Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 37 / 300

Versija: LV 7.3.6

Deimante_Miela

Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rowland_Quradose
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Direktorius gp
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Ai šiaip karšta buvo šiandieną, tai taip ir gavos
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: kažkiek dienų
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/0UzwAi8

• Patinka 1
  • Naudinga! 2
  • Haha 14

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dyglas_Fingeris
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: MLDC Pajėgos
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: ph man yra neapsikraunu
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: neapsikroviau suskaičiuot

8jT1y7x.png
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)
wjoHoPf.png

• Patinka 3
  • Naudinga! 4
  • Haha 13

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

dPqs4w0.png

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Tony_Cocain
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Taksi Direktorius ♥️
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:  Atsistatydinu dėlto nes nebėra motyvacijos ilgiau laikyti direktoriaus aiškus komandą puikia surinkau, darbuotojai tikrai aktyvus buvo bei tikrai smagu buvo direktoriauti tokioje kompanijoje. Norėčiau padėkoti @Mister_Tedis už suteiktą šansą būti direktoriumi. Norėčiau padėkoti @Tomas_Dirt ir @Pastininkas_Demon už suteiktą pagalbą būnant direktoriumi. Norėčiau padėkoti @Smile_Nice už gerą kompaniją bei už sukviestus draugus į taksi firmą tikrai pagelbėjai padaryti aktyvesne firmą ;) Norėčiau dar padėkoti @Jesica_Sun@Lukas_Smp@Arnas_Toreto@Twix_Nike ir visiems kitiems kurie buvo su manim iki pat mano direktoriavimo pabaigos ;) 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 31

pfGNoMf.png

!! Prisiminimai !!

TLeDMJ4.pngEXOhS2E.png93vjRGL.pngIcZ0QJ5.pngZ57b9jx.png3XIm1e3.png

!! Valdžios lenktynės !!

(Atsiprašau už keiksmažodžius kurie buvo video)

• Patinka 4
  • Haha 1
  • Sutrikęs 2
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

Pranešimas apie pareigų atsisakymą!

1. Jūsų Vardas_PavardėAim Greg
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Tolimųjų Reisų Vairuotojų direktorius 
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:  Pirma, tai laiko stoka. Prasidėjo mokslo metai, susidėjo labai nepalankus tvarkaraštis žaisti.. Jei ir laikyčiau toliau, tai pastoviai 2-3-4 ieni turėčiau imti neaktyvumą, kadangi 8-9 pamokos + treniruotė, o grįžus žaisti nebesinori. Sekanti priežastis, tai motyvacijos stoka. Serveryje žaidžia 20-30 žaidėjų, iš kurių 5-10 T.R.V. Nėra naujų darbuotojų, nėra darbo našumo, nėra su kuo daryti veiklas bei panašius dalykus. Su mielu noru laikyčiau toliau ir su menku pasitikėjimu laukčiau žaidėjų padidėjimo, tačiau spaudžia tvarkaraštis, mokslai, treniruotės, nebesuderinu laiko.. Nelinkėčiau nei vienam su gera motyvaciją prie tokio skaičiaus turėt direktorių, kadangi ji greit dingsta ir pastoviai atsibosta pražaist po 60 minučių nieko neveikiant.. Nu dabar nebent @Jamal_Murray va mldc, eventukų padaro, tai serve veiklos iškarto atsiranda..

Nee jei rimtai tai, norėčiau padėkot @Mister_Tedis už suteiktą šansą pabūt direktorium. Savo mylimiausiam pavaduotojui @Jamal_Murray, kuris įdėjo labai daug darbo, ir buvo pats ,,geriausias“.  Dažnai pasipykdavom, bet gi jei pyksta, reiškias myli nu, ko čia nesuprast?
Vilmiui net nedėkosiu, vistiek nematys, kiaules šeria @The_Vilmantas.. Ai tiesa, laukiu kol atvažiuosi supizdint manęs, prižadėjai gi xD
Padėkosiu ir @Jack_Montecarlo, kžn, mldc visai, būdavo ts linksmai pašnekėt, tie prikoliukai legendiniai ką žn, smagu nu. Nuvyliau žinau, bet toks tas gyvenimas.. Linkiu ir tau ilgai dar čia išbūt :DD
Nu ir ačiū ištikimiems darbuotojams, kurie dirbo, stengėsi..  
@Silelis_Telikas Rimčiausias darbuotojas, linkiu visiems tokį turėt.
Taip pat best taksistams, kurie TRV nedirbo, bet palaikė gerą nuotaiką! @Tony_Cocain @Pastininkas_Demon ir kiti.. 
Ką žn ką pamiršau, basiai nebauskit, ai nu @The_Deus galiu padėkot da, prastumdavom laika bšk kartu, snapo drg krč.. Žodžiu, chebra laikot LV, kad nemirtų, išlaikykit bent ta 30 žaidėjų. Nesakau sampui viso gero, sakau iki!

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  Mėnesis nu
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):  https://imgur.com/a/XlIBoh2
Direktorių norėčiau perleisti @Jamal_Murray. Kadangi tikrai susitvarkys, neturi kiaulių šitas, nebent pats bšk paršas, tai žodžiu, nepasigailėsit. Laikai seni! :wub:

TĖNGIU LOŠT, EINU KIAULIŲ ŠERT ;))

BYE FELICIA

g6lXYFT.png

Redaguota nario Jack_Montecarlo
Priimta
  • Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Liūdnas 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: James_Sparco
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikai,Direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Tiesiog nebėra laiko žaidimui,prasidejo praktika tenka eit dirbt,o po darbo grižus nesinori jau sėst prie pc.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 12d.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)de88466570de56c4715ba16cb2940ebf785.png

• Haha 1
  • Sutrikęs 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jamal_Murray
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: TRV Direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Neina suderinti nemokamo administratoriaus pareigos, teamspeak moderatoriaus pareigos kartu su direktoriumi, na man daug svarbiau yra būti geru komandos nariu. Direktorius manau turi būti perleistas mano best pavaduotojui ❤️ 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 12 dienų

Y8XRh.png

• Naudinga! 1
  • Haha 3
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arminas'Elegy
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Spec.Pajėgos
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Asmeniškai pasakysiu per daug Spaudimo iš pačios teisėsaugos, baisia nusivažiavusi, daryk ką nori, nieko nepakeisi, nesakysiu jog Teisėsauga žlugus, tačiau baisu teisėsaugos viduje.

@Jack_Montecarlo Labas, nežadėjau kalnu nuversti, ačiū tau už šansą.

@Last_Fiight Labas, ačiū tau už labai gera veiksmą, nebuvo kada atsipūsti, reikėdavo vykti ir vykti į veiksmus, taipogi per visa ta laika turbūt turėjau bent kelis kartus geriausius Narkotikus ačiū.

@Irmis_Speed Labas ir tau, tau taipogi galiu padėkoti už gera veiksmą, nesitikėjau to iš tavęs labiausiai nustebinai gavęs direktorių, pasijemei iniciatyva, kur dažniausiai laimėjo tavoji pusė, patiko tikrai, taip ir toliau. Ačiū.

@Goda_Vello Tikrai buvai gera Pavaduotoja, nors iš pradžių gal ir ne kažkaip sekėsi, bet poto pradėjai perkasti šita sistema, ir visai puikiai sekėsi, daugiau aktyvumo, mažiau afk eik per veiksmus, jei nori Direktoriaus ir jei ji tau duos tai visada Welcome ! 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Neskaičiavau, 27d berodos.

5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/iuUwDNA

• Patinka 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė:  Last_Fight
 Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Ginklų prekeiviai, pavaduotojas.

Jūsų pasitraukimo priežastys: Ne kaip sutariu su direktorium, ko pasekoje nebėra motyvacijos kažką daryti ir noro prisidėti prie firmos gerovės.

Jūsų išbūtas laikas pareigose:  20d

• Patinka 6
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Kietas_Niekas
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Medikų pavaduotojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:  Šiuo metu sumažėjo laiko, ir nebespėju dažniausiai į serverį prisijungt.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 7 dienas

•  
Priimta. Blist.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Irmis_Speed
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Ginklų Prekeiviai
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Ojj, net nesitikėjau, kad reikės palikti direktorių, bet pažadas yra pažadas, būčiau tikrai laikęs direktorių dar ilgai kiek ir rašiau anketoj, kai pildžiau į direktorių, bet taip staiga pasikeitė planai, reikia laikytis duoto žodžio, @Jack_Montecarlo pasitraukimo priežastį mano žinai jau kalbėjom apie tai, dėkui tau už šansą padariau veiksmo kiek galėjau ir užleidžiu direktorių kitam, tikiuosi duos veiksmo, dėkui visiems kurie dirbo, susitiksim kitur :)
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 30 dienų
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)533c7b08ff67521dac1b7e65874451d1419.png

Priimta
  • Patinka 3
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Sergio_Llull
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: pd, pavas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Kad ir kaip draugeliai su Turbo, vistiek pykstamės. Negalime mes abu būti valdžioje. Nesutarimai. Ir šiaip pabuvau pd valdžioje, pajutau realiai kad mano darbas ne pd. 

Noriu padėkoti Turbo už šansą. Myliu zuiki ok. Palaikyk dar.

Arnis_Nike - geriausias darbuotojas, mldc seniukas.

Benjamin_Orbit - Dar vienas labai geras darbuotojas, naktinis patrulis.

Jack_Montecarlo - už pasitikėjimą ir paskyrimą. Manau jei pavyks valdžioje dar mane pamatysi. :D

Irmis_Speed už veiksmus, susitiksim.

PD mano era baigta. :D 

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 14d.

• Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

. Jūsų Vardas_Pavardė:  Last_Fight
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Spec. Pajėgos 
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:  Visų pirmą tai norėčiau padėkot @Jack_Montecarlo , kad suteikei šansą ir pasitikėjai. Einant prie reikalo, tai atsibodo tie visi papeikimai, verkimai ir vertimai. Pagrindinė priežastis, kodėl buvome teisėsaugoje, tai veiksmas, o teisėsauga visiškai suvaržyta, negali niekur šaudytis, apart narkų ir pastato. Esu žmogus, kuris nuolat nori šaudytis, todėl teisėsauga ne man. Sorry, Monte, kad neišbuvau, bet taip kimarint nusibodo. 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  15d

. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):  Nepasidariau.

• Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Turbo_Max
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Policijos Departamentas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Trūkumas laikyti pareigas po šiokių tokių įvykių. Viską pasakė kolega viršuj
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 42 dienos
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):https://imgur.com/a/kL4Q3lX

• Ačiū! 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Katinukas_Murklys
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Mechanikai, Pavaduotojas.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Atsibodo tas pats darbas, kuriame jau dirbau nuo rugsėjo 9-osios dienos, norisi išbandyti kažką naujo, dėkui @Mister_Audi už šansą dirbti tobuloje komandoje, kurią patys ir sukūrėmė, bei tikiuosi, kad ir toliau liksim gerais draugais ❤️ Taip pat labai dėkoju @Jack_Montecarlo už šansą tapt pavaduotoju. Didelis ačiū nuostabiausiems, aktyviausiems darbuotojams, bei draugams @Deividas_Audi, bei @Goda_Vello ❤️
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 34 dienos
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): Ne direktorius.

Priimta. mldc.
  • Haha 2
  • Liūdnas 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dede_Osva
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: PD direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Stengies dėl direktoriaus , bet atsiranda toks kaip Max_Tosha ir įsp pradeda dėliot. Didelis AČIŪ : @Jack_Montecarlo@Sergio_Llull@Armani_Jeans@Eimis_Nikee@Gudas_Ltu
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  14 dienų

Algas išdalinau kiek idėjom su sergio tiek pasiimam : https://imgur.com/a/R4v626M

• Patinka 5
  • Haha 1
  • Sutrikęs 2
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Mister_Audi
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigosMechanikai
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Palieku firmą gerame stovyje, palieku be konkrečios priežasties. Galbūt tai noras prisidėti daugiau prie pačio serverio gyvavimo ir bendros žaidėjų serverio žaidimo kokybės. Manau, Mechanikai nusipelno naujo vadovo, aš jau pasenau :) Prie manęs užaugo ne vienas žaidėjas, kuris į firmą atėjo būdamas pasimetęs naujokas, kurį reikėjo mokinti kaip prisikabinti mašiną, aptarnauti klientus... Bet išėjo, kaip subrendęs žaidėjas, žinodamas ko nori šiame serveryje. Nesijaučiu kažkoks didvyris, jog sukėliau revoliuciją Mechanikuose, daugiau buvo savo pažadų išpildymas, kuriuos rašiau pildydamas į šią firmą. Noriu padėkoti @Jack_Montecarlo už "surizikavimą" duoti man direktorių, tikiuosi nenuvyliau. Taip pat noriu padėkoti @Kleckas_Robertas @Tomas_Dirt @Deividas_Audi @Lett_Life @Mighty_Slayer @Jesica_Sun @Petras_Rimkus ir dar visiems kitiems darbuotojiems, atsiprašau, ko nepaminėjau, nes jūsų buvo tikrai daug! Visi jūs buvote vienaip ar kitaip nuostabūs, daug ko mane išmokėte, prisidėjote prie to, kur firma yra dabar. Na ir aišku, kaip gi be savo pavaduotojų... @Martyna_Boo, nors teko nušalinti, bet tu buvai mano pirmoji pavaduotoja, padėjai sukurti didelius pagrindus firmai... @Katinukas_Murklys Buvai gana ilgą laiką pavaduotojumi mano, ilgiausiai, daug ką nuveikėme firmoje, daug veiklų padarėm, daug visko patyrėm, ar ne, kolega? Na ir @Goda_Vello, tu buvai paskutinioji pavaduotoja, bet, manau ir pati geriausia, todėl perleidžiu tau direktorių ir manau, kad tęsi mano sukurtas tradicijas ir idėjas Mechanikų darbe. Iki greito, Mechanikai! Jūs geriausi...  
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose80 dienų.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):  https://imgur.com/a/eHTyRZN

Na ir pabaigai... Dar kartą didelis AČIŪ Jums, Mechanikai! 

• Patinka 1
  • Ačiū! 3
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 9

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Josh_Makar
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  ♥Medikai♥
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Atėjo laikas kaip ir kiekvienam žydų kilmės žmogui būnant valdžios atstovu. Laikas atėjo ir man - žydų kilmės galimai makarui. @James_Makar Atleisk tėti, jog nebegaliu ižbūti ilgiau, padariau viską ką galėjau. Nebegaliu tiesiog prabūti daugiau, noriu kažko daugiau negu medikai, aišku - medikuose dirbti buvo tobula, kartu su @Pit_Viper || @Minde_Vega || @Aurimas_Bosas || Netgi ir Visma_Wtf kuris buvo pavizdys ir darė tai ką pasakydavau. Labai esu gero nuomonės apie medikuose dirbančius darbuotojus, šaunuoliai jog buvote visi malonūs, nuoširdūs ir pozityvūs. Jūs man buvote motyvacyja visada. Bevaisiai nuotaikų pliūpsniai ir juokas iki ašarų tiesiog skatino būti ilgiau firmoje ir praleisti daugiau laiko su jumis. Ačiū ypač savo nuoširdžiam direktoriui @Aurimas_Bosas kuris suteikė man šansą būti šios firmos pavaduotojumi. Visi darbuotojai, kurie įdėjo puikų indelį į firmą yra :  @Patrisha_Soul Mano firmos saulyte. || @Pit_Viper - Kuris buvo geriausias firmos prižiūrėtojas kas buvo reta, tiek dešinioji ranga valdžiai. || @Minde_Vega - Mūsų nuotaikos palaikymui, reperis, prikolistas, puikus darbuotojas ir dešinioji ranka. || @Visma_Wtf - Puikus darbuotojas, dešinioji ranka, puikus vaistinėlių gabenimas ir puikios nuomonės darbuotojas. Visiem ačiū kas buvote ir ko nepaminėjau. P.S @Sergio_Llull gerai pavarėm :D  Ačiū!
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 32 Dienos firmoje.

• Patinka 3
  • Ačiū! 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti