Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 45 / 300

Versija: LV 7.4.1

Deimante_Miela

Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai

Rekomenduoti pranešimai

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ugnius_Dea

Kokiai firmai atstovaujate : Taksi

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : nuo šiandien iki pirmadienio

Kam paliekate prižiūrėti firmą : The_Kent ir Pavui

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus :

Išvykstu neturėsiu galimybės prabūt reikiama laiką.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Armani_Gold

Kokiai firmai atstovavote : Medikai  :wub:  ;(

Kodėl paliekate pareigas :  Šiaip galvojau medikai man atsibos per keles dienas, bet iki dabar man jis atsibodo tik biški ...

17 dienų išbuvau, be jokio papeikimo, jokios neaktyvumo anketos, galvojau bus sunkiau būti pavaduotoju kaip  "Wapas" (direktorius) buvo išvykės 15 dienų, medikai nebuvo išmirė visados būdavo 3-4~ darbuotojai. Jei bus šansų kada tapti mediku direktoriumi/pavaduotoju tikrai imčiau. Dėkui "Wapai" už suteiktą galimybė pabūti mediku pavaduotojum manau nenuvyliau taves, tiktais tuo vieninteliu atvėju (tu žinai apie ką aš :/) bet vistiek esi mldc.

Šitie darbuotojai tikrai buvo šaunus: Dede_Gustas - gavau pavaduotoja ir tu jau buvai darbe nelabai buvai patenkintas jog aš gavau, bet mačiau poto jau susitaikiai su tuo ir buvai geras darbuotojas/prižiūrėtojas. Karolis_Bom - Gavau pavaduotoją ir iškart po kelių dienų atėjai į darbą, buvai aktyviausias medikas pas mane :P Tom_Clancy - Dirbai pas mane labai labai ilgai, aktyvumas nebuvo pats geriausias bet vistiek visados klausydavai ir t.t Marti_Busato ir jo bratkiui :DD -  juokinai mane :D neturiu daug žodžiu apie jį. "Benediktai" nesinervuok taip baisiai, ne vistiek mldc esi :D

Dėkui dar kitiems kuriems užmiršau paminėti.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 17 dienų  2016/06/21-2016/07/08

Nuotrauka su paskutiniu algos išdalinimu : -----------------------------

• Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dimitri_Payet

Kokiai firmai atstovavote : Taksi

Kodėl paliekate pareigas : Sunku surast laiko būti aktyviam serverį , nes gyvenu UK ir turiu dar į mokykla eiti porą savaičių , ir dar nepadeda kai Lietuvoje laikas 2h į priekį , pareinu iš mokyklos , einu į lauka kai geras oras , sulošiu csgo ir nebėra laiko atlikti pareigas , kol man atostogos dar neatėjo manau perleisti reikia pareigas kažkam kitam. Dar norėčiau padėkoti keliems darbuotojams kurie padėjo man ir neapsunkino darbo tai yra The_Kent - labai aktyvus darbuotojas , deda daug pastangų į darba , manau tikrai turėtų gauti šansa į pavaduotojus , Nojus_Vaitekaitis taip pat ilgai išdirbo , netingėjo dirbti , linksmas ir geras darbuotojas , Jomantas_Drift , atėjo į taksi paatostogauti bet buvo labai naudingas , nekėlė konfliktų tai jam irgi didelis dėkui, beto Samp_l nustebau jis buvo gan geras darbuotojas , nedarė nesamonių . DPI turi teise nusivilti manim nes neišbuvau ilgai pavaduotojas ir nevisada buvau aktyvus , bet pasistengiau bent jau , ir noriu padėkoti už šansą taip pat ir Ugniui jis man sutaikė mano pirmą pavaduotojo postą šiame serveryje.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 21 dieną

Nuotrauka su paskutiniu algos išdalinimu : -

• Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jonas_Nikez

Kokiai firmai atstovaujate : Radistai

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : 07- 11 tik

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Malbaro_Bmw

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : 

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/149351-su-gimtadieniu-jonas-nikez/&do=findComment&comment=1292498

Manau aišku iš temos kad nebus laiko prie pc

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Salerka_True 

Kokiai firmai atstovaujate : Tolimųjų reisų vairuotojų pavaduotojas.

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : iki 2016-07-20

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Direktoriui, prižiūrėtojams
Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Rytoj ryte išvykstu atostogauti.

-Pagarbiai Salerka

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Logitech_Wap

Kokiai firmai atstovaujate : Hp

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : siandien.

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Aurimas_Quatro

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : asmeninės problemos..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Titas_Urbonas

Tralistai

Viliui_Wiliamsui

Šiandien (penktadienį)

Vakar vakare sugedo kompiuteris ir šiandien tvarkė kompiuteristas, bet dabar vėl nebeveikia normaliai, jei susitvarkys, pražaisiu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : The_Like

Kokiai firmai atstovaujate : TRV <3

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : Keturias dienas dienas, nuo 2016-07-22 iki 2016-07-26.

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Salerka_True

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Išvykstu į Vokietiją atostogoms.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vilius_Wiliamsas

Kokiai firmai atstovaujate : Tralsitai

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus :  senddiena

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Titas_Urbonas

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : blogai jauciuos , 

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :

Kokiai firmai atstovaujate :

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus :

Kam paliekate prižiūrėti firmą :

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Malbaro_Bmw

Kokiai firmai atstovavote :Radistu

Kodėl paliekate pareigas :nes lyvinu serveri ir taip nebe aktyvus esu nes lauke visas dienas sedu tai nusprendziau atsisakyti sr ir iki gal net isviso samp nebe zaisiu nenusprendziau dar.

Kiek laiko išbuvote pareigose :beveik 2menesius

Nuotrauka su paskutiniu algos išdalinimu :nedalinau 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ugnius_Dea

Taksi

Šiandien

Pavui t.y The_Kent

Išvažiuoju manau nespėsiu prabūt reikiama laiką.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Logitech_Wap

Kokiai firmai atstovavote : Medikai <3

Kodėl paliekate pareigas : Na sveiki. Pirmiausiai, trumpai apie pavaduotojus. Alanas_Grigaitis : Nuostabus pavaduotojas, pasitikintis savimi. Tik gavus direktorių, atėjo pas mane. Paliko SPD, nežinodamas, kad gaus pavaduotoją. Padėjo man isibegėti, apsiprasti. Nuostabus pavaduotojas, padėjo labai stipriai, tačiau, atsirado svarbesnių reikalų (darbas) nei sampas. Nedas_Fucker galbūt, daug kas sakė, kad pasirinkdamas darau didelę klaidą. Tačiau, visi tie kas taip sakė stipriai klydo. Nedas buvo pasiruošęs pareigoms, stipriai motyvuotas. Labai stipriai padėjo. Sorry Nedai, kad nepadariau kai ko (PATS ŽINAI KO), bet su tavim manau dar susimatysim :) Į šį žmogų patariu atkreipti dėmesį kiekvienam direktoriui. Armani_Gold daug kas manė, kad jis yra negeras žmogus. Daug kas mane šmeižė, daug kas paliko dėl jo darbą. Padėjo jis man tas 16 dienų, kai buvau išvažiavęs, bet UŽ TĄ DALYKĄ, KURIS SUGRIOVĖ MAN VISĄ MOTYVACIJA TOLIAU DIRBTI, PYKAU BELEKAIP, IR NET NEŽINAU DĖL KO NEIKAM NESAKIAU, DĖL KO TAVĘS NENUŠALINAU, DĖL KO NERAŠIAU INVIUI, FREDUI, EIMIUI, DĖL KO TAVIM PATIKĖJAU. NES DABAR, PATS ŽINAI KĄ TURI PADARYT, BET NIEKO NEDARAI. MALDAVAI, KAD NIEKAM NIEKO NERAŠYČIAU, BET MATAU, KAD PADARIAU KLAIDĄ NIEKAM NEPARAŠĘS. Bet žiūrėsim, jei gražinsi pats žinai ką, tada niekas nieko ir nežinos, o jei toliau taip šūdą malsi, tada sužinos daug kas ir tavo reputacija vėl smuks žemyn. Aurimas_Quatro naras 3000 :D Belekiek nardė, buvo net skaudėt galvą pradėję, bet įnėrė sėkmingai :D Maladiec, padėjo kaip ir normaliai, tačiau man atrodo, kad daugiau žadėjai nei padarei. Aišku, čia į tai įeina tas nemokamas administratorius kurio tu labai sieki, bet bent man jau taip atrodė. Bet esi still maladiec, daug padėjai. 

Pagrindinė priežastis, dėl kurios atsisakau tai yra sportas. Su Eimiu jau aptariau šį reikalą. Praleisti tas 80 min. galėčiau, tačiau tikrai nebūčiau toks aktyvus koks turi būti direktorius, todėl manau, kad atsisakyti yra teisingiausia. Direktorių gavau ne pačiu tinkamiausiu laiku. Jį gavau tada, kai po 3 sav. prasidėjo turnyrai, išvykos ir t.t. Dėl to manau galėjau truputi nuvilti DPi. Tačiau, visą laiką stengiausi viską daryti kruopščiai ir dirbti šimtu procentų. Apie save, kaip direktorių norėčiau sužinoti nuomonę ir iš DPi. Gal jūs matėt kokių klaidų ar pnš :D 

Patys Medikai neatsibodo, na gal šiek tiek pabodus buvo ta pati rutina, tačiau tikrai ne patys Medikai. Smagu buvo būti direktoriumi, bandysiu siekti kito, tačiau tik ateityje. Wapas sako visiem IKI :*

Žmonės, kurie labai padėjo, pralinksmino, buvo aktyvūs darbuotojai bei verti pagarbos : Domce_Ronaldo, Dede_Gustas, Edy_Delaghetto, Paulius_Dice, Vairuotojas_Tomašis (meilė krč), aišku visiems pavaduotojams ir visiems kitiems, kurių nepamenu.

Kiek laiko išbuvote pareigose : Nuo 2016-05-22 iki 2016-07-19

Nuotrauka su paskutiniu algos išdalinimu : http://www.part.lt/img/6278e306d33fd6b416f5d0bd7c68c73d559.png

Įsimintinos nuotraukos :DD :

http://www.part.lt/img/78ec3599a31e65be9574ed3e44be08e4743.png

http://www.part.lt/img/c3bd464c702aad1c805038d9c9fc7117376.png

http://www.part.lt/img/3e9060de8200e94a21c712e64ad3bbfd868.png

http://www.part.lt/img/22ac8a99fc884bbd859e77fd41e89196408.png

http://www.part.lt/img/5f3ddf1fcba16297de9d1f5503878833777.png

http://www.part.lt/img/70404b77da87d51a5ceae1e693520495954.png

http://www.part.lt/img/d728242236bc65885cae181caf85fb78390.png

Daugiau už 1000 žodžių :

http://www.part.lt/img/c41ce590737d22bc78a41a54a022c6b230.png

http://www.part.lt/img/08565b5c9ef387234eb777ed8f414e2771.png

• Patinka 16

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kokiai firmai atstovaujate : GP

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : Šiandien

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Martin_Busato

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Asmeninės problemos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Danny_Winston

Kokiai firmai atstovaujate : PD

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : 07-18 - 17.23

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Direktoriui.

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Laikausi teises, nėra laiko sedėt prie pc, daug mokinuosi.

• Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mantas_Exe

Kokiai firmai atstovavote: 1b616b7aab9b720c782e444e0d10a947.gif EPi

Kodėl paliekate pareigas:

Dėl to, nes pasiekiau savo tikslą, t.y. būti ilgiausiai išbuvusiu EPi direktoriumi, aišku, buvo ir kitų tikslų, tokių kaip būti ilgiausiai išbuvusiu direktoriumi serveryje, išbūti direktoriumi metus, bet... nebėra prasmės, gavau ir kitų pareigų, o būnant vienu metu ir direktoriumi ir nemokamu administratoriumi ir prižiūrėtoju neduoda visiškai laisvo laiko, nes reikia tai tą padaryti, tai tą. Per tą laiką turėjau keturis pavaduotojus, kas manau per tiek laiko būnant direktoriumi tikrai nėra daug, pirmas buvo Rokas_Crupynas, išbuvo nedaug, porą savaičių, kartu su Regular_Jack bandė mane dėl neaiškių priežasčių nuversti, tai apie juos nepasakosiu. Kitas, vienas iš geriausių mano pavaduotojų buvo geras draugas, sugerovas Domis_Tonito, išbuvo pavaduotoju beveik mėnesį, daug man padėjo su EPi, padarydavo veiklos, buvo aktyvus, bet gavo LSV lyderį tai teko atsisakyti. Kitas pavaduotojas buvo Mantas_Westas, aišku nieko nedarė :D, prisijungdavo tam, kad pražaistų laiko limitą jog negautų įspėjimų, nepadarė nei vienos masinės siuntos, treniruotės, atrankos, bet vistiek ačiū tau :D, ir paskutinis bei geriausias pavaduotojas Eimis_Nikee, pavaduotoju išbuvo net tris mėnesius ir vieną dieną, pradžiai darydavo daug veiklos ir pan, bet po to gavo darbą ir vis rečiau sulaukdavau pagalbos, bet mes jau apie kalbėjom ir jį suprantu, nes gavo darbą, o darbas aišku svarbiau nei sampas. Jau mačiau esi direktorius tai net netašysiu kad perleidžiu tau jį :D. Per tą laiką kol buvau direktorius pasiekiau penktą vietą EPi XP tope (18.888xp), tai nėra daug, bet, ne XP esmė, nes darbinėje praleisdavau mažai laiko, ir aišku, esu ilgiausiai išbuvęs EPi direktorius, bet turbūt tik kol kas, nes Eimis pasiėmė direktorių tai tikrai tikiu, jog jis pralenks mane. EPi sistemą sukūriau po savaitės kai gavau direktorių ir tobulinau iki šiol, prie jos tikrai sugaišau daug laiko, tad... Manau dar kada nors ją panaudosiu, kai būsiu kokio kito darbo direktorius. EPistų prisijungusių visada būdavo daug, algos manau vienos iš geriausių palyginus su kitais darbais (o gal net ir geriausios), tad... Viskas. Ačiū geriausiam draugui Titui_Urbonui kad palaikė, Jack_Alonso kad aktyviai dirbo, Eimiui_Nikee ir Fred_Ronghetti kad padėjo, Eimiui_Sultan kad suteikė šansą būti EPi direktoriumi, ir kitiem: The_Like, Domce_Ronaldo, Nojus_Vaitekaitis, Aurimas_Ehmmett, Jonas_Nikez, San_James, Aurimas_Quatro, Ernis_Toretas ir t.t. EPi geriausi.

Kiek laiko išbuvote pareigose: Pusę mętų / 6 mėnesius / 180 dienų

Nuotrauka su paskutiniu algos išdalinimu: https://gyazo.com/e3fe2bc57f6915a4a10cfab9981b53a3

• Patinka 30

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Kokiai firmai atstovaujate : Gp

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : Sendiena 2016-07-20

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Martin_Busato

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus :interneto problemos. Rytoj jau busiu aktyvesnis

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardėt serveryje : Jonas_Nikez
Kokiai firmai atstovaujate : Radija
Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : Sendiena 2016-07-22
Kam paliekate prižiūrėti firmą : Bruklei
Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus :interneto problemos. pingas labai didelis neina normaliai žaisti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Kamile_Star

Kokiai firmai atstovaujate :Mechanikams <3

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : 2 dienas - (2016-07-23 ir 2016-07-24)

Kam paliekate prižiūrėti firmą :Direktoriui Saltukas_Ltu :) 

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus :Gimtadienis,nebus laiko būti prie kompiuterio,ačiū už supratingumą ;):D 

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ugnius_Dea

Kokiai firmai atstovaujate : Taksi

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : 2016-07-23 iki 2016-07-28

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Nojus_Extazy , Ernis_Bryant ir The_Kent

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Išvykstu pailsėt. Jei ir prisijungsiu taip daug nežaisiu.

Ačiū už supratinguma :)
P.s Algas prižadu padalint grįžęs arba prisijungsiu kaip, ačiū už kantruma ( +5k visiem už kantruma :) )

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardėt serveryje :  Titas_Urbonas
Kokiai firmai atstovaujate :  Tralistų
Kurį laikotarpį būsite neaktyvus :  Sekmadienį, Pirmadienį ir Antradienį, tačiau jau tikiuosi viską susitvarkyti ir Antradienį žaisti, bet ne nuo manęs priklauso, tad gali užtrukti nors ir savaitę.
Kam paliekate prižiūrėti firmą :  Viliui
Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Kompiuterio problemos, sugedo kietasis diskas, reikia jį vežti į garantinį remontą, tačiau nelauksiu kol sutvarkys ir žadu pirkti naują kompiuterį, tad priklauso kada gausiu tą naują kompiuterį, tikiuosi greit.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Elvinas_Nike

Kokiai firmai atstovaujate :Policijai

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus :07.24-07.25

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Pavaduotojui Pro_Kents

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Na realiai šiuo metu dirbu, ir nelabai yra laiko praleisti reikiamą laiką, bet manau viskas atsistatys.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Elvinas_Nike

Kokiai firmai atstovaujate :Policijai

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus :07.24-07.25

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Pavaduotojui Pro_Kents

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Na realiai šiuo metu dirbu, ir nelabai yra laiko praleisti reikiamą laiką, bet manau viskas atsistatys.

Neatsistatys tai perpisu.

• Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

NEAKTYVUMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Saltukas_Ltu

Kokiai firmai atstovaujate :Mechanikai

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus :Iki kol Mart_Paul atsakys į žinute

Kam paliekate prižiūrėti firmą :Pavaduotojai Kamilei

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus :Eimis žino

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardėt serveryje :  Titas_Urbonas
Kokiai firmai atstovaujate :  Tralistų
Kurį laikotarpį būsite neaktyvus :  Trečiadienį, penktadienį, šeštadienį, sekmadienį
Kam paliekate prižiūrėti firmą :  Viliui
Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Dar neturiu naujo kompiuterio, o su senu nėra malonumo žaisti, o penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį išvykstu.

PATAISYMAS

Ketvirtadienį pražaisti galėsiu, negaliu tik trečiadienį, penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardėt serveryje : Jonas_Nikez

Kokiai firmai atstovaujate : Radija

Kurį laikotarpį būsite neaktyvus.? : kol sutaisys

Kam paliekate prižiūrėti firmą : Bruklei

Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : nebusiu aktyvus dabar. Kompiuteris sugedo tik ryt ves taisyti. Nezinau kada busiu serveri.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Kurti naują...