Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 54 / 300

Versija: LV 7.4.1

Deimante_Miela

Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Justas_Martinez

Kokiai firmai atstovavote : Fūristai

Kodėl paliekate pareigas : Taip reikia,sintai viskas pranešta jis su tuo sutiko.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 23dienas

Redaguota nario Eimis_Sultan
Priimta
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Kasparas_Plucas

Kokiai firmai atstovavote : Šv. Medikai 

Kodėl paliekate pareigas : Tiesiog pabodo tas pats per tą patį jau nebėra veiksmo medikuose. Ačiū Yuri už suteiktą šansą tikiuosi nenuvyliau, sekmės tau toliau su firmą. Ačiū tiem kurie palaikė: Yuri_Samp, Justas_Martinez, Eimis_Sultan, Deimante_Miela, James_Makar, Deiviss_Ronaldo, Domce_Ronaldo, Frend_Rongheti, Menian_Fierro, Greta_Rawrr, Justea_Sony, Micro_Mohito, Matt_Evans, Aurimas_Ehmmet, Roy_Sanchez(MELO) ir visiem kitiem.

Kiek laiko išbuvote pareigose : Lyg ir 19 dienų

Priimta
  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gycka_Miz

Kokiai firmai atstovavote : Aras

Kodėl paliekate pareigas : Tiesiog nenorėjau imti direktoriaus, o James_Makar norėjo jį perduot. Sakė jei atsisakysi jis turės ka paimti bus nebėda. Tai James manau tau padėjau per šitas dvi savaičių tiek su komanda tiek su atgrobimais, treniruotėm. Sekmės tau toliau.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 14 dienų.

Priimta, sėkmės SPD.
  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Justas_Martinez

Kokiai firmai atstovavote : Mechanikai

Kodėl paliekate pareigas : Atsibodo pareigos nėr veiksmo,nėr ką veikt.Ačiū Mantas_Westas,Coco_Chanel,Pro_Kents,Micro_Mohito,Eimis_Sultan ir Gycka_Miz už palaikyma.

Kiek laiko išbuvote pareigose : Lyg ir 4 dienas

Priimta :O
  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Tomas_Sintas

Kokiai firmai atstovavote :Tralistai

Kodėl paliekate pareigas :Na direktorius esu jau išties ilgai, manau nekiekvienas tiek galėtų išbūti. Tiesiog atsibodo šis postas ir noriu pabūti paprastu žaidėju. Na tralistai buvo visada prižiūrėti ir dirbo, ai nerašysiu daug litanijų krc dw.Perleidžiu drk Mark_Blue

Kiek laiko išbuvote pareigose :4 men 11d.

Priimta, Dėkui už ilgą šio darbo kadenciją. Direktorių perleisiu buvusiam pavaduotojui, jeigu sutiks.
  • Patinka 33

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Auris_Gasolis

Kokiai firmai atstovavote : RC/EP išvežiotojams

Kodėl paliekate pareigas : Labas vakaras, tai ką ir mano laikas palikti šį postą išmušė.. Kad ir kai sunku man tai daryti, kad ir kaip norėčiau dar tęsti, bet nebegaliu.. atsibodo tas pats per tą patį.. Tapati rutina ir tie patys maršrutai. Labai norėčiau padėkoti savo nuostabiems pavaduotojams Denis_Snow – dėkui, kad padėjai įsivažiuoti į šias pareigas, pradžioj buvai labai aktyvus ir pnš, bet po to kažkur dingai savaitei, pradėjai žaist tą CSGO.. ir fsio pasikeitei neaktyvus ir pnš baisiai nuvylei. Thomas_Hagen ( 1d ;D) – apie tave vpš be žodžių esu, niekam nelinkiu tokio pavo.. Carl_Minton – buvai žiauriai geras ir labai aktyvus padėjai man su firma tiek kiek galėjai ir esu tau labai dėkingas dėl to, bet deja prisičytinai.. Rokas_Crupynas – Nežinau nuo ko pradėt, šiaip kaip buvai darbuotojas labai stengeisi ir mačiau tavo aktyvumą ir pnš, todėl pasiūliau pavaduotoją tu sutikai, viskas ok buvo apie 1 savaitę, po to prasidėjo visokios nesąmonės.. tie neaktyvumai tavo ir galiausiai neatlaikei darbuotojų spaudimo :D ( čia keista buvo labai ) išmetei kelsi darbuotojus free ir palikai tikrai bloga nuomonę apie tave.  Aquak_Akvile – mylimiausiai ir geriausiai pavaduotoja, apskritai pradirbai šioje firmoje ~4 mėnesius, ji man tiek padėjo kiek dar niekas nėra padėjęs, tiek su firma, tiek aplamai. Vien per ją tiek laiko išbuvau šiose pareigose ir norėjau tęsti, bet deja pakaks man šiam kartui. Perlesčiau tau šį postą, be kalbų, bet tu pati nenori jo.  Ačiū tau saule už viską, luv :**. Dar keletas darbuotojų, kurie pradirbo ilgą laiką, pasiekė aukščiausią rangą ir įgijo mano pasitikėjimą: Ernis_Toretas, Domass_Delisted, Mantas_Exe, Minde_Olympic, Never_Shutdown, Tadas_Chill, Aurimas_Quatro, Rolinns_Gazas, Edvin_Andros, Lauris_Reinikioks ir daugelis kitų, nepykit ko nepaminėjau.. ( Jų tikrai yra labai daug per tiek laiko, net nepamenu daugumos..). Per savo vadovavimą pasiekiau ~13,000 xp darbo ir atvežiau ~950 krovinių. Tai ką dw gal dar pasimatysim.  HA SINTAI ILGIAU IŠBUVAU DRK TURĖK BAUDĄ !

Kiek laiko išbuvote pareigose : 4 mėnesiai ir 12 dienų

Priimta. Ačiū už didelį indėlį į šiam darbui ir laikeisi puikiai. Sėkmės
  • Patinka 29

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Super_Mario

Kokiai firmai atstovavote : Geriausiam serveryje Radistams <3 Meilės mano ;***

Kodėl paliekate pareigas : Oj kažkaip atsitiko netikėtai viskas... Galvojau laikysiu postą ilgai, kol Domas pats nušalins. Sakė jis, kad kol jis bus direktorius, tol būsiu pavaduotojas. Tačiau nuvyliau jį. Pastarosiomis dienomis grįšti iš mokyklos, treniruotės prisijungi prie žaidimo ,,atloši tas 80-100min" ir eini daryti pamokas. Tiesiog laikas spaudžia, juk reikia labiau pasimokinti, kadangi nors ir dauguma sako, kad 11kl lengva nieko nereikia, tačiau taip nėra. Iki egzaminų lieka vis mažiau... Turiu ir draugę, noriu pabūtį ir su ja daugiau laiko, o ne vien sedėti prie kompiuterio ir kimarinti. Tiesiog Domukai ačiū labai už suteiktą šansą. Tikiuosi nenuvyliau. Noriu padėkoti savaime aišku Domas_Mode (Domukas Mano ;****) už palaikimą Matt_Evans, John_Fralin, Jonas_Aliumas. Visiems darbuotojams kurie pas mane ir Domą dirbo. Bei atsiprašau tų kurie gavo įspėjimus nuo manęs, bei krito iš darbo nuo mano rankos.

Radistuose liksiu nes noriu pasiekti bent jau 20,000XP. Tačiau būsiu žaidime mažiau laiko.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 19 nuostabių dienelių.

Priimta, sėkmės.
  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : James_Makar

Kokiai firmai atstovavote : .:Aras:.

Kodėl paliekate pareigas :

Tiesiog atėjo toks metas kaip laikas atsisakyti.. Nieko nėra amžino.. Po radistų direktoriaus tariau sugrįžti į mafijos arba teisėsaugos direktoriaus post'ą tą ir padariau. Bet laikas spaudžia. Namų darbų vis daugėja, laiko vis mažėja. Ištiesų tikrai buvo šaunių dienų visada prižiūrėdavau savo firmą. Buvo tokių kurie sako kad aš tą post'ą laikiau tik dėl vaizdo , bet tai ne tiesa, su radistais tikrai to nepalyginsi. Stengiausi galima sakyti vienintelis dariau šturmus ir kitą veiklą visai teisėsaugai, nes kiti jau buvo neleidę rankas. Na tai tiek norėčiau padėkoti visiems savo pavaduotojams:

Iam_Leesin- kaip pavaduotojas buvai tikrai prastas... Buvai normalus kaip darbuotojas , o vėliau tiesiog pražaisdavai 80 minučių ir žaisdavai kitus žaidimus, tas man tavo vadovavime ir nepatiko ir teko šalinti, o tu prisigalvojai ir pasakojai vapšie pramanytus dalykus.

Greta_Rawrr- Dėkoju kad visada mane palaikei visada buvai šalia kai reikėjo, ištiesų buvo nuostabios dienelės kartu..

Gycka_Miz- manau šitas mano pasirinkimas buvo vienas iš geriausių ir jo paėmęs tikrai nenusivyliau (rekomenduoju jį visiems direktoriams), tikrai jis atsidavė Arui, visada viską darydavo ko paprašydavau. Mldc žmogui tikrai man daug padėjo.

Matt_Evans- dabartinis mano pavaduotojas. Atsiprašau jog tau neperleidau post'o, tiesiog nieko nėra amžino- norėsi direktorių pasieksi pats, tiesiog man sakei jog būsi aktyvus tiek TS tiek žaidime, bet tiesiog tave paėmęs kaip ir nusivyliau, tad iki direktoriaus tau dar daug darbo ir turi didelių pliusų ir minusų. Vienas iš minusų tai nekalbėjimas TS3 kanale, o be jo yra ištiesų sunku vadovauti. Na bet ačiū tau už tai ką tu padarei.

Na ir ištikimieji geriausieji mano darbuotojai:

Laurynas_Zukas- va šitas žmogus tikrai mldc, mane visada paleikė, norėjo jog direktoriumi išbūčiau ilgai, padėjo man jis tiek finansiškai, tiek morališkai. Norėjau paimti tave į pavaduotojus, bet pabijojau to spaudimo kurį būčiau gavęs.

Saimiss_Rembo- geriausias darbuotojas iš visųųųųų .:Aro:. žvejukas, su juo yra tikrai linksma šaunus žmogus, senai su juo sutariu, tiesiog vienas iš geriausių darbuotojų.

Rudy_Best- norėjai išbūti spec.būrį aras 1 mėnesį jog išeitum iš direktorių b-list.. Šis darbuotojas tikrai atsakingas, darbštus, tad siūlau jį Eimis_Sultan išimti iš direktorių b-list, jis tikrai yra to nusipelnęs.

Max_Lightz- darbuotojas nusipelnęs pagarbos, linksmas, draugiškas, tikrai daug gerų ir draugiškų prisiminimų.

Atsiprašau kurių nepaminėjau tiesiog tų nuostabių darbuotojų yra tiek daug...

Atsisakau ne dėl kažkokio LSV spaudimo, jie mane mažiausiai vertė iš post'o ir rūpėjo. Atsisakau dėl to, jog ir norisi kažko naujo, tegu pasireiškia tame direktoriaus post'e kitas žmogus- galbūt jis bus daug geresnis už mane. Visada firma buvo prižiūrėta ir veiklos visada jiems darydavau.

Pagrindinis mano tikslas būnant radistų direktoriumi buvo- patekti į buvusius serverio direktoriaus, gaila man to padaryti nepavyko kad ir kaip stengiausi.

Galbūt pateksiu dabar tarp buvusio .:Aro:. direktoriaus kadangi tikrai stengiausi iš širdies, o ne dėl pareigos ir kitų dalykų.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 1 mėnesį ir 3 savaites atrodo.

Sėkmės jums visiems stumikams, vertėjams ir panašiai!

Geriau eiti žaisti ten kur nesvarbu kiek tau metų, koks tavo balsas, kur visi draugiški, o ne eina viską ir ožina kaip čia 95 procentai servo vien ožiapūtės sėdi, malonumo žaisti 0. Stumimai už kiekvieno kampo. Tiesiog serveris labai žemo lygio, kur žaidžia atstumti stumikai, kurie geriau tave užgaulios , bandys sugniuždyti, kad tik tu greičiau atsisakytum, o ne palaikyti, padrąsinti, padėti įveikti kitas kliūtis. Kartas nuo karto vieni išeina kiti ateina. Tad aš išeinu iš .:Aras:. Vado post'o čia buvo ištiesų gera ir linkiu daug daug sėkmės naujajam SPEC.BŪRIO ARAS DIREKTORIUI.

Pora prisiminimų iš mano vadovavimo turiu ir daugiau bet manau užteks ir trijų nuotaukėlių:

cb0ac8ed9e3dca67615f0e3f79f35eae389.png

96afe9996f08fb19d9355352470cb45b569.png

e591ccb669e24303dc7defcc42dd942e23.png

TARIU VISIEMS SĖKMĖS IR ATE! Tikiuosi kaikuriems buvau geras direktorius kitiems blogas... Žinoma juk visiems neįtiksi. Čiau :*

Redaguota nario James_Makar
Priimta, dėkui, kad su teisėsauga išbuvai ne trumpą laiką.
  • Patinka 23

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aurimas_Irving

Kokiai firmai atstovavote : FTB

Kodėl paliekate pareigas : Laiko stoka žaisti, nemažai atbuvau laiko direktoriu , atsibodo ta pati rutina , vien FTB išdirbau 7 mėnesiu , pavaduotojas buvau 14 dienų ir direktorius virš 2 mėnesių. Ačiū visiems , kurie palaikė , peikė. Buvo visko ir gero ir blogo. Ką galiu daugiau , padėkoti savo pavaduotojams.

Lukas_Malis - Pirmas pavaduotojas, kuris padėjo įstvirtint pareigose , ačiū jam už pagalbą.

Big_Smoke - Neblogas pavaduotojas buvai, šiek tiek patirties pritrūko.

Eirimas_Zeta Puikus pavaduotojas, vienas iš geriausių. Ačiū tau už pagalbą.

Domas_Bartkus - Šaunus pavaduotojas buvai. Dėkui,seniuk, kad padėjai atgaivint teisėsaugą.

Dovis_Cooll - Ačiū už pagalbą būnant pavaduotoju.

Gytis_Osen - ....

Mart_Paul - Geriausias pavaduotojas per mano kandidatavimą FTB valdžioje, ačiū tau už pagalbą. Atsidėkodamas perleidžiu tau direktorių, sėkmės.

Dar noriu padėkoti - Vidmas_Canse už duotą šansą , myl.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 2 mėnesiai 17 dienų. ;*

Priimta
  • Patinka 19

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Elited_Rokas

Kokiai firmai atstovavote : Ginklų prekeivimas.

Kodėl paliekate pareigas : Savo veiklą nutraukiu dėl laiko stokos. Šiuo metu nebegaliu skirti laiko direktoriaus pareigoms, turiu daug reikalų tikrame gyvenime. Per savo laiką būnant direkotriumi padariau, mano maymu tikrai nemažai ir firmą valdžiau gerai. Tačiau nieko nebūtų pavykę be šių žmonių: Deivis_Skiler – mano vienas ir vienintelis pavaduotojas, kuris mano atžvilgiu padarė firmoje netgi daugiau nei aš, už tai jam dėkoju ir linkiu sėkmės toliau. Mantas_Adomaitis – žmogus, kuriuo galėjau pasitikėti iškilus problemoms, jis man padėjo savaip, bet visvien dėkui už kompaniją!, na ir dar keli žmonės, kurie irgi prisidėjo prie firmos: Paul_Panda, John_Martelli, Deivis_David, Don_Elay, Donatas_Seler, ačiū jums. Manau tiek priežąsčių, teik gerų žmonių. Pareigose išbuvau 31-ą dieną, žinau, kad tai nėra žadėtas laikotarpis, tačiau neturiu galimybių pratęsti savo pareigų. Ginklų prekeivių direktoriaus pareigas norėčiau perleisti – Deivis_Skiler, manau šis žmogus jų nusipelnė ir įrodė, kad jų nori. Tad tiek, viso gero mano banditai!

Tai pat ačiū Deimantei už suteiktą šansą būti tokios firmos direktoriumi, labai dėkingas. Manau dar susitiksim, čiau.

Kiek laiko išbuvote pareigose : Mėnesį ir 1-ą dieną.

Priimta, buvai tikrai puikus direktorius, linkiu sėkmės
  • Patinka 16

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Arturas_Boos

Kokiai firmai atstovavote : ŠV.MEDIKAI

Kodėl paliekate pareigas : Tas pats darbas labai pabodo , jame esu buvęs daug seniau. Dar vieną priežastis dėl ko palikau savo postą tai dėl to , nes man kartais trūksta laiko ir tas pavaduotojas man būdavo kaip našta. AČIŪ visiems kas mane palaikė , na ir aišku ačiū tau GERB. Yuri_Samp už suteiktą šansą.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 16 Dienų

Priimta
  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Yuri Samp

Kokiai firmai atstovavote : Šv. Medikams

Kodėl paliekate pareigas : Nebeturiu tiek jau daug laiko, o direktoriui reikia daug skirti. Pradėjau su draugu kurti GTA5 tinklą, taip pat ir mokintis pradėjau, turiu dar free adminą, radiją ir t.t. tia laiko mažai turiu. Didelis dėkui Kasparas_Plucas kuris buvo išties labai geras ir aktyvus direktorius, ir man labai daug padėjo su firmą. Artūrai na ne toks aktyvus buvai, bet idėju daug turėjai, ir tikrai klausydavai visada manes. Didelis Ačiū abiems, ir arti tikiuosi jog pasimsi dar kada dyriką. Taip pat dėkoju Mielai kuri suteikė šansą būti direktoriumi, manau nuvyliau na bet ka padarysi. Visą laiką stengiaus, tačiau medikų darbas tiesiog nuobodus, 0 iškvietimų ir neįdomus darbas yra. Ačiū visiems kas palaikė. Servo neleavino nk tik drk atsisakau. Dievas  su jumis.

Kiek laiko išbuvote pareigose : Ne daug, 1 mėnesį ir savaitę.

PER VISĄ LAIKĄ DIREKTORIAVIMO NEGAVAU NEI VIENO PAPEIKIMO.

Priimta
  • Patinka 14

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Arma_Lietuva

Kokiai firmai atstovavote : Yardies

Kodėl paliekate pareigas : Na nespėjau prašyt anketos ir pan. Nes daug labai reikalų ir pan.Daug problemų su mokslais,einu į rebilitacijas dėl traumų,taigi laiko nebelieka. Tai dėkui Edvi už šansą,pradžioj sunku buvo,bet poto veiksmo tikrai buvo,manau Eimi pats matei,nes pats dalyvavai. Dėkui Gyčkai,Dirol'ui ir visiems savo darbuotojams. Dabar sieksiu kokio nors ramaus darbo direktoriaus ar pavaduotojo,kai atsiras laiko ir pan.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 15d kažkur.

Priimta
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Domas_Bartkus

Kokiai firmai atstovavote : Taksi.

Kodėl paliekate pareigas : Nebėra tiek laiko sedėti prie kompiuterio kiek buvo seniau . ;) Ačiū kas palaikėt, dekojų ypač Deiviss_Ronaldo.

Kiek laiko išbuvote pareigose  1 mėnesį.

Priimta
  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Micro_Mohito

Kokiai firmai atstovavote : Kostės.

Kodėl paliekate pareigas : Ypač begalo duodu pagarbą Deimantei_Mielai jog pasitikėjo manimi, ir išbuvau minimalų laikotarpį šiame poste, daug kas sakė jog atsisakysiu po menėsio bet to nepadariau :D Atsisakau vien dėl dviejų priežaščių: Niekas neiną į darbą, jei eina po 7d išeina. Ar įdomu? ar įdomu apskritai daryti veiklą jei vistiek žinosiu jog jie išeis, ar įdomu dalinti algas jei po jų išeis? nėra išvis jokio įsižiebimo čia išbūti jei nėra pakalbėti apie firmą, kaip ją pletoti, kas iš to jei darau unikalias idėjas, bet jas neįvertina? Ridos kelėjas, asmeninis mechanikas? Jei į menėsį buvo 2banko grobimai? :D Mafijos žlugusios, taipat žlunga ir mechanikai.  Eimis sako nieko naudingo nepadarau *rofl* ką? tikrai? jei visas 100min atsiduodu darbui jog įdomią veiklą padaryčiau mechanikams? bet ir tai jų niekas nevertiną, jei tu NET NEMATEI KAIP aš stengiausi tai padaryti, tu irgi nepastebėjai. 

Va nuotraukų kaip aš visdar stengiausi čia išbūti: dd60cf1025482cad6b54436a8361021775.png

[2014.11.23 21:08:53] Deimantas: Zjbs, neturėsiu sutarties :D

[2014.11.23 21:09:38] Pasha: xd
[2014.11.23 21:17:22] Deimantas: Ir dinksiu iš čia
Atėjo Klemka į darbą, padirbo 7d fsio neaktyvus dawai vsio neįdomu (rofl) irgi man juokigna darosi, iš 30darbuotojų padariau 7 :D Rinkau naują komandą, nauja karta irgi tapati iš 25 tik 10 aktyvus :D Kas čia per nesamonė? Dar karta priminsiu: Atsisakau ne dėl to jog atsibodo, o dėl to jog laiko trukūmas...

Serverį liksiu žaisti, galbūt netiek daug bet žaist žaisiu, nes direktorius - tai nolaifinimas, bet prisiminkim ir realybe.

Palošiu CS - GO, nes ir tapati rutina sampas ir sampas vos tik atsikėlus savaitgaliais tikrai nėra įdomus.
Nueini į sule, grįžti pavargęs nori miegoti, pamiegi atsikeli 6h, padarai nd ir jau 9. WOW, kaip pražaist 100min? NIEKAIP! Todėl nesmerksiu eimio ir savo direktoriui pasakysiu DW.

Eimi, daryk kažką su ramiom firmom ne tik su TEISĖSAUGA AR MAFIJA, daryk ramiem darbam kokius konkursus, nes ne vienas aš atsisakysiu, o kiti. + Abėjoju jog pasakysi gerą žodį apie mane, o tik smerksi jog neva " AŠ NIEKO NEDARIAU " BET ŽEMINTI yra žema, kai nežinai visų detalių. gL my mechanics (mickanikai mldc) Nerius ir Martinezas žinos :D

Taipat dėkoju: 
Justas_Martinez - už gerą praleistą laiką,
Matt_Evans - už gerą pavadavimą.
Eimis_Sultan - už tai jog mane laikai d*rn*.
Bob_Faxen už itin geriausia pavadavimą, nes tu mane prastūmei į pareigas, jei netu, nebūtų manęs.

Direktorių perleidžiu - Bob_Faxen(išbuvo 2savaitęs), tikiuosi padarysi mechanikus jog jie neišeitu iš darbo.

Ai bėjė Eimi - Vakar 1 iškvietimas per visas dienas. P.S Visiems geras žinomas posakis "Mechanikai *Myliu Las-Venturas.lt*? jugi turim /sutais. Nes mūsų niekas nekviečia.

Kiek laiko išbuvote pareigose  1 mėnesį ir 4dienas.

Ačiū kas mane palaikė, ačiū Žygimantas_Hard, Don_Alvarez jog buvot geri darbuotojai

Bei pandai sėkmės !

PADĖKIT papulti į "buvę serverio direktoriai", nes manau aš to nusipelniau. Niekad nebuvau klane, ar gaujoj, ar dalyvaudavau veiksme.

P.S Per 1mėnėsį negavau nei vieno PAPEIKIMO ! 

Bet gavau 1+ perspėjimą kur dėl to nes buvau forume ban ir buvau visą dieną ligoninėj jog nustatytu diagnoze. 

BUVĘS mechanikų direktorius - Micro_Mohito

Priimta
  • Patinka 19

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Matt_Evans.

Kokiai firmai atstovavote : Radistai.

Kodėl paliekate pareigas : Viskas per tą patį, pavaduotojas po pavaduotojo. Tiesa sakant, radistai yra nuobodus darbas, jokios veiklos per jį, atsiranda didžiųjų vertėjų. Pagal viską neturiu tiek daug laiko užimti šias pareigas, stengsiuosi per šį mėnesį tobulintis, ir siekti pačio direktoriaus, o ne pavaduotojo. Ačiū už paskatinimą, Super_Mario. Domukui už leidimą pasibūti linksmoje atmosferoje. Dabar tiesiog dirbsiu ramų darbą, ir tik po mėnesio pradėsiu siekti tikslų. Ačiū visiems. Bei padėkosiu Plucui, už palaikymą, ir atleiskit kuriuos pamiršau. Esu neaktyvus, Domui reikia aktyvaus ir panašiai, neaktyvus nes daro remontą namuose, naujas namas beveik, reikia brolį prižiūrėti. Gyvenimas svarbesnis.

Kiek laiko išbuvote pareigose : Savaitė.

Priimta
  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : M'Narkata

Kokiai firmai atstovavote : "Yardies" Mafija

Kodėl paliekate pareigas : Aš net nenorėjau pavo, bet paraše ir tu iš kart uždėjai wtf? nei klausei ar nori ar ne.

Kiek laiko išbuvote pareigose : Kelias valandas.

Priimta
  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Pro_Kents

Kokiai firmai atstovavote :Armijai

Kodėl paliekate pareigas :Labai pradėjo visi pavydėti tų pareigų ir stūmimai ir pnš.Su westu nusprendėm,kad taip bus geriau ir ,kad duosim "durniui kelią".Ir tikrai galiu garantuot ne todėl,kad čia tie lsv "labai stiprūs" :DD Ne.Tik labai jau nervina toki žmonės kurie negerbia vienas kitų.Susidergia savo patirtį serveryje.Ačiū labai labai labai Mantas_Westas už šansą į pavaduotojo pareigas seni :*.Ačiū ir kitiems kurie palaikė gerą nuotaiką dirbant sunkius ir įtemptus darbus.Man padėjo : Coco_Chanel,Eimis_Say,Mantas_Westas,Eirimas_Zeta,Eimis_Sultan ir labai ačiū visiems teisėsaugos nariams kurie suprato mūsų situaciją.AČIŪ ŽMONĖS KURIE PALAIKĖ MANE IR ARMIJĄ VISĄ.:***********

Kiek laiko išbuvote pareigose :1mėn 7dienos.

Redaguota nario Pro_Kents
Priimta
  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Mantas_Westas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantas_Westas

Kokiai firmai atstovavote : Spec. Būriui „Aras“, Armijai.

Kodėl paliekate pareigas : Atsibodo teisėsauga ir norisi kažko naujo serveryje, pavyzdžiui mafija ar kažkas panašaus. Valdžioje esu jau nuo Liepos mėnesio, turbūt todėl ir atsibodo. Taip pat nebėra veiklos teisėsaugoje, dažnai pralaimime grobimus ir visą kitą veiklą.

Kiek laiko išbuvote pareigose :  4mėn ir 2sav.

Labiausiai dėkoju Eimis_Sultan, kuris suteikė man šansą būti Spec. Būrio „Aras“ pavaduotoju, nuo to ir prasidėjo mano karjera teisėsaugos valdžioje. Taip pat dėkui Pro_Kents, Aidas_Gangster, Coco_Chanell, kurie buvo su manimi tą laiką ir padėjo man sunkiomis bei lengvomis akimirkomis. Taip pat ačiū visiems, kurie dirbo pas mane ir palaikė mane visą tą laiką. J

c4e654c9626b1553f54abba9ac13ae07199.png

Priimta
  • Patinka 20

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Erika_Benneti.

Kokiai firmai atstovavote : Tralistams.

Kodėl paliekate pareigas : Meilė Meniui visagalė... Ne ne, šiaip tai neturėsiu tiek laiko, kad galėčiau kiekvieną dieną pražaisti po 90 minučių, o neaktyvume visą laiką nenoriu būt. (: (Žilvis mldc, taip ir toliau).

Kiek laiko išbuvote pareigose : 2 savaites ir 2 dienas.

Priimta
  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Menian_Fierro

Kokiai firmai atstovavote : Vaikų Namai "Saulyte" / Kobra 11

Kodėl paliekate pareigas : Veiksmo nėra , serveryje 120 žaidėjų aplamai nėra veiksmo. Toliau grobimai , nu LSV stiprus atgrobti neįmanoma išvis jų 20 teisėaugos 10 daugiausiai tai čia veiksmo neužskaitau. Šeip tai žiauriai patiko Policijos firma , darbuotojai nuostabus visada budavo prikolai viskas , daug nerašysiu , nes Bibliotekoj sėdžiu kainuoja nemažai litų. Dėkoju Kasparas_Plucas , sekmės jam direktoriaus poste. Toliau šitie Vaiknaminiai : Terry_Williams / Žukas_Ots ( Semyras ) / Lukas_Malis Šudmalis / Aurimas_Irving šuo / Dede_Gosa ir Dede_Anton malačiai / Andrius_Guetta šitas gražuolis / Mart_Paul Kepėjas irgi malačius / Titas_Ubonas maladiec ištikimas darbuotojas aka vaikas / toliau dar ten Deimante_Miela kartais Aukletoja pabudavo , Erika_Benneti dar ta gražuolyte :) ir Jim_Vegasas tas vaikas. Dar LSV veiksmo duodavo visada , pagrobdavo ir gg budavo , bet šeip malačiai stipri gauja. Policija buvo žinoma kaip Vaikų Namai / Vaiknaminiai / Saulyte / Gražuoliai / Šaunuoliai / Kobra 11 aišku viskas paprikolu. Ačiu kas buvot , visi Policijos darbuotojai buvot maladiec ir liksit :* 

Kiek laiko išbuvote pareigose : 1 Mėn 2 Dienas

Redaguota nario Menian_Fierro
Priimta
  • Patinka 25

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :

Iam_Leesin

Kokiai firmai atstovavote :

"Lucchese" mafija

Kodėl paliekate pareigas :

Palieku pareigas dėl to, kad mafijos darbas  mano manymu yra viena iš sunkiausių darbo frakcijų serveryje, dėl ko? Galite sužinoti mano sukūrtoje temoje:

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/116969-id%C4%97jos-mafijoms/. Kad atgaivinti mafijos darbą buvau parašęs įdėją, kurį tikrai būtų atgaivinusi mafijas: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/117330-ideja-kontrobanda/ gal kažkada įgyvendins šią įdėją. Per savo kadencija turejau tris pavaduotojus: Edvis_ThurtMadd_Dogg ir Gycka_Miz. Ką galiu pasakyti apie Edvis_Thurt? Buvo šaunus pavaduotojas pirmą savaitė, o paskui  pradėjo nesamones daryti ir turejau jį nušalinti. Madd_Dogg - buvo visiems keistą, kad jis perėjo į mafijos veiklą, nes Madd_Dogg buvo laikomas, kaip teisesaugos elitu. Man patiko jo įdėjos, kurios būtų paįvairinusios mafijos darbą, pora jų įgyvendinau. Gaila, kad buvo nušalintas dėl neaktyvumo, bet manau, kad būtų buvęs geras pavaduotojas. Gycka_Miz pasirinkau, dėl to, kad šis žmogus, moka pasipriešinti ir nepasiduoda po kiekvienos nesėkmes. Dėkui, visiems, kurie mane palaikė. Ačiū Eimis_Sultan už suteikta šansą. Norečiau perduoti savo mafijos vado kėdė Gyckai_Miz. Linkiu jam sėkmes, pamatysi, kaip sunku būti mafijos direktorium. Ačiu darbuotojams, mokejau jums geras algas ir t.t . :D

Kiek laiko išbuvote pareigose :

Lygiai mėnesį.  :)

Priimta
  • Patinka 14

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Arma_Lietuva

Kokiai firmai atstovavote : "Yardies"

Kodėl paliekate pareigas : Todėl,kad tiesiog nebesinori čia būt,niekas neina,komandos pastovios nebūna,mus grobia visiem vienodai niekas nejuda,jeigu negetina.. Nenoriu,laukt 2sav ir tada Edviui reiks laukt vėl naujo pavo katram perleist. Čia pavaduotojas esu antrą kartą ir dėkui tikrai Edvinui už šansus šį kartą nuvyliau tave,bet ką padarysi. Pagalvojau,kad mafijos direktoriaus nelabai noriu. Per tą mėnesį manau pabūsiu ramiai ir sieksiu ramaus darbo valdžios kėdės.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 3d. + 16d. = 19d. xd

Priimta.
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantas_Adomaitis

Kokiai firmai atstovavote : Ginklų prekeivių pavadutojas.

Kodėl paliekate pareigas :  Sveiki praėjo dvi savaitės nuo mano paskyrimo, per tą laiką nepadariau nieko įpatingo ar labai imantraus, dažniausiai viską daryti reikėdavo Deiviui, kadangis mano aktyvumas irgi nebuvo pats geriausias. Na pareigas palieku, dėl to, kad noriu suteikti šansą naujokui pasireikšti ir padėti Deiviui su firmos valdymu. Noriu, kad Deivis išsirinktų padorų naujoką, būtent tokį kuris jam stipriai pagelbėtų. Manau pasakiau ką turėjau, aišku buvo žmonių, kurie mane palaikė ir man gerino nuotaiką kiekvieną dieną, tai būtų – Deivis_Skiler, Donatas_Seler, Arunas_Cuperis, John_Juškė, Milita_Cherry, Justea_Sony, na ir dar keli, kurių nepaminėjau. Tikiuosi Deivi išsirinksi gerą pavaduotoją. Viso gero Ginklų prekeiviai niekuomet nepamiršiu!

Kiek laiko išbuvote pareigose : 14-ika dienų.

Pagarbiai, Mantas_Adomaitis! B) 

Priimta
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Bob_Faxen

Kokiai firmai atstovavote : Mechanikams

Kodėl paliekate pareigas : Pradirbau čia maždaug mėnesį, pavargau nuo nuo vaikų verikimo, kad neįdomus darbas ir pnš, nors patį darbo ritmą reikia pačiam pajusti. Per visą laiką buvo tikrai gerų akimirkų, kaip kad nebuvo darbinių mašinų ir pnš. Dar viena priežastis, dėl kurios paliku direktorių - mieste mėtosi pilna nuomos mašinų, mes neturim ką su jomis daryt, o atnaujinimo su šiuo dalyku kaip nėra, taip nėra. Ir pagrindinė priežastis - daug maš baigiu su SA:MP. Nebe tas amžius, kad žaist kažką...

Didelis dėkui vieninteliam ir nepakartojamam pavaduotojui - Paulius_Sweet. :*

Na, ir daugelis kitų: Deivis_Skileris, Donatas_Seleris, Renka_Mario, Micro_Mochito, Deimantas_Hygas.

Geriausios akimirkos:

cEsUvPn.png

AhUVIGg.jpg

Q5rm1lF.jpg

Kiek laiko išbuvote pareigose : Pavaduotojas 2 savaites ir direktorius 1 savaitę ir 4 dienas.

Ačiū kas palaikėt! Myliu :*

Jeigu būtų galima (bet manau kad nebus galima), perleiskit direktorių Paulius_Sweet :/ Ir rinkimų nereikės :D

Kaip bebūtų gaila, bet taisyklės yra taisyklės. Direktoriaus neperleisiu. Priimta.
  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Kurti naują...