Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 49 / 300

Versija: LV 7.4.1

Deimante_Miela

Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai

Rekomenduoti pranešimai

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Eirimas_Zeta

Kokiai firmai atstovavote : Federalinių Tyrimų Biuras

Kodėl paliekate pareigas : Nes aš taip buvau susitares su Irvingu ir vienu žmogumi, kad tam žmogui duos pasireikšti poste ir pažiūrėti ką jis gali.. Bet dėja irvingas susitarimo nesilaikė :| Gaila.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 15 dienų.

Redaguota nario Deimante_Miela
Priimta
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Antony_Gonzalez

Kokiai firmai atstovavote : Mechanikų įmonė

Kodėl paliekate pareigas :

Taigi mechanikuose dirbau nuo 07-11 dienos,pas senają direktorę Justea_Sony,pas ją išmokau įvairiausios veiklos,buvo ištiesų įdomus darbas. Gavęs direktoriaus posta pamačiau kas kaip vyksta,supratau visus pliusus,visus minusus,kas įdomu kas ne. Šiame darbe išbuvau daugiau nei 3 mėnesius,ištiesų rekomenduoju naujokams apsilankyti šiame darbe išmoksite tiksliais serverio vietas bei kita.Direktoriavimo laikotarpiu padėjusiam žmogui kartais Mantas_Westas,Mantas_Hernandez,Kestas_Kill,Jason_White. Šie asmenys padėjo sugalvoti firmai kuo įdomesnės veiklos,suteikė daug naujovių dėl kurių aš esu dėkingas. Įmonės valdžia noriu palikti savo ištikimam bei geram pavaduotojui Mantas_Hernandez.Taigi sėkmės tau valdžioje.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 2014/08/11 - 09/23 (~42 dienos )

Direktoriu perleidžiu --- Mantas_Hernandez !

Priimta
  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dovidas_Kiets

Kokiai firmai atstovavote : "Lucchese" mafijai tipo.

Kodėl paliekate pareigas : Pavargau.

Kiek laiko išbuvote pareigose : Nu kazkur netoli menesio be savaites.

Dekuj dyneks uz pava.

Priimta
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dyneks_Yepapa

Kokiai firmai atstovavote : "Lucchese" mafija

Kodėl paliekate pareigas : Mokslai, nelabai yra laiko žaisti.

Kiek laiko išbuvote pareigose : Mėnesį ir dvi dienas?

Priimta
  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Fred_Ronghetti.

Kokiai firmai atstovavote : Medikai (09-09)- (09-29)

Kodėl paliekate pareigas : Mokykla.... Iš pat pradžių dar buvo nieko, galima padaryt veiklą medikams, ir namų darbus spėji pasiruošt ir laiką pražaist, kuo toliau, tuo sunkiau. Ši savaitė- kontrolinių savaitė, visos dienos užimtos,apie namų darbų kiekį net nešneku... Pasitariau su Verdezu ir nusprendėm, kad toks sprendimas tinkamiausias. Vis dėlto 9-a klasė, reik mokytis norint toliau kažko pasiekt. Stengiuos, kad litanija nesigautų, bet noriu padėkot, kas nevertėt ir palaikėt sunkiais momentais: DIDŽIAUSIAS IŠ VISŲ AČIŪ TAI DEIVIDUI_VERDEZ, KURIS DAVĖ ŠANCĄ ANTRĄ KARTA PABŪTI PAVADUOTOJUMI, PASISEMTI PATIRTIES. Eimis_Sultan, Deiviss_Ronaldo sava šaika, niekada neišdavė ir palaikė, davė gerų patarimų. Mantas_Westas, Mantas_Mafass, Aidas_Gangster už senus ir dar ateinančius naujus mūsų prikolus, kai liūdna. Johnas_Freizeris, San_James, John_Elegy, Menian_Fiero ir dar daug kitų kurių turbūt neįvardinsiu. Tiesiog, tos 20dienų buvo labai smagios ir greitai praėjo, spėjau pasisemti naujų įgūdžių, patirties. Manau čia ne paskutinis pavaduotojo postas, bus siekama ir direktorių, bet tikrai ne mokslo metais nes tai neįmanoma.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 09-09, 09-29. (20 kalendorinių dienų)

Priimta
  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Curse_Pove

Kokiai firmai atstovavote : Tralistu

Kodėl paliekate pareigas : na ka virai, mano era baiges, baigesi sampo nolifinimas, baigesi geri laikai. Atsisakau del to jog tiesiog nebera noro zaisti sampa, sukisau daug pinigu i sita serva, virs 600lt, sakyciau is manes geras palaikymas projektui. As maciau kazkas rase savo busenoje jog cia pasiekimai nieko nereiskia, taip ir yra ta pamates (tai buvo pries 1men) jau zinojau kad greitai leavinsiu, nes tai yra visiska tiesa, tau cia pasiektos pareigos nieko nereiks gyvenime ar kitam serve, visiem px kas tu buvai praeitam serve, tave visi vistiek menkins kitam serve, nes tu naujokas. Man reikia gryzt i tikraji gyvenima, pakvepuot grynu oru, susirast draugu :D,. Noreciau labai padekoti visiems kurie palaike t.y.: Deimantas_Hygas, lb esi axujienas zmogus, antroj vietoj :). Vytautas_Gryn, as tave manau prisiminsiu ilgai, nors ir leavinai bet tu esi axujieniausias zmogus koki buvau sutikes serveryje, visad buvo su tavim idomu, ypac tos naktys kai veziojom detales tralam :D. Tomas_Sintas aciu uz suteikta sansa, atsisakiau Mediku pavaduotojo ir man iskarto jis pasiule, manau tu buvai vertas sio direktoriaus, zinau kad norejai duot man drk, bet as nenoriu zaist cia, as save verciau 1sav zaist kad prabut tas 80min ir tiesiog nebegaliu. Bmw_Audi axujienas irgi zmogus, patiko bendrauti, daug apie tave nezinau, tai supranti gi :D. Henry_Ahm nors ir trumpai bendravau su tavim, bet vistiek atmintyje likai, idomu buvo su tavim. Erke_Mafia atsimenu tave nuo pat pirmo prisijungimo i si projekta :D, ir palikai ispudi kaip naujokas ir kaip jau patyres. Bei aisku noreciau padekot Invision_White ir Deividas_Britas uz toki gera projekto vistyma bei pati sukurima, bandziau gauti nemokama administratoriu, bet nepasiseke kaip sakant 'inert' gali buti jog del to ir dariau eventus, bet ne tik, mane eventai palaike serve, nenuobodu nors buvo. Max_Tosha - esi axujienas zmogus nors ir kaip sakant nebendravau isvis (palyginus su kitais) ir man palikai ispudi jog tu taip gali zaist sampa, as greitai leavinu nes tikrai pabosta tas pats per tapati, nors ir kitas darbas, nera svarbu, ZMONES NESIEKIT CIA NIEKO UZSIDARYS VISTIEK KAZKADA JIS UZSIDARYS IR JUSU PASIEKIMAI DINGSTA. na ka rasiny parasiau ir reikia atsiveikint, nemanau kad kada nors gryziu, nebent kazkada ateisiu atiduot viska ka turiu. Iki siam serveriui, pakeite gyvenima ;) 

Paskutiniai zodziai - Dovis_Cooll tu dviveidis, atsimink tai ir keisk save, uztektinai turiu patirties su tavim

Kiek laiko išbuvote pareigose : 2men ir 1diena

Priimta
  • Patinka 26

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Zygimantas_Dirol
Kokiai firmai atstovavote : Yardies <3
Kodėl paliekate pareigas : Todėl, nes nuo serverio pradžios atstovauju blogiukų pusėje ir man atsibodo. Vistiek įrodžiau, kad galiu prabūti tam tikrą laiką , kad galiu suvaldyti komandą ir t.t. ko reikia tikram mafijozui, ačiū visiems kurie paleikėte. Ačiū Fastui už šansą maybe nenuvyliau :? Nu ir dar gicka mlds krs
Kiek laiko išbuvote pareigose : 20 dienų.

• Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Domas_Bartkus ( 2014-09-19 – 2014-10-03 )

Kokiai firmai atstovavote : FTB ( federalinių tyrimų biuras )

Kodėl paliekate pareigas : Na nerašysiu aš čia kažkokių litanijų, tačiau po mano atėjimo į valdžią ( jeigu galima taip ją pavadinti ) teisėsauga dėjo pirmą žingsnį lyg jos atgaivinimo na manau tvirtai prisidėjau prie šios atgaivinimo su Armijos valdžia ( kadangi Tyshwanas šūdą malė, o aras direktoriaus nebuvo tai… ) Na manau šiam kartui užteks, tikėkimes susimatysite dar kokioje nors teisėsaugos srityje. Ačiū už tai, kad perskaitėte, o čia trumpas vaizdo įrašas ir ištrauka iš mano vadovavimo. Gero žiūrėjimo.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 2014-09-19 – 2014-10-03

Priimta
  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Neo_Gigantas.

Kokiai firmai atstovavote : Tolimųjų reisų vairuotojams.

Kodėl paliekate pareigas : Laiko žaisti kaip ir yra, tačiau darbo rutina šiek tiek pabodo. Beje pats norėčiau būti aktyvesnis, tačiau negaliu, todėl užleisiu tam, kas gali. Tikiuosi patenkinau man keliamus reikalavimus kaip direktorius. Laimingos kloties visiems serverio žaidėjams.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 1 mėnesį ir tris dienas.

Pareigas palieku: Aivarui_Acmei. Tikiuosi būsi geras ir rūpestingas direktorius :).

Priimta
  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Erika_Benneti.

Kokiai firmai atstovavote: *atstovavau. PD.

Kodėl paliekate pareigas: Kadangi firmos darbuotojai yra išsikėlę labai didelius tikslus - 50% darbuotojų nori pavaduotojo, tai duodu šansą padaryti „niurkt“ ir pagaliau pasiekti savo sa:mp'o gyvenimo tikslą. (Nick_Bosh, čia tau). Taip pat nesutapo mano ir PD direktoriaus interesai, kadangi aš nežinojau, kad serveryje dar gyvuoja luomų sistema, kai žaidėjai yra skirstomi į: „turi SK“, „neturi SK“.

Kiek laiko išbuvote pareigose: 7-8 dienas. Paklauskite Bosho, jis ten mano dienas skaičiavo.

Priimta.
  • Patinka 31

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Deividas_Verdez

Kokiai firmai atstovavote : Medikai.

Kodėl paliekate pareigas : Ahhh kaip ir Miela tau žadėjau išbūti direktoriumi 2 mėnesius tą ir padariau. Per šią kadencija spaudimo nebuvo, nes gal atlikau viską gerai. Buvo tokių papeikimų kurie praskaidrino nuotaiką kaip, kad parašiau " ar yra patekusių " ir gavau papeikimą tokie papeikimai suteikia tik šypseną veide. Taip pat norėčiau padėkoti Menian_Fierro, Domas_Bartkus, Mantvis_Daedo ir kitiems darbuotojams nelabai jau ir pamenu. Ir taip pat savo geriausiems pavaduotojams Karoliui, Fred, Lukui, bei paskutiniam, bet ne praščiausiam Artūrui. Labai atsiprašau tavęs, kad palieku postą, ir nepakentėjau 14 dienų ir neperleidau, bet tiesiog nelabai spėju pamokos, krepšinio treniruotes, ir miegui lieka labai mažai laiko.. Taigi čia mano paskutinis postas per mokslo metus, o vasarą pasistengsiu dar sugrįžti. Ačiū Madd_Dogg, Deimante_Miela!

Kiek laiko išbuvote pareigose : 2 mėnesius 1 diena.

Redaguota nario Deividas_Verdez
Priimta
  • Patinka 23

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Rolinns_Gazas

Kokiai firmai atstovavote : RDJ - Radistukai

Kodėl paliekate pareigas : Wooou nesitikėjau,kad teks pildyti šią anketą bet.. yra didelis bet kodėl? Turiu daug bėdų, reikalų gyvenime mokslai spaudžia, nesuderinu nieko kas atrodo papraščiausia buvo per kelias savaitės, manau tai yra nes mokslo mėtai įsibegėja, o darbas tampa vis rimtesnis. Problemų direktoriaus kėdeje neturėjau,tai buvo mano pirmos pareigos, kurios prabėgo sklandžiai su daug nuotykių, bei linksmo laiko, tiesiog tai gyvenimo priežastys, radau tinkamesnį pareigų žmogų kuriam seksis daug geriau nei man praleidžiant serveryje, valdant RDJ darbo gausą.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 1 mėnesį 3 dienas.

Direktorių perleidžiu : Dovis_Povis

Priimta
  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :

Iam_Leesin

Kokiai firmai atstovavote :

"ARAS"

Deja, man nepatiko direktorius James_Makar. Aktyvumas jo labai mažas per TEAMSPEAK išvis nebūna. Padariau gražia anketa į darba forume, tiek vargau ir pyst,  ištryne tyčia ir nuo tuo laiko nieko nebedariau . JIs kaip dauguma serverio direktoriu, kurie nieko naujo nesugalvoja ir smukdina firma žemyn. Sėkmes tau poste ir gal nebežaisk tuo savo EMSCAPE ir būk aktivesnis labiau ok?

Įšejau pats: http://www.part.lt/img/4e640bfc9d4afe7d84ba61dd0be5d107143.bmp.

P.S Miela jei gali nedek į blista arba, bent sumažink laiką.

Kiek laiko išbuvote pareigose :

12 dienų.

Priimta
  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ernys_Myq

Kokiai firmai atstovavote : Lucchese mafija

Kodėl paliekate pareigas : Pasiimdamas pareigas, maniau kad mafiją laikysiu ilgai, tačiau gavus direktorių viskas pasikeitė. Sekėsi tikrai labai gerai, tačiau pats pastebėjau, kaip pradėjau " nolaifinti " gavęs direktorių ir žinau, kad tai iki gero nedaves. Turiu draugus, su kuriais noriu praleisti savo laiką, tačiau per šį žaidimą, tą laiką prarandu. Dauguma sako, kad viską įmanomą suderinti. Taip kalba tik tie, kurių suderinamumas reiškia " aš į lauką neisiu, geriau pažaisiu SA:MP " . Neturiu laiko vadovauti, todėl tai užleisiu kitam asmeniui. Svarbiau gyvenimas ir draugai nei šis žaidimas, tad palieku ne tik pareigas, bet ir nustosiu žaisti šį žaidimą. Kažkuomet visi susiprasit ir tai padarysit, kadangi jums kaip ir man atsibos ta pati rutina. Dėkoju tik Mafui, kuris nuoširdžiai ir gerai man padėjo komandoj, visi kiti, tik atėję į darbą reikalavot rangų ir visa kito, tai man nesuddarė geros nuomonės . Sekmės visiems. Galit nieko neklausinėti, peikit kiek norit, savaitėlę kokią manęs nematysit nei forume, nei skype, nei žaidime. La la la

Priimta
  • Patinka 23

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Dovis_Cooll

Kokiai firmai atstovavote : FTB

Kodėl paliekate pareigas : Todėl kad Aurimas_Irving pardavieja pavaduotoją, dar parašysiu papeikimą jam direktoriaus, jis tiesiog prašo iš manęs pinigų kekviena dieną , pagalvojau ką tik, kad tik iš anketų galėčiau tapti direktorius ir būti ilgai,ilgai, nes man nesiseka būti pavaduotojų niekados, norėčiau padėkoti kas dirbo pas mane Edvis_Velniukštis Edvis_Tortas, Lukas_Malis esi dviveidis, o tau Irving pasakysiu pašol tu ** nes ne tau būti direktoriumi,atsisakiau dėlto kad Lukas_Malis su irving yra real draugai ten kaime ar kur, ir jie pašnekiejo real gyvenimę, ir susitaria kad mane šalins, sėkmės visi.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 6 dienas

Priimta
  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantvis_Daedo

Kokiai firmai atstovavote : GP

Kodėl paliekate pareigas : Biški mokslai spaudžia. Ačiū visiems pavaduotojams. Manau toliau sėksiu direktoriaus postų kitų darbų. Direktorių perleidžiu Arma_Lietuva

Kiek laiko išbuvote pareigose : Nuo 2014-09-11 iki 2014-10-11

Priimta
  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Arma'Lietuva.

Kokiai firmai atstovavote : Ginklų prekeiviams <3

Kodėl paliekate pareigas : Kadangi D'Miela neperleis man direktoriaus,noriu padėkoti Bob_Faxen,Elited_Rokas,Deivis_Skiler ir Paul_Panda, kurie buvo geriausi ir ištikimiausi mano darbuotojai! Ačiū Kasparas_Barkauskas,Madd_Dogg ir Deiviss_Ronaldo kurie palaikė nuo pat pirmos mano pavaduotojo gavimo dienos! Nebuvau labai geras pavaduotojas,juk pirmos mano pareigos serveryje,bet manau padariau,ką norėjau. Ačiū Dyneks_Yepapa kuris visalaik bandydavo sutrukdyti siuntas. Na užteks,ačiū Mantviui už šansą.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 2014.10.01-2014.10.11

Priimta.
  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Igor_Strelkov.

Kokiai firmai atstovavote : "Yardies" mafijai.

Kodėl paliekate pareigas : Dėkui tau Matt_Jace, kad davei šansą tikrai geras esi Direktorius ir sėkmės tau toliau su mafija, o aš gal ir pasiliksiu gal išeisiu nežinau seni karočia laikyk kardaną. Man jau tiesiog atsibodo mafijai padovaut ir šiaip jau neturiu tiek daug laiko mokslai ir panašiai sėkmės bratanas.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 12 D.

Ir taip nušalintas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Deiwis ' Lotus

Kokiai firmai atstovavote : UAB SA Transits ( Fūristai )

1 Baigėsi vip ' as

2 nuo Lauros RPG pirmo praėjo daugiau nei 6 metai , tad gana žaisti jau apskritai samp ' ą ... Leavinu neribotam laikui .

3 Baigėsi vip ' as

Kiek laiko išbuvote pareigose : Praėjo viena Savaitė

Priimta
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Madd_Dogg

Kokiai firmai atstovavote : Policijos

Kodėl paliekate pareigas : Kad ir kaip bebūtų gaila, bet visos svajonės ir viltys mano turi žlugti, nes pasirodė tai, ko nelabai tikėjausi. Visu pirma tai, kad namuose(šįkartą kambariuose)vyksta statybos, kurių dėka negaliu normaliai prisėsti prie kompiuterio, visu antra, nebuvau mokykloje dėl ligos apie 1 mėnesį, tad susidarė daug spragų, o norint man visus prisivyti, vos gryžus reikia sedėti ligi vakaro prie pamokų ir taip kasdien, apie kažkokį kompiuterį net kalbos negali būti.

Vadovavimas man žiauriai patiko, visas tas patirties dalinimasis(Mokymas), kaip geriau dirbti, buvo labai faina ir įdomi veikla, o kai dar matai rezultatus, kai tie darbuotojai tobulėja, šypsena būna ligi ausų. Galų  gale įsitikinau, kad ten iš prasčiausio darbuotojo, gali padaryti pavyzdingiausią, nes prisimenu, kaip kad vos pradėjau juos mokinti dėti kliūtis, tai kol pastatė 2 aukštų kliūtis, praėjo apie 5min. Sekantį kartą, pastatė žymiai greičiau.

Kalbant apie teisėsaugos vieningumą, tai kaip ir visada, vieningumas nelabai jaučiasi, nes pastoviai per /rt bando įgelti vieni kitiems, visgi, stengiau sudaryti kuo šiltesnius sąntykius tarpusavį, darant bendras treniruotes, gaila, bet pavyko padaryti tik su Armija, kuri vienintelė neatsisakė arba nebuvo užimta tuo metu. Aš manau teisėsaugai suvienyti daug pastangų nereikia, užtektų 1-3 žmonių iniciatyvos ir visi išmoktų sedėti per grobimus bendrame kanale, tereikia noro ir užsispyrimo. Soo, good luck!

Kiek laiko išbuvote pareigose : Manau verta žinoti tiek, kad aš reikiamos normos neišbuvau, gumos tempti iki kad į blist nebūčiau įrašytas, nemačiau tolko, nes tie mėnesniai bėgai labai greitai ir manau Panzeriui vienam tvarkytis bus nelabai lengva.

-------

Panzeris(Banditų tėvas)

Rytis_Klemka(Ginklų siuntų operacijų specas)

Royal_Gangsta(Pliurpalas 3000, TS dvasia)

Rasta_Robis(Vaikas)

Domas_Falcon(Geras darbuotojas)

Priimta
  • Patinka 24

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aivaras_Acme

Kokiai firmai atstovavote : Fūristai

Kodėl paliekate pareigas : nepalieku, o mano pavaduotojas t.y Aurimuxs_Inferno atsisakė per mano acc diriko

Kiek laiko išbuvote pareigose : xuj 16d gal.

Priimta, duodamas savo acc tu už jį atsakai pats.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aidas_Gangster

Kokiai firmai atstovavote : ,,Armija''

Kodėl paliekate pareigas : Palieku ne dėl to kad netlaikau,firmoje buvo viskas puiku,tesiog Westas pradėjo šuda malt,

ir dėl to palieku savo postą Ačiu Mantas_Mafass,[už jo prikolus] Justas_Martinez [mldc čiuvas] Eimis_Sultan Aurimas_Iving [paprikolindavom] bei daugelis kitų.

ačiu kas palaikėte sekmės visiems.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 31 Diena.

Priimta
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dovis_Povis

Kokiai firmai atstovavote : Radistai

Kodėl paliekate pareigas : Rasčiau gal dar laiko lošt bet mažai, bet gana jau čia nolaifint nes atsirado gyvenimo reikalai. Prie mokslo reikia jau prises.. o ne prie pc. Bet kaip sakant atsibodo tas Radistu darbas. Gal atsiras nolaiferis prie šio darbo. Manau, kad reiktu panaikint tą Radistu darbą vistiek nieko naudingo jis neduoda kiek pastebėjau..

Kiek laiko išbuvote pareigose : Virš 2sav... 

Redaguota nario Eimis_Sultan
Priimta, sėkmės, bet patenki į direktorių b-list

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Greta_Rawrr

Kokiai firmai atstovavote : Spec. būriui ,, ARAS"

Kodėl paliekate pareigas : Manau aiški priežastis tai yra dėl Makar'o. Nevertina jis nei darbuotojų, nei DPI, nei manęs. Dėkoju tiems kurie buvo su manim ir palaikė mane tai Dovis_Taison :*, Kasparas_Plucas :*, Milasius_Rokas :*, Jery_Volk, Grazvis_Vandals ir pačiam James_Makar už suteikta proga :) 

Kiek laiko išbuvote pareigose : 15dienų.

Priimta
  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : James_Panzer

Kokiai firmai atstovavote : Policijos Departamentas (Rimčiausias darbas)

Kodėl paliekate pareigas : Nebėra laiko sėdėti prie sampo ir stumti dūra čia.

Pirmomis dienomis buvo įdomu čia,turėjome veiksmo,nes nebuvo visų teisėsaugos sričių direktorių ir turėjome daugiau veiksmo o dabar viskas taip nuobodu tos taisyklės kurios musų firmai viska draudžia,dabar esame kaip Taxi dabar,nes negalime nei atgrobinėti pastatų ir t.t.Daug kas palieka šio darbo sritį,nes beveik nieko negalima daryti ką daro kitų teisėsaugos sričių darbuotojai.

Didelis ačiū žaidėjams kurie prisidėjo prie pagalbos laikant PD firma -

Pirma pavaduotoja Erika_Benneti (Srr neturėjai SK)

Antras pavaduotojas Madd_Dogg manau tai vienas iš mano geriausių pasirinkimų į pavaduotojus (Nesakau,kad kaiti pavaduotojai buvo kažkuo blogi)

Trečiasis pavaduotojas Rasta_Robis tikrai linksmas žaidėjas su kuriuo būdavo ką paveikti ir iš ko pasijuokti,atsiprašau,kad neperleidau DRK,bet manau pasieksi savo tikslų

Ir kiti žaidėjai su kuriai buvo linksma -

Nick_Bosh,Rokas_Rocketeer,Rojalis(Banditas),Kalendra,Tomas_Demon,Deividas_Fast,Gicka ir kiti...

Kiek laiko išbuvote pareigose : Apie mėnesi su viršum

Priimta
  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti