Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 300

Versija: LV 7.3.4

Deimante_Miela

Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai

Rekomenduoti pranešimai

Pranešimas apie pareigų atsisakymą!

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Felipe_Sanchez
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Policijos Departamentas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Paaiškinau viską Marijai. O jei trumpai ir aiškiai, tai susidėjo išvyka į Vokietiją, išvažiavau dirbti ir gaunasi taip, jog realus gyvenimas užima daugiau laiko, nei virtualus, tad nėra tikslo tempti laiką, geriau pareigomis užsiima tas žmogus, kuris turi laiko ir potencialo.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: neskaičiavau.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)

http://www.part.lt/perziura/0f005aaaee9a1ca923543cdbd7b7ccb673.png

Redaguota nario Liepsna_Fire
Patvirtinta + Juodasis sąrašas.
  • Patinka 4
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Katinukas_Murklys
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Mech ❤️
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:  Atsibodo pastovūs papeikimai, negaliu aš būti pavyzdingu direktoriumi, todėl geriau pasitrauksiu, nei poto išmesit. :) Prie tokių taisyklių neįmanoma būti drk.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  25 dienos.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):  Nepadariau.

Redaguota nario Max_Tosha
Patvirtinta + Juodasis sąrašas
  • Patinka 5
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Paulius_Jusas
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Pirma pasirinkimo priežasti tai ta, kad yra ahuienai geras Unban Prižiūrėtojas kuris nesupranta kas yra čytai. Antra tiesiog nebeturiu motyvacijos žaisti šitame projekte. Trečia atsibodus ta pati darbo rutina. Ketvirta nedidelis žaidėjų skaičius. Dėkoju : Aurimas_Bosas už neblogą vadovavimą, bei visam buvusiam medikų kolektyvui. Tai tik tiek.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 29
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):  https://imgur.com/zbGbEMV

Šeip mano nuomone turėtų gauti Direktorių mano buvęs pavaduotojas. Tai tik tiek.

Nepatvirtinta - Prieš atsistatydinimą gautas užblokavimas dėl neleg. programų naudojimo.
  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Armani_Jeans
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Taksi firmos direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Pradėjau laikytis teisės, daug dirbti, laisvo laiko neatrandu todėl nenoriu gadinti firmos vardo. Sėkmės visiems kas mane palaikė labiausiai noriu padėkoti ištikimiausiam pavaduotojui @Laurynas_Joma, ištikimiausiems prižiūrėtojams @Sim_Gint ir @Edvis_Waro ačiū jums ir dėkoju @Max_Tosha kuris tik atkeliavęs po ilgo laiko į servery man suteikė šį šansą. Sorry žinau kad tikėjaisi jog išlaikysiu metus bet yra kaip yra. Tai pat dėkoju @Liepsna_Fire kuri visada surasdavo prie ko prisikabinti :D už pagerinta pagrindine informacija ir kitus svarbius dalykus kurie reikalingi taksi firmai.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Laimingi laiko neskaičiuoja!!! By: @Max_Tosha 
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): Nedalinau, palieku seifą naujajam direktoriui @Laurynas_Joma tikiuosi perleisi @Liepsna_Fire jam!!! Tai gi reikia bent kažkokios pradžios, kaip algas dalins vyrukas :D :)

Patvirtinta, dėkojame už jūsų darbą (Laurynas_Joma atsisakė perleidimo).
  • Patinka 13
  • Ačiū! 2
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edas_Minsk
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Ginklų Prekeivių direktorius. 
3. Jūsų pasitraukimo priežastysNebėra laiko ir noro laikyti direktoriaus, kai tuo labiau yra daug motyvuotų žaidėjų užimti šias pareigas. Viena iš priežasčių, tai artėja vasara ir kiekviena diena pražaisti 60min nebe užtenka. Noriu padėkot tiems, kurie išbuvo nuo pradžių iki galo! Jeigu galima, tai persleiskit direktorių Žvėris_Rus ahujienas pavas buvo. 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Neskaičiavau. 
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)

16672b6e6b7ecb48090488248fd363bb963.png

Patvirtinta + Juodasis sąrašas. (Direktorius nebus perleidžiamas)
  • Patinka 12
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Erikas_Lubos
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Policijos
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:  Visų pirma tik 2 savaite supratau jog nelabai moku vadovauti, todėl tenka atsisakyti nes kitaip firmos neišlaikau ir kitiems nubuodu todėl ir kiti palieka firmą ir neišlaikau firmos, bei tai ne 1 priežastis yra ir daugiau, dingo motyvacija ir pnš kaip seniau galėjau daug pražaisti dbr vos vos 120 sieke tai kam belaikyti ta direktoriu?
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Gal 20 dienų nežinau
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)Nusifotkinau bet nėjo įkelti...

• Patinka 2
  • Haha 2
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Delcas_Samp
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Spec. Pajėgos.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Dar laikyčiau labai ilgai, bet mano direktorius jau užkniso su savo priekabiavimu pastoviu kad nori pavą keisti, o perleisti neperleidžia nes neduodu milų aš jam nu ir tegul, palaikys dar kokias pora savaičių tą direktorių ir atsisakys. Tuo labiau neturėjau jokiu neaktyvumų o jis vis ima ir ima man netgi kartais nepasako, nu toks nevisaj pagarbus elgėsis su kolegą :(
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 20 dienų.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): Jeigu Irmis arba Saimis norės duosiu jiems kiek nors, parašykit žaidime.

Patvirtinta, dėkojame už jūsų darbą.
  • Patinka 3
  • Ačiū! 3
  • Haha 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lil_Pump
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Tolimųjų reisų vairuotojų, pavaduotojas.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Prasidėjo visokie atsiskaitymai, laiko išvis nebelieka, tenka mokintis, o tuomet negaliu skirti laiko ir kompiuteriui ir žaidimams. Vasarą turėsiu ganėtinai daug darbų. Todėl ir traukiuosi iš pareigų, nes noriu užleisti vietą kitam darbuotojui (kuris už manę bus naudingesnis), nes mano šios kelių dienų aktyvumas buvo tragiškas, net kartais nenorėjau jungtis į patį žaidimą. Ar taip turėdavau kažkur išvažiuoti, nes atėjo tas metas kuomet niekas nebenori prakaituoti prie pačio kompiuterio (sarkazmas). Norėčiau padėkoti Einaras_Bmw už pasitikėjimą ir pasireiškimą, tikrai įgavau daug naujos patirties pavaduotojo pareigose, todėl didelis ačiū tau! Norėčiau dar padėkoti vienam aktyviausiam firmos darbuotojui Robertas_Bond, kuris prižiūrėdavo firmą kuomet kaip manęs nebūdavo arba direktoriaus. Kiekvieną dieną jo aktyvumas yra stulbinantis, manau jis yra daugiau vertas nei ,,Prižiūrėtojo" rango, manau Einarai atkreipsi į tai dėmesį :). O aš tariu iki susimatymo.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 2018-05-07 - 2018-05-31 (24 d.)

• Patinka 2
  • Ačiū! 1
  • Liūdnas 8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Einaras_Bmw
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Tolimųjų reisų vairuotojai ❤️ 
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:  Iš tikrųjų atėjo vasara, karščiai ir visiškai jokio noro nėra kažką daryti su firma, o tiesiog egzistuoti ne mano stilius. Traukiuosi iškelta galva, tikrai įrodžiau, kad galima ir iš tokio mažo "online" serveryje skaičiaus padaryti kažką, nes firmoje buvo po 8-12~ prisijungusių ir laikėsi gana pastoviai. Pridarėme daug įvairiausių veiklų, sugalvojau daug idėjų ir pagaliau sutvarkiau kitų direktorių problemą - automobilių kiekį turguose, sportinius automobilius sutvarkiau, o į kitus įvedžiau normą. Per šį laikotarpį išsirinkau apie dešimt darbuotojų, kuriais galiu didžiuotis, kurie išdirbo beveik visą mano erą, šie darbuotojai yra ne tik darbuotojai, bet galiu laikyti ir virtualias draugais, nes būtent jais galiu pasitikėti, būtent jie, žinau, kad man padės visada. Manau, kad šis direktoriavimas lyginant su mano kitais (gaila, kad ne visi matėte) buvo vienas iš geriausių, nes tikrai šis laikas yra neįkainuojamas, nes būtent šiose pareigose tikrai labai gerai, o direktoriauti sekėsi taip pat manau, kad neblogai. Manau, kad firmos nenumarinau, o kaip tik pakėliau kartelę, sugebėjau atsilaikyti į daugybę kritikos, bandymų trukdyti veiklų ir panašiai, kurios buvo siunčiamos iš gaujinių pusės, tai mane nors ir nervavo, bet tikrai niekados nepasidaviau, neteko mokėti nei pinigų, nei atsistatydinti, kadangi manau, jog patirtis ir charakteris daro savo.. Na, gana litanijų, o dabar noriu padėkoti šiems žmonėms, dėl kurių egzistavau visas šias direktoriavimo dienas: @Lil_Pump (tikrai labai noriu padėkoti už tai, jog padėjai susitvarkyti su firma, tu esi nuostabus ❤️), @Robertas_Bond (esu tikrai šiek tiek nusiminęs, kad tau pavaduotojo negalėjau suteikti, nes toks žmogus turėtų turėti viską, nes ačiū tau už tai, kad visada buvai ir pagelbėjai), @Denn_Cooper, @Stasys_Meqis (gaila, kad išvarei dirbt), @Ereshkigal_Edelweiss@Aiiridas_Tama, @Pablito_Escobaras, @Beben_Ciukas, @Aure_Mldc, @Thomas_Smith, @Domas_Jucius, na o jei kažko nepaminėjau - labai persiprašau. Pasikalbėjęs su prižiūrėtojais dabartiniais, t.y. Robertu bei Dennu, nusprendžiau, jog direktorių noriu perleisti Denn_Cooper, nes Robertas jo atsisakė. Tikiuosi, kad šis prašymas bus įgyvendintas. O, ant pabaigos noriu labai padėkoti DPI @Liepsna_Fire, kuri manimi pasitikėjo ir perleido direktorių, tikiuosi, jog nenuvyliau tavęs, stengiausi kaip galėdamas, na o @Max_Tosha norėčiau palinkėti sėkmingesnių rinkimų kitą kartą ❤️
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose ~39 dienos (jeigu gerai suskaičiuoju)
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): https://i.imgur.com/kDjVmh8.png

Keletą foto, nes jų buvo tikrai daugiau..:

Spoiler

9IjeCDQ.png

3skbwXV.png

UaXqyTe.pngglN6Ayd.pngtWsXcLI.pngWqNXakL.png

Patvirtinta, dėkojame už visą jūsų darbą. (Direktorius perleidžiamas Denn_Cooper).
  • Patinka 8
  • Ačiū! 3
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ignaz_Lucchese.
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Mechanikai, pavaduotojas.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nesutarimai su direktoriumi, sakė turi geresnį variantą, kuris duos ir jam, ir firmai naudos, tai sėkmės.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 11 dienų.

• Haha 2
  • Sutrikęs 3
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Aurimas_Bosas
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikų firmos direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:Atėjo ta diena kai reikia man atsistatydinti ir atsisveikinti su šiomis pareigomis visiem ateina tas laikas kai turi palikti pareigas.Tiesiog nebeturiu laiko skirti žaidimui pakankamą kiekį labai man aktyvumą sugadiną vasara.

Mode_Wtf už puikų darbą.

Aukselis_Zoro už aktyvų bei darbštų darbą.

Pit_Viper už didžiulę pagalbą gavus pareigas.

Geriausiam pavaduotojui Artis_Gta kuris man labai padėjo.Darė viską,kad firmą nebūtų mirusi, už labai gerus patarimus.

Liepsna_Fire už tai,kad suteikei šansą man būti firmos direktoriumi ,už didelę pagalbą gavus pareigas.Už labai gerus patarimus kurie man buvo labai svarbūs.Ir tikiuos tavęs nenuvyliau nors aš pats esu nusivylęs savo atliktu darbu....

Ir labai dėkoju žmonėms už labai didelį palaikyma ir pagalba,kurie buvo su manimi ir nepaliko manęs likimo valiai. AČIŪ JUMS!!!!

Direktoriaus neperleisu,nes pavaduotojas nori pailsėti tad teks rinkti direktorių iš anketų :(

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 26dienos jei neklystu.

• Patinka 2
  • Haha 2
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matt_Larson
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: EPi - direktorius.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Tiesiog taip susiklostė aplinkybės ir visiškai laiko nebegaliu atrasti EPi firmos priežiūrai, galvojau dar bent kažkiek ilgiau galėsiu palaikyt, bet... Kaip sakoma vasara daro savo...
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: ~ 45 dienos
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)euTpFHV.png

Kadangi litanijų rašyt nemėgstu, tai tiesiog norėčiau padėkot buvusiesiems ir dabartiniais EPi firmos darbuotojais kurie buvo įtin aktyvus dirbant pas mane firmoje - @Auris_Savel, @Beben_Ciukas, @Artis_Gta, @Evis_Jojo, @Robertas_Bond, @Pit_Viper, @Povilas_Poviss, @How_Much, @Aurimas_Bosas, @Nikodemas_Vytuvis. Soriukas Jei ką pamiršau.

Ir didelius ačiū savo pavaduotojui @Dominykas_Miguel gal už ne tokį aktyvumą darbą, bet tačiau už tikrai labai efektyvų :D

• Patinka 12
  • Ačiū! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

,1. Jūsų Vardas_Pavardė: Gycka_Miz
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Taksi
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Pradėjau dirbt nuo 9 iki 7 vakaro, tai manau nieko ir aiškint nereikia, nėra laiko ir tiek, pareini namo, dušas ir eini miegot. Direktoriaus rinkt nereik tegul būna pavaduotojas atiduodu jam.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 1 mėn.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): Neturiu, bet ir nevogiau

Patvirtinta, dėkojame už jūsų darbą. (Perleidimas patvirtintas)
  • Patinka 4
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pranešimas apie pareigų atsisakymą!

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Blondzinka_Karolina
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Taksi pavaduotoja
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Dėl asmeninių priežaščių, labai gaila, bet net pažaisti nebebus galimybės. 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Neišbuvau nei 14dienų. 

• Patinka 4
  • Ačiū! 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 11

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Marcus_Sullivan
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Mechanikai, firmos direktorius.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Laiko stoka yra pagrindinė priežastis kodėl palieku pareigas. Manęs, o tuo labiau DP netenkina mano aktyvumas, tad nutariau trauktis taip atlaisvindamas vietą puikesniam asmeniui. Padėkoti noriu savo pavaduotojams Ignui bei Lakūnui, Liepsnai kuri manimi pasitikėjo bei leido vadovauti Mechanikų firmai, taip pat geriausiam mano darbuotojui - @Turbo_Daniel, kuris galima sakyti dirba nuo pat vadovavimo pradžios. Fonde paliksiu truputį pinigų naujajam direktoriui, kad pirmų algų nereiktų mokėti iš savo kišenės, kadangi seifas labai sunkiai kyla. 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 56 dienos.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/hrwynWy

• Patinka 6
  • Ačiū! 3
  • Haha 1
  • Liūdnas 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dark_World
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikų pavaduotojas.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Na nebegalėsiu skirti daug laiko šiam projektui,dėl asmeninių priežasčių,manau reikia skirti laiko ir savo realiam gyvenimui,bei darbui.Noriu padėkoti visiems kolegoms,bei direktoriui už šauniai ir smagiai praleistą laiką.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Apytiksliai 16 dienų.

• Patinka 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Nick_Morris
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Spec. pajėgos, direktorius,
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Na, kažkam ilgai laukta akimirka atėjo, jau senai laikas ;D Kadangi pastaruoju metu daug keliauju, ko neplanavau (per mėnesį tik 1 dieną namie pabuvau) neturiu laiko ir motyvacijos toliau produktyviai tęsti savo darbą. Taipogi už kelių savaičių išskrendu gyvent ir dirbt į užsienį. Noriu padėkot pirmam savo pavui @Delcas_Samp už jo indėlį į šį darbą, nors ir labai jautrus ir nervuotas žmogeliukas esi ;D Labiausiai žinoma antram pavaduotojui @Lukis_Greeen kuris su manim išbuvo ilgiausiai firmoje ir prižiūrėdavo firmą, kai imdavau ištisas dienas neaktyvumus. Dėkoju visiems darbuotojams kurie dirbot pas mane, Ovidijui, Nikodemui, Deusui, dar Žvėris su Bleku pabuvojo ;D, Budriui už doneitus. Ai tiesa, dar dėkoju @Max_Tosha už žiauriai gerą darbą būnant SPD direktoriumi.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Gražios 89 dienos, 4 pd direktoriai.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): Nuotrauka. Dar padariau darbuotojų eventų iš likusių pinigų ir deusui daviau puse melejona.

Prirenka čia visokių direktorių iš ryžyno vpš.                  Kas nepalaikins, tas Ledas.

• Patinka 20
  • Ačiū! 2
  • Haha 3
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Mantas_Westas
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Taksi Direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:  Na nepaslaptis, kad pradėjau nesutarti su daugelį žaidėjų aš manau jog šis serveris yra per daug korumpuotas, matosi jog nauji žaidėjai sėdi su pareigomis o seni maximum su direktoriais, na vienas iš senesiu Hot, klanų prižiūrėtojas, iš tikrūjų nepejaučiau konforto čia žaisti ir nebėra tikslo pačiam čia vadovauti bei žais
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: laikas pareigose: 1mėnesį.

5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):  http://www.part.lt/perziura/949867802d2810e027add32ce7f74a6d489.png

turėjau labai įspūdingą pavaduotoją tikrai padėjo bei moka su firma elgtis, prižiūrėdavo viską, na norėčiau suteikti jam šansą būti direktoriumi ir pajausti visa tai, tai norėčiau perleisti direktorių savo pavaduotojui

Patvirtinta, dėkojame už jūsų darbą. (Perleidimas nepatvirtintas)
  • Patinka 5
  • Ačiū! 1
  • Haha 1
  • Liūdnas 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: zveris
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: gp ziaureusias darbas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: lawonynas taisykles lawonynas visur per daug asaru visiem kad as drk
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  55metai
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):  nunu imsiu ir duosiu :DD

drk perlesikit irmis_speed

Patvirtinta + Juodasis sąrašas. (perleidimas nepatvirtintas)
  • Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Haha 6
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: James_Makar
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikai
3. Jūsų pasitraukimo priežastys

Na visų pirma tai norėčiau padėkoti @Liepsna_Fire , kad leido dar kartą išmėginti savo jėgas direktoriavime po ilgo laiko tarpo. Ačiū visiems savo pavaduotojams, kurie padėjo susitvarkyti su firma vienam sekėsi geriau, kitam prasčiau didelis ačiū jums @Dark_World ir  @Silvestras_King o taip pat vienam iš geriausių buvusių firmos darbuotojų @Vismantas_Miguel, kurį būčiau priskyręs sekančiu savo pavaduotoju, bet yra kaip yra. Žinoma pareigose norėjosi išbūti kuo ilgesnį laiką, tačiau tas žemas žaidėjų skaičius +-30, kuris laikosi kiekvieną dieną tiesiog nesuteikia motyvacijos toliau vadovauti firmai. Manau, dar kada nors grįšiu ar užsuksiu laikas nuo laiko pažiūrėt kaip gyvuoja firma.. Linkiu sėkmės sekančiam direktoriui, kuris bus šaunus ir sieks savo tikslų. Medikuose pasiekėm 10'000 išgelbėtų sužeistųjų skaičių(naujam direktoriui bus pliusas apie +-1000 išgelbėtų ir žinoma prie to pačio iškopėm iš minuso, kuris buvo padarytas ankstesnių direktorių). Linksmai praleidom laiką ir tikiuosi, kad Jūsų su savo vadovavimu nenuvyliau! Kaip sakoma medikai jėga! Ir niekas niekada nebijokit siekti savo tikslų!

c0d8ae6d29c86d5ff5ba443dc8da63f9783.png

3686feb3d51dac5c67868f3692c7089323.jpg

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Jei gerai suskaičiavau 43 dienos, na bet mėnesis tikrai yra
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): Aišku, didžiąją dalį seifo pasiėmiau sau, kadangi ten mano pačio pusę seifo sumesta buvo :D + būčiau tikrai daug daugiau išdalinęs savo darbuotojam, bet tiesiog paskutinėm dienom visi geriausi darbuotojai, kuriem būčiau numetęs bent po pora milų, tiesiog išsilakstė į kitus darbus(naujam medikų direktoriui įmesiu milijonų, jei normalų išrinksi :D )

http://www.part.lt/perziura/d52e774aa7fc0960cd539d65c6b98a78490.png

• Patinka 9
  • Ačiū! 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Super_Mario
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: PD
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nėra nei laiko nei noro žaisti. Kas sakys spaudimas tai jo išvis nebuvo. Ai jo buvo tik žvėriui per skype. O šiaip tai nuo kitos savaitės išeinu gyvent su drauge, plius trečiadienį į darbą. Nebėra laiko žaisti. Be to 40 online pastoviai, tai koks įdomumas žaisti? Visi sako lv7 pakels. Max 2savaitėm jeigu kažkas bus, tai gerai. Ačiū @Liepsna_Fire kad pasitikėjai, bet nuvyliau nors nesvarbu, gyvenimas svarbiau. Viskas su Tavim gerai, tik per daug pi.. protą visiems direktoriams. Taip pat @Aurimas_Ehmmett geriausias pavaduotojas ever. Žmogus kuriuo galiu pasitikėti. @Dyglas_Fingeris nors ir nervini, bet grįžai pažaisti ir šiaip su Tavimi ts neliūdna. @Saltukas_Ltu su Tavim tai viskas aišku :D sakėm ilgiau laikysim bet matai išeinu iš namų, ne tas galvoj brolau. Taip pat geriausiems darbuotojams kurie dirbo pas mane. @Lukas_Lektkaa nežinau kuris ten Tavo forumo nick. Bet buvau vienas iš geriausių darbuotojų kurį linkiu turėti daug kam. @Vitalijus__Jipas Irgi vienas iš geriausių darbuotojų kartu su Luku daug stengėtės. @Ledas_Competiv @John_Fralin čyteriai serverio :DDD Taip pat noriu padėkoti @Rokas_Vegas @Mister_Tedis @Mantelio_Wolf Bet prisidirbot biški. Na nvm gal prisijungsiu kada pažaisti, bet pareigų daugiau nebeimsiu. Be to Delfinui reikia naujų pelekų, todėl paaukokite mes jam nupirksime. REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ❤️ o čia toks fun vienas su liepsna ir paskutinė mano diena PD drk ačiū Ehmi už video :D 

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 18
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/qq0rpLo gavo tik geriausi ir normaliausi.

AR ČIA KOMUNIZMAS B***? :)

Redaguota nario Super_Mario
Liepsna netrink istorijos ok?
  • Patinka 9
  • Ačiū! 2
  • Haha 4
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Saltukas_Ltu
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Specai
3. Jūsų pasitraukimo priežastys
: Per daug spaudimo ir veiksmo šitam serve, + aš ne degradas kad žaisti čia(MAx_Tosha taip sakė :( sad), atsibodo kaip pisa protą Liepsna dėl kiekvieno šūdo(Netinka pasviru šriftų parašytos temos), ir šiaip daug autistų kaip Žvėris(Paėjo nuversti) Nu dar Delcas ir kiti autistai iš klanų. Norėčiau padėkoti visiems saviems ir keliems randomams, per daug darbuotojų (visgi serve lošia net 40 į pavakarę(Kartais)) tai neatsimenu visų. AI, dar Delfi, nusipirk naujus pelekus, su šitais jau nebepajudi. Nu ir Sėkmės Edai pareigose. Last algos: http://www.part.lt/perziura/219e19471de97d51bfea6fe3052d9bba117.png
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 11 ar 12d man atrodo be 20 min 12d turėjo būti.

• Patinka 2
  • Ačiū! 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Nathan_Marquez
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Mechanikų pavaduotojas.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Laiko stoka, problemos su internetu, o rašyt kas antrą dieną neaktyvumus yra nesamonė, noriu padėkoti @Liepsna_Fire ir @Lakoonas_Silvestras už suteiktą šansą, buvo malonu su jumis dirbti, bei tariu iki kito karto! :wub:
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  Nuo liepos 28 iki rugpjūčio 13 (16 dienų)
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): - 

Redaguota nario James_Makar
Patvirtinta
  • Patinka 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: James_Sorreno
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Ginklų prekeivių pavaduotojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Visiškai nėra laiko atstovauti firmai. Gailiuosi, kad pasiėmiau pavaduotoją gerai neapsisprendęs. Ačiū už suteiktą šansą @Just_Remix, jog galėjau per tas keletą dienų pabūti pavaduotoju, tačiau nebuvau pasiruošęs tam. Išsirink aktyvesnį už mane, kuris tau galės padėti. Glhf
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  3 dienos

Redaguota nario James_Makar
Patvirtinta + Juodasis sąrašas
  • Haha 1
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lakoonas_Silvestras
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Mechanikai, Direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Priežastis yra paparasta tris savaites nebūsiu aktyvus nera prasmės direktoriaus poste pūt. Prieš palikdamas direktorių noriu padėkoti šiems žmoniems. 
@Liepsna_Fire Dėkoju už suteikta šansa ir pagalba bei pastebėjimus mano direktoriavimo metu. 
@James_Makar Dėkoju už pagalbą, bei tavo supratingumą. Taip pat už didžiulę pagalba pradžioje man tapus direktoriumi. Šito niekada nepamiršiu.
@Lia_Koste Tau dėkoju už nuostabų darbą mano firmoje, pagalbą man ir pavaduotojai. 
@The_Vilmantas Ačiū už tai, kad buvai linksmas darbuotojas ir pralinksminai darbo atmosferą.
@Nathan_Marquez Tau dėkoju už 16 dienų praleistų kartu vadovaujant firmai. Nors ir kildavo problemų, bet su tavim nebūdavo liudna.
@Eimantas_Osteen Dėkoju už puikų darbą firmoje. Gaila nebegrįžai po neaktyvumo.
@Goda_Vello O Tau Godut, dėkoju labiausiai nes tu sugebėjai atgaivinti Mechanikų firmą. Įtvirtini taisykles. Buvai reikli ir valdinga "Moteris" :D. Be tavęs ši firmą tebūtų sena pavargusi mišrainė. Ir Norėčiau, kad direktorius būtų perleistas būtent tau, nes manau serveris tiesiog trokšta tokio nuostabaus direktoriaus kokiu gali būti tu. viskokeriopos tau sekmės.

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 36 d
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): Visą seifa Palieku busimai direktoriai Goda_Vello

Patvirtinta, dėkojame už jūsų darbą (Direktorius perleistas Goda_Vello).
  • Patinka 5
  • Ačiū! 2
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.