Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 57 / 300

Versija: LV 7.4.1

Deimante_Miela

Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai

Rekomenduoti pranešimai

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Lukas_Malis

Kokiai firmai atstovavote :Mediku

Kodėl paliekate pareigas :Todėl, nes nebėra laiko žaisti las-venturas, prasideda stalo teniso turnyrai tad nebegalėsių tiek žaisti, ir taip jau žmonių čia daug nebežaidžia tai nuobodu. Ačiū tau Auri už suteikta šansą galvojau būsiu geresnis ir daugiau veiklos darantis, bet man nepavyko, nes kažkaip labai nuobodu :). Sėkmės tau toliau Auri dirėktoriaus poste.+ Lesinas davė 100k už tai, kad atisakiau :)

Kiek laiko išbuvote pareigose :10-11 dienu.

9b4ff1ada626982edb5523d379e95de4776.pnga8f3175aba0d121575be63a657ba5d33569.png

01367112c85e51066413e7f463c5337e438.png

Redaguota nario Eimis_Sultan
Priimta
  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Domas_Mode

Kokiai firmai atstovavote : Radistai [ myliu jus ]

Kodėl paliekate pareigas : Esu labai neaktyvus, iš pradžių turėjau laiko žaisti, o dabar užklupo daug darbų, atsiskaitymas - 5 metai neturi nueiti veltui. Žinau Eimi, kad žadėjau išbūt 2 mėnesius, bet norėčiau, kad šias pareigas užimtu aktyvesnis. Gal kadanors, kai susitvarkysiu viską, vėl mėginsiu pildyti, manau nebuvau prastas direktorius, stengiausi padaryti kažko įdomaus. Nuvyliau tiek save, tiek tave Eimi..Mano užsibrėžtas tikslas buo 2 mėnesiai, labai gaila, bet.. Turėjau 3 pavaduotojus:

Super_Mario - didelis ačiū tau , be tavęs nebūtų man pvykę, kiek laiko praleista kartu. labai labai padėjai su firma, palaikei mane, dirbai nuo tos dienos kai aš gavau direktorių, tikrai manęs nenuvyliai sėkmės tau!!

Evis_Jojo - nusivyliau tavimi..

Matt_Evans - Nu nebuvai labai aktyvus, bet vistiek ačiū tau, linkiu tau pasiekti norimo posto.

Taip pat noriu padėkoti visiems darbuotojams ir šiems žmonėms.

Arnas_Pmv - Padėjai ;)

Gedas_Gedaitus - Palaikei mane [niurkt]

Kurių nepaminėjau nepykit..

Buvo labai smagu su Radistais, stengiausi kažką bent daryti pamašaus į radistų darbą. Manau Eimi labai jau nusivyliai manimi. Ačiū Eimi už suteiktą šansą!!!

Buvęs radistų direktorius Domas_Mode nuo 2014-10-25 iki 2014-12-05

Direktoriu perleidžiu Super_Mario

Jaigu jis sutiks.

Priimta, tačiau dėl perleidimo pagalvosiu.
  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Johnas_Freizeris

Kokiai firmai atstovavote : NBA Radio.

Kodėl paliekate pareigas : Atsibodo servas, nėra veiksmo, leavinu dw visi.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 1 diena. :DDDDD

Priimta
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :John_Elegy

Kokiai firmai atstovavote :Spec. Būrys ARAS

Kodėl paliekate pareigas :Visi galvoja, kad spaudimas, to spaudimo visai nebuvo, kadangi daugiau, nei pusę grobimų atgrobdavom, netgi nuo LSV, ir tai būdavo dauguma idėtos ARAS pastangos, kadangi komanda buvo tikrai gera. Nebeįdomu darosi žaisti. Aidas_Gangsta mdlc sitas visą laiką padėjo būnant drk. Kas tas blistas. Eimi dėkui už šanšą, sėkmės renkant naują DRK. Menis,Plucas,Aidas,Snipas,Dovis,Eimis,Freizeris,Linas šitie mldc krc. Teisėsauga žlugo, nes manęs nebeliko, sėkmės teisėsaugai kardaną laikyt

Kiek laiko išbuvote pareigose :17 dienų reiks naują rinkt nes praėjo 14 dienų ggwP :DL

Priimta
  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Titas_Urbonas

Kokiai firmai atstovavote : Policijos Departamentui

Kodėl paliekate pareigas : Pareigas palieku dėl to, kad teisėsaugoje esu ištisus 2 mėnesius beveik ir tas pats per tą patį, kiekvieną dieną be jokio poilsio (nebuvau jokiam neaktyvume) dirbau tas 200 minučių, tiek PD, tiek SPD. Norisi pakeist aplinką, nueiti į mafiją ar į ramesnį darbą. Spaudimo labai mažai sulaukiau, labiausiai atgrobinėti patikdavo LSV užgrobtus pastatus. Sekmės Plucui, ačiū tau už suteiktą šansą pabūt šitose pareigose :****

Kiek laiko išbuvote pareigose : 8d.

Priimta
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gycka_Miz

Kokiai firmai atstovavote : Lucchese bratūha

Kodėl paliekate pareigas : Tiesiog visi sako, kad nemoku tvarkytis kiti vadovauja už mane. Mano pavaduotojas jau norėjo atsisakyt, nes tipo atsibodo sako nemoku tvarkytis ir t.t. Greitu metu ne žaisiu visai turbūt tai va. Ačiū labai visiems kurie buvo su manim, Westas, Saimis, Rudy, Romeo, Poweris, Kennedy, Coco :*, Crupynas, Seleris, Tokyo, Orbitas nu ir kiti karočia DAR MAFS :D. Pagal mane normaliai ten viskas sekėsi surinkdavom narkus ir grobimus išlaikydavom, bet sakau nemoku valdytis niekas neklauso ai krč. Vsio paka. 

Kiek laiko išbuvote pareigose : 12 dienu ? Jo atrodo tiek.

Priimta
  • Patinka 20

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : S_M

Kokiai firmai atstovavote : Radijui

Kodėl paliekate pareigas : Nes atsibodo sampas. Nėra noro čia lošt. Servas kas antrą dieną kimba. + nėra ką jame veikti. Be reikalo imiau tą drk. + niekas nenori į tuos rad. Pavai abu nuvylė. Zdz blist 2mėn. Bet dzin. atbusiu jame. O vėliau nzn ar imsiu dar koki drk. Nes nėra tolko čia kapot kasdien.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 6 dienas

Priimta
  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Mark_Blue
Kokiai firmai atstovavote : Tralistai.
Kodėl paliekate pareigas :Neturiu laiko pražaisti 100 minučių nes mokslai man Yra svarbiau. Ačiū Tomas_Sintas už suteikta šansą pabūti direktoriumi ir parekomenduota pavaduotoja (Erika_Benneti) kurai ir perleidžiu sa vaji sostą (Už ero nuotrauka.) šį syki neplatinsiu nes ji prašė. (Truputi gėdijęsi.) turbūt DPI kriterijus įvygžau. visus gerbiu ir myliu sudie.
Kiek laiko išbuvote pareigose :Viena mėnesi tris dienas.

Sostą perleidžiu Erikai_Benneti.

Priimta.
  • Patinka 16

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Paulius_Sweet - Saldainis

Kokiai firmai atstovavote : vieninteliams ir nepakartojamiems Ginklų prekeiviams

Kodėl paliekate pareigas : Neliko idomumo žaisti visi leavina, ožina vieni kitus, šaudos, verkia, banina, mutina ir visa kita š. Visi siekia tik naudos sau per daug įsijaute į žaidima nieko realaus nebemato. Dėkoju Deivis_Skiler už šansą pasireikšti pareigos, bei visai GP komandai.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 10d atrodo..

Priimta
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :

White_Blue

Kokiai firmai atstovavote :

Medikams

Kodėl paliekate pareigas :

Atsibodo medikai,palieku šitą acc ramybėje.

Kiek laiko išbuvote pareigose :

5d

Priimta
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Edvinas_Daedo

Kokiai firmai atstovavote :Yardies

Kodėl paliekate pareigas :Atsibodo labai jau ta pati rutina mafijos reik paivairint.Dėkui visiems kas mane palaikė: Lukas_Street- su manim nuo pat pradžiū kaip gavau direktoriu, Arma_Lietuva vineas iš geriausiu pavaduotoju,Edvis_Thurt Mldc esi,Eirimas_Zeta ir mldc,Edgaras_Festas mldc esi žiauriai geras esi sorr :(. Dėkui vidiems kitiems tikrai nesigailiu kad pasiemiau šį posta. Sekmės. Jei sutinkat Perleidžiu DRk Edgaras_Festas nu neišbuvo 2 sav nu bet tikrai mldc žmogus :DD

Kiek laiko išbuvote pareigose :1 mėnesi ir 14 dienų liktai.

Priimta
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Laurynas_Fix

Armija

Atsisakau, kadangi nebera noro sedeti prie kompiuteriniu zaidimu, po keliu dienu isvykstu is lietuvos. Sekmes Mart_Paul, dekui Alaniuks_Smith uz tai, kad dirbo armijoj nuo pat pradziu ir Mart_Paul uz suteikta sansa.

Isbuvau 15d.

Priimta
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Karolis_Jakuza

Kokiai firmai atstovavote : Ginklų Prekeiviams

Kodėl paliekate pareigas : Na, aš čia nesirašių rašyti lituanikos, ar dar kažko.Trumpai,žinot kaip būna,pradėdi nuo "Varkęs" iki kitos "Varkęs" :D.Ir taip, žaidi tiesok.
Noriu, padėkokit savo geriausiams darbuotojams.
Gycka_Miz - vapšė,nedirbo bet geriausias žmogus kuri pažystų kolkas.Ačių seni tau.
Davis_David - buvo linksma,pastarosiomis dienos žaisti.Krč mldc,esi tik netapk LSV.
Vilius_Drago - Dėkui,tau už "Varkę" gera.Ir tikrai,esi geras žmogus.
Deivis_Skiler - Mldc, esi žmogus, ne toks kaip kiti....Malonus,bendraujantis,šiltas, toks paprastas žmogus.Sakau tau, ačiū tau už viska, ir už suteikta šansa būti tavo dešinają ranką :).
Na, o kiti irgi mldc.
Nelabai, jus ten aktyvus buvot ... :D ir taip neteko pabendrauti.Žaidžiat jūs, kai manęs nėra :D.

Ir  sakau jūms.Sekmės, jums mieli, žaidi.

Kiek laiko išbuvote pareigose : 14

Priimta
  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Deivis_Skiler

Kokiai firmai atstovavote :Ginklu Prekeiviu

Kodėl paliekate pareigas :Na visų pirma jau tikrai atsibodo, serveryje normaliai lošiu dar tik apie 4 mėnesius, o iš tų 4 mėnesiu jau virš 2 mėnesių kaip esu GP valdžioje. Antras dalykas kodėl palieku tai kad pagrindinė administracija nedaro jokių atnaujinimų susijusių su Ginklu Prekeivių darbu, buvo prirašyta daug idėjų ir buvo sukurta tikrai ne viena tema idėjų skiltyje, buvo prašyta kad būtu galima nustatyti direktoriui ginklų limitą kurį darbuotojas galėtu pasiimti per diena iš sandėlio nes dabar mes prikaupiam ten kokias 5k SG kulkų per kokias 3dienas, o vienas darbuotojas išeidamas iš darbo tiesiog pasiima visus tuos SG, ir ką vėl visas trijų darbas nueina per niek.

Na dabar kaip man sekėsi vadovauti Ginklu Prekeivių firmai: Firmai vadovauti pradėjau dar būdamas pavaduotoju pas Elited_Rokas. Tuomet po mėnesio jis man perleido direktorių. Būdamas direktoriu galėjau padaryti žymiai daugiau nei būdamas pavaduotoju ir aš tuom manau pasinaudojau, buvo ir tų grobimu, buvo ir siuntų na manau kad darbuotojams veiksmo užteko ir jie liko patenkinti mano direktoriavimu.

Noriu padėkoti Elited_Rokas kuris suteikė šansą pabūti pas jį pavaduotoju o vėliau perleido man direktoriaus posta. Dar noriu padėkoti savo buvusiems pavaduotojams - Mantas_Adomaitis bei Paulius_Sweet už pagalba tvarkantis su firma. Bei labiausiu noriu padėkoti savo dabartiniam pavaduotojui Karolis_Jakuza jis labiausiai prisidėjo prie firmos tvarkymo, jis pats visada darydavo veiklos su darbuotojais, jam nereikėdavo sakinėti kad padaryk tą ar aną. Todėl jai Eimis sutiks tai direktorių norėčiau perleisti Karolis_Jakuza.

Kiek laiko išbuvote pareigose :Mėnesį ir 12dienų + pavaduotojumi išbuvau 1 Mėnesį.

Priimta, tačiau pavaduotojas pats atsisakė savo posto.
  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aurimas_Ehmmett

Kokiai firmai atstovavote : Medikai

Kodėl paliekate pareigas : Na atėjo laikas ir man atsisakyti. Atsisakau ne dėl laiko stokos,ne dėl to,kad atsibodo,bet reikia pakeisti veiklą. Būdamas direktorium įvykdžiau visus savo užsibrėžtus tikslus kuriuos norėjau pasiekti,negavau nei vieno papeikimo,kas irgi manau yra neblogai. Firma manau buvo visada aktyvi,aišku buvo dienų,kai ir nebūdavo medikų,bet tai buvo per šventes ar savaitgaliais. Turėjau tikrai aktyvią,draugišką,linksmą kolektyvą su kuriuo dirbti buvo tikrai labai smagu ir linksma. Treniruočių irgi būdavo tikrai nemažai,tad veiklos darbuotojam visad būdavo. 

Kalbant apie pavaduotojus,turėjau 2 pavaduotojus.

Lukas_Malis - tikrai neblogas pavaduotojas,gerai susitvarkė su pareigom,kai neturėdavau laiko visad pravesdavo treniruotes. na ašiku neišbuvo reikiamo laiko,ko nesitikėjau,na bet tikrai buvo geras pavaduotojas.

White_Blue - Norėjau duoti šansą naujokui,šansą ir daviau. Iš pradžių tvarkės neblogai,bet vėliau vis mažėjo aktyvumas ir galiausiai jis atsisakė pats išbuvęs 5d. ko ir nesitikėjau.

Na daugiau pavaduotojų nebėmiau,nes man jų tiesiog nereikėjo.

Buvo tikrai daug darbuotojų,kurie padėjo man,buvo aktyvus ir pnš. ,bet paminėsiu tuos geriausius:

Aurimas_Malas;

Drugz_Tronaz;

Domis_Bang;

Saltas_Sniegas;

Gytis_Nor;

Elijus_Sazanskis;

Minde_Olimpic;

Evaldas_Baltrimas. Atsiprašau ko nepaminėjau.

Dėkui visiem už palaikymą ypač San_James,Siauliu_Bubins,Arlandas_Grisius ir dar keli čiuvakai.

Štai keli įsimintini prisiminimai iš buvimo direktoriumi:

4e1aece99442a07ee8591ae7c80922776.pnga8aeb256341e9bce1cb27fbb0ca2c3fb340.png

Kiek laiko išbuvote pareigose : 35d.

Priimta
  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :

Augis_Buggati

Kokiai firmai atstovavote :

Mechanikai (tepaliniai)

Kodėl paliekate pareigas :

Priežastis paprasta.. Daugelis žaidėjų tiesiog negerbia paprastų darbų, koks ir yra mechanikai. Kiekvieną dieną reikia daryti atrankas į darbą, nes darbuotojai tiesiog ateina, kitą dieną jau išeina. Kita priežastis ta, kad noriu pakeisti žaidimo stilių. Po šių ramybės savaičių norisi veiksmo, pasišaudymų, todėl ateinančiu metu mane matysite teisėsaugos,mafijos veiklose. O Eric_White noriu labai padėkoti, kad suteikė šansą būti pavaduotoju ir linkiu sėkmės surasti tokį gerą pavaduotoją kaip aš :D

Kiek laiko išbuvote pareigose :

2014.12.09 - 2014.12.28 ( 19 dienų )

Priimta
  • Patinka 17

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jack Montecarlo

Kokiai firmai atstovavote : TRV

Kodėl paliekate pareigas : Padėjau direktorei kiek galėjau, bet vėl bėgu vytis savo tikslų ir svajonių ir vėl bandyti pasiekti direktoriaus posto. 

Kiek laiko išbuvote pareigose : Pavaduotojas nuo 2014/11/29 taip išeina jeigu šiandien 29 tai lygiai mėnesį.

Priimta
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Siauliu_Bubins
Kokiai firmai atstovavote: Radistai.
Kodėl paliekate pareigas: Nebėra laiko vapšie prie samp'o skrendu gyventi į Airija.
Kiek laiko išbuvote pareigose: 12cj.

• Patinka 24

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Kasparas_Plucas

Kokiai firmai atstovavote : Geriausia <333 (Policijos departamentas)

Kodėl paliekate pareigas : ahh, atsisakau todėl jog Policijoje dirbu jau virš dviejų mėnesių, ir tiesiog nebėra to įdomumo kuris buvo pradžioje, veiksmo stoka ir kita, o dabar dar ir nemokamo admino pareigos atsirado. Manau jog jeigu PD turėtų galimybę atgrobinėti, dalyvauti šturmuose teisėsauga būtų tokia kuri sugebėtų pasipriešinti nusikalstamoms grupuotėms na, bet ką padarysi taisyklės yra taisyklės. Komandą surinkome tikrai stiprią, aktyvią, dažnai priimdavome naujokus ir paversdavome juos „Teisėsaugos Vilkais“, jeigu reikėtų apibūdinti komandą keliais žodžiais drąsiai galėčiau pasakyti „Dream Team“. Na ačiū savo geriausiam pavaduotojui – Aidui Gangster, sekmės jam direktoriaus poste, na ir ačiū kitiems kurie mane palaikė ir padėjo, tai - Menian_Fierro, Dede_Gosa, Dede_Anton, Madd_Dogg, Pro_Kents,Iam_Leesin,Terry_Williams, Fred_Ronghetti Carl_Winston, Mantas_Westas, Pro_Kents, Tony_Ryan, Mister_Tedis, Julius_Kalendra, Žukas, Erika_Benneti, Aidas_Gangster, Deiviss_Ronaldo, Eimis_Sultan, Mafass, Kasparas_Barkauskas, Greta_Rawrr, Milita_Cherry, Justea_Sony,Titas_Urbonas, Deimante_Miela, Vidmantas_London, Mart_Paul, Aurimas_Ehmmett (krč nemoku aš to tavo nicko) , Matt_Evans, Justas_Martinez, Alaniuks_Smith ir dar daug kitų kuriuos jau pamiršau..

Na žinoma didžiausias ačiū yra Menian_Fierro kurio dėka ir gavau direktorių.

Kiek laiko išbuvote pareigose : PD Valdžioje išviso išbuvau ~50 dienų. (Pavaduotojas: 2014.11.12 - 2014.11.29 ;  Direktorius: 2014.11.29 – 2015.01.01) Per tą laiką negavau nė vieno papeikimo, nei būnant pavaduotojumi, nei būnant direktoriumi.

Direktorių perleidžiu: Aidas_Gangster

Norėjau įkelti daugiau nuotraukų bet pastebėjau, kad nebeturiu, ai užteks vienos.

\wxRrY82.png

Redaguota nario Kasparas_Plucas
Priimta
  • Patinka 27

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Zygis_Pro
Kokiai firmai atstovavote : Medikų - Pavaduotojas
Kodėl paliekate pareigas : Dar nepasibaigus Kalėdų atostogoms nutariau pamėginti tapti Medikų Pavaduotojumi ir aš juo tapau, tačiau prasidėjus vėl mokslams pamačiau, kad prie kompiuterio nebeliko laiko visiškai. Todėl ir palieku šias pareigas.
Kiek laiko išbuvote pareigose : 2 Dienas - Nepilnas.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Martin Colt

Kokiai firmai atstovavote : Spec.Būrys Aras

Kiek laiko išbuvote pareigose : 30d.

Kodėl paliekate pareigas : Na pradėsiu nuo to kad teisėsaugos Direktoriaus siekiau labai ilgą laiką, turbūt nuo tada kai pradėjau žaisti Lv, bet turbūt gavau netinkamiausiu laiku, teisėsauga nebuvo labai vieninga, tiesiog buvo pasiskirte kaip ir grupėmis, bet čia jau kits reikalas. Direktorių gavau paėmes antrą vietą, kai pildžiau į direktorių buvai labai motyvuotas darbui, ir tikrai turėjau daugybe idėjų, bet po tu 2savaičių motyvacija buvo dingusi, bet direktorių ėmiau, nes galvojau idėjos, motyvacija atgims, bet to nebuvo. Kaip ir Eimi sakai ''Kur tavo indėlis į darbą'' aš net neprisiminiau ką žadėjau, ir stengiausi pritaikyti naujas idėjas. Laikas buvo netinkamas nes buvo šventės, bei atsirado begalė užsėmimų, ir laiko nebuvo ir visi sakė kad esu neaktyvus ir aišku pats tai pastebėjau, suprantu kad tikėjotės daugiau bet supratau kad teisėsaugoje yra labai sunku, +kai ji nėra tokia vieninga. Direktoriaus sieksiu tikrai dar kartą bet tai bus ramus darbas, kurio išbūsiu tikrai ilgai, bet tada žėsiu į priekį, kad tikrai nebūtų taip kai buvo dabar. Dar vienas minusas kad kai gavau Direktorių turėjau csgo.. Na išreikškiu didelę padėka F.T.B valdžiai[Vidmantas London, Cristian Santiego[kugelis] ] kuri tikrai man padėjo, ir palaikė, bei šiai grupėliai žmonių: Toshiba Matas turbūt buvai realiausias kandidatas į pavaduotoja be Dovio, buvai aktyvus tikrai dar kaška pasieksi, Valteris Kuze aktyvus, žiūri rimtai į darbą tik labai axuel būna kartais , Edgaras Festas, rimtas tikrai pasieksi manau teisėsaugoje kaška, labai stengiesi,Benjamin_Orbit sakei būsi ilgai teisėsaugoj nesitikėjau kad taip gerai dirbsi bei ačiū buvusiems darbuotojams kuriem parodžiau ką reiškia ''Aras'' Bei didžiausias ačiū tai Dovis Cooll šitas tikrai padėjo pareigose jeigu ne jis nežinau kas man būtų buve, atlaikė viską, vertimus, nesantaiką su kitomis sritimis, tikiuosi susitvarkysi su Direktoriaus pareigomis, ir būsi daug geresnis už mane, atleisk Eimi kad nuvyliau, tikiuosi bus kitas kartas ir nenuvilsiu.

Direktorių Perleidžiu Dovis Cooll .

Buvęs Spec.Būrys Aro Direktorius - Martin Colt. 

Sėkmės jums:).

Priimta, bet direktorius buvai mano nuomone nenaudingas.
  • Patinka 17

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Karolis_Jakuza

Kokiai firmai atstovavote : Ginklų Prekeiviams.

Kodėl paliekate pareigas : Tai,visu pirma,jau sampa's grįso vėl,buvau leavines kelieta mėnisių,tada grįžau vėl kelietą, mėnisių,visa tą laiką,nemačiu nieko ypatingo.Pagrindinė valdžią,tai vapšė nieko, nedaro vienas yrodymas "Naujokų Vakarai" ten tai geras, buvo dar invis pasakė atgaivinam, "naujokų vakarus",ir tik vienas kartas,buvo ir čia reiškią atgeivinam?O dėl atnaujinimų,britas nieko,daro tik kas lengvą.Jei nesugebi padaryti,priimkit antra scripteri.O invis irgi *Myliu Las-Venturas.lt* tik skaičiuoją supistą, pelna.Kaip tik išplėšti pinigus.Motyvacijos.nebeturit pagrindinė valdžią.....
O,kalbant sekanti direktorių,stebaliai bus nesamonė,surinks visi LSV daunai *Myliu Las-Venturas.lt*, o į pavaus ims Morrisa,jack'a,arba koki kitą debila.
Bybis gausis.
Servas,po biški, nu mirs. *Myliu Las-Venturas.lt* vapšė sakau nėra jokiu,veiksmų dėl gerinimo.
O miela,tu vapšė dar čia sėdi irgi?Ką jie tau duoda,biški į ....
Sudaro,visa serva nuo dešimtmečių iki 14'metų vaikai,kuriems dar px yra lošti.O man jau viskas,atlošiau savo.
Kaip,jums šitas šudas,neatbostą,*Myliu Las-Venturas.lt* kaip neturit gyveno tai aiškų.O biškį ne įtema Bondai biški pizdaką gavai,kai tevams praėjo žinute,kad pasiektas limitas,jūsų saskaitos :D, ane ir tada pasigailėjai,kad doneitinai :D
Daviai,seniai.
Šiuolaikiniai servai,geresni negu šitas.Valdžiaą neturi net proto.......
KRč pisau. :D

Kiek laiko išbuvote pareigose : 5d

Priimta, ateis ir mano ir kitų eilė, kada išeisim.
  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tomas_Demon
Kokiai firmai atstovavote : Taksi firmai " kandis "
Kodėl paliekate pareigas : Tiesiog nusibodo būti pavaduotojų ( pats darbas aišku neatsibodo ) tiesiog tingiu serveryje prabūt 80 minučių. Ačiū Domce_Ronaldo jog suteikei šį šansą. Noriu dar paminėti šios žaidėjus: Plucas ( pats paprašė ), Vaikeliui, Fredžiui, Max_Fresh, Xeon_Legal, Terriui, Morečiui, Martinez, Liutkai, Vegiui, Carlui, Džeikiui, Liutaurui Pro bei broliams Ronaldo. HEBRA LEAVINU PROJEKTA !
Kiek laiko išbuvote pareigose : 8 dienas.

• Patinka 19

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ATSISTATYDINIMO Anketa :

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Orange_Mst
Kokiai firmai atstovavote: Yardies
Kodėl paliekate pareigas: Direktorius yra visiškai neaktyvus, nesulaukiau jokio veiksmo iš jo. Išgirdęs kaip buvo išdalintas seifas nusprendžiau pasitraukti ir nekaupti jam seifo, kad jis paskui jį galėtu pasiimti. Kaip kažkas sakė: "Neatlaikiau įtampos" :DDD, kurios tikrai nejaučiau nei iš teisėsaugos nei iš lucchese mafijos
Kiek laiko išbuvote pareigose: 10d.

• Patinka 14

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar