Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 30 / 300

Versija: LV 7.4.1

Deimante_Miela

Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  DENIS_SNOW
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  TOLIMŲJŲ REISŲ VAIRUOTOJAI ❤️ 
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: APAČIOJE 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose(2019/09/29) - (2020/02/06) - 4 mėnesiai ir 7 dienos ❤️ 
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):  [SPAUSTI ČIA

" Sėkmė susideda iš žingsniavimo nuo vienos nesėkmės prie kitos, neprarandant entuziazmo. - W. Churchill "

Ną štai ir atėjo ta lemtinga Vasario pradžios diena .. kaip sakoma tai kas turi pradžia visada turi ir pabaigą. Pačio serverio ir žaidimo tikrai neleavinu. Visiems esu be galo dėkingas už visą kelią nueita kartu! Viliuosi, kad sukūriau puikia komanda, ir įrodžiau kaip turi atrodyti tikras darbas ir sekmė. Išėjimo priežastis viena ir vienintelė, tai kad atsivėrė didesnios karjeros galimybės ir progą sukurti geresne ateitį . Realizuojant viską kas buvo padaryta manau nebuvote nei vienas nuvilti, kas norėjot ir tikėjot tikrai galėjot užsidirbti ir gauti viską ko tik trokštat.  Sakau dideli AČIŪ logistų komandos darbuotojams su kuriais buvo ir pykčių, ir džiaugsmo ir liūdesio ir linksmybių. Be visų jūsų, kas prisidėjot, kas tikėjot idėja šį imperija nebūtų sukurta!! Tikiuosi ir 100 % žinau, kad sekantis valdžios atstovas puikiai susitvarkys su pareigomis ir pratęs viską tai kas buvo plėtojama nuo pat rudens ❤️ 

"Verslas, kuris daro tiktai pinigus yra blogas verslas. - H. Ford " 

Stipriai Dėkoju taip pat @Jack_Montecarlo - už suteiktą šansą žaidėjui kuris grįžo ir pažaidė tik savaite ir jo tikėjimų, kad viskas bus gerai. Laurynas yra tiek puikus DPi, teik nuostabus žmogus su kuriuo visada įmanoma rasti bendra kalbą. Linkiu laimės, santarvės jūsų šeimoj, bei svarbiausia sveikatos ! ❤️ 

@Matthew_Moreno - " turbūt " vienas iš geriausiu žmonių kuriuos esu sutikęs žaidimo metų. Žmogus apie kuri galėčiau rašyti ir rašyti, bet viską pranešiu tau brolyti asmeniškai. Noriu tik paminėti, kad geresnio kandidato į pareigas nematau. Esi velniškai darbštus žmogus ir entuziastas , stipriai tikiu, kad pasieksi visu savo tikslų apie kuriuos visada buvo malonu ir miela pakalbėti vakarais , įrodyk visiems, ko esi iš tikro vertas ir kad neesi iš kelmo spirtas, viskas tau dar prieš akis . Svarbiausia TIKĖK ❤️ Direktoriaus kėdė nuo šiol yra tavo su kuo galiu tave pasveikinti ir džiaugtis dėl šio sprendimo . ❤️ 

@Juozas_Hsop - vienas ir vienintelis darbuotojas kuris buvo nuo pat pradžios iki pabaigos ir stipriai tikiu, kad dar išbus ilgai. Dėkui už tavo darbą, ryžta ir jėgas brolyti, nes tau jų tikrai prireikėjo. Stebėjau tavo pakilimus, nuosmukius ir vėl pakilimus, bet niekad nenuleisk nosies ir žinok, kad kažkur toli yra žmogus kuris tavimi Tiki. ❤️ 

@Vincent_Alo - žmogus su kuriuo visada rasdavom bendrą kalbą ir kuriuo niekad nemačiau ir negirdėjau liūdno ar pykto. Visada keliauk pro gyvenimą su savo plačia šypsena ir linksmumu , nes tau tai labai puikiai sekasi. ❤️ 

@Danielius_Diaz - dar viena super asmenybe, neįsivaizduoju liūdno vakaro pakalbėjus su tavimi . Esi tikroji pagalbos ranka, kuri visada ištrauks iš nejaukios situacijos, prastos dienos ar tiesiog nesekmės. Visada išlik toks koks esi Danieliau ir pasieksi tikrai ne lubas ❤️ 

@Vyckele_Durele - didelis tau ačiū už tavo darbštumą, dideli norą prisidėti prie bendros veiklos esmės ir tavo tvarkos ❤️ 

Mes gyvename iš to, ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame. " 

AČIŪ JUMS VISIEMS UŽ PUIKIAI PRALESTA LAIKĄ IR PAŽADŲ, KAD DAR TIKRAI PAKARTOSIME VISKĄ ❤️ 
@Max_Tosha ir dar daug daug visiems kitiems sakau dideli DĖKUI ! Ir linkiu visiems būtų žmonėmis ir nepamiršti, kad "jei kova neišvengiama, reikia smogti pirmam ;) "  

„Tik patyrus nesėkmę suteikiama proga viską pabandyti iš naujo, tik šiuokart – protingiau“

• Patinka 26
  • Ačiū! 8
  • Haha 2
  • Liūdnas 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikai, Pavaduotojas.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Padariau ką norėjau, padėjau kiek galėjau ir įgyvendinau savo norimas idėjas. Norėčiau padėkoti @Kill_Pill už suteikta šansa ir norėčiau palinkėti jam didžiausios sėkmės ! :) 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 14 dienų.

• Patinka 3
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Ginklų Prekeiviai, Pavaduotojas.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Direktorius atsistatydino :( 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 7 valandas.

JGl1zRi.png
vsnWIhc.png

• Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pranešimas apie pareigų atsisakymą!

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Sergio_Llull
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: GP
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Pavaduotojas atsisakė ;/
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 290 valandų
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):  https://imgur.com/a/NOZkCm1 algos išdalintos suskaičiavus darbuotojų algas, pirmoje nuotraukoje pasiėmiau kiek nusipelniau, antroje mano įmesti pinigai į seifą pradžioje kadencijos. 

Ačiū Ernys_Myq už fūrų pyzdinimą... Ir geriausiams darbuotojams Petras_Rimkus Karkis_Venturas Efka_Rodz kuris jau mentas, bei Ignas_Mohito. Dar craziui už visas temas.

• Patinka 3
  • Naudinga! 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Andriuhha_Nike
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Taksai, pavaduotojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Ai žinokit kažkokia hujne prasidejo ir vėl mano gyvenime, kiaurai dienas piktas, liudnas būnu, kartais pralinksmėju nėra noro kažka žaist, kai priverstas praleisti po 60min kartais užpisa tas dalykas, gal pabodo tas sampas gal pabodo sampo supuve žaidėjai, ne visi aišku yra ir mldc žaidėju. Nerašau čia litankiu nes jie na.huj nereikalinti, padekot už suteikta šansa ir visa kita brieda tai na.huj čia rašyt galima tiesiog padekot asmeniškai tai krč pajabat man yra ipiskit ir vienetuka.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 144dienas.

• Patinka 1
  • Naudinga! 4
  • Ačiū! 1
  • Haha 1
  • Liūdnas 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Jonas_Slash
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Spec. Pajėgos , direktorius.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys:  Realiai pabodo vienam atstovauti teisėsaugai , polciijos departamento direktorius renkamas kas 1 savaite , neįmanoma kažko mąstyt , nes direktoriai krenta kaip rudeniniai lapai. Įvedamos naujos taisyklės būtent prieš teisėsaugą , viena kalbama kitą daroma. Thanks @Matt_Jace for drk Direktorių prižiūrėtojui @Jack_Montecarlo už viską. Pavaduotojui mažam verksniui @Trevor_Verrosa. Las - venturas pricams už visą veiksmą kiek jo buvo serve , nors ir buvo visokių hujnia verkimai į forumą ir panašiai. Darbutojams @Media_Tech @Matt_Larson @Mode_Wtf @Ernys_Myq @Alutis_Extra @Armani_Jeans @Ray_Lillard @The_Vilmantas  @Trenton_Walsh @Misteris_Smitas @Judita_Low @Paulius_Jusas @John_Duke @Domantukas_Drift @Alcapone_Pablito

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  32 dienos.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):   https://prnt.sc/r5688b

• Patinka 6
  • Naudinga! 4
  • Haha 2
  • Liūdnas 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Trevor_Verrosa
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Spec Pajėgos, pavaduotojas.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Pasiekiau ką norėjau - tapau mėgemo darbo pavaduotojumi, atsibodo tapati valdžios rutina. Noriu padėkoti @Jonas_Slash bei @Jack_Montecarlo už galimybę pasireikšti valdžioje.

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 31 diena.

ffeeaf5b23ad0e9d31ffad75f7d0f4b7338.jpg

• Patinka 6
  • Ačiū! 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Frankis_Electro
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Taksi firma, pavaduotojas.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Sveiki. Kaip gavau pareigas įsivaizdavau, kad bus viskas gerai, bet kaip ėjo dienos pastebėjau, kad visą savo laiką skiriu komandos nario pareigomis ir nenoriu savo darbo pabloginti, o noriu tobulėti kaip komandos narys, o tuo atveju su pavaduotojo pareigomis nieko daug nenuveikiu ir man pačiam tas nepatinka, nes jei turiu pareigas aš noriu jas atlikti gerai ir su kaupu tikriausiai. Na tai tikriausiai labai ilgą laiką valdžios atstovo kedėje nebūsiu ar išvis nebebusiu.

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 14 dienų 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Media_Tech
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Spec. Pajėgos.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Taigi pradėsiu nuo to, jog grįžau į serverį po 4mėn pertraukos ir pražaidęs 15 dienų jau gavau direktorių, kas tikrai nustebino. Ir galiu pasakyti, jog buvau tikrai gan ne koks direktorius. Nes kadangi pirmasis direktorius. Pasiemiau vien dėl to jog pažiūrėti ar seksis pareigose. Pačia pirma dieną paliko daug gerų darbuotojų firmą, kas tikrai mane nuliūdino. Taigi kas norėsite imti teisėsaugos direktorių tai turėkite ir gera užnugarį, kuris jums galės padėti kai jums bus sunku su firma. Tai @Jack_Montecarlo Ačiū, jog davei ką tik grįžusiam žmogui(man) į serverį, pareigas, nemaniau jog galėsiu greit kažką pasiekti, atsiprašau jog jei nuvyliau. @Jonas_Slash Ačiū, jog padėjai pirmomis dienomis direktoriaus pareigose, būsiu dėkingas visą laiką. @Josh_Exccite Esi dar vienas žmogus, kuris padėjo ką tik gavus pareigas, malonu buvo su tavim naktimis pasišnekėti bei pažvengti - didelis AČIŪ tau. @Trevor_Verrosa Esi tobulas darbuotojas, tikiuosi jog pasieksi ko ir sieki, tikiuosi ne mesi to į šalį, ką jau ilgai sieki, tegaliu palinkėti sėkmės. @Misteris_Smitas Esi geras byčas su kuriuo gali linksmai pajuokauti ir rimtai pakalbėti, suprantu jog neturėdavai laiko prisijungti ar kažką padaryti, kadangi esi dirbantis žmogus - AČIŪ. @Last_Fiight Sveikas, DRAUGELI, ačiū už gražu veiksma, dėl kurio labai pykomes ir pnš. Ant galo Jums, kurie pisot protą kad esu hujovas direktorius, tai galit apsimišt kreivus pirštus, pasiimkit patys pirmas pareigas ir parodykit, ką patys galit padaryti su firma. Viso.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Nuo 2020-02-20 iki 2020-03-08, tai 18dienų. Labas juodasis sąraše.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://prnt.sc/rddc72

• Patinka 1
  • Naudinga! 2
  • Ačiū! 4
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė Red_Sky
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikai❤️
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Paskutiniąsias dienas buvo galvoje tik šita mintys ar dar likti pareigose ar ne, bet nusprendžiau jog reikia pasitraukti iš jų kadangi nemanau jog jau kažkuo galėčiau prisidėti prie tolimesnio firmos tobulėjimo, o būti pareigose dėl to jog būti tai manau ne kažką. Labiausiai norėčiau padėkoti @Kill_Pill kuris man ir suteikę ši pavaduotoja, nors ir esu naujokas šiame serveryje, bet manau pasirodžiau neblogai. Tikiuosi bent kažkiek prisidėjau prie tavo firmos ir pagelbėjau tave. Na, o dabar ačiū. Jau šioje temoje turbūt niekad nepasimatysim. Sėkmės darbuose.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 28dienos.

• Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Kill_Pill
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Medikai , Direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Na jau padariau viska ka galėjau ir pajutau ,kad sėdžiu dėl skaičiaus greitu metu būtų mane šaline taip ir taip , nes jau nesistengiau ties firma , gal ir nebuvau tobuliausias direktorius bet stengiausi iš visų jėgų padaryti medikus kaip atskira šeima , neišbuvau nei ilgai nei trumpai bet jau nebegaunu malonumo iš šio direktoriaus pareigų , noriu duoti pasireikšti naujokams ties direktorių pareiguose tikuosi ,kad kitas direktorius bus išrinktas naujas veidas nes visi turi pasirodyti o aš tik noriu padėkoti savo aktyviausiai ir ilgiausiai išdirbusiai darbuotojai @Camilla_Meh labai ilgai buvo su manimi tikrai jai dėkoju ir tikuosi dar susimatysim ,kituose mano pareiguose dar noriu padėkoti savo 2 ištikimiems pavaduotojams tai @Tadas_Crazy(kuris jau rcone) ir @Red_Sky labai daug padėja ir tikrai esu begalo jiems dekingas , dėkoju Montė ,kad davei man pasireikšti nors buvau dar toks žalias ir pasitikėjai duoti pareigas tokiam kaip aš , dar dėkoju begalė žmoniu @Frankis_Electro @Minde_Vega @Goda_Vello @Denis_Snow @Judita_Low @Aurimas_Bosas ir dar begale žmonių kuriu galbūt jau ir neprisimenu bet visvien visiem dėkoju už suteikta pagalba kiek finansiškai tiek fiziškai ir morališkai kai budavo sunkūs laikai.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 2 mėn.

• Patinka 8
  • Ačiū! 1
  • Liūdnas 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Goda_Vello
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Mechanikų Direktorė.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Liūdną, kad tokiomis aplinkybėmis turiu palikti Direktoriaus postą, dėl diskriminacijos, neligybės. Būdama direktorės pareigose turėjau ir turiu planų, kuriuos norėjau įgyvendinti su šia firmą. @Jack_Montecarlo Malonu ir džiugu, kad nepabūgai priskirti į direktoriaus postą,bet.. Dideli ačiū tariu @Mister_Audi už pasitikėjimą, ir galimybė tapti direktorė. @Deividas_Audi Ačiū tau už pagalbą mano direktoriavimo laikotarpiu. @The_Vilmantas @Arminas_Elegy Ačiū jums, kad motyvavot siekti ir nebijoti direktoriaus kėdės!
O patį didžiausią AČIŪ tariu savo Firmos Tepaluočiams ❤️
 Noriu, kad Direktorius būtu renkamas iš esamų Firmos darbuotojų (Weed_Green ,Rasta_Kentas, Domanis_Epk, Teletabis_Peris)

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 2019-12-07/2020-03-29 
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/IE4LFfS 

• Patinka 15
  • Naudinga! 2
  • Haha 1
  • Liūdnas 15

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tomas_Dirt
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Spec.Pajėgos. Pavaduotojas.
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Atėjo laikas palikti šias pareigas, vien dėl darbo ir taip artėja šilti orai ir t.t. Gandzia siūlau tau pasirinkti Vytas_Likes į pavaduotojo kėdę. Jis tikrai aktyvus,bendraujantis, atsakingai žiūrintis į savo darbą ir tikrai manau vertas tapti pavaduotojumi. Duok šiam žmogui galimybe pabandyti. Sėkmės.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  30d.

Redaguota nario Ernys_Myq
Ačiū už Tavo įdėtą darbą !
  • Patinka 3
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: adidas_ricka
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: pd
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nemoka taisykliu, direktoriui nerupi kokybe tik kiekybe stumdo dirbti daryti kazka priziureti firma, o kai pasiulai nauju ideju atgal gauni, tik zodzius "sudas" "nesamone [padarei" ar "ilgai darei" :D Nenoriu stengtis firmoje kai ja priziuri toks zmogus, kuriam jo pavaduotojas tampa priesu. Tegul pasiema i pavus rasta arba domse ir sedi 2protinguoliai darys reidus mieste arba terorizuos trv.

Direktorius kopijuoja kitu zaideju turini forume nesukurai savo temu jisai net butu atmestas per mano apklausa ant tiek taisykliu nezino. Laiko darbe zaidejus kurie nezino taisykliu, kurie pazeidzia taisykles ir neismeta is darbo. O mano apdarytas darbas buvo ivertinamas 0 :D Net laipsniu sistema buvo nereikalinga kuria dariau, nes auksciausia ranga tu gali gauti for free per pirmasias 3 dienas.

TEISESAUGA BUVO 0 IR BUS 

• Patinka 1
  • Naudinga! 8
  • Haha 10
  • Liūdnas 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf 

2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: "Fake Taxi" Pavaduotojas 

3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nesu tas žmogus kuris laiko pareigas dėl laiko, esu toks jei pamačiau, kad su firmą padariau viską tai nelaikysiu ir atsisakysiu. Noriu padėkoti @Jonas_Slash už suteiktą šansą pabūti taksi firmos valdžia manau tikrai tavęs nenuvyliau, tikrai norėčiau dar kartą pabūti kur nors valdžioje, sėkmės tau ❤️ Noriu padėkoti savo darbo prižiūrėtojams @Danny_Williams ir @Evis_Jojo su jumis buvo tikrai smagu praleisti šitą laiką, esant cool žmonės, nors galvojau Liutka bus pasikėlęs labai, bet toks nebuvo, sėkmės jums abiems❤️. @Visma_Wtf @Aim_Greg @Trevor_Verrosa @Dominykas_Miguel @Arnas_Toreto @Liepsna_Fire @Matas_Greitas @Gustis_Gustisss @Hugo_Winston @John_Capone @Adomas_Weed @Milita_Cherry, dėkui, kad buvote tokį ilgą laiką su mumis, myliu bučiuoju širdyje nešioju, sėkmės hebra ❤️❤️❤️

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Nežinau laiko neskaičiuoju. 

Patvirtinta. Ačiū už tavo indėlį į Taksi firmą !
  • Patinka 8
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jonas_Slash
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Taksi direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Atėjom, padarėm ką norėjom, išeinam iškelta galvą, ko daugiau reikia? Išbuvom virš 50 dienų valdžioje, surinkome aktyvų ir tikrai gerą kolektyvą, savo išsikeltus tikslus pasiekėme, tai nėra tikslo toliau laikyti direktoriaus dėl dienų skaičiaus, jeigu nieko naujo nebus įnešta. Norėčiau padėkoti aktyviausiam direktorių prižiūrėtojui už suteikta šansą @Jack_Montecarlo visko buvo :D kitam direktorių prižiūrėtojui už gerai praleistą laiką direktorių chate @Ernys_Myqgeriausia vieta kai direktorių prižiūrėtojas išsiperka iš juodajo sąrašo :) Dėkui @Robertas_Bond už visą pagalbą kuria suteikiai. Norėčiau kad direktorių gautų @Danny_Williams arba @Evis_Jojo Kelių gaideliai out. Ir savo vergui @Mode_Wtf ❤️
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Laimingi laiko neskaičiuoja
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/qFsxfde

Redaguota nario Jack_Montecarlo
Ačiū už jūsų prisidėjimą prie projekto gyvavimo
  • Patinka 12
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 12

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Gandzia_Sampp
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Spec.Pajegos Direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys

Sveiki na ką gi atėjo ta laukta dieną kai tenka rašyti palikimo anketa. Palieku direktoriaus pareigas ne dėl spaudimo o dėl to kad baigėsi karantinas ir nebeturiu tiek daug laiko skirti samp plius dar ir šilti orai prasidėjo tai norisi per tokius orus tik būti lauke su draugais. Plius prasidėjo labai daug darbu man ir nelabai busiu aktyvus tad tikrai nelaikysiu direktoriaus dėl skaičiaus. Na ir noriu pasakyti tai kad ką norėjau ta ir padariau su spec.pajegų firmą  na manau kad tikrai atgaivinau specus kiek tik galėjau ir savo visa laiką įdėjau į šį darbą bei į šias pareigas. Na dabar norisi man pailsėti nuo direktoriavimo. Noriu padėkoti dideli ačiū tai @Jack_Montecarlo kuris nepabijojo ir išrinko mane direktorių didelis ačiū tau kad pasitikėjai manimi ir tikiuosi kad tavęs nenuvyliau ir įrodžiau tau kad manim galėjai pasitikėti. Noriu taip pat padėkoti ir @Ernys_Myq ačiū tau taip pat kad manim pasitikėjai ir tikiuosi kad įrodžiau tau kad susitvarkyti tikrai sugebu su direktoriaus pareigomis. Taip pat noriu padėkoti mano buvusiam pavaduotojui @Tomas_Dirt kuris manęs nenuvylė ir padėjo man susitvarkyti su firmą didelį ačiū tau tariu Tomai už tavo pagalba man už tavo visus linksmus bajerius kuriu Spec kanale netrukdavo. Tikiuosi kad kažkada vėl mes susitiksime valdžioje. Na noriu taip pat padėkoti ir savo dabartiniam pavaduotojui tai @Vycka_Likes ačiū tau už tavo pagalba padėjai man su firmą prižiūrėjai ją kai manęs nebūdavo na ir tikrai manęs ne nū vyliai ir džiaugiuosi kad pasirinkau tave į savo pavaduotojus. Na taip pat noriu padėkoti ir šiems žmonėms kuri buvo su manim padėjo man ir mane motyvavo @Dede_Osva @Petras_Rimkus @Damn_Weed @Rokas_Vegas @Swed_Makar @Arnis_Brigada @Adidas_Ricka@Matt_Evans @Karolis_Slimis @Liepsna_Fire @Rasta_Kentas tariu jums dideli dideli ačiū gerbiu jus visus tikiuosi dar kažkada susitiksime. 

Na o savo pareigas tiksliau direktorių noriu perleisti savo pavaduotojui Vytas_Likes šis žmogus manau tikrai susitvarkys su direktoriaus pareigomis.

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 1 mėnesis ir 17 dienų.
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)https://imgur.com/a/l9NjEdZ

Patvirtinta. Ačiū už tavo darbą !
  • Patinka 9
  • Naudinga! 2
  • Ačiū! 2
  • Liūdnas 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Armani_Jeans
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: M&A Logistics įmonė.(TRV firma)
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Pirmiausiai tai norėčiau padėkoti Direktoriui @Matthew_Moreno❤️ už suteiktą šansą padirbėti kartu, buvo tikrai patys nuostabiausi tie 2 mėnesiai. Seniuk pasiskambinsim! Gaila kad nepavyko pabuvoti kartu iki galo... Karantinas baigėsi, darbas prasidėjo. Negaliu sukoncentruoti savo laiko. Dirbdamas didesnį dalį dienos... Manau pavyko atlikti tą ką norėjau, darbuotojai patenkinti. Nenoriu būti neaktyvus, ir vis temti laiką, pildyti tuos neaktyvumus. Ateitis plati manau dar susimatysime! Darbuotojams linkių viso ko geriausio, pasiekite to ko trokštate, tiek žaidime tiek realiame gyvenime!

Myliu jumis ❤️ @Matthew_Moreno @Robertas_Bond @Mister_Adidasas @Sesv_Fleak @Juozas_Hsop @Ted_Bass @Lukas_Clippers @Zygimantas_Teip @Senas_Vairuotojas @Emilis_Play @Adidas_Junior @Tujazass__Hza @Turbo_Max @Dėdė_Beatas @Black_Booss @Arnas_Hodis @Arminas_Kushas @Danielius_Diaz @Vincent_Alo ko neužtaginau tai nenusiminkit. Nes visi kurie buvo kartu su manimi išliksite mano širdyje!!!
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Laimingi laiko neskaičiuoja... (By @Max_Tosha)
5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka)

• Patinka 4
  • Ačiū! 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rokas_Vegas
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Spec. Pajėgos, pavaduotojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Atšilo orai, norisi daugiau laiko praleist su šeima/draugais, artėja pusmečių pabaiga, tai dar ir mokslus susitvarkyt reikia. Nenoriu būti tas pavaduotojas, kuris laiko pareigas dėl laiko, o firmai naudos jokios nedaro. Valanda ar dvi galėčiau praleist žaidime, bet ar iš jų būtų kažkokia nauda? Manau per šias 14 dienų buvimo pareigose ir mėnesį spec. pajėgose tikrai įnešiau nemažą indėlį firmai ir žaidėjams. Atsisveikinimui noriu padėkoti visam teisėsaugos kolektyvui, kurie nuo pat pradžių buvo šilti ir draugiški. Keitėsi direktoriai, pavaduotojai, bet ištikimieji išliko iki pat mano pasitraukimo. Norėčiau parekomenduoti du asmenis, kurie užimtų mano pavaduotojo krėslą tai būtų Edviix_Samp, Alex_Honner ar Johny_Campbell, manau būtent iš šių asmenų turėtų būti renkamas naujas pavaduotojas. Didžiausios sėkmės jums, ir prižadu, kad aš dar grįšiu :)

4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 14d.

Patvirtinta. Ačiū už tavo darbą !
  • Patinka 6
  • Naudinga! 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Owen_Mclaren
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Mechanikų direktorius
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Darbas sudaro didelę dalį mano gyvenimo, taip pat norisi po darbų atsipūsti tad kol orai gerėja nesinori vien tik praleisti žaidime. Sampas man tik LAISVALAIKIO praleidimas ir tik tada kai neturiu visiškai ko veikti tad bent jau man yra geriausias dalykas prastumti laiką. Pats Erni pastebėjai jog mano aktyvumas stipriai krito. Nesugebu per dieną net 90min pražaisti. Aišku kita įtaka daro atnaujinimai. Aišku nieko nesitikiu kad pastoviai būtu mechanikams tai padaroma bet cmon chebra, lyg normaliai prašėm jog sutvarkytu su nuosavom mašinom, kad galėtum tempti ir bent jau rodytu koordinates kur prieš tai buvo.. bet ne vietoj šito padarė visiškai antraip - už atitemptas darbines atlygį gauname nebe į rankas o į /alga ... aišku menkniekis bet ir ką norėsi kad padarytu vistiek padarys taip KAIP JIEMS geriau atrodo.. aišku no hate viskas puiku ir dėl šito tikrai nepalieku savo pareigų. Ačiū savo darbo komandai @Franklin__White džiugu jog prisijungei ir nepabijojai pavadovauti darbui kai manęs nebuvo.. aišku tikiu kad ir aš tave už*isdavau su savo tokiu aktyvumu tad tavo niūru veidą bandydavau šiek tiek pralinksminti jog jau nėra taip blogai su manim <šypt> @Jesica_SunDidelis ačiū ir tau jog norėdama pavaduotojos pareigų visgi pasirinkai prižiūrėtojos pareigas. Galiu nusilenkti ir taip parodyti savo pagarbą jog taip aktyviai ir kruopščiai tvarkydavaisi su pareigomis. Atsiprašau jei ką nors įžeidžiau ar ką bet visgi žinot mane jog kitoks aš būti tikrai negaliu ;) Bei kitiems savo darbuotojams - @Simas_Dev @Push_Hard @Rokas_Maksimovas @Jack_Xeno bei dauguma kitų už gera darbą, be jūsų nebūtu mano infernuso stage pasikėlęs, aišku juokauju :D visada su jumis chebryte budavo linksma discordo kanale plepėti apie bet ką ir iš to juoktis. Kad ir kiek stumimų, barnių budavo vistiek jus man būsit geriausia komandą! Taip pat didelis dėkui ir GAZpromo komandai dėl kurios firma tokius pinigus vartė. Bandžiau save stumti tolyn jog kažkaip atsirastu laiko žaist bet kai esi dručkis tave tik pasaulis gali pajudint.. Dėkoju @Jack_Montecarlo už pasitikėjimą ir suteikta šansą bei @Ernys_Myq kuris vpš nežino ka daryti tokiuose pareiguose ir tik iš firmų šaibas vogia..Naujajį mechanikų direktoriu norėčiau matyti Franklin_White, vaikinas pasitikintis ir žinantis ką daro bei aišku labai kūrybingas kas suteikia didelį pliusą darbui kurį gali padaryti maloniu dirbti. Ikiukaaaas gal dar kadanors ateisit pas mane dirbti ;) 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 2020-04-05 iki 2020-05-20

• Patinka 12
  • Naudinga! 1
  • Haha 3
  • Sutrikęs 2
  • Liūdnas 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

Pranešimas apie pareigų atsisakymą! 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lokys_Grizlis 
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Ginklų Prekeiviai 
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Pradžioj savo kadencijos buvo gana sunku, bet įsivažiavausu @Hennessy_Vro surinkom gana nebloga kolektyvapraveždavom daug fūrųtačiau  šiandiena @Ernys_Myq pradėjo labai stipiriai eit  teisėsaugąperžengė ribasTaisyklės buvo keistos prieš akis teisėsaugos naudai(
Nuotrauka), discord’e ernys taipogi kovojo  teisėsaugos pusęnei nepažiūrėdamas į mūsų situacijąTeisėsaugos direktoriai nebuvo baudžiami nors įrodymai stipriai rodė  kaltę(Forumas). Teisėsauga kuo toliautuo labiau išpyzdėjopradėjo naudoti /kliutis ir /spygliai per ginklų siuntą(Nuotrauka), dirbti buvo tiesiog neįmanoma, kai pareigūnai eina prieš nuostatus ir viskas buvo "OK" (Nuotrauka). Nors ir turėdami daug žaidėjųkurie discord’e kovojo  mustačiau ernys nei trupučio nepažvelgė I mūsų sunkią situacijąTikiuosi viskas bus išspręsta greitu metu, o  tiesiog noriu padėkoti šiem žmonėm   prisidėjimą prie mano pirmosios valdžios patirties

Mūsų geriausiems darbuotojams: @Vairuotojas_Tomasis @Matas_Greitas @Delcas_Samp @Iam_Leesin @David_Edyionii @Marius_Benz @Matt_Oops @Damn_Weed 

Bei pagalbos ranką ištiesusiems Klanų nariams:  @Dwayne_Stevenson @Last_Fight  @Arminas_Carleone @Petras_Rimkus Bei kitiems.

57a6d6e4e6ad88b29b2c1a1fa21ad155731.png

Dėkui visiems, o  sakau sekmės. ✌️
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 2020/05/06 - 2020/05/22 

Redaguota nario Einaras_Bmw
Ačiū už įdėtą darbą, sėkmės!
  • Patinka 15
  • Naudinga! 1
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Turbo_Max
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikai, Pavaduotojas
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Mažai belieka laiko prisėsti prie kompiuterio, vis delto vasarą 
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 19 dienų

Redaguota nario Einaras_Bmw
Ačiū už įdėtą darbą, sėkmės!
  • Patinka 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Hennessy_Vro
2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos:  Ginklų prekeiviai
3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nusibodo darbo rutina, Reikia darbui atnaujinimų nes jis vienintelis paliktas ir užmirštas.
4. Jūsų išbūtas laikas pareigose:  30d

https://imgur.com/a/3liRygs

Kad tik trintukai negautu direktoriaus. 

Iki.

• Haha 1
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje