Madd_Dogg ir dabartinei DPI narei Deimantė_Miela už suteiktą šansą. Tikiuosi nenuvyliau taves ir pateisinau tavo lūkeščius bent jau iš dalies.Sorry jai kas buvo ne taip. Noriu padekoti ir keliems darbuotojams: Matt_Jace - už tai, kad ėjo su manim iki galo ir už linksmus pokalbius.

Aivaras_Acme - už tai, kad ėjo iki galo ir labai padėjo su darbuotojų priežiūrą.

Taip pat noriu padėkoti savo pavaduotojui Philip_Morriss - Dėkui už tai, kad visada palaikei mane ir užtai, kad ėjai iki galo. Šis žmogus išbuvo pavaduotoju 30 dienų, o taip nutinka retai.

Taip pat dėkui visiems darbuotojams kurių nepaminėjau. Dėkui ir visiems kitiems kurie mane palaikė.

Manau dar bus progų tapti direktoriumi.

P.S Perleidžiu direktorių Phillip_Morriss. Manau šis žmogus tikrai nusipelnęs šio posto

Kiek laiko išbuvote pareigose :33 dienas 

Redaguota nario Misteris_Smitas
Priimta

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Justas'Martinez

Kokiai firmai atstovavote :FTB

Kodėl paliekate pareigas :Jau išbuvau reikiama laiką.Kadangi buvo pirmas postas man šis tai pamačiau ką reiškia būti pavaduotojumi reikia labai daug prižiūrėt firmą dažnai tikrint anketas,rangu pasikėlima,neaktyvumo anketas viską reikia atidžiai tikrint.Pavaduotojumi jau išbuvau 14dienų noriu ypač padėkoti direktoriui Vidmas_Canse kuris suteikė man šansą būti FTB pavaduotojumi,tikiuosi tavaęs nenuvyliau viską dariau ką galėjau,dariau treniruotes galvojau kaip jas padaryti vis idomesnes,padėjau darbuotojams,visada patikrindavau neaktyvuma manau bent dalis darbuotojų džiaugėsi savo pavaduotoju.Linkiu direktoriui išsirinkti būsima pavaduotoja ir su juo išlaikyti kuo aktyvesne firma ,kad visados vyktu i grobimus,narku naikinimus,bei ginklu siuntas.Ačiū tau Vidmai :)

Kiek laiko išbuvote pareigose :14dienų.

Priimta
  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vytautas_Gryn

Kokiai firmai atstovavote : trv

Kodėl paliekate pareigas : krč real life. Gyvenimas trumpas, reik naudotis juo. O jei atvirai, dingo noras iš vis sėdėt prie tos skarbonkės. Rugsėjis ne už kalnų, tai sampas jau man paskutinėje vietoje galima sakyt. Plačiau apie savo gyvenimą nebepasakosiu. Sėkmės visiems ok.

Kiek laiko išbuvote pareigose : nežinau. vistiek į blistą vėl keliausiu.

Redaguota nario Vytautas_Gryn
Priimta
  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Lionel_messi

Kokiai firmai atstovavote :Lucchese

Kodėl paliekate pareigas :

Nu dėl daug priežasčių pirma labai dažnai stumiu , kad išbūčiau 100 min, daugiau yra serverį per daug ožžžžžžžžžžžžžžžž , tiesiog seniau kaip buvau Yardies tikrai įdomiau nors nestebi 24/7 ir taip kaip visada chebra nenuvylę tai va tie žmonės :EDVIS_SREKAS .  Thomas_Hagen , Bendel_Marcel , Domas_Bartkus , math_weed , Teletabis_Peris , Frankis_Buggati , Vidmantas_London , Sed_Jude , Mendoza_Hitman 2 niggeriai dar Michael_Nigga ir dar kažkoks :D

Kiek laiko išbuvote pareigose : kažkiek dienų nors pagalvotu apie atostogos 100min turi išbūt dar + atostogos , tai per žiema reikės 200min sėkmės kitam drk :*

Priimta
  • Patinka 21

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Keep_Cash

Kokiai firmai atstovavote : ARAS.

Kodėl paliekate pareigas : Nes,noriu atisdžiaugti paskutiniom vasaros dienom,bejė toj mokykla,nebus laiko žaidimams.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 17dienų.

Priimta
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aivaras_Acme

Kokiai firmai atstovavote : Radistams

Kodėl paliekate pareigas : Paklauskit patys jo, užsišiko dėl kažkokio amžiaus, kad pusę žmonių kurie norėjo pavaduotojo tai pasakė... :D nors man taip nėra, tai jis pats būtų nešalines : už amžių vpš aš jo nesuprantu, tai kad makarai lauk staigmenos ... nesitikėjau iš tavęs.

Kiek laiko išbuvote pareigose : ~ 8 dienas.

Priimta
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mindaugas_Parkour

Kokiai firmai atstovavote : yardies

Kodėl paliekate pareigas : Rašau *Myliu Las-Venturas.lt* /atsisakyti ir *Myliu Las-Venturas.lt* banas. 

Kiek laiko išbuvote pareigose : 14 dienų

Priimta, jei ban anketa priims būsi biste.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vidmas_Canse

Kokiai firmai atstovavote : FTB

Kodėl paliekate pareigas : Laikas judėti į priekį ir keisti žaidimo rutiną. Įspėjimu negavau, aktyvumą per 2 mėn buvau pasiėmęs tik kartą 1dieną , atlikau savo pareigas tinkamai. Dėkui žmonėms kurie palaikė ir nenuvylė, dėkui pavams, dėkui Deimantei ir Madd už suteiktą šansą. Daug rašyt nenoriu, nuobodu skaityt bus, ką žadėjau tą ir padariau firmoje. Paka :*

Keletas smagių akimirkų iš FTB direktoriavimo:

b5d2f96a5717b890624c2d20969a9d82867.png

44653fcffabe510fb34a1ce9fb6ac225571.png

Yra ir daugiau, bet pasiliksiu sau.

Direktorių perleidžiu: Aurimas_Irving.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 2 Mėn. 2014-06-29 - 2014-08-29

Priimta
  • Patinka 27

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : James_Makar

Kokiai firmai atstovavote : Radistų firmai...

Kodėl paliekate pareigas :

Sveiki visi, taigi visų pirma norėčiau padėkoti Deimante_Miela bei Madd_Dogg už pirmo karto pasireiškimą šiame direktoriaus post'e.. Žinoma kai buvo rinkimai buvau užėmęs 2 vietą rinkimuose, tuomet direktoriumi buvo išrinktas Marius.. Jis neišbuvo reikiamo laiko direktoriumi ir štai su didžiausiu džiaugsmu prisiimiau direktoriaus pareigas AŠ. Nuo pradžių vos tik gavęs direktorių buvo neapsakomas jausmas jai vadovauti ir valdyti... Ir aš tą tesiau ilgai, rodžiau savo norą, firmai atiduodavau kiekvieną savo minutę... Per 30 dienų padariau 24 treniruotes, manau tai tikrai didelis pasiekimas man, kadangi ne kiekvienas radistų direktorius kiekvieną dieną (beveik) darydavo treniruotes. Radistų niekada nebuvo 0 dirbančių, visada būdavo priimami visi iškvietimai.. Per savo direktoriavimą gavau 5 papeikimus iš kurių 4 buvo atmesti, o 1 priimtas, kuris numušė mano visą norą būti šio darbo direktoriumi... Galima sakyti įspėjimas buvo tiesiog už dyką, kuris numušė mano visą motyvaciją dirbti prie firmos.. Išbūti norėjau ne mėnėsį, mažiausiai buvau pasiryžęs išbūti 3-4 mėnėsius, bet su tokiu Mielos požiūriu į radistus... Aš tiesiog to nesitikėjau.. Ir iškarto apsisprendžiau 30 dieną atsisakyti radijos direktoriaus.. Ištiesų buvo gera dirbti čia.. Labai norėčiau padėkoti kaikuriems už palaikymą.. Už gerai praleistą laiką... t.y Ignas_Original; Matas_Tokyo; Saulius_Alimanas; Aivaras_Acme; Dede_Gustas; Jomantas_Drift; Eldzy_Imperial; Mingaile_Lotus ir dar daug kitų tiek buvusių tiek esančių radistų darbuotojų... Manau mane pamatysite dar ne vieną kartą direktoriaus post'e. Pagrindas tame jog atsisakau dėl to priimto papeikimo kuris numušė visą mano motyvaciją dirbti prie firmos. Manau nebuvau eilinis radijos direktorius kuris tiesiog mušė bimbalą atsisėdęs ir nieko nedarė... Pažadu jog mane dar pamatysite arba mafijos arba teisėsaugos direktoriaus post'e.

Ačiū visiems! Ir norėčiau palinkėti visokeriopos sėkmės tiek pildantiems į šio darbo direktoriaus post'ą, tiek pačiam būsimam naujam direktoriui, nenuvilk ir stenkis iš visų jėgų! NIEKADA jūsų nepamiršiu mano MYLIMI RADISTAI <3 :* Pamiršau paminėti jog surengiau vieną konkursą savo darbuotojams... Sukūriau daug gidų ir paaiškinimų naujokams darbe... AČIŪ visiems!!! Tiek draugams tiek priešams kurie norėjo mane nuversti.

Daugiau prisiminimų iš mano kandidatavimo dar galite peržiūrėti šioje temoje:

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/106798-radistų-gfxnuotraukųprisiminimų-galerija/

42c7b24beb50ab34dab48aaf0bba0d5d265.png

597774cbaa5c500701327619b3ea4790172.png

0b1ff8f177db1fd81c071784076a31b1721.png

96b0dfffd46d5febf61520c7dcaea932890.png

045e7bc5c917f6cf256f61aa7fd82982754.png

3c6f3b2a89f5b137e680ff4ebb7c6a4f80.png

Kiek laiko išbuvote pareigose : 30 dienų.

Priimta.
  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Zygimantas_Dirol
Kokiai firmai atstovavote : Fūristai <3
Kodėl paliekate pareigas : Direktorius paliko pareigas.
Kiek laiko išbuvote pareigose : 13 dienų.

sw ce as

• Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gycka_Miz

Kokiai firmai atstovavote : TRV

Kodėl paliekate pareigas : Pasakysiu tik tiek esu mafijos žmogus atsibodo ir tiek. Paskutiniu metu net susikurėm klana, nes visiškai nebeįdomu dirbti pasidarė niekas neina į tuos fūristus.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 14 dienu jaučiu.

Priimta
  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tautvydas_Vercectti

Kokiai firmai atstovavote : PD

Kodėl paliekate pareigas : Na tai ka manau pradesiu nuo to jog labai zemas aktyvumas mano pastaruoju metu ir tik siap ne taip isteniu tas 100min. Taciau tai ne vienintele mano atsistatydinimo priezastis, man tiesiog nebeatlaike nervai, kaip guetta gali uz akiu visiems sakyti kad mane nusalins ir t.t. nu tiesiog nezmoniska, manau nei vienas is cia zaidzianciu nenoretu atsidurti tokioje situacijoje kaip papuoliau as, ateini i game ir pasipila floodas i PM tave nusalins ir t.t nu o tu ka netiki, nes guetta tau nieko, nesako, tipo as per mazai veiklos darau. Nu tada atsiprasau pasiziurek pats kad kai tik as trefke darau tu perimi visa iniecietyva ir as tampu bejegis tuomet tai kaip as daugiau kazka galiu padaryt nei mini nieko neleidi nes tipo nereikia nu ok nereikia tai nereikia, taip pat manau tave sugunde oseno litai, yra kazkas sakes, jog tupejot vienam kanale ir kalbejot apie mano nusalinima, bei oseno priskiryma, ir tavo praturtejima ant sampo kredu ar ant lolo nzn ten krc jusu varkes, bet noriu pasakyti, kad taip elgtis negalima- zmogu uz akiu peikti. Guetta tu pasikeitei, ir labai daug kiek pamenu visad budavai paprastas, ant bairiu, kartais ir taisykles palauzydavom ir t.t., bet dabar kai gavai PD drk pasikeitei is esmes. Tai pastebejo ne tik as bet ir darbuotojai  kurie del to paliko darba , jog tu juos uzsipuoli TS programoje ten pradedi pravardziuot ir t.t kai jie ko nors taves papraso rango ar dar ko nors. pradejai stumt ant messio nors pats prie jo visad mazindavais ir nu krc dabar pasikeitei ir labai nei pajuokaut su tavim nei ka, suprask cia tik zaidimas, o ne gyvenimas 

SEKMES DONORUI OSENUI MANO BUVUSIOSE PAREIGOSE 

ACIU TAU GUETTA UZ SUTEIKTA SANSA GAL KITI BUS GERESNI NEI AS

Aciu siems zmonems :

Vidmantas_London

Domas_Bartkus

Gedas_Gedaitis

Marius_Axujel

jus bent buvot MLDC su jumis bent paprikolint buvo galima

Kiek laiko išbuvote pareigose : savaite zinau, zinau blistas 

Priimta
  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aurimuxs Inferno ( The Smakdaun )

Kokiai firmai atstovavote : Armijos pavaduotojas

Kodėl paliekate pareigas : Kadangi atejo 10 klase tai laiko pradejo trukt, viska vis bandau padaryt , prisimint.. sioj klasei kaip zinot ir egzaminai tai vis toliau nebebus laiko sedet prie kompo reiks sedet prie knygu.  Dekoju uz suteikta sansa direktoriui mldc ok Eimis Sultan , kitiem uz palaikyma Tai Martinez, Spaghetti , Robis , Mode ir kitiems , nes visu nepamenu :D . AČIŪ !!

Kiek laiko išbuvote pareigose : 3 savaites 6 dienos . ( 27 dienos. )

Priimta, sėkmės.
  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dauman_Tel

Kokiai firmai atstovavote : Ginklų Prekeiviai

Kodėl paliekate pareigas : Visų pirma pavaduotojo posto siekiau vasaros metu, tada buvo ir noras ir pasiryžimas atgaivinti, bei sugryžti į ginklų prekeivių firmą. Pats darbas man jau ganėtinai įkirėjo.. norisi įvairovės nes direktorium išbuvo 60d. dabar dar 20d. ir šiaip pastaruoju metu dirbdavau tik ginklų prekeiviu darbe. Darbas yra monotoniškas, veži ginklų siuntas saugaisi nuo teisėsaugos nors principe jos beveik niekad nebūna pasikrovime.. taigi gaunasi praveži max 4-6 siuntas per 1d, ir viskas toliau lieka važinėtis su darbine ir kelti algą.. Aš asmeniškai matau ir įdomesnią veiklą: pavyzdžiui su panele pabendrauti, susitikti. Vis dėlto man jau 16metų ir aš jau 10 tokas. Gal jau gana žaisti :D reikia griebti mokslus ir siekti ten aukštumų, o ne virtualioje erdvėje kuri po metų ar kitų užsidarys ir visi jūsų pasiekimai bus pamiršti. Las-Venture esu nuo 2013metų pradžios, nebuvau nei kart leavines ar pnš.. taip jis geriausiais servas iš visų mano manymu, bet kaip sakiau laikas suaugti! Ir pati rimčiausia priežastis nelemta Rugsėjo 1-oji! iš pirmos dienos jau kontras parėjo krč.. neturiu laiko žaidimams, per dieną samp prabūnu 30-80min max, žinoma būna iššimčiu bet yra taip kaip yra. Negaliu skūstis Philip_Morris jis yra geras, sąžiningas direktorius, jis šiandien vakare išreiškė  savo nepasitenkinimą mano aktyvumu ir aš ji puikiai suprantu. Nedarydamas jam problemu atsisakau ir leidžiu pasirinkti aktyvų bei sąžiningą naują ginklų prekeivių pavaduotoją! :)

Kiek laiko išbuvote pareigose : 20d

Priimta
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ren_Wayne

Kokiai firmai atstovavote : TAKSI direktorius

Kodėl paliekate pareigas : Sveiki visi, kadangi pastaruoju metu nebeturiu tiek laiko vadovauti šiai firmai bei šiek tiek išsikvėpiau su įdėjomis jai, aš nebegaliu jos laikyti ir serverį palikti be taksi darbo.. Tad nieko nelaukdamas ir suprasdamas, jog pastaruoju metu esu neaktyvus atsistatydinu, tikrai norėčiau padėkoti žmonėms, kurie mane palaikė: Šarūnas_Apple, Deividas_Verdez, James_Smith, Ignaz_Lucchese, Rycka_Fierro, Gruzinas_Sampo, Lukas_Letkaaa. Taip pat norėčiau pridurti, jog šiame serveryje neįmanoma būtų paprastam bei normaliam vadovui, direktorių chate visada išgirsi įvairiausių įžeidimų ir kitokių nesąmonių, dėl kurių dėja Deimante tu nieko nedarai ir nieko nebaudi, manau tai tiesiog savo charakterio parodymas chate ir negalima leisti tokiems žmonėms vadovauti firmoms, pastoviai prasidėdavo stumimai, mano firma geresnė, ne mano firma geresnė ir t.t. Bet tai dar nieko baisaus poto viskas pereidavo prie keiksmažodžių ir t.t. Aš nieko nesakau, nes man buvo nusispjaut, bet tiesiog manau turėtum labiau į tai reaguoti! Direktorių perleidžiu savo ištikimam pavaduotojui, kuris su manimi buvo iki gali [ir nupirko parūkyt]: Šarūnas_Apple. Sėkmės tau!

Kiek laiko išbuvote pareigose : 37 dienas, būčiau buvęs ir daugiau, bet tiesiog MOKSLAI [10 klasė] tad.. suprantat.

Priimta.
  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Philip_Morriss

Kokiai firmai atstovavote : GP :*

Kodėl paliekate pareigas : nes deimante nueme free. DW all[ su tokia DPI tai..] 

Kiek laiko išbuvote pareigose : 20d.

Pad4koti noriu: 

Dauman_Tel

Zekis_Nex 

Antonio_Silva

ir daug kitu mldc darbuotoju :)

Redaguota nario Philip_Morriss
Ne free, pats žinai dėl ko jei reik galiu tau ss numesti.
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Pro_Kents

Kokiai firmai atstovavote :Spec.Būrio Aras

Kodėl paliekate pareigas :Ta pati rutina Spec.Būrį aras vien pradirbau 2mėn + labai labai didelė laiko stoka.Noriu padėkoti visiems darbuotojams kurie mane palaikė ir nepeikė manęs.Krč papeikimų negavau manau daug padėjau westui.Mano mylimi drg kol buvau pavu man labai padėjo tai : Mantas_Westas,Justas_Martinez,Ernys_Myq,Aidas_Gangster,Eimis_Sultan,Eirimas_Zeta,Carl_Minton,Edgaras_Festas Dovis_Cooll.Ir begalė kitų tiesiog rašiau tas kas šovė į galvą kurie mano lygiu geriausi.Ačiū jums.Ir labiausiai ačiū tai Mantas_Westas už suteiktą šancą.

Kiek laiko išbuvote pareigose :18 ar 19dienų kažkur.

Redaguota nario Pro_Kents
Priimta
  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Saimiss_Rembo

Kokiai firmai atstovavote : ,,Yardies" mafija

Kodėl paliekate pareigas : ,,Yardies" mafijoje direktoriumi išbuvau 34 dienas ir pavaduotoju apie ~ 30 dienų na šią mafiją galiu pasakyti atgaivinau atsisakau ne vien dėl kažkokio spaudimo ar pnš tiesiog esu jau dešimtokas ir nevisada galiu pražaisti tą 100 min kiek reikia aišku ten gali pasiimti neaktyvmą,bet supraskit 10 klasė nėra laiko čia nolaifint visada mokykla kažkaip svarbiau pasidarė paskutinėm dienom buvau nelabai aktyvus todėl mūsų jėgos daug susilpnėjo jei būsiu neaktyvus kaip ir sakiau tai ir ta mafija nieko gero nematau tai vat nenoriu tempti gumos bereikalo

Nei kart nebuvau pasiėmes atostogų nei kart nebuvau gaves jokio direktoriaus įsp visada pražaisdavau kiek reikėdavo manau miela nenuvįliau ir pažadu vėl ateitę pasiimsiu dar kartą ši postą ir galiu pasakyt jog padarysiu ,,Yardies" mafija dar stipresnė nei,kad dabar ji buvo  p.s

pamenu kaip Arnis_Brigada būvo direktorius vo tada būdavo tikrai daug veiksmo nesvarbu jog gaudavom,bet man patikdavo pasivaržyti su stipresniais už save laikėmis su chebra iš paskutinių jėgų,kad kaip nors jiem pasipriešint po mažu mūsų mafija pradėjo stiprėti ir galiausiai buvome gan stiprūs nesvarbu,kad ten buvo mėsos,bet susiuntėm keybindus išmokėm šaudyt ir t.t labai ačiū Velnio_Tuzinas už suteiktą šansą vadovauti taip pat ačių šitiems žmonėms kurie man labai padėjo : Rudy_Best , Velnio_Tuzinas , James_Makar , Mindaugas_Parkour , Greta_Rawrr ;** , Rimtas_Krekeris , Jackas_Quatro , Martin_Busato , Modestas_Fuzkin , Rokas_Crupynas , Fred_Ronghetti , Igor_Drugov šitas maladėc tikrai , Pikol_Kavataki sajanas mldcn pavarėm ir dar ten keli.

O apie lucchese dabartine mafija patyliu :DD į savaitę padaro 8 atrankas forume rašo per /gr ką pajimt į mafiją nu krč net neįdomu su tokiais.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 34 dienas + pavu 30 dienų

Priimta, linkiu sėkmės buvai tikrai geras Direktorius.
  • Patinka 20

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Eimis_Sultan

Kokiai firmai atstovavote : Armija

Kodėl paliekate pareigas : Na ką, tenka atsisakyti, ne dėl to, kad neatlaikiau spaudimo, ne, čia tik žaidimas, čia nėra spaudimo, tiesiog aš su teisėsauga padariau, ką galėjau ir savo tikslus teisėsaugoje pasiekiau: 1. Ją atgaivinti 2. Aktyvi komanda. Buvo sunkiausi laikai, kai mesis buvo Lucchese direktorius, buvo jau tikslas atsisakyti, bet laikiausi, tas pats buvo ir su brigada, bet jį greitai nušalino. Labiausiai dėkoju Aidas_Gangster, kuris mane labiausiai palaikė sunkiausią akimirką savo juokeliais ir juokingais avatarais :D. Kai buvau aro direktorius į pagalbą pasiiemiau Carl_Winston (Bet jis gavo emigracijų prižiūrėtoją ir atsisakė). Paskui pasiemiau Mantas_Westas jis man labai daug padėjo teisėsaugoje ir jam atidaviau Aras direktorių (laikykis toliau). Na, o klausimas kodėl atsisakau, tai artėjantys mokslai ir armijose mano indėlis į šį darbą labai sumažėjo, sumažėjo ir darbuotojų, 12 klasė man jau ir artėja egzaminai t.y lietuvių, technologijų, manau ir biologijos valstybinį laikysiu, o dar turėjau direktoriaus postą, tas mane maišė. Atsibodo viskas tas pats per tą patį, nes aš daugiausiai viską ir dariau: getinau, kontroliavau ir tas man labai nervuodavo, bet ką padarysi, o dar tie kandys GS tikrai apgailėtini yra, ką jūs neturit ką veikti? KANDYS ESAT STOBALIAI. Norėčiau padėkoti šiems žmonėms: Madd_Dogg (Suteikė šansą man tapti Aras direktoriumi) , Deimante_Miela (už nebijojimą mane paskirti svarbiausių serverio darbo direktoriumi, manau nenuvyliau) , Aidas_Gangster, Mantas_Westas, Domas_Mode, Zukas_Ots, Kasparas_Barkauskas, Aurimuxs_Inferno, Pro_Kents, Eirimas_Zeta, Justas_Martinez. Padariau, ką galėjau ir manau, kad teisėsaugą atgaivinau. Administratorius būsiu, nes man jis yra postas siekiant aukščiau. Atostogų išvis neėmiau nuo pat Aras direktoriavimo, tai yra tikrai didelis pliusas. Retas atvejis, kad teisėsaugoje direktorius išbūna virš mėnesio, nes neatlaiko spaudimo ir atsisako, o man pavyko.

P.S Miela, išmesk visus iš darbo. Per skubėjimą pamiršau ir manau, kad tau tai yra labai netikėta, kad atsisakiau, bet ką padarysi...

O čia reakciją į mano atsisakymą ir mafo džiūgavimai :D

https://www.youtube.com/watch?v=l2Q-ZAyGrxQ&feature=youtu.be

Kiek laiko išbuvote pareigose : Sudėjus su Aro direktoriumi 2 mėnesiai ir 7 dienos. Armijos direktoriumi išbuvau pusantro mėnesio. 

P.S tolimesnių tikslų sieksiu, bet, kur yra ramiau :D

Skiriu dainą būtent armijai

Priimta, dėkui buvai tikrai šaunus Direktorius.
  • Patinka 36

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Rycka_Fierro

Kokiai firmai atstovavote : Taxi

Kodėl paliekate pareigas : Na manau pasibaigė mano noras tapti taxi valdžios nariu jau 2 kartus buvau pavaduotojas ir 2 kartus neišbūnu 14 dienų. Todėl, kad tiesiog nuobodus postas būti taxi pavaduotoju. Aš manau padariau viską gerai firmoje, atlaikiau daug sunkumų kai /tarnybos taksistai dirbo 1,2... Su Šarūnu sujungėm gerą komandą kai siekdavom /tarnybos 10-12 taksistų. Keletą kartą mačiau kaip negali žaidėjai pasiimti nuomos mašinų dėl to, kad yra aktyvūs taksistai. Ačiū Šarūnai, kad davei man šansą, tikėjais iš manęs gero darbo ir aktyvaus tuo pačiu, mano manymu tu jį ir gavai. Sėkmės Šarai su postu žinai, kad ir tau pabodo, bet manau atlaikysi iki mėnesio tikrai. Sėkmės visai taksį firmai iš karto tariu ačiū už pagalbą: Edvinas_Peciura, Deiviss_Ronaldo. Dar kartą ačiū Šarai, SĖKMĖS!

Kiek laiko išbuvote pareigose : 12 dienų - nuo 2014-09-05 iki 2014-09-17

Priimta
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tyshwan_Guetta

Kokiai firmai atstovavote : Policijos Departamentas

Kodėl paliekate pareigas : Na ką jau nebelabai turiu laiko sėdėti prie "pc" ir temti čia guma,manau nelabai reikia neaktyviu direktorių kurie nelabai daro veikos serveryje ir savo firmai,nenoriu pasakyti,kad nebuvo čia linksma,bet mano neaktyvumas man sutrugdė,labai didelis ačiū man padėjusiems žaidėjas/kolegoms už pagalba kaip buvau policijos departamento "PD" direktorius :* Žaidėjai kuriems tikrai turiu dėkoti : Tautvydas_Vercetti,Modis_Samper,Gytis_Osen,James_Panzer :* bei kiti mano buvę kolegos ačiū jums už sugaišta laiką. Didelis ačiū Deimante_Miela kuri man suteikė šansą,kuriuo nelabai pasinaudojau.

Direktorius perleidžiu - James_Panzer

Kiek laiko išbuvote pareigose : 30 dienų.

Priimta
  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.