Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 42 / 300

Versija: LV 7.4.1

Deimante_Miela

Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai

Rekomenduoti pranešimai

Nereikia

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Titas_Urbonas
Kokiai firmai atstovaujate : Tralistai
Kurį laikotarpį būsite neaktyvus :Penktadienį, Šeštadienį, Sekmadienį
Kam paliekate prižiūrėti firmą : Vilius_Wiliamsas
Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Žinau, kad pastaruoju metu imu neaktyvumus, tačiau jų išvengti neįmanoma, nuolat kažkur išvykstu, toks jau gyvenimas, o dar Joninės vos tik grįžus po ilgos kelionės, tad priežastis yra: Joninės, išvykstu pas senelį (Joną) švesti ir negrįšiu iki Sekmadienio vakaro.

Po šito neaktyvumo, nesu suplanavęs jokių kelionių, tad manau nebebus ir neaktyvumų. Atsiprašau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vilius_Wiliamsas
Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : Sen
Kam paliekate prižiūrėti firmą :
Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Prisijungiau ryte padariau veikla ,pazaidziau 30 min kazkur ir isvaria grizau apie 18.40 - neveikia serveris,  o jau po 8 ir dar neveikia ,  tai niekaip nespesiu prazaist

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ugnius_Dea

Kokiai firmai atstovaujate : Taxi

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : iki ryt.

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Pavui

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Serveris neveikia, o ir oras šiltas laukia.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Andrew_Lincoln

Kokiai firmai atstovavote : Ginklų prekeiviams.

Kodėl paliekate pareigas : Na, iš tiesų pareigas palieku dėl to, nes pačiam atsibodo žaisti SA:MP'ą, plius serveryje žaidžia labai mažai žmonių, serveris apmiręs.. Nėra veiksmo.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 26 dienas.

Nuotrauka su paskutiniu algos išdalinimu : -

Dėkoju Andriuhha_Nike, už suteiktą šansą, pabūti Ginklų Prekeivių pavaduotojumi, tikiuosi nenusivyliai manimi. :) Ačiū!

• Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Super_Mario

Kokiai firmai atstovavote : Tolimųjų reisų vairuotojai <3

Kodėl paliekate pareigas : Ech. Spaudimas per didelis... Niekas nemušė, tiesiog spaudimas sukilo. O jei rimtai atsibodo žaisti. Nežinau, galbūt, taip yra nes nuo liepos 1 į darbą teks eiti. Apmąsčiau, kad laiko nebus. O ir dabar beveik viską už mane daro pavaduotojas. Nenoriu būti stabdyti firmos su savo mažu indeliu. Tiesiog yra geresnių žmonių kurie nori vadovauti. Maniau, kad jau šitą direktorių laikysiu ilgai, bet taip nenutiko. Pradžioje stengiausi tikrai su šia firma, bet vėliau viskas smuko žemyn. Neaktyvumai, o dar ir kompiuterio gedimas (kurio dar net nesutvarkė). Vienas kompas namie sunku juo dalintis ir pan. Fred'as net ir norėjo nušalinti mane už kai ką, bet pasigailėjo. Na čia nesvarbu. Tiesiog problemos nebūna po viena. Jeigu kas nutinka tai viskas iš karto.  Norėčiau padėkoti keliems žmonėms kurie man padėjo ir pan. Pirmiausias tai žmogus kuris man suteikė Tralistų pavaduotoją ir jei ne jis turbūt nebūčiau buvęs šio darbo direktoriumi, tai Titas_Urbonas. Pradžioje sutarėme, po to pradėjome pyktis dėl infernus, vėl susitaikėm ir bendradarbiavom. Ech sunku čia su tai žaidimais  :D Nvm Titai, kada būsiu Vilniui susimatysim. Ačiū Tau labai  :) Taip pat noriu padėkoti mūsų gerb. DPi. Eimiui bei Fredui už suteiktą šansą, už pagalbą darbe bei patarimus. Pakalbėt su jumis linksma būdavo, su Fred (Driežu) prikolindavom apie bet ką, driežus ir t.t. Ačiū ir jums  :) Taigi dar padėkosiu savo pavaduotojams:

Mart_Kingston - Buvai pradžioje gan neblogas pavaduotojas, tačiau vėliau man visada reikėjo sakyti, ką daryti ir pan. Po to man nieko nepranešęs dingai, neprisijungei kelias dienas. O man egzaminai artėjo, reikėjo ruoštis. Tad nušalinau. Nepyk tikrai, tačiau reikėjo pasakyti man kur esi ir pan. Kai nušalinau tik sužinojau, kad problemos su kompiuteriu. :/

Drunken_Goat - Antrasis pavaduotojas. Atvirai pasakysiu, tai pavaduotojas kurio aš nenorėjau prarasti. Buvai ne tik pavaduotojas, bet ir žmogus kuris man padėjo labai, labai daug ne tik samp'e. Kiek mes bendravom per FB, kiek prikolinom. Ech... kai išėjai į arą, sakiau jog viskas okey. Bet gailėjausi, jog paleidau Tave, atrodo pykau, bet ant savęs. Tikrai Tautvi pasieksi dar daugiau, nei pavaduotojai. Nenuleisk rankų bro.

The_Like - Pavaduotojas, kurį pasirinkau iš atrankos forume. Tikrai nesigailiu, Tu buvai kaip ir Drunken_Goat, darei veiklas, atrankas. Man nereikėjo sakyti Tau ką daryti ir pan. Nors ir dauguma sakė, kad blogas pasirinkimas buvai, tačiau nesigailiu. Buvai dar naujokas be pareigų serveryje, bet parodei ką gali ir tikrai AČIŪ Tau už visą indelį. Laikei firmą Tu, o ne aš. Jeigu tik DPi leis, vadovauk FŪRISTAMS dar ilgai.

Dar keletas žmonių kurie man padėjo, tai Mantas_Exe - Geriausias trijų dienų darbuotojas kai ateidavo atostogų, fūrų vagis, žmogus kuris bandė perkalbėti, kad neatsisakyčiau bet... Žodžiu mldc.

Guoda_Bmw - Mano ,,mažytė" turbūt geriausias žmogutis kuriuo čia pasitikėjau, galėdavau pasakyti viską, linksmai praleisdavom laiką, kartais prajuokindavai mane ir Tau esant Tralistų pavaduotoja nebuvo jokių pykčiu nieko. Skatinai mane neatsisakyti dar ankščiau šio direktoriaus, palaikei kaip tik galėjai. Ačiukas ;***** Tiesiog fainutė, manau ir toliau bendrausim kažkaip.  :D Ir be to kada reikės man atvažiuoti pas Tave, nors kažkada Tu ir nenorėjai. :/ Labai norėjau Tau duoti pavaduotoja, bet Tu sakei nereikia, nes nebenori.  :(

Rowland_Quradose - Support Main Yasuo :DD Linksmas berniukas, lolą palošdavom ir šiaip serveryje neblogai sutardavom.

Saltukas_Ltu - Brolis mano, kaip ir Titas man ne, kad siūlė, bet liepė pildyti į TRV direktorių. Visada man patardavo, kartais net už mane pralošdavo, jeigu reikėdavo. Žmogus kuris dabar jau skatino atsisakyti mane :DDD Kad gautų daugiau prie kompo. O jei rimtai tai kaip tik sakė, neatsisakyti dar, bet taip gavosi. Pralaimėjau Tau lažybas ;/ Nelaikysiu jau direktoriaus iki 50.000 darbo patirties.

Taigi ko nepaminėjau nepykit visų neatsimenu. Tačiau AČIŪ visiems, kas padėjo ir patarė ar palaikė. Galbūt dar grįšiu, jeigu DPi suteiks šansą. Tikiuosi nelabai nusivylėt mano darbu. ;(

DIREKTORIŲ NORIU PERLEISTI The_Like. Nes jis tikrai moka vadovauti ir susitvarkys su firma. Tikiuosi DPi perleisite jam. Jis to nusipelnė.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 2016-04-19 iki 2016-06-27

Nuotrauka su paskutiniu algos išdalinimu : Sau pasiėmiau 3mln, tačiau mąstau iš jų surenkti įvairių event darbams, žaidėjams. Taip pat seife dar palikau beveik 900k. http://www.part.lt/perziura/93dd8a9cfd2cd2c6a082d81e7355ffde451.png

Redaguota nario Fred_Ronghetti
Direktorius perleistas pavaduotojui. Sėkmės, ačiū už gerą direktoriavimą.
  • Patinka 24

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :

Jonas_Nikez

Kokiai firmai atstovaujate :

Radijai

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus :

Šiandien

Malbaro

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus :

Lagina ant vakaro gal bus gerai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Judita_Low

Kokiai firmai atstovaujate : PD

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : Šiandien dieną (06-27)

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Edvinis_Saunu

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Iškalbingiau už tūkstantį žodžių.http://i.imgur.com/0Avu9Kh.png

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vilius_Wiliamsas
Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : Sen
Kam paliekate prižiūrėti firmą : Titas_Urbonas
Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus :    brolio    gimtadienis

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : JOnas_Nikez

Kokiai firmai atstovaujate : Radija

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : Šiandien dieną ir ryt (06-28-29)

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Malbaro_Bmw

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Lagina LV pingas 3k plius. Ir dar ryt ligoninei būsi ilga laiką tiesiog nebus laiko.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dimitri_Payet

Kokiai firmai atstovaujate :Taksi

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : 30/06/2016 jau pradirbti galėsiu tai tik viena diena.

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Direktoriui

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Susirinkimas šioks toks su futbolo komanda.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : Šiandien.

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Dar darbe sėdžiu. Dirbsiu iki 21h, o kada grįšiu nežinau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : Šiandien.

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Dar darbe sėdžiu. Dirbsiu iki 21h, o kada grįšiu nežinau.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Andriuhha_Nike

Kokiai firmai atstovaujate : Gepe

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : nuo šiandien 2016-06-30 iki šeštadienio 2016-07-02 sekmadieni jau busiu.

Kam paliekate prižiūrėti firmą : pavui

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Reikia biški padet tevam.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Eimis_Nikee

Kokiai firmai atstovaujate : EPi

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : nuo šiandien 2016-07-01 iki ketvirtadienio 2016-07-07

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Exei, jau kalbėjau su Exe.

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Išvažiuoju

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :

Jonas_Nikez

Kokiai firmai atstovaujate :

LV NEWS Radijai

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus :

nuo 07-01 iki 07-04

Malbaro_Bmw ir prižiūrėtojams

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus :

Išvarau ant keliu dienų dėl asmeninių priežaščių Kas susije su Radistais forume galėsiu tikrinti telefonu. Kaip ir Emigracijas. Ataskaitai nuotraukos viskas yra bus užpildytos rytoi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Titas_Urbonas

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : iki sekmadienio

Kam paliekate prižiūrėti firmą : pavaduotojui

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : išvykau

ztfbgpl.png

• Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Minde_Jaunelis

Kokiai firmai atstovavote : Pavaduotojas Ginklu preikeiviu

Kodėl paliekate pareigas : Tapau lyderiu .

Kiek laiko išbuvote pareigose : 5d

Nuotrauka su paskutiniu algos išdalinimu :

Ačiu Andriuhai už suteikta šansa.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : The_Like

Kokiai firmai atstovaujate : TRV

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : Penktadienį

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Aim_Greg, Salerka_True, Darius_Darkking

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Išvykęs buvau, neturiu galimybės šiandien prisijungti.

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Edvinis_Saunu

Kokiai firmai atstovavote PĖDĖ

Kodėl paliekate pareigas : Nes atsbodo biški jau sampas ir turiu išvykt kas norėjo tas sužinojo. Dėkoju Juditai už suteikta šansą,tikiuosi nenuvyliau, surinkom gan gerą komandą. Dėkui Fredui už pirma įspėjima ir manau gal paskutini :D Dėkui kas palaikėt ir kas šmeižėt, kuo mažiau serve ožiu tuo geriau, bet kai yra ožiu galima pasipizdavoti iš jų. Sėkmės Pro_Kents bei Juditai laikant teisesauga.

Kiek laiko išbuvote pareigose : Mėnuo be 2 dienų

Nuotrauka su paskutiniu algos išdalinimu : -

• Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vilius_Wiliamsas

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : 7 dienas ,  nuo 07-04 iki 07- 11 , 11 jau busiu on

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Titas_Urbonas

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Išvarau prie jūros

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Saltukas_Ltu

Kokiai firmai atstovaujate :Mechanikai

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus :Nuo 2016-07-05 iki 2016-07-09

Kam paliekate prižiūrėti firmą :Kamilei ir Rokui

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus :Išvažiuoju į kitą miestą, o pasiimti kompiuterį nėra galimybės

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Malbaro_Bmw

Kokiai firmai atstovaujate :Radistai

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus :savaite nuo sendien

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Direktoriui Jonas_Nikze

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus :atsirado darbu i kaima isvarysiu ten intiko nebus tai va gal prisijungsiu bet tik vakare mazdaug 9 10 nezinau tai nebusiu labai aktivus 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Andriuhha_Nike

Kokiai firmai atstovavote : Ginklų prekeiviai

Kodėl paliekate pareigas : Dekui visiems kas buvot su manim mano pavaduotojams 3 Grazvydas_Samp,Andrew_Lincoln,Minde_Jaunelis. Geriausiai komandai kuri buvo tik gavus direktoriui tai Ignas_Belov,Darius_Darkking,Andrius_Viperis,Ciotke_Piciotke, Tai pogi dekui Guzmanui už suteikta šansa aš gal dar grišiu į direktoriaus posta o gal ir į pavo. Sekmes sekančiam direktoriui. Ir bebejo dekui Ugnius_Dea kuris visalaik mane motivavo ir palaike.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 55dienas atrodo

Nuotrauka su paskutiniu algos išdalinimu : http://www.part.lt/img/849163a64fb6d5447a7af8950a17886b863.png

• Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Kokiai firmai atstovavote : Policijos Departamentas

Kodėl paliekate pareigas : Visų pirmiausia, tai laiko stoką, vasarą, dar dirbu, ir tikrai yra labai sunku suderinti darbą, laisvalaikį su žaidimu. Nebegaliu tiek laiko skirti žaidimui, todėl geriau perleisiu aktyvesniam žaidėjui, kuris atgaivins teisėsaugą, o ypač PD. Taip pat dėl mažo žaidėjų kiekio, kai reikia stengtis surinkti komandą ir bent į savaitę padaryti dvi treniruotes. Vasara gi, viskas akivaizdžiai pastebima. Net nesitikėjau, kad gausiu šias pareigas, kurias man pasiūlė buvęs Policijos Departamento o dabar SPD Direktorius Aurimas_Ehmmett. Noriu padėkoti Tau už pasitikėjimą. Toliau, noriu padėkoti savo pavaduotojui, kuris buvo nuo pat pirmos dienos - Edvinis_Saunu. Tavo indėlis į šį darbą buvo milžiniškas, kartais galėjo žaidėjams pasirodyti, kad tu esi Direktorius, o ne aš. Ačiū tau už pagalbą. Noriu padėkoti ir kitam pavaduotojui - Elvinas_Nike. Kad ir trumpai pabuvai pareigose, tačiau iš kart rodei pastangas. Taip pat noriu padėkoti savo darbuotojams, kurie ėjo į darbą, padėjo ir stengėsi dėl firmos ir pačių savęs ! Taip pat būnant direktorę susiradau naujų virtualių draugų, neminėsiu visų, nenoriu išskirti nei vieno. Na, ačiū visiems, kurie tikėjo, tačiau realus pasaulis galingesnis nei virtualus !

Kiek laiko išbuvote pareigose : 32 dienos.

Nuotrauka su paskutiniu algos išdalinimu : http://www.part.lt/img/a98e4f59715c8f9b532a79253548bc58630.png

• Patinka 18

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Kurti naują...