Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 17 / 200

Versija: LV 7.2.0

Deimante_Miela

Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai

Rekomenduoti pranešimai

Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Eimis_Toshiba
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Policijos Departamentas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:  Na, visų pirma tai laido riteriai ir mano priešai parašė damušamąį papeikimą mano valdymo erai. Atsistadytinu dėl to, nes nebėra motyvacijos, žaidžia serveryje po 30-20 žmonių per dieną, na aišku būčiau laikęs ilgiau, bet kadangi parašė papeikimą, gavosi kaip gavosi nieko nepadarysi. Labiausiai noriu padėkoti savo pavaduotojui Malbaro_Bmw. Šis asmuo man padėjo nuo pat pradžių, davė motyvacijos. Paskui dėkui Vilius_Sultan kuris nuo pirmos dienos buvo mano darbuotojas. Dėkui Spec. Pajėgų direktoriui Edas_Bmw kuris padėjo įsivažiuoti į direktoriavimą. Myliu ir kitus savo darbuotojus. Palinkėsiu jums sekmės. Atsiprašau kad nuvyliau jus James_Makar ir Liepsna_Fire, bet nieko nepadarysi :( Direktoriaus neperleiskit.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 22dienos.

Redaguota nario James_Makar
Patvirtinta + B-list. 8. Jūsų pažadamas ir galimas laikas išbūti šiose pareigose: Pažadu išbūti bent 2mėnesius, keliamasis tikslas išbūti pareigose 1metus
  • Patinka 8
  • Naudinga! 2
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Einaras_Bmw
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: EPI, direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Turbūt daugeliui tai nebus naujiena, kadangi apie tai jau šnekėjau ir seniau apie atsistatydinimą. Sakiau, kad paliksiu direktorių, kai prasidės mokslai. Nežinau ar aš mokysiuosi ir ten visiškai neturėsiu laiko direktoriui, tačiau tikrai nenoriu per daug apsikrauti ir verstis per galvą, todėl išbuvęs tikrai nemažą laiko tarpą, tiesiog noriu atsisakyti direktoriaus pareigų. Šis laikas, kol esu direktorius buvo geriausias mano laikas projekte, per šį laiką atradau daug puikių žmonių, su kuriais visada malonu pabendrauti. Turbūt daugelis direktorių turėjo ištikimus darbuotojus, tačiau aš jų turėjau tikrai nemažai, kuriems padėkoti norėsiu asmeniškai. Kaip direktorius, tai manau, kad atlikau darbą gerai, iš tikrųjų stengiausi bent jau tą daryti, atsižvelgti į kiekvieną darbuotojo nuomonę, todėl buvo ir rangų bei algų sistemų pokyčių ne vienas. Labiausiai noriu padėkoti @Robertas_Bond , su kuriuo susipažinau dar TRV firmoje, o EPI firmoje paskyriau ir į pavaduotojo postą, šis žmogus buvo geriausias kada nors darytas mano pasirinkimas žaidime. Šis žmogus pasitikėjimą gavo iš manęs labai greit, jis yra labai aktyvus, draugiškas bei padedantis, tikiuosi, kad mūsų ryšys nedings su mano atsisakymu, o tave išvysiu kažkada direktoriaus kėdėje. Na, o kitas būtų @Minde_Boss, nors šis žmogus mane gana nuvylė, tačiau tikrai labai daug padėjo, kai buvo prižiūrėtojas mano firmoje, tada krito aktyvumas ir panašiai, tačiau nuo pirmų dienų dirba pas mane ir yra pasakęs, kad išeisiu su tavo išėjimu. Tokį darbuotoją kaip Mindaugas turėtų turėti kiekvienas direktorius, to ir linkiu jums. Na, o kitiems norėčiau padėkoti tiesiog darbuotojams, tai: Egidijus_Sultanas (už visą ilgą laiką pradirbtą EPI firmoje, esi puikus žmogus! Ačiū tau!) , Deivis_Civo (didelis ačiū ir tau už ištikimybę ir tokį ilgą laiko buvimą mano firmoje, esi šaunuolis) , Zygis_Inferno (ačiū tau už viską, ypač už ištikimybę, gerbiu ir vertinu tai labai labai, ačiū!) , Josh_Vercetti (ačiū didelis tau už tai, kad taip pat dirbi pas mane labai ilgai, nors ir buvo mini neaktyvumas, tačiau nepalikai firmos, o vis tiek tęsi darbą, esi šaunuolis) ; Leo_Kordez (Iškalbi asmenybė, tačiau protingas, aktyvus ir geras žmogus, ačiū tau už visą tą laiką, kad dirbai pas mane, už nuotaikos pakėlimą) ,  Matt_Larson (ačiū už lojalumą, kad vis tiek grįžai dirbti kolega) , Torres_Glatel (neišpildžiau turbūt visų tavo lūkesčių, tačiau tavęs nepaminėti negaliu, ačiū tau už viską, esi puikus žmogus) , Dominykas_Miguel ( bšk išdavei, bet kai drg atleidžiu, ačiū tau) , Edgar_King (realiai antrą kartą dirbai ir palikai, tačiau buvai tikrai geras darbuotojas) , Pablito_Escobaras (dirbi trumpai, tačiau parodei savo vertę, ačiū) , Johnas_Freizeris (priėmęs tave nesitikėjau, tačiau ačiū už tą aktyvumą ir paaukotą laiką firmai) , na ir ačiū visiems kitiems žmonėms, kurių nepaminėjau, tačiau dirbo mano firmoje ❤️ Taip pat didelis ačiū Marytei ( @Liepsna_Fire ) už tai, kad davė šansą ir patikėjo manimi, atsiprašau, kad nepranešiau apie palikimą iš anksto, tačiau jeigu tu klauseisi manęs, žinojai, kad paliksiu. Linkiu tau išbūti pareigose ilgai ir išrinkti dar ne vieną direktorių, esi protingas ir išties teisingas žmogus :) Na, taip pat ačiū visiems, kurie gal ir nedirbo, tačiau prisidėjo prie firmos: Mister_Tedis, Gandzia_Sampp, James_Makar, Edas_Bmw, Justea_Sony, Karolis_Slimis, Blood_Sound, Evilas_Jacas ir kitiems. Gerai, baigiu šį padėkų koncertą, tiesiog noriu dar kartą visiems padėkoti už tai, kad buvo su manimi, kai buvau direktorius. Direktoriaus neperleidžiu, siūliau gal pusvalandį Robertui, griežtai atsisakė, todėl linkiu išrinkti tinkamą variantą! Dabar pasidalinsiu prisiminimais per visą mano erą:

Spoiler

zPw0Ksv.png
G2p4vy5.pngNQAmTue.pngrOXpY5S.pngbLlWiFa.pngUAqhb4L.pngaEnyROx.pngC1M4Ul6.pngJCTaFLn.pngyAaslmi.png
hHRqj6s.pngsMpsxMw.pnge8Nkwd1.png2e770s.jpgMuOm2H8.png

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 53 dienos.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://i.imgur.com/ozh0SCC.png

Redaguota nario Liepsna_Fire
Patvirtinta, esame dėkingi už Jūsų atliktą darbą!
  • Patinka 11
  • Ačiū! 5
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

Pranešimas apie pareigų atsisakymą!

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Edas_Bmw
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Spec. Pajėgos
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:  išbuvau pakankamai normalu laiką bent jau palei mane kai pirmas direktorius tai tikrai buvo gerai, atsisakau nes pas patį nebėra tos motyvacijos daryt kažką kaip buvo visa ta laiką kol buvau direktorius, tikrai nežadėjau ilgai laikyt direktoriaus atbuvau ta laiką kol buvo noro ir kažką daryti, tikrai neketinau sugriauti teisėsaugos ką buvau padaręs ir tiesiog laikyti tą direktorių, noriu padėkot šitiem žmonėm ,kad buvo kartu ir be kuriu nebūtų buvęs toks įdomumas būti direktorium: Black_Vrs ❤️ Nikodemas_Vytuvis, Arnis_Nike, Evilas_Jacas, Einaras_Bmw,Max_Tosha, Malbaro_Bmw,Tadas_Crazy,Matt_Evans. Ir aišku buvusiam PD direktoriui Eimiu tikrai daug padarėm ir įrodėm, kad prie 40 žaidėjų tikrai galima surinkt normalia teisėsaugą, o ne verkšlent ,kad niekas LV nežaidžia ir mažai žaidėjų. Aišku kaip nepadėkojus Liepsnai už direktorių ir Makarui už didelį padejima prižiūrint firmą. Linkiu sėkmės Tadui ir naujajam Spec.  Pajėgų direktoriui.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  32 dienos beveik
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)899faf9ca4e7050c2b62aec347b7aa0484.png

Patvirtinta. Ačiū už Jūsų darbą.
  • Patinka 8
  • Naudinga! 4
  • Ačiū! 1
  • Sutrikęs 2
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rokas_Vegas
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Taksi pavadutojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:  Nauja mokykla, nebesuderinu laiko, kaip anksciau budavo 400-500min i diena, dabar vos 60min isbunu (jeigu isbunu), manau sios pareigos skirtos aktyvesniam bei labiau motyvuotam asmeniui negu as. Labai dekoju @Mister_Tedis uz suteikta sansa buti valdzioje, bei paragauti jos kasdienines duonos.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 14d.

Patvirtinta
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: The_Vilmantas
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: TRV, Pavaduotojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Palieku nes nier laika lošti ir žiaure karts tingas sedieti pri kompa, padiejau Roku keik galėjau ir diekou Rokas_Venta už pava ir kad pasitikeje munim. Paskutiniu laiku buvau neaktyvus nes iš šules gryžti veliau tai nebesinori sedėt. Diekou kas derbot pas monis. Nerašysu litanijas, nes tingu žiaure kunors rašyti.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Nuo Rugpjūčio 22d

Patvirtinta
  • Patinka 5
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vismantas_Miguel
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikai. Medikų pavaduotojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Iš tikrūjų noriu išbandyti kitus darbus kurių esu nebandęs, nelabai turiu laiko būti aktyvus. Ačiū Mode_Wtf už suteiktą šansą ir šaunius tokius darbuotojus :)))
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 27 d. lygtais

Patvirtinta
  • Patinka 5
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Lia_Koste
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Zinomas kaip Mech
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nebeturiu laiko zaisti samp :)))
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: MENESIUKAS
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): DEJE NEGALIU DARYTI KOKIO DALYKO 😕 :D

Patvirtinta
  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Josh_Vercetti
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: EP išvežiotojai, Drk 
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nebėra laiko, prieš pildydamas tikėjausi, jog išlaikysiu ilgiau, tačiau bėgant laikui, atsirado tam tikrų priežasčių, dėl kurių galiu būti kiek neaktyvus. Ačiū makarai, už suteikta šansą, baisiai nepyk. Taip pat didelis ačiū Matt_Larson už visokeriopą pagalbą, tikrai padėjai ir buvai atsidavęs šiai firmai. 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 2 savaitės.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)http://www.part.lt/perziura/1868380b006807736e7c7de7139a115e583.png

Patvirtinta
  • Patinka 2
  • Haha 3
  • Sutrikęs 5
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Aivis_Vrc
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  TRV Pavaduotojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:  Užpiso ventos verkimai dėl šūdų kur daugiau firma prižiūrėjau nei jis.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  15d.

Patvirtinta
  • Patinka 7
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  James_Harden
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Spec.Pajegos 
3. Jūsų pasitraukimo priežastysGalbūt reikia suteikti šansa kitiem jau ilgai buvau teisėsaugos valdžioje , klanai apmirę veiksmo vis mazeja.Taip pat ir siek tiek atsiboda tačiau buvo tikrai smagu vėl sugrzti i veiksmą ir prikelti teisėsauga. Dekui @James_Makar už suteikta šansa ir būtų šaunu jog perleistum direktorių Velnio_Tuzinas. @Velnio_Tuzinas Dekui ka pabuvai pavu :D mldc laikyk dirika. @Jonas_Slash mldc gavai bana :D @Dyglas_Fingeris emi dirika nebandai supist viska :D @The_Deus Dekui jog paskatinai pildyt i spec dirika :). Per si laikotarpi budamas direktoriumi sumokejau : 0 ispirku :D
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 34dienos
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/KyBZYJ4

• Patinka 9
  • Ačiū! 2
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Dyglas_Fingeris
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Policijos Departamento pavaduotojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Būsiu neaktyvus kelias dienas, tuo pačiu reikia biškį pailsėti, "naštą" už 2 žmones atsibodo nešt. Kai bus proga į teisėsaugos direktorių - kandiduosiu.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 20 dienų.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): -

Patvirtinta
  • Patinka 10
  • Ačiū! 2
  • Haha 2
  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Bilis_Joy
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Policijos departamentas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys
Iš tiesų man labai gaila, kad susiklostė tokia situacija, bet nutiko kaip nutiko. Turbūt nieko naujo nepasakysiu, pagrindinė priežastis - laiko stoka. Kai buvo pasiūlytas direktorius, laiko buvo labai daug, nes tai buvo mokslo metų pradžia ir aš visiškai nepamąstęs apie ateitį sutikau, nes norėjau išbandyti savo jėgas direktoriavime. Tikrai buvo smagu burti komandą savo mėgstamam darbe, kartu vykti į veiksmus. Sutikau daug šaunių žmonių, daug linksmų akimirkų buvo. Realiai atsisakau dar, kad nežlugdyti teisėsaugos darbo, nes tas aktyvumas mano buvo vidurį dienos prisijungti ir pražaisti 100 minučių realiai nesamonė, tuo labiau, kad Dyglas paliko mane kuris taip stengėsi dėl šito darbo, bet apie Tave Dyglai vėliau :D. Pastėbėjau, kad kiekvienas direktorius labai skirtingai prižiūri savo darbuotojus, skirtingai baudžia, skirtingai apdovanoja. Tas labiausiai mane ir nustebino, kad vieni žiūri pvz.: į rangus pro pirštus, t.y. "uždėsiu koks skirtumas", o kiti nori, kad darbuotojai užsitarnautu, kažko siektu, o nebūtu tik paprastas vergavimas. Direktorius - rimtos pareigos, kurioms reikia skirti daug laiko, daug noro, bet aš to neįvertinau, todėl čia toks patarimas :D. Na dabar mano asmeninė nuomonė apie žaidėjus: @Dyglas_Fingeris sveikas draugeli, realiai tu man padėjai daug, labai tau didelis dėkui už tai, bet tiesiog nemėgstu žmonių kurie meluoja. Nors tai tik smulkmenos, bet vistiek, tai nėra geras darbas komandoje kai žmogumi negali pasitikėti. Žinau, kad bandysi tapti naujuoju policijos direktoriumi, todėl aš tau norėčiau patarti viską daryti nuoširdžiai, nemeluoti niekam, nes tas nepriveda prie gero, būti nešališku ( buvai šališkas ). Tavo darbas būdamas pavaduotoju buvo visiškai šimtaprocentinis, todėl linkiu užimti direktoriaus postą. @James_Makar dėkui tau už šansą, sakiau tau, kad tikrai prabūsiu minimum 1 mėnesį, bet tiesiog nesigavo ir dėl to aš labai apgailestauju, nes aš nesu tas žmogus kuris nesilaiko duoto žodžio, bet tiesiog taip nutiko. Visi mes žmonės, visi klystam. @Velnio_Tuzinas buvai pavaduotojas, o dabar jau ir direktorius, per visą laiką kol tu buvai SPEC valdžioje aš pastebėjau, kad tu savo pareigas atlieki tiesiog idealiai, noriu tave paskatinti toliau taip gerai kontroliuoti savo firmą, nes tu tą sugebi! @James_Harden nedėkok dėl treniruočiu tavo specams :) Toliau žmonės kurie tiesiog malačiai: Jonas_Slash, Nikodemas_Vytuvis, Kasparas_Green, Gvidas_Homeboys, Bartholomew_Boriello, Juozas_Camens ir kiti :D. Taigi dėkui visi kas palaikė mane, dėkui klaniškiams už veiksmus. Sekmės visiems!

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 21 diena
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)(čia mistake su Easy_Money, aš čia milą pasiėmiau o jam 300k) Seifą palieku su tiek kiek gavau :) https://imgur.com/a/S9oSg5c

Patvirtinta + B-list
  • Patinka 7
  • Naudinga! 2
  • Ačiū! 2
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Alcapone_Pablito
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: GP, Dir.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Šioms pareigoms galvojau labiausiai motyvuotas esu, bet klydau.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 30d.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/9UA5oTa

Patvirtinta
  • Patinka 3
  • Naudinga! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Max_Power
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: TRV pavaduotojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nebeturiu laiko žaisti, kažkaip atsibodo jau + administracija atmestinai žiūri į serverio žaidėjus belenkokiam žmogui kuris buvo neaktyvus paskyrė nemokamu.Tai jau dėl šito bučiau leavinęs.+Vip prižiūrėtoja antra savaite renka, nors kandidatai yra aiškus.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 26d 14dienu 12diena buvau paskirtas.

Patvirtinta
  • Ačiū! 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mister_Tedis
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Taksi Direktorius. 
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Gavau prižiūrėtoją todėl turiu atsisakyti. 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 2018-08-03 - 2018-10-28. Beveik 3 mėn. 

Norėčiau padėkoti šiems žmonėms:

@Liepsna_Fire - Už pasitikėjimą ir suteikta šansą būti direktoriu, tikiuosi nenuvyliau tavęs, dėja nepavyko išbūti laiko to kurį žadėjau, dėl šių aplinkybių, ir dar karta didėlis AČIŪ už suteikta šansą.

@James_Makar - Dėkoju tau už gera priežiūrą firmos, bei paprikolinimus ts kai su laipsneliais būdavai :D

Pavaduotojams: 
@Rokas_Vegas - Išbūvai minimalų laiką pavaduotojo pareiguose, iš pradžių tavo motyvaciją buvo didelė ir darydavai su firmą veiklos, bet vėliau dėl tavo ąsmeninių problemų aktyvumas dingo ir gavai atsisakyti. Dėkoju tau, kad padėjai su firmą. 
@Orange_Nike - Išbūvai gal pora valandų, dirbai ilgai pas manęs bet pakišo koją tau banned.
@Sim_Gint - Manau geriausias pasirinkimas buvai tu, tiek su firma padėdavai, žinoma daugeliui nepatikai, kad neduodavai rangų nemokamai ant tženklo, bet nesupratau kodėl tik tavim skųsdavosi kaip ir aš neduodavau. Tikiuosi @James_Makar suteiks šansą tau būti šios firmos direktoriumi. 

Darbuotojams: 
@Torres_Glatel - Dėkoju tau, kad atėjai nuo pat pradžios ir išbūvai tikrai nemaža laiką pas manęs firmoje. Ir pora kartų sugrįžai į ją. 
@Leo_Kordez - Tau irgi kaip Torresui, kad aktyviai dirbdavot firmoje. 
@Hot_Anonymous - Greitasis taksi kaip gi tavęs nepaminėjus čia, išdirbai jei pamenu 1mėn su biškį, aktyvumas buvo tikrai neblogas, dirbdavai beveik visada su sultan darbiniu, priimdavai iškvietimus ir nesiveldavai į jokius konfliktus. 
@Laurynas_Joma - Už tai kad nuo mano firmos pradžios valdymo irgi pradėjai dirbti bet laikinai išejęs buvai, bet vistiek sugrįžai į taksistų gretas, dirbdavai aktyviai tik kartais nesąmonių sugalvodavai padaryti per veiklas. 
@Deividas_Audi - Esi žmogus kuris greitai darbų nekeičia ir dirba aktyviai, pora dienų buvai dingęs be žinios grįžęs pasakei kad su internetų problemos buvo. Puikus darbuotojas buvai. 
@Blondzinka_Karolina - Gaila bet tenka atsisakyti, faina panele esi 😛 Gausi buti su kitu direktoriu 😛 
@Edvis_Waro - Tau irgi norėčiau padėkoti už tai, kad dirbai pas manę firmoje ilga laiką ir tikrai buvai rimtas žmogus nesąmonių nedarydavai. 
@Rytis_Gta - Atėjai į firmą ir pradėjai būti neaktyvus gavai 2 įspėjimus iškarto pradėjai pražaisti laiką ir būti aktyvių, greitai pradėjai rangą keltis, tuomet pravedei treniruotę ir gavai darbuotojų prižiūrėtoją. Šaunuolis. 

Ir kitiems darbuotojams savo, atleiskite kurių nepaminėjau.

Direktoriams iš /dch čhatų:
@Dyglas_Fingeris @Mode_Wtf @Matt_Larson - Su jumis fainiai budavo pakalbėti per /dch tiek paprikolinti. 

Iš valdžių kurie jau nebėra valdžioje. 
@Einaras_Bmw, @Robertas_Bond - Dėkoju jums už puiku sutarima su jūsų firmą, pravesta veiklą bendrą.  

Atsiprašau ko nepaminėjau.

Čia išdalinau porai žmonių kurie dar dirbo ilgiau firmoje ir nebūvo palikę. 
Mf0O3qd.jpg

Patvirtinta. Ačiū už Jūsų atliktą darbą!
  • Patinka 6
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 2
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Epi
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Priežastys tas kad po atostagu galėsiu prabuti tik 60min ir tikrai nenoriu gandinti firmos Tai va noriu padėkoti visiems darbuotojams kuria buvo su manim ir Makarai noriu kad išrinktum iš mano darbuotojų nes tikrai yra gerų kuria gali užiimti direktorių,
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 22d
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): Pasiemiau sau 12ml seife palikau 5ml busimam direktorių

Redaguota nario Einaras_Bmw
Parvirtinta, sėkmės!
  • Patinka 2
  • Haha 2
  • Sutrikęs 3
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matt_Larson
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: LVK, Pavaduotojas.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Dabartinė ir artėjanti savaitė man bus pakankamai užimta ir retai be atrasiu per tą laiką prisijungti į serverį ir padėti direktoriui, bei prižiūrėti firmą, todėl manau geriausiais variantas šiuo metu yra atsisakyti pavaduotojo, nes neaktyvi valdžia rodytu blogą pavyzdį firmai.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 18 dienų.

•  
Ačiū už visą išbūtą laiką ir sėkmės!
  • Patinka 4
  • Ačiū! 1
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Darek_Ogo
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Medikai , pavaduotojas 
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:  išbandžiau savo jėgas naujoje man srity , išpradžiu buvo įdomu , nes buvo kažkas naujo , naujos sistemas žiauriai cool , na ir dabar yra įdomu , bet nevermind,  buvo linksma , Ačiū tau Liepsna už suteikta šansą , manau perdaug tavęs nenuvyliau , norėjau padėt kuom galėjau , bet dėja Medikai nėra mano firmą. Ačiū visiems kas palaikė , dar susimatysim. peace 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  2sav 

Patvirtinta, sėkmės!
  • Ačiū! 2
  • Sutrikęs 3
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Liepsna_Fire
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikų direktorė ❤️
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Realiai tikrai galvojau, kad išbūsiu ilgesnį laiką, tačiau tuo pačiu ir nesu ta, kuri būtų tik dėl "laiko". Padariau daugmaž viską ką norėjau, firmoje tikrai buvo nemažai ištikimų darbuotojų, buvo ir tokių kurie tiesiog atėjo ir išėjo. Norėčiau padėkoti @Mode_Wtf už suteiktą pavaduotoją, galimybę vėl išmėginti būtent šią sritį. @James_Makar už duotą direktorių, suteiktą šansą vėl suburti savo puikia darbuotojų komandą. Pavaduotojui @Darek_Ogo už pagalbą su firmos priežiūrą. Visiems firmos prižiūrėtojams kurie buvo (@Minde_Boss, @Mat_Himplin, @Darek_Ogo, @Linas_Svc, @Domas_Hardwell ir @Airis_Space) už visą pagalbą su darbuotojais ir firmos inventoriumi. VISIEMS darbuotojams kurie buvo ištikimi firmai ir tiems kurie atėjo, net ir trumpam laikui. Visi JŪS kartu padarėte firmą tokią kokia ji buvo. Taip pat norėčiau padėkoti ir visiems geranoriškiems žaidėjams, kurie nors ir nedirbo firmoje, tačiau palaikė. Dar viena padėka keliauja dabartiniam Direktorių prižiūrėtojui @Einaras_Bmw, dėkui už pagalba ir patarimus. Direktoriaus tikrai neplanuoju kažkam perleisti, mieliau matyčiau, kad būtų ieškomas tinkamas asmuo iš firmos darbuotojų (kurie dar dirba) arba būtų vykdomi rinkimai forume ir leidžiama pasireikšti visiems turintiems motyvacijos ties šia firma. Manau jau atėjo laikas naujam asmeniui apsiimti šia firma ir su pilna motyvacija džiuginti firmos darbuotojus!
Keletas vaizdelių iš firmos gyvenimo
❤️ 

Spoiler

h6t8qCY.png
GiO4HQg.png
rzRaudX.png
ssirlxV.png
0aDrbhb.png

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Viso 44 dienos (Pavaduotoja 8 d. ir direktorė 36 d.)
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): Nuoroda - Taip pat palieku seife 1 mln naujam direktoriui (nekišk nagų Einarai :D):)

Patvirtinta, ačiū už direktoriavimą!
  • Patinka 6
  • Naudinga! 2
  • Ačiū! 5
  • Sutrikęs 3
  • Liūdnas 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dyglas_Fingeris
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: LV Komisariatas, Direktorius.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Na, nemaniau, jog taip greitai teks rašyti šį postą, tačiau ką padarysi. Pagrindinė priežastis - laiko stoka. Nenoriu firmos tempti į žemę bei užkrauti pavaduotojui viso darbo. Grižęs net nenorėjau imti jokių pareigų, tačiau, kadangi direktorių gavo naujokas @Bilis_Joy bei @James_Makar pasiūlė mane į pavaduotojus - kažkodėl pasiemiau, manydamas, jog padėsiu žmogui įsivažiuoti į direktoriavimą ir taip užtikrinsiu teisėsaugos stiprumą. Po kažkiek laiko pats  užsinorėjau direktoriaus, su kuriuo, net nežinau, kaip sekėsi. Gan dažnai kildavo klausimas - Ar aš geras direktorius? Realiai, net iki šiol neįsivaizduoju, nežinau ar surinkau stiprią, gerą, kokybišką teisėsaugą. Norėčiau taip galvoti, tačiau mano nuomonė  Bandžiau į darbą neimti bet ko, tačiau buvo laikotarpis, kai buvo biškį masofkė(kai per forumo atranką pateko 12 žaidėjų). Turėjau 2 gan didelius pravalymus, per vieną buvo išmesta 14 darbuotojų, per kitą - 9. Visada bandžiau išlikti kuo aktyvesnis, daryti šią firmą kuo kokybiškesnę, galvojau įvairias idėjas, kurios pagerins bei pralinksmins šį darbą. Pradžioje daviau daug veiksmo(tikiuos), tačiau po dramų jis išvis išnyko, gaila.. Norėčiau pereiti prie žmonių, kuriuos sutikau šiame direktoriavime.
@Nikodemas_Vytuvis Ačiū už supratingumą, atsidavimą darbui, linksmai praleistą laiką bei lojalumą. Bet atleisk, tu tikrai nesi ALE GERIAUSIAS TEISĖSAUGININKAS.
@Kasparas_Green Ačiū lojalumą, atsidavimą darbui, už įdomias idėjas, pagalbą dėl jų, ypač dėl to "slapto" užsiėmimo, kurį bandei praplėsti. Tik atleisk, jog neišbuvau direktorium ilgiau, jog ši būtų ištobulinta puikiai.
@Peoplezz_Plays Ačiū už lojalumą, aktyvumą, atsidavimą darbui, tik gaila, jog nesusipažinom pilnai per visą tą laikotarpį.
@Sasha_Berlin Ačiū už aktyviausią dalyvavimą veiksme, nė vieno veiksmo nepraleidai, buvai gan geras darbuotojas, buvo linksma pabendrauti.
@Alcapone_Pablito Man yra labai keista apie tave kažką pasakyt, net nesu apsisprendęs, kai pasiemiau pavaduotoją rašei man papeikimus, tačiau, kai palikai tą ginklų prekeivių direktoriu ir įsidarbinai pas mane kažkaip tai pasikeitei, net nežinau kaip, bet realiai padarei 180 laipsnių pasisukimą. Tapai iš "ožio" į vieną iš geriausių darbuotojų. Ačiū tau už tai.
@Jervonte_Trotter Ačiū už linksmai praleistą laiką, atsidavimą darbui, lojalumą. Su tavimi visada galima paprikolinti ar padiskutuoti.
@Rytis_Gta Nors ir nesi koksai senbuvis pas mane darbe, tačiau buvai tikrai geras darbuotojas, ačiū tau už tai.
@Ernys_Myq Nors ir nedirbi ilgai, tačiau tikrai su tavimi buvo galima pašnekėti, paprikolint kaip su normaliu žmogumi, ačiū tau už tai.
@Hot_Anonymous Ačiū už lojalumą, supratingumą, jog čia tiesiog paprastas žaidimas ir nereikia prakaituot, visada su tavimi galima linksmai pašnekėt. Svarbiausia, jog daužei klanus, kaip Ledas spurgas. IR WISKAS.
@Leo_Kordez @Torres_Glatel Nors ir waikai esat ir kai kada nervuodavot, tačiau respektas jums, tik neožinkit taip baisiai visų ir tada ramūns.
@Destiny_Young Iš pradžių pasirodei nekaip, tačiau padirbęs pas mane susidariau gan gerą nuomonę, sėkmės tau ir ačiū, jog dirbai pas mane.
@Mister_Tedis Ačiū viską, buvo ir bus(tikiuosi) linksma pašnekėt, tik gaila, jog pavaduotoją vėlai gavai.
@Matt_Larson Ačiū už praleistą laiką pas mane kaip pavaduotoju, nors ir nesi grynai prie veiksmo, tačiau, kol buvai pavaduotojas, tikrai man padėjai ir gan stipriai. Ačiū, jog su tavimi būdavo galima padiskutuoti, pašnekėti kaip su paprastu žmogumi.
@Rowland_Quradose Tikiuosi, jog gausi direktorių, bičiuli. Turi gan gerą potencialą, tikiuosi, jog tave išrinks į direktorius ir jį parodysi, aš tave visada palaikysiu, jeigu kažko reikės - rašyk.
@James_Harden Buvai ir būsi mldc, atleisk ten už tą laikotarpį, kai buvau pritrenkts(vasarį mždg).
@Velnio_Tuzinas Maladėc žmogelis, tik gaila, jog taip kvailai pasigavai su tuo wh, būtų buvę įdomu bendradarbiauti.
@Juozas_Camens Mldc, sueidavom, turėdavom bendrų minčių, tačiau taip durnai pasigavai su tais čytais, gaila, manau, jog būtum buvęs tikrai geras direktorius..
@Aurimas_Quatro Sėkmės valdyme, nors ir nesutardavome kai kada. Atleisk, jog neturiu daug žodžių tau.
@James_Makar Ačiū už duotą šansą, jeigu skaitai - tikiuosi, jog nenuvyliau.

@Einaras_Bmw Ačiū už padėjimą direktoriavime, nors ir buvom susipyke kartą. Tikiuosi, jog iš visko mokaisi ir adaptuojiesi, tikiuosi, jog tobulėsi kaip žmogus bei kaip DPi.
Ačiū visiems cWa už veiksmą, nors ir ten per tas dramas uždarė jūsų klaną, buvo linksma, nors ir ant galo pradėdavot užknist su savo getinimais.

Atsiprašau tų, kurių nepaminėjau, kuriuos nuvyliau, kuriem sakiau, jog išbūsiu ilgiau, negu mėnesį. Tikiuosi, jog buvau geras direktorius... Ačiū už gerai praleistą laiką. Dar tikrai susitiksime, tikiuosi bent.

szdmBny.png
HEPwT33.png
yD6b5Hh.png

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Pavaduotojas - 20 dienų, direktorius - 30 dienų, iš viso 50 dienų(quick maths).
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/9ixVcL9, https://imgur.com/a/cFZNkSu. Rowlandui ant seifa viska, tikiuos nenupyzdins čiuvs.

Ačiū už puikų direktoriavimą ir įdėtas pastangas! Patvirtinta.
  • Patinka 11
  • Ačiū! 3
  • Haha 1
  • Liūdnas 8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.