Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 28 / 300

Versija: LV 7.3.5

Deimante_Miela

Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai

Rekomenduoti pranešimai

Pranešimas apie pareigų atsisakymą!

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Erikas_Respect 
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Policija, Direktorius 
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Priežastis dėl ko pasitraukiu yra liga dėl kurios neesu pajėgus kažką daryti apart gulėjimo, išties labai gaila, maniau tai eilinė liga kur pasveiksiu vos po keletos dienų, bet klydau.. Labai neišsiplėsiu, dėkoju visiems kurie buvot su manim:

DPi: Einarai ačiū už šansą būti valdžioje, džiaugiuosi jog pasirinkai mane, bet kartu ir liūdžiu nes tenka atsisakyt po labai trumpo laiko.. Tačiau ne mano noru. 

Kiti asmenys: ko gero aktyviausias darbuotojas firmoje Jeo_Vega tikrai esi pavyzdys visiem. Toliau visi su kuriais galima buvo ir pasijuokt ir pralinksmindavo Katinukas_Murklys, Pinkis_Vinkis, Domce_Ronaldo 

Pavaduotojui: Felipe_Sanchez, tikrai buvai geras sprendimas, tačiau kartais griežtokas esi, bet tai reikalinga tokioje firmoje kaip Policija, ačiū tau už visą darbą. 

Na ir tam asmeniui kuris mane ir ,, pramušė " čia tai Deiviui (daugeliui žinomas kaip Kvadratukas) be tavęs kažin ar būčiau pasiekęs direktoriaus postą, didelis ačiū tau! 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 14d. berods
5. Paskutinis algų išmokėjimas(nuotrauka): viską palikau nieko nedalinau

Redaguota nario Einaras_Bmw
Ačiū už direktoriavimą ir linkiu greičiau pasveikti!
  • Patinka 4
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pranešimas apie pareigų atsisakymą!

1. Jūsų Vardas_Pavardė: The_Vilmantas
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Spec. Pajėgos
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Atsisakau, dėl to kad tingu sampa beloš reik ir kitus games palošt. Teisėsauga man neatsibodo, bet tiesiog vadovaut teisesaugai ne man, nes yra gana sunku sužiūrėt kas varo i veiksmus, ir užpisa tie pvz getini visus į veiksma turi laukt nemažai laiko kol susiperka gunus, kol užlipa ant mašinos. Ir dabar prasidėjo šventinis laikotarpis tai bus... Suprasit šitoj dainoj. Ir dar vienas dalykas tai einaras užpisa dažnai. Tai tiek.

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  Savaite ir 2 dienos
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/zGX3IPv

Išdalinau algas tiem kas gerai dirbo, buvo aktyvus ir nemalė š, kita dalis seifo pasidalinta su pavaduotojum.

Patvirtinta + juodasis sąrašas.
  • Patinka 2
  • Haha 5
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Ginklų Prekeivių firmos direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Pradėkim nuo to kad firma yra tiesiog nuostabi viskas su firma yra gerai, kaip pats darbas yra tikrai įdomus ir tikrai neatsibos, aišku buvo tikrai smagu vėl išmėginti šia sritį ir pabūvoti šios firmos direktoriumi bet kažkaip per pastarias dienas apsoliučiai dingo motyvacija kažka daryti, tad norėtūsi išmėginti kažka naujo, tai galbūt išmėginti darbus kuriuos dar neteko dirbti ar taip labiau mėginti papromogauti t.y pagaudyti čyterių ar dar kažka. Aišku visų pirma tai norėčiau padėkoti visai Teisėsaugai bei klanams kurie mėgino daryti spaudima bei davė tikrai daug veiklos. Bei norėčiau padėkoti šiem asmenim :
• Einaras_Bmw
• Lakoonas_Silvestras

• Jeremy_Soprano
• The_Deus
• Edas_Bmw
• Rimtas_Krekeris

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  35 dienos
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/IOC6B5P

Direktorių norėčiau perleisti mano firmos pavaduotojui -
 Jeremy_Soprano

Ačiū už puikų direktoriavimą!
  • Patinka 2
  • Ačiū! 3
  • Haha 3
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Duff_Silva
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: EPi direktorius.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nebėra motyvacijos kažką daryti, reik biški išlysti į realybe pakimarint. Serveryje esu naujokas, o visa laiką galima sakyt pradirbau EP, bišk atsibodo. Einarai ačiū už šansą būti valdžioje. Norėčiau kad direktorių perleistumėt mano pavaduotojui Mister_Tedis, na ir sėkmes visiems, gal dar sugryšiu kažkada. Aj nu, dėkui Streetai kad perleidai drk. 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 11 dienų čj.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): Seife palikau 1,1m kiek ir man buvo palikta, o visą kita išdalinau. https://imgur.com/a/U68mnUV

Patvirtinta, juodasis sąrašas.
  • Patinka 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 3
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Felipe_Sanchez
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  PD, direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: laiko stoka
4. Jūsų išbūtas laikas pareigosevisos 7 dienos
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)

http://www.part.lt/perziura/a77c3a761782cd070413e020c92e80e1411.png

Juodasis sąrašas.
  • Haha 1
  • Liūdnas 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jeremy_Soprano
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: GP
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Pasitraukimo priežasčiu yra tikrai daug visų pirma mano buvęs pavaduotojas žadėjo kalnus kad viską darysime kartu ir pnš bet gavosi atvirkščiai, dar viena priežastis jog nėra normalių taisyklių kurios būtų naudingos visiems, o to nėra, jei kas manys, kad dėl spaudimo tai tai netiesa, o dėl paprasčiausios priežasties, dviveidiškumo @Arma_Burba, @Evilas_Jacas, @Orange_Nike, bei kiti klaniškiai. Dėkui @Siauliu_Bubins žmogus tikrai daug padėjęs, dirba nuo pirmos dienos, dėkui už išbūtą laiką, ir paskutinis paskutinis pasisakymas didelis dėkui @Tadas_Crazy už suteiktą šansą kurio neišnaudojau bei dėkoju savo visiems darbuotojams kurie buvo ilgą laiką su manimi.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 10 dienų beroc

Juodasis sąrašas.
  • Patinka 2
  • Haha 3
  • Sutrikęs 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matt_Larson
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: EPi, pavaduotojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Tai turbūt dėl to, kad jau nebėra to malonumo čia žaisti serveryje kurį turėjau ankščiau, pastarąsias savaites žaidžiau serveryje tiesiog dėl to vadinamo "Minimumo" ir tiesiog po 18 mėnesio laikotarpio žaidimo galiu pasakyti vienu žodžiu, kad man jau - Atsibodo. O žaidimo prasmė yra praleisti maloniai, įdomiai bei smagiai laiką, o kadangi aš jau nebe juntu tų malonumų žaidžiant LV, tai ir nebematau prasmės čia daugiau temti gumos ir žaisti tik dėl minimumo, kai netgi nejaučiu jokio malonumo tai darant. Viso ❤️
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 17 dienų.

jjBNF7P.png

O čia maža dovanėlė nuo manęs EPi firmai ❤️

Redaguota nario Max_Tosha
Patvirtinta
  • Patinka 2
  • Liūdnas 8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jack_Stafford
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Ginklų prekeivių direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nebėra noro kažko ir daryt, ypač klanų serveryje retokai besutiksi su normaliu kiekiu žaidėjų, o dar pažiūrėjus į teisėsaugos skaičių.. Geriau ima pareigas tas, kas motyvuotas. Dėkui - @Jonas_Slash, @Remigijus_Narcissus, @Josh_Excite, @Evilas_Jacas, @John_Gerrard, Hot_Anonymous, Kahori_Nagatsuka ir kitiems ištikimiems. Buvo malonu.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 18 dienų
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):

9a5fe964b3d31aa91a249062376fdb3923.png

Patvirtinta. Juodasis sąrašas
  • Patinka 7
  • Haha 1
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jonas_Martin
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: TRV direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Galima sakyti, kad jau pabodo žaisti, norėtusi eiti pažaisti kitus žaidimus ir daugiau laiko praleisti realiame gyvenime. Norėčiau labai padėkoti savo pavaduotojui @Melon_Ltu, savo prižiūrėtojams @Matyss_Ermass bei @Kingof_Lords. Dar norėčiau padėkoti @Einaras_Bmw už suteiktą šansą pabūti direktoriumi.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 24 dienos
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/65VMhWf

Patvirtinta. Juodasis sąrašas
  • Patinka 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 6
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Alcapone_Pablito
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Spec.pajėgos ❤️ - direktorius.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Taigi atėjo laikas kada reikia tarti sudie, visų pirma norėčiau padėkoti visam teisėsaugos kolektyvui, visus norėčiau pasveikinti, kad padarėme serveryje tvarką, ir mėnesį laiko teisėsauga buvo aukštame lygyje ir klanai tikrai gulėjo bei guli mums po kojomis. Norėčiau pradėti minėjimą nuo dabartinio Policijos direktoriaus @Jeo_Vega, tai bičiuli, visi kurie žaidė tuo metu, kaip gavome abu direktorius tikrai galvojo, kad esi paprasčiausias ,,vaikas" ir nieko nesugebėsi padaryti, tačiau buvai puikus direktorius, žinoma tai tavo pirmas direktorius ir yra dar ir dabar kur tobulėti tačiau išspaudei maksimumą, ir atidavei visas savo jėgas, linkiu taip pačiai stengtis ir likus be manęs dar, dar ir dar kartą kritus keltis stotis ir važiuoti toliau kariauti(prisimink sunkiais momentais mane ,,piktą" ir stenkis būti toks pats, tai duoda naudą).
Toliau norėčiau padėkoti savo patiems geriausiems ir ištikimiausiems Spec.pajėgų darbuotojams, jūs buvote nuostabūs, atskirai kiekvieno nepaminėsiu tačiau visi visi buvote tikrai labai geri darbuotojai ir faktas yra, kad be jūsų tikrai nebūčiau tiek padaręs kiek pasiekėme visi kartu iki šios dienos;
Hello_World, Jocker_Face, Frank_Jonson, Jervonte_Trotter, Benjamin_Holland, Tony_Cocain, Minde_Boss, Ronny_Cross, Doviu_Kas, Marius_Energy, Wichy_Koldunas, Gucci_Gang ir dar daug kitų tačiau sorry visų neprisiminsiu ir nepaminėsiu, tiesiog žinokit, kad šis mėnesis su keliom dienom buvo vienas iš geriausių mėnesių žaidžiant šiame projekte, praėjo pats geriausias laikas ir su jumis buvo labai smagu, bei garbė buvo jums vadovauti, tikiuosi palaikysime ryši ir toliau taip pačiai puikiai sutarsime, dėkui jums, kartu esame vienas kumštis - TEISĖSAUGA, ir kartu mes nenugalimi!!!
Na ir priežastys dėl ko palieku direktoriaus post'ą būtų tokios, kad padariau savo ką sakiau padarysiu Einarui tapęs direktoriumi, padariau teisėsaugą stipresnę serveryje už klanus, padariau taip, kad nesakytų darbuotojai aš esu Spec.pajėgų darbuotojas, ar aš esu Policijos darbuotojas, jie visi yra bendra firma ir laiko vieni kitus ,,TEISĖSAUGA", nėra išskirtinių darbuotojų, visi esame lygus ir vienas kumštis. Na ir tiesiog pagalvojau, kad pasiekiau ko norėjau, praleidau tikrai gerą laiką, ir laikas eiti toliau, ieškoti kažko naujo savyje ir daryti kažkur kitur gerą, kažkam kitam padėti, ar teisingiau pasakius kažkur kitur realizuoti save, ir dar vienas dalykas ko labai noriu tai pažiūrėti, ar teisėsaugoje tikrai buvai įtakingas ir svarbus asmuo(valdžios atstovas), ir ar be manęs likus teisėsauga taip pat puikiai valdys serverį savo rankose, bei ims viršų.
Norėčiau padėkoti Einarui_Bmw, už suteiktą progą, norėčiau padėkoti Max_Tosha, už supratingumą bei duotus patarimus. Einaras buvo nuostabus DPi, narys, iš jo gautos pastabos visada išėjo į naudą, padarydavau išvadas ir viskas gaudavosi puikiai, kaip ir jis sakydavo, kad gausis, todėl jo ,,galvos gydymas" tikrai buvo naudingos pamokos ir džiaugiuosi, kad nors ir trumpai, bet galėjau pabūti direktoriumi kai jis buvo direktorių prižiūrėtojas. Tosha, tu esi ne toks paprastas žmogus, su tavim man sunkiau buvo bendrauti, ne taip gerai sutarėme bei bendravo daug, tačiau irgi jaučiasi, kad esi teisingas žmogus, norėčiau atsiprašyti, kad neišbuvau taip ilgai, kaip sakiau išbūsiu, tačiau viliuosi, kad tai dar ne paskutinis mano direktoriaus post'as, ir tikrai, kad ne paskutinis mūsų ryšių palaikymas serveryje, dėkui ir tau, kad buvai neblogas direktoriaus prižiūrėtojo kėdę užimantis asmuo, kadangi Einaras, kaip žinome paliko savo pareigas, tad buvai priverstas imtis direktoriaus priežiūros.

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 37 dienos.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/qN1yqB1

Kas liko seife daviau savo pavaduotojui Jocker_Face, norėčiau padėkoti dar kartą tau, kad buvai puikus darbuotojas ir taip pat nors ir trumpą laiką tačiau puikus ir pavaduotojas, dėkui!

https://imgur.com/a/fJPnH7X

PATVIRTINTA
  • Patinka 19
  • Naudinga! 2
  • Ačiū! 3
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Minde_Boss 
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Policijos Departamentas, Pavaduotojas. 
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Tai va, nežinau net nuo ko pradėti...  Manau pirmą noriu padėkoti, Buvusiam Spec.Pajėgų Direktoriui - @Alcapone_Pablito, Buvusiam Spec.Pajėgų Pavaduotojui - @Jocker_Face(puikus buvai pavas ;) ), Policijos Departamento Direktoriui - @Jeo_Vega ir laikinai einantį DP pareigas atstovą - @Max_Tosha. Taip ačiū jums didelis, kad motivavote, pasakėte tam tikras mano klaidas, leidote suvokti kaip iš tikro reikia vadovauti. Ačiū už suteiktą šansą, nes kiekvienas norėjote, jog čia būčiau. Dėl ko palieku? Akivaizdu, jog šiek tiek ta pati rutina pabodo, tačiau, tai nebuvo vien tik tai, kas lemtų mano atsistatydinimą, manau jog svarbiausia, kad šiuo metu praleidžiu ne tiek daug laiko ir neskiriu tam tikriems dalykams dėmesio. Nebesuvaldau firmos ir asmeniškai aš galvoju, jog tapau tiesiog Direktoriui našta. Todėl galiu pasakyti, jog šis pasitraukimas, atneš geresnių vaisių Vegai. Todėl norėčiau palinkėti visiems sėkmės siekiant šių pareigų, bei visai Teisėsaugai už linksmas akimirkas, jus buvot patys geriausi ;)
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 23 dienos ❤️

PATVIRTINTA
  • Patinka 7
  • Ačiū! 2
  • Haha 1
  • Sutrikęs 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikai Direktorius  
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nu ką ateijo tas laikas kaip reikė atsisakyti priežastys yra tokia kad jau su medikų firma padariau viską ką galėjau dar tikrai norėjau palaukti naujo Dpi bet neverta geriau duoti pasireikšti naujam žmogui nes jau antrą karta tapau medikų direktorius tikrai reikė naujo veido naujų idėjų ir t.t. Labai norėčiau padėkoti @Airis_Space kad leidai tau padėti su medikų firmą žinoma labai didelis dėkui norėčiau pasakyti @Einaras_Bmw kad leido vėl tapti medikų firmos direktorius, galiu pasakyti apie tave tik gerai nes kaip Dpi buvai žiauriai mldc ir manau galėjai nepalikti nes pakartosiu esi Best Dpi . Dabar einam prie mano mylimų pavaduotojų tai mano pirmasis pavaduotojas @Fuck_Streets labai dekui kad padėjai su firma tik labai gaila kad gavai tą Rcon cj jei būtum dabar iki šios dienos pavaduotojas tai tikrai bučiau paprašęs Artūro kad tau praleistų nu bet kas buvo tas pražuvo dėkui mano vyreli myliu bučiuoju širdelei nešioju. @Visvaldas_Haze Nu ką Visvaldai (blonde) tikrai buvai geras pavaduotojas ir manau busi ir geras direktorius, labai dėkui kad padėjai man ir išklausei mano nesamonių tai ką buk geras medikų direktorius sėkmės tau. Nu ką dabar apie darbuotojus einam @Judita_Low esi tikrai faina panele buvai labai gerą prižiūrėtoją labai dėkui tau Judita kad išbuvai su manim tikrai ilga laika. @Ernestas_Mind Labas Direktoriau kaip gyvenimas? Kaip ateijai į mano firmą galvojau kad ilgai neišbusi bet išbuvai tikrai ilgai galiu skaityti tapom samp draugais nes aš tavo prikolus suprasdavau o tu mano tai labai didelis ačiū kad buvai mano darbuotojų. @Ineta_Morkyte Labas Inetai taip ir neišgirdau tavo balso labai gaila tikrai esi faina panele ir išbuvai tikrai ilga laiko ką galiu pasakyti sėkmės su Kesčių :) . @Martyna_Boo Sveika Martyna buvai tikrai labai gera darbuotoja ir nesigailiu kad tave priėmiau į savo firmą tai sėkmės tau. @Jack_Evans Mano pirmasis išrinktas prižiūrėtojas ir buvai tikrai geras ir ką sėkmės tau. @Liepsna_Fire Labai dėkui kaip reikėjo pagalbos tu man padėjai ir išbuvai mano firmoje tikrai labai ilgai ačiū tau :) . Atsiprašiau kurių nepaminėjau kas dirbot mano firmoje tai tikrai buvot Mldc. 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 57dienos
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/K9xdTsU išdalinau tik geriausiams darbuotojams.

Norėčiau kad Medikų direktorių perleistum Artūrai mano pavaduotojui Visvaldui :) 

PATVIRTINTA. Direktorius perleistas Visvaldas_Haze
  • Patinka 6
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 4
  • Sutrikęs 2
  • Liūdnas 8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jeo_Vega
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: LVPD direktorius ❤️ :(
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Ką gi atėjo ir mano dieną apleisti postą, kaip bebūtų gaila.  Per 50 dienų patyriau labai daug, buvo nuosmukių ir pakilimų. Su mano PUIKIU pažįstamu (draugu) @alcapone_pablito padarėme manau viską ką galėjome. Teisėsauga buvo atgaivinta, veiksmo buvo normaliai. @Alcapone_Pablito man žiauriai daug padėjo, patarė ką daryt, nes tai buvo man pirmas rimtas postas samp pasaulyje, neskaitant prieš metus Spec. Direktoriaus. Padariau beveik viską ką norėjau, bet ne iki galo, manau dar grįžiu jei bus galimybė.  Pagrindinė priežastis atsistatydinant, tai mano aktyvumas. Pastaruosiomis dienomis už viską mane turėjo daryti mano pavaduotojas, taigi nemanau, jog jis greitu pagerės tai atsistatydinu. Noriu padėkoti visiems, kurie man padėjot, žemiau.

@Einaras_Bmw - Žodžiu, Einarai, tau didžiausias dėkui, jog manimi pasitikėjai, patariai, tikiuosi tavęs nenuvyliau. Tokio žmogaus, kaip tu reikia paieškot, o tos situacijos su mikrafonu niekada nepamiršiu, kai man siūlei atiduoti savo :DDDDDDDD. Žodžiu nesiplėsiu, dėkui tau už viską, spaudžiu dešine ❤️

@Minde_Boss - Sveikas, drauge :(. Tarp mūsų kilo daug nesutarimų, kai atsisakei pavaduotojo, bet nepaisant to, aš tau esu begalo dėkingas, kol buvai mano pavaduotojas daug man padėjai, aš tave žiauriai gerbiu, dėkui dar kartą už viską, tikiuosi mes dar sugrįžime į valdžia.

@Domis_Adidas - Mano ilgalaikis firmos darbuotojas bei mano antrasis, bei paskutinis pavaduotojas. Atsiprašau tavęs, jog per tą laiką kol buvai pavaduotojas turėjai daryti viską už mane. Tu man daug padėjai, maladėc čiūvs esi, tikiuosi dar eisim kartu pagrajint žaidimukų kada, būčiau perleidęs direktorių, bet atsisakei, tai tiek. DIDŽIAUSIAS DĖKUI <3.

@Franklin_White - Dėkui, kad tokį ilgą laiką išbuvai su manimi nors ir nebūdamas serveryje, esi tikras draugas. Žiauriai dėkinas esu ir už tai, kol tu buvai serveryje aktyvus <3.

Noriu padėkoti ir tiems asmenims, bet nesiplėsiu, o tik paminėsiu pagrindinius žmonis - @Danny_Winston, @Mister_Tedis, @Ernys_Myq, @Frank_Jonson bei visiems serverio esamiems ar buvusiems direktoriams per 50dienų. <33333333333333333333333333

Taip pat dėkoju ir tiems, kurie dirbo mano firmoje, atidavėte savę ❤️
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 50dienų
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): Palikau seife :D

• Patinka 4
  • Ačiū! 1
  • Haha 3
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Frankis_Electro
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Mechanikų direktorius 😍
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Na tai trumpai apie šį direktorių. Gaudamas direktorių buvau labai laimingas, nes šios pareigų labai norėjau. Džiaugiausi, kad man davė šansą parodyti mano darbą kaip mechanikų direktorius. Na, o atsisakau direktoriumi, nes tiesiog atrodo kaip ir beveik viską padariau ką norėjau, paplatinau nemažai savo idėjų ir dabar dar turiu kelias. Bei manau dar atsistatydinu, nes noriu pabūti ir pavaduotojaus kėdėje, noriu keltis sistemas ir kt. ir siekti pavaduotojaus, o būtent tikiuosi ateityje tikiuosi man pasiseks pasiekti pavaduotojo pareigas kažkur. Noriu padirbėti pas kitą direktorių, nes dirbti teko tik pas Goda. Na tiesiog yra tų priežasčių, bet abejoju, kad kam bus įdomu. Norėčiau padėkoti: žmogui kuris mane palaikė praktiškai ten kur norėjau, kad man pasisektų tai - The_Deus, norėčiau padėkoti savo pirmajam pavaduotojui - Aurimas_Bosas, norėčiau padėkoti savo Vyr. Prižiūrėtojui kuris buvo netoli pavaduotojo pareigų tai - Edvis_Waro, firmos linksmuoliui ir geram pažįstamam kuris žaidime laiką paversdavo linksmu - Zygimantas_Hard, buvusiam medikų direktoriui kuris man patarė ir padėjo - Mode_Wtf, EPi direktoriui su kuriuo galite visi labai ilgai padiskutuoti - Mister_Tedis, ištikimam darbuotojui Velnias_Samp, pirmai direktoriai pas kurią dirbau mechanikuose GODA_VELLO. Tikiuosi visų labai nenuvyliau ir tikiuosi, kad prisiminsite kažkiek mane kaip mechanikų firmos direktorių. Ir tikiuosi dar teks sugrįžti į mechanikų firmos valdžios kėdę. 
Max_Tosha - dėkoju labai už tai, kad davei šansą užimti šias rimtas pareigas, dėkoju, kad pasitikėjai. Tikiuosi labai nenuvyliau.

p.s Iš seifo pinguųs pasiėmiau, kas nebūtų "opa dingau". Manau paaukosiu kažkiek pinigų naujam direktoriui.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 40 dienų!!!!!
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):https://imgur.com/6nHkIJR

NUOTRAUKOS FIRMOS

https://imgur.com/a/qniVeFH

Video 

VISI TIE KURIE MANE PALAIKĖ DĖKOJU JUMS LABAI. LABAI DĖKOJU SAVO DARBUOTOJAMS KURIE BUVO GERI IR DIRBO PUIKIAI BEI TIEMS KURIEMS GALBŪT BUVAU PAVYZDYS!

VISI AIŠKIAI ŽINOME - MECHANIKAI BEST!

• Patinka 6
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Arnas best taksu drk

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Sim_Gint
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Taksi direktorius.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Prieš porą mėnesių nemaniau, kad reikės kada pildyti šią anketą. Nusprendžiau, kad man trūksta motyvacijos, nebėra noro toliau būti Taksi direktorius. Taip pat palieka pats geriausias pavaduotojas pasaulyje @Arunas_Ferrari kuris visada padėdavo (beveik) niekada nenuvildavo. Buvo daug gerų, blogų momentų. Noriu padėkoti @Mister_Tedis už suteiktą šansą tapti pavaduotoju. @James_Makar už leidimą tapti direktoriumi po viso fiasko su Blondzinka_Karolina. @Einaras_Bmw ir @Max_Tosha už nenušalinimą kol buvote DPi. Taip pat norėčiau palinkėti sėkmės savo darbuotojui @Arnas_Toreto kuris įsidarbino per pirmą atranką ir tebėra Taksistas iki šio momento. Norėčiau visiem kitiem palinkėti sėkmės žaidime. 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 138 dienos :) 34 dienos pavaduotojas pas Mister_Tedis.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):2PlPKhb.png

• Patinka 9
  • Ačiū! 3
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arunas_Ferrari
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Taksi, pavaduotojas.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Taigi atėjo laikas ir man apleisti šias pareigas, ir užleisti vietą galbūt labiau motyvuotiems, daugiau idėjų turintiems žaidėjams. Taksi firma laikosi puikiai, beveik kiekvienu metu serveryje yra aktyvių dirbančių taksistų, retas žaidėjas lieka neaptarnautas. Kartu su direktoriumi nuolat stengiamės paįvairinti darbuotojų kasdienybę, užimti darbuotojus įvairia veikla bei suteikti jiems neribotas galimybes užsidirbti, galbūt šios pastangos ir atspindi tokį firmos vaizdą. Per visą vadovavimo laikotarpį mano pagrindinis tikslas buvo išlaikyti ir pakelti Taksi prioritetą tarp kitų žaidėjų, kas ir manau neblogai pavyko, stengėmės atrankas daryti kuo rečiau, ir mūsų pastangos atsipirko, nors ir serveryje nežaidžia labai didelis kiekis žaidėjų, per atrankas susilaukdavome nemažai dalyvių, ir tekdavo pasvarstyti kuriuos priimti, o kuriuos atmesti. Per daugiau negu 3 mėnesių laikotarpį buvo visko, turėjome ir sunkių momentų, kuomet firmą per vieną dieną paliko ~ 7 darbuotojai, tačiau buvo ir tokių epizodų kuomet /tarnybos laikėsi 14 dirbančių darbuotojų. Smagu kad per savo vadovavimo laikotarpį pavyko išvengti papeikimų, tačiau konfliktinių situacijų buvo, visiems gi neįtiksi. Kas kartą vedant veiklą darbuotojams stengiausi kiekvieną kartą sugalvoti kažką naujo, nematyto, kas juos priverstų nenuobodžiauti per veiklas o išsinešti kažką naudingo. Atsisakau dėl to jog, pamažu baigiu išsisemti, vis sunkiau yra nustebinti darbuotoją, sugalvoti kažką naujo, atsiranda motyvacijos stoka, taip pat krenta mano aktyvumas, pradedu vis mažiau turėti laiko žaidimui ir artėja tas momentas kuomet turiu rinktis tarp žaidimo ir gyvenimo.

Labiausiai norėčiau padėkoti @Sim_Gint už suteiktą šansą prisidėti prie šios firmos, nors teko nemažai pasistengti, jog tave įtikinčiau :D

@Arnas_Toreto kaip gi be tavęs, esi ilgiausiai firmoje dirbantis darbuotojas, įsidarbinai dar prieš mano tapimą pavaduotoju, esi unikalus, išsiskiriantis žmogus, kuris nelieka nepastebimas kitų, ačiū tau už lojalumą šiai firmai.

@Rowland_Quradose aišku neprilygsti Arnui lojalumu, tačiau išdirbai tikrai ilgą laiką firmoje, ir buvai vienas iš aktyviausių darbuotojų. Taip pat veiklų metu su tavim nebuvo nuobodu, visada darei betvarkę, tačiau buvo linksma :D

@Andriuhha_Nike dar vienas darbuotojas kuris aktyviai nors ir ne ilgą laiką dirbo firmoje tačiau tavo buvimas firmai pridėjo dar įvairesnių spalvų.

@Einaras_Bmw ačiū už pagalbą, bei bandymą paskatinti siekti geresnių tikslų firmos labui.

Ačiū kitų firmų valdžioms, su kuriomis puikiai sutardavom ne tik bendrų veiklų metu :D

Atsiprašau ko nepaminėjau, tiesiog visų neprisimenu. Jūs visi, kurie dirbote pas mane prisidėjote, prie tobulesnės firmos įvaizdžio kūrimo. Šitie trys mėnesiai praleisti pareigose neprailgo per juos patyriau įvairių įspūdžių, kurie trumpam sugrąžino į senus laikus.

cwOb1Ji.png

W2KEmsg.png

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 100 dienų.

• Patinka 6
  • Ačiū! 3
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matt_Jace
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Policijos departamentas (LVPD)
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Visada buvau nusikalstamų grupuočių veidas, šį kartą norėjau išbandyti kažką naujo projekte ir manau tikrai neblogai pasirodžiau, apsisprendžiau grįžti į klanus, kur praleidau daugiau negu 5 metus šiame serveryje. Nebuvau gal geriausias direktorius, tačiau viską už mane pasako teisėsaugos statistika, daugiausiai indėlio įdėta į narkotikų naikinimą zonoje, gavau direktorių kai buvo kažkur apie 1,450,000 g. narkotikų sunaikinta, dabar palieku po mėnesio su trupučiu sandėlyje 1,670,500 g. kas gaunasi kiekvieną dieną sunaikindavome virš 6,000 g. narkotikų. Visuose veiksmuose pasirodydavome garbingai, buvo pralaimėjimų, tačiau po jų tapome tik stipresniais kaip komanda, norėčiau ir jiems padėkoti - be LVPD nuostabaus kolektyvo to nebūtų pavykę, plačiau apie jį:

Arunas_Shift - pirmasis ir paskutinis mano pavaduotojas, gal ne pats aktyviausias ir geriausias mano karjeroje, tačiau pasidarbavom kaip reikiant, padėjo kiek galėjo jis man, dėkingas už pagalbą ir daužymą klanų, susimatysim kitoje pusėje!

Fernando_White, Owen_Mclaren, Cornall_Worden, Zukas_Ots - vieni iš pirmųjų darbuotojų, pasilikę iki galo su manimi, padėję tiek veiksmuose tiek kaip draugai, smagus laikas su jumis praleistas buvo, dėkui jums už visus prisiminimus.

Ačiū ir kitiems, gal nesenai įsidarbinote, tačiau nuvertėte kalnus su manimi, dėkingas taipogi už kiekvieną akimirką kartu ir bendrą veiksmą, kurį dažniausiai laimėdavome: Jack_Stafford, Porn_Star, Marius_Gokas, Javan_Hoonigey, Nico_Johnson, Trey_Stevens, Remigijus_Narcissus, Conney_Thurston, Dangis_Nepramusinek ir daugeliui kitiems, kurie dirbo!

Daugiau nuotraukų spoileryje:

Spoiler

5ApLBz5.jpg

53814e1b0a7653a2e8d41411db45f063308.png

8a2444f3f073013781320c1dc5a56827953.png

IDN3qet.jpg

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 35 dienos
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/lTjWELU

• Patinka 7
  • Ačiū! 1
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Epi pavaduotojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Tiesiog nebėra motyvacijos kažką daryti su firmą kaip yra 8darbuotojai nei veiklos negali padaryti žinau galim daryti atranką bet kokią iš to nauda kaip sandėlyje nieko nėra. Labai noriu padėkoti @Mister_Tedis už suteiktą šansą mes tikrai buvom žiauriai gerą komandą jei turėčiau šansą vėl būti pavaduotojų pas tave tai tikrai imčiau vėl tai ką iki pasimatymo Tėve mano. @Kayla_Keksas Labas draugė mano žiauriai fainei praleidau su tavim visą laiką kaip buvau pavaduotojas ir esi žiauriai nepakartojama panelė sėkmės tau myliu bučiuoju širdyje nešioju 💋💝💖💟. Trevor_Verrosa linkiu tau sėkmės ir pabandyk kažką užsiimti daugiau negu firmos prižiūrėtoją. @Leo_Kordez Nu ką Labas ryžas gaila esi mldc bičiukas ir linkiu sėkmės pabandyk kažką užsiimti daugiau firmoje. Tai ačiū visi kas buvo sumanim kol buvau pavaduotojas
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose Mėnesis ir savaitė

• Patinka 3
  • Ačiū! 1
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

vsFIuuk.png

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mister_Tedis
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Elektroninių prekių išvežiotojų direktorius. 
3. Jūsų pasitraukimo priežastys
Norėčiau tikrai padėkoti visiems darbuotojams kurie visada palaikė mane ir dirbo visados kartų, EPi karjerą pas mane prasidėjo nuo atėjimo į darbą pas @Duff_Silva, tuomet jis buvo naujas veidas praktiškai vadovavime ir jis man pasiūlė pavaduotojaus pareigas, kad padėčiau susitvarkyti su EPi firmą, man sutikus būti pavaduotojų po savaitės su biškį jeigų neklystų Duff_Silva atsisakė savo pareigų direktoriaus dėl asmeninių priežasčių (čia jų nevardinsiu) ir buvo pasiūlyta perleisti EPi firmos direktoriu man tuomet pakalbėjus su @Einaras_Bmw tuometiniu DPi nariu, sutikau tapti Elektroninių prekių išvežiotojų direktoriumi, pati pradžiai sakyčiau buvo kaip ir lengvą, nes nebe pirmas direktoriaus postas ir žinojau kaip reikia susitvarkyti tik atėjus į valdžia. Man kalbant su DPi nariu buvo užduotas klausimas kaip ,,Kaip darysite atrankas ir kaip atsirinksite darbuotojus?" mano atsakymas buvo toks, kad atrankų bus stengiamasi daryti mažesnį skaičių, nes taip ateis į darbą tik tikrai norintis darbuotojai dirbti šioje firmoję, na galiu pasakyti ir patarti direktoriams kitiems, kad šitas dalykas tikrai yra veiksmingas, nes kai jus darote mažiau atrankų žaidėjai galvoja, kad šis darbas vis įdomesnis ir sunkiau patekti į jį. Gavus direktoriu reikėjo išsirinkti man pavaduotoju į šias pareigas atsistojo žmogus @Matt_Larson su kurio buvo galvota išbūti visa direktoriavimo laikotarpį, bet netikėtai pavaduotojui praėjo noras žaisti SA:MP, tai teko atsisakyti pareigų norėčiau pasakyti didelis ačiū tau tikrai už padėjima ir nemaža indelį į EPi kolektyvą. Po Matt, atsisakymo reikėjo išsirinkti naujajį pavaduotoją ir tuo metu nusprendžiau, kad tai bus renkama tik iš darbuotojų ir taip pakliuvo kandidatas man @Gandzia_Sampp, žmogus tikrai labai rimtas ir padėjo susitvarkyti man su firmą, pradžioje viskas buvo tobula, patiko man tavo griežtumas per veiklas jeigu neklauso - įspėjimai iškarto nereikia žaistis taip darbuotojai supranta, kad turi buti tvarką. Bet man nuvykus į rebilitacijas tavo aktyvumas labai pradėjo mažėti, o man reikėjo aktyvaus pavaduotojaus kol manęs nebus prisijungusio, kad galėtu prižiūrėti firmą. Tuomet man prisijungus ir pamačius, kad 3 dienos pražaistos po 0 minučių ir be jokio pranešimo tai buvo sprendimas tik nušalinti tave nuo pavaduotojaus pareigų ir ačiū tau už pagalba. Po Gandzios nušalinimo reikėjo išsirinkti nauja pavaduotoja, nusprendžiau pasinaudoti kitaip t.y forumo atranka į pavaduotojaus pareigas galėjo pildyti tik dirbantis EPi firmoje. Buvo kandidatai ties @Alcapone_Pablito ir @Mode_Wtf ir mano reikalavimus atitiko Mode_Wtf, žaidėjas tikrai buvo vertas pavaduotojaus pareigų ir pasirinkau aš jį. Su šio žmogumį išbuvome iki šios dienos ir atsisakėmė kartų. Tai pradėkime vardinti dėl kokių priežasčių tenka atsisakyti: Tai kad yra mažai prekių tikrai ir man nepatinka, kad negalima padaryti su darbuotojais veiklos t.y 6 darbuotojais, nes daugiau negaliu priimti, nes jeigų priimsiu daugiau neturės darbo darbuotojai prekių nebutu ko vežti. Ir norėtusi užleisti vietą naujam žaidėjui, nes šis direktoriaus postas tikrai tinką naujam ir neturinčiam daug patirties vadovavime. Norėčiau labai padėkoti šiems labai įsimintiniems darbuotojams: 
@Jervonte_Trotter - Darbuotojas dirbantis praktiškai nuo mano firmos pradžios vadovavimo t.y nuo pirmos atrankos pradėjai dirbti pas mane. Buvai vienas iš aktyviausių ir nervindavai kitus darbuotojus kartu su Ignu. Tikrai buvo labai linksma. Dėkoju tau labai, kad dirbai pas mūsų firmoje. 
@Ignas_Drifter - Ohh, seniukau buvai aktyviausias darbuotojas kaip Jervonte, ir Minton, visus nervindavot savo aktyvumų ir greitumo imant aktoriaus siuntas, rangus pasikeldavai labai greitai ir tapai Darbuotojų prižiūrėtojų, o ir tada dingai kažkur po naujako :D galvojau, kad jau kažkas atsitiko tiek iš game be žinių dingai tiek iš forumo. Na dėkoju tau už dirbima EPi firmoje. 
@Lukas_Minton - Trečiasis EPi komandos narys kurie ir nervindavote visus, dėkoju tau irgi už tavo darbą EPi firmoje. Tikrai puikus trejetukas esate. 
@Leo_Kordez - Darbuotojas kuris labiausiai nervindavo mane, tiek su savo neaktyvumais bet esi linksmas ir ačiū, kad buvai kartu. 
@Hot_Anonymous - Dirbai normaliai, kartais nepradirbdavai normaliai laiką praleisdavom bet įšėjai į mentus :D 
@Kayla_Keksas - Mano meilė ❤️ Prisimenu kai priėmiau į darbą tave jau prieš kokius 2 mėnėsius ir tu vis dirbi pas mane firmoje ir aktyvumas tikrai labai geras. Patinka su tavim pakalbėti ir gerai aptardavome visus dalykus su firmą, kas tiktu į pavaduotojus ar prižiūrėtojus. Esi žiauriai linksmą ir džiaugiuosi, kad atėjai į EPi gretas dirbti pas mumis. Myliu ❤️ ir kaip sakant ČiauAuAu :P
@Trevoras_Verrosa - Mano darbuotojų prižiūrėtojas, tikiuosi nesupyksi kad atsisakau direktoriaus 😕 Esi vienas iš aktyviausių darbuotojų šiuo metu firmoje ir nedarai nesąmonių. Ačiū tau už pagalbą būnant prižiūrėtojumį, ir tikrai rekomenduočiau bandyti siekti direktoriaus posto. 
@Robertas_Bond  - Darbuotojas kuris dirba irgi labai ilgai. Kurio gaudavau nemažai palaikymo ir skatinimo būti toliau direktoriumi ačiū tau ❤️ 
Norėčiau padėkoti kitiems direktoriams už puikiai praleistą laiką ir dėl bendrų veiklų ar bendrų pokalbių. Tikiuosi dar susitiksime kada.
Šitiems padėkoti dėl pirmos neutralių firmų turnyro - 
@Jonas_Martin, @Sim_Gint, @Mode_Wtf(kai atstovavai už medikus). 
Ir norėčiau padėkoti dabartiniems direktoriams už puikiai praleista laiką t.y
@Rowland_Quradose - Tikrai esi mldc čiūvelis ir linksmai pabazarint paprikolint (dar susitiksime :D) 
@Sim_Gint - Nors ir nebesi direktoriumi bet noriu padėkoti už bendra veiklą. 
@Linas_Svc - Noriu padėkoti, kad praktiškai visada palaikėmė gerus santykius tarp /vairuotojai. Ačiū tau. 
@Visvaldas_Haze - Noriu irgi padėkoti už puiku bendradarbiavima žinau kildavo su mano darbuotojais konfliktai bet tarp mūsų nekylo. 
Taip žaidėjams: 
@Liepsna_Fire - Ačiū už linksmai praleista laika, soriukas dėl blisto. 
Atsiprašau ko nepaminėjau. Linkiu užiimti naujam direktoriui šio direktoriaus postą ir išbūti tikrai nemaža laikotarpį ir turėti motyvacijos pilnai daryti kažką.

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose
EPi pavaduotojas nuo 2018-12-15 iki 2018-12-23
EPi direktorius nuo 2018-12-23 iki 2019-04-08

Čia pinigelių kurie išliko iki galo. 
lmfu1LL.jpg 

• Patinka 8
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 2
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Andriuhha_Nike
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Tolimųjų Reisų Vairuotojai, Pavaduotojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Daug nerašysiu nes vistiek nieks neskaito, didelis dėkui @Linas_Svc už tai, kad davei galimybe išbandyti save šitose pareigose, tikiuosi nenuvyliau, buvo ir linksmu dienų ir liūdnų dienų net kartais norėdavom viską pasiust n*h*j, bet nieko išsilaikėm neblogai. Bet pagrindinė dalis kodėl palieku tai tesiog nesinori žaist kai artėja geri orai, žinoma žaisiu, bet ne taip dažnai ir ne taip daug. Dėkui šiems dviems kurie išdirbo nemaža laiko daly su kuriais linksma būdavo bendraut ir šiaip gerai praleist laika servery - @Justas_Sanchez @Twix_Nike Didelis dėkui šitam personažui su kuriuo nebūdavo niekuomet liūdną visalaik padėdavo ir tikiuosi padės ateity @Visvaldas_Haze. Linksmas personažas firmoje irgi pasitaikė tai @Kescius_Axujel toli nepabėgai kai bana gavai, bet laikyk pava iki galo. Ir paskutiniai du asmenys kurie dažnai mane užpisdavo tai @Ste_Ponas ir @The_Irmisas bet kaip darbuotojai mldc jaučiu per ta laika kuri išdirbot pas mus didžiausia daly seifo išnėšet aktyvus, linksmi todėl linkiu sėkmės kituose darbuose. Bei paskutiniai buvusi EP valdžia taip sakant @Mister_Tedis @Mode_Wtf ir @Kayla_Keksas su jumis buvo linksmiausia kovoti prieš korupcija :D mano namo viduje ir išorėje bet dabar patys tapot korumpuoti, ir tedžiui dėkui už tai, kad darbuotojams davinėdavo darbo vežiot į tavo turgų mašinas. Nemoku tu visokiu priežasčių rašyt todėl sumaliau beleka. 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Fifty-two days

buster keaton kiss GIF

Redaguota nario Mister_Tedis
Patvirtinta. Ačiū už didelius jūsų darbus TRV firmai!
  • Ačiū! 1
  • Haha 3
  • Sutrikęs 2
  • Liūdnas 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

Sq16Kkm.png

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Linas_Svc
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: TRV, Direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Pasitraukimo priežasčių yra begale, galėčiau vardinti ir vardinti dėl ko palieku taip ilgai siektas ir pasiektas pareigas, tai tiesiog viena iš pagrindinių pasitraukimo priežasčių yra motyvacijos, idėjų trūkumas, nors ir atsiskleidžiau ne per daugiausiai, tačiau firmą sugebėjau iškelti į tikrai gana aukštas pozicijas ir suaktyvinti tolimųjų reisų vairuotojus, kad kiekvieną dieną nebūtų nusiskundimų iš žaidėjų pusės dėl kuro trūkumo degalinėse ar tr. priemonių turguose. Manau padariau ką galėjau, ką sugebėjau ir ką mokėjau. Vertinti teisę palieku jums, koks aš buvau ir kokias klaidas dariau jau nuspręsite patys. Antra priežastis, kodėl pasitraukiu iš direktoriaus pareigų, tai yra artėjanti vasara ir geri orai lauke, kurie kiekvieną dieną vis gerėja ir gerėja, tad norisi daugiau laiko praleisti lauke ir pakvėpuoti grynu oru, o ne sėdėti suprakaitavusiam prie kompiuterio. Šios 73 dienos man yra ypatingos tuo, kad labiau įsitvirtinau serveryje ir manau labiau suartėjau ir susipažinau su kai kuriais žmonėmis, kuriems norėčiau išreikšti didžiausią padėką (tie žmonės bus surašyti apačioje)

@Andriuhha_Nike - nors tik esu turėjęs tik vieną direktorių šiame serveryje, tačiau kaip direktorius galėčiau pasakyti, kad esi pats geriausias mano turėtas pavaduotojas per visą direktoriavimą (kiek teko būti direktoriumi kituose projektuose), išties jei rinkčiausi ateityje pavaduotoją, visados tave išskirsčiau kaip vieną geriausių ir nuostabiausių mano turėtų pavaduotojų ir kam nors kitam tavęs būtų neįmanoma išstumti iš tokios pozicijos. Ačiū, kad užpildei pas mane anketą į pavaduotojo postą ir išbuvai pavaduotoju 52 dienas šioje firmoje ❤️

Taip pat norėčiau padėkoti ir šiems žmonėms (trumpa nuomonė):

@Jack_Evans - puikus bei lojalus prižiūrėtojas, daug bendravom, išties patikai kaip žmogus, labiau suartėjom, kai atėjai pas mane į firmą ir šiaip praleidom linksmas akimirkas kartu per įvairiausias veiklas. Ačiū tau už darbą ir lojalumą, niekados tavęs nepamiršiu kaip linksmo ir įdomaus prižiūrėtojo!

@Twix_Nike - Ačiū tau už lojalumą ir pagalbą įvairiose veiklose, nors ir buvai ne toks aktyvus, kokio aš tikėjausi, tačiau pas mane firmoje išdirbai nuo pat pirmosios atrankos, tai tikrai gana didelis pasiekimas ir tiesiog norėčiau pasakyti Ačiū už palaikymą ir pagalbą ties darbuotojais.

@Justas_Sanchez - nežinau kur tu prapuolei ir kur tu pradingai, tačiau buvai vienas iš geresnių mano darbuotojų ir prižiūrėtojų ever, visados savo darbą atlikdavai gerai ir be jokių priekaištų, neturėjau jokių nusiskundimų apie tave, gaila, jog taip blogai baigėsi su taksi direktoriaus pareigomis... na, bet čia buvo tavasis pasirinkimas. Tad norėčiau padėkoti už pagalbą su darbuotojais ir atvirumą, Ačiū tau!

@Ste_Ponas - gaila, kad išėjai iš firmos, bet Ačiū nors už keletą savaičių darbo ir jėgų prižiūrėtojo pareigose, linkiu tau sėkmės siekiant pareigų šiame serveryje, nes mano manymu esi perspektyvus žmogus.

@The_Irmisas - nors ir kartais pykomės, tačiau su Ste_Ponu esate tikrai puikus duetas dirbant ir tiesiog bendraujant, tad norėčiau padėkoti tau už visus nuveiktus darbus šioje firmoje ir linksmus vakarus. Ačiū tau!

@Max_Tosha - Ačiū tau už suteiktą šansą, kurio jau tikėjausi nebegauti, tačiau nepabijojai ir paskyrei būtent mane į šias pareigas. 

@Mister_Tedis - nors ir buvo šiokių tokių pykčių, tačiau buvai išties geras kolega ir geras draugas su kuriuo palaikėme vairuotojus aktyvius

@Visvaldas_Haze - nors mūsų keliai buvo išsiskyrę visą tą laiką, tačiau bendrai bendravom visą tą laikotarpį ir tikrai manau puikiai abudu susitvarkėm su direktorių pareigomis, tiek tu, tiek aš. Ačiū tau už kartu ir bendrai darytas veiklas.

@Kescius_Axujel ir @Gintare_Jaliele - kadangi jūs pora, tai norėčiau abiems padėkoti už viską... tiek dėl bendrų veiklų, tiek dėl bendravimo. Taip pat asmeniškai norėčiau padėkoti Kęstui už pradirbtą laiką mūsų firmoje, oro bučkis Jums abiems. 😘 Ir mažiau pykčių tarp jūsų, kad būtų, ok?

@Kestis_Noryas  ir @Ineta_Morkyte - taipogi jūs esate pora, tai nuomonę rašysiu bendrai. Gal labiau su Kesčiu esu labiau bendravęs negu su Ineta, tačiau esam darę bendras veiklas kartu, tad norėčiau padėkoti už tai, jog Ineta priimdavo į kanalą veiklų metu...

@Liepsna_Fire - Didelis Ačiū už pagalbą su nuotraukomis ir kitais dalykais, gaila, kad nebeteks padaryti bendros veiklos, tačiau manau teks bendrai susitikti :)

@Minde_Boss - piristukinas, Ačiū tau už pagalbą pirmosiomis dienomis ir už kitus dalykus (palaikymas ir t.t.)

@Kayla_Keksas - Ačiū tau už palaikymą ir dideeeeeeeeeeeeeeeelį prisidėjimą prie seifo, be tavęs TRV būtų sužlugdyta kaip ir Sovietų sąjunga. Gaila, kad tapai teisėsaugininke, nes dabar Andriuhos namas tapo apleistas... gal kada vėl susimatysim Andriuhos viloj? 

@Mode_Wtf - Ačiū irgi už palaikymą ir linksmus vakarus Andriuhos namuose... ir dar daugiau...

@The_Vilmantas aka Metų Žaidėjas - dėkoju tau už pagalbą pirmosiomis dienomis ir pastangas mūsų firmoje

@Arnas_Toreto sveikinu su taxų drk

Taip pat norėčiau padėkoti tiems, kurie buvo įsidarbinę pas mane firmoje ir aktyviai keldavosi rangus (atsiprašau, kad jūsų nepaminėjau)

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 73 dienos arba 2 mėnesiai ir 14 dienų
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)

ZsNdKka.png

Patvirtinta. Ačiū už didelius jūsų darbus TRV firmai!
  • Patinka 3
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 2
  • Sutrikęs 2
  • Liūdnas 11

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rowland Quradose
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Spec Pajėgos, direktorius.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Blemba tiesą sakant vakar atsitiko netikėtas dalykas dėl sveikatos, labiau tausoju savo sveikatą o ne direktoriu. Labai ačiū už suteikta šansą @Max_Tosha ir @Ernys_Myq, už tai, jog pasikliovė manimi, davė direktoriu, nors galbūt ir nebuvau geriausias pasirinkimas, bet tiesiog noriu padėkoti jums. Savo tikslus tiesą sakant atlikau, išbuvau bent 1 mėn, labai gaila, jog neišėjo išbūti 2 mėn, bet ką padarysi, pasitarnausiu kitoje vietoje geriau, bet svarbiausia, įrodžiau visiems, jog būsiu geresnis direktorius šį kartą, negu buvau Policijos direktorius.
Taigi pirmiausiai dėkui @Kahori_Nagatsuka už tai, jog buvai geriausias darbuotoxxjas, iki kol nepasiūlė prisijungti į spd. Ačiū tau.

@Hot_Anonymous Taigi du OMONai, jūsų garbei net yra būrys, ačiū jum abiem už savo atlikta darbą, geras akimirkas darbe, teisėsaugoj bei teamspeake.
@Kayla_Keksas ačiū tau saule, už tai, jog parėmei mūsų seifą, jog buvai gera darbuotoja ir nepalikai pirmai galimybei pasitaikius. Myl bučiuoju.
@Jervonte_Trotter blec, dėkui, jog buvai pas mane, dėkui, jog pasiemei direktoriu ir prašau, išbūk ilgesni bei produktyvesni laiką negu aš.
@Grazvydas_Samp dq draugeli, kad sedėjai su munim ts, pisom prikolų, žn parepavom, parodėm lv žaidėjam, jog nebūtų tokie susikauste ir išlystu iš savo komforto zonos. Dėkui saule

@Mister_Tedis dėkui, jog nenušalinai manes tik gavus prižiūrėtoją, pats žinai visas aplinkybęs, būčiau galėjas, išbūčiau, bet yra kaip yra. 
Šiaip tikrai, labai ačiū visiems, kurie palaikė, kurie buvo su manim bei labai ačiū klanams, kurie verkė daugiau negu darė, tai ypač praskaidrino dienas teisėsaugoje. Myl bučiuoju rowla out.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 1 mėn ir 1 savaitė.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): Atsiprašau, bet nepasidariau ss.
Išdalinau 6,3m kurie dirbo su manim ilgiau, gavo daug, kiti nelabai.

0c47cccae3596382cf328b339accba9b183.png

3d649c49fb5e0a957d37d412be2389c3992.png 

• Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 2
  • Haha 1
  • Liūdnas 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Jervonte_Trotter
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Policijos Direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Na kaip žinome ateina laikas egzaminams, o aš matematikoje esu 0, o firmą reikia palaikyti aukštame stovyje. Neleido paskirti pavo nes nesusišnekėjom. Labiausiai padėkoti noriu @Rowland_Quradose jog pastumėjo pildyti į direktorių, bei savo darbuotojams. @Irmis_Speed @Marius_Nesvarbu @Media_Tech @Turbo_Max @Swed_Makar, ir kiti. Nu ir aišku reikia nepamiršti aktyvaus SPD drk @Ernys_Myq. Na elegy laikai specus ir pasistenk neatsisakyti nuo spaudimo tėvai.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 1men 1d
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/8NXsRyN

Patvirtinta. Juodasis sąrašas 29 dienos*
  • Patinka 3
  • Naudinga! 1
  • Haha 8
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

Pranešimas apie pareigų atsisakymą!

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Meta_Black
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Taxi, pav
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: nebeturiu laiko kompiuteriui, mokykloje metiniai darbai, bandomieji, spaudžia, plačiau Liepsnai paaiškinau
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 14d

Patvirtinta
  • Ačiū! 1
  • Haha 4
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kescius_Axujel
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medicinos Centras ❤️, Pavaduotojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Laiko stoka, monotoniškas darbas. Taip ir nesulaukėm atnaujinimų, Dpi neadekvatus darbas per daug pykčių ir nesutarimų. Labiausiai noriu padėkoti @Visvaldas_Haze už suteiktą šansą būti dešiniąją ranka. Tikiuosi jog nenuvyliau ir toliau taip šauniai draugausim ir bendradarbiausim! :P :) Beabejo negaliu užmiršti ir mūsų senų darbuotojų @Kestis_Noryas bei @Ineta_Morkyte didelis AČIŪ jums jog stengėtės, tobulinote firmą ir įdėjot daug savo laiko! Negaliu pamiršti ir savo mylimosios @Gintare_Jaliele kuri per kančias bet pasiekė savo ir tapo Vyr.Prižiūrėtoja! Ačiū tau už tavo aktyvumą ir krupštumą! Manau kaip tik atėjus į serverį ir dirbdama pirmą darbą pasiekei labai daug! Oro bučinukai 😘 . Dar du linksmuoliai kaip broliai ąžuolai @Ste_Ponas ir @The_Irmisas. Toliau repuojam, stumiam belekaip ir smagiai leidžiam laiką drauge!Svarbiausia kad maximoje akcijos pieštukams būtų :3 :D . Dar susimatysime! Didelis dėkui taip pat @Linas_Svc ir @Andriuhha_Nike už smagias bendras treniruotes. Achhh tie super laikai kaip "Linntrans Logistics" gyvavo. Manau jūsų nieks nepakeis ir manau kad dar grįšit ten kur jums ir vieta! Dėkui ir už nuostabias akimirkas praleistas Teamspeak'e bei Anti-Corruption Corp'e! Mes dar padarysim savo tvarka! Atsiprašau jei ko nepaminėjau nenoriu per daug išsiplėsti. Visiems Ačiū su kuo bendravau ir bendrauju! ;)
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 41 dienelė

Patvirtinta
  • Patinka 5
  • Ačiū! 1
  • Haha 2
  • Sutrikęs 2
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą