Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 8 / 200

Versija: LV 7.7.7


Armandas_Boss

Direktorių kandidatūros analizės

Rekomenduoti pranešimai

 6dba303680800d1966d498e185a23efc69.png

 

 Sveiki, taigi šiandien naršiau po forumą ir pagalvojau kodėl nesukūrus temos kurioje žmonės keltų savo kandidatūras iš bandymo į direktorius turiu omenyje tai kaip DPi juos aprašė kaip jie buvo kandidatai, jei dar nepavyko pagauti minties manau žemiau kaip įkelsiu savo kandidatūros Las-Venturas.lt serveryje į direktorių suprasit. Nerašykit tokių nesam. kaip kam to reikia ir pnš. Nepatinka tiesiog išeikit ir kitiem nepasakokit, tad kelkit savo kandidatūros aprašymus kuriuos aprašė DPi, taip pat jei netrukdo parašykit kas aprašė ją ;) Manau tikrai tema būtų nebloga, galų gale ir smagu paskaityti.

 

Evaldas Black gana senai 2012-aisiais metais - "Limuzinistų" Direktorius 1-oji vieta.

 

2-asis Kandidatas Armandas_Boss. Sveikas. Pamatęs tave rinkimuose nenustebau, tu ten dažnas veikėjas. Anketoje viską parašei gražiai, aiškiai ir suprantamai. Mokėjai išdėstyti mintis ir savo norus, tikslus darbe. Įdėjų darbui buvo ne begalybė, bet to užteko. Žaidime buvo viskas gerai, mačiau pirmiausia kai buvai AFK, pagalvojau, kad tu tiesiog būsi neaktyvus, bet paskui pasitaisei ir viskas buvo labai gerai, padėjai žaidėjams, tiesiog važinėjai po miestą, nors ir neturėjai nuolatinio darbo. Taip pat mačiau kaip padėjai teisėsaugai. Esi šaunus žmogus, todėl ir sveikinu tave su direktoriumi, įvykdei visus mano reikalavimus. Nenuvilk manęs ir padaryk šį darbą šaunų.

 

Augis Buggati jei neklystu 2013-aisiais metais - "RC" Direktorius 3-oji vieta.

 

Armandas_Boss - Sveikas, Armandai. Direktoriaus rinkimuose tavęs nemačiau ganėtinai ilgą laiką, tačiau šiuose rinkimuose tave išvydau kaip neeilinį žaidėją bandantį kandidatuoti į šias pareigas. Anketa tikrai kaip ir minėjau tikrai verta dėmesio ir kaip tik sakiau įžanginėje kalboje rinkau žaidėjus, pagal anketas t.y. tik geriausias anketas, tačiau kandidatų šiuose rinkimuose daugiau nei įprastai. Stebėjimo laikotarpiu pirmąją dieną tavęs išvis nebuvo matyti, tik šiandien mačiau, tavo aktyvumą, praleidai tikrai nemažai laiko, nors tarp jo ir tikrai daug laiko neprisijungęs. Visgi tavo kandidatai buvo stipresni ir tave galiu pasveikinti užėmus trečiąją vietą.

 

Džeikis Corleone 2013-aisiais metais - "Triados" Direktorius 3-oji vieta.

 

Armandas_Boss – Sveikas Armandai. Pradėkime nuo anketos, tavo anketa buvo labai ilga, viskas išsamiai paaiškinta, bet tau labai nesisekė praktiką. Kiti tau sakė, kad tu buvęs limuzinistų direktorius ir mafija tau netinka, bet tu nepalūžai ir kovojai toliau, suprantu tau buvo iš ties sunku suvaldyti tiek žmonių, man taip pat būdavo Armijoje, kaip buvau direktorius. Pagal mane tau trūksta griežtumo ir jei taip padarytum, manau būtum iš ties geras direktorius, na tavo praktika prasidėjo grobimu, Hotel „Rock“ grobimu. Mums jis pasisekė gan neblogai, tik šiek tiek sunkiau sekėsi, kaip reikėjo išsirikiuoti. Treniruotė man nepasirodė bloga ji buvo gan įdomi. Dabar kiek mačiau tu dalinai visiems pinigus ar premijas nežinau kaip įvardinti. Bet Armandai: Nenuleisk rankų, visada kovok už save, nebijok būti griežtas, kad ir gautum papeikima tiesiog nekreipk dėmesio, aš tau linkiu sėkmės pildant į kitus direktorius ir Sveikinu užėmus trečiają vietą.

 

Galbūt bus neįtemą tai čia kitame manau daug kam gerai žinamame serveryje kaimelių, Max Tosha 2013-aisiais metais. "Apsaugos" Direktorius 6-oji vieta LOL. 2013-aisiais žiemą.

 

Michael_Pacano – Buvęs Dylerių direktorius „nuvertęs kalnus“ – Jery_Freak, tiesiog be rašant apie tave prisiminiau, kaip tu aukojai savo postą užbanindamas vieną iš Jerio komandoje esančių narių, nors ir tai ir negalima pavadinti „rimtu“ pasiekimu, bet įvardinsiu tai kaip, kad „kiaušus turi“ ar kažkas panašaus. Kalbant apie tave, ištiesų negalvojau, kad pildysi į Direktorių ir vėl mėginsi siekti jo, visgi tavo praeitis, šiek tiek tave vertina „žemesniu balu“. Būrtų traukimu tau atiteko pokalbis, aptarėmė ką imtumei į pavaduotojus, tavo darbo vizija, komandos rinkimą, veiklos sudarymą darbuotojams ir kitus klausimus, kuriuos buvau pateikęs ir diskutavęs kartu. Kaip jau minėjau pokalbio metu, man neužteko to, mūsų „tuščiažodžiavimo“, todėl nusprendžiau duoti galimybė pasireikšti treniruotės pravedime. Paklausęs šiandien ar vesi - sudvejojai, minėjai jog buvai pavargęs ir panašiai, tačiau galutinai nusprendei ir pamėginai pravesti treniruotę be TeamSpeak pagalbos, bevesdamas tuo tarpu aš pats buvau TeamSpeak‘e ir kalbėjau su Dylerių direktoriumi Hugo_Armani, diskutavome apie tavo praeitį ir tiesiog abu nutarėme, kad tu ne iš „kelmo spirtas“ žmogutis esi, mums anksčiau (kai tik tapai Dylerių direktoriumi) pasirodei, ne rimtas, kad tu su tuo nesusidorosi ir tave nušalins arba tiesiog nuvers greitai, visgi bematydami tavo siekius dyleriuose, klydome. O tęsiant kalba apie tavo praktika, ji išėjo ištiesų nebloga, gal ne tiek naudinga apsaugai, gal ir nebuvai pilnai visko jiems išpasakojęs, bet atlikai tą ką tau reikėjo ir pasirodei neblogai. Sveikinu užėmus 6-ąją vietą šiose rinkimose!

 

Lukas Fanta "Dylerių" Direktorius 1-oji vieta maždaug 2013-aisiais vasaros pradžioje.

 

Michael_Pacano - Iš pirmo žvilgsnio atrodo tu visai naujas veidas *** serveryje, tačiau jau spėjai pabūti pavaduotojumi. Kalbant apie tavo anketą permetus akimis atrodo, kad atsiprašant šūdo verta, tačiau įsigilinus ir perskaičius antrą, trečią kartą anketa pasirodė gan unikali, įdomi idėjų pateikimo stiliumi. Kalbant apie tave patį serveryje nesi labai žinomas veidas, tad šiuose rinkimuose tai buvo tau privalumas, kadangi tu buvai naujokas, o čia pasipainiojai tu, tad taip ir gavosi. Aišku daug ką lėmė tai, kad pildančiųjų naujokų į šį postą buvo gan mažai, tačiau visvien tu čia idėjai nemažą indėlį. Sveikinu tapus naujuoju Dylerių direktoriumi.

 

Lukas Fanta "Tuningistų" Direktorius 3-oji vieta. 2013-aisiais metais.

 

Michael_Pacano - Sveikas, sveikinu užėmus viena iš penkių vietų, linkiu nepasidavimo ir siekimo tikslų! - Kiek žinau tu neesi naujokas direktoriavime, buvau parašęs perspėjimą, kad rinksiu naujoką, bet tavo tekstą skaičiau iš širdies, kaip buvai Dylerių direktorius, galėjau pasakyti tik vieną: buvo per sunki firma, pirmam kartui, bet vis tiek įveikei tą ką norėjai ir ko tau reikėjo, tekste įžvelgiau nuoširdumą, kruopštumą ir daugelį kitų dalykų kurie mane suviliojo, kaip skaičiau tavo tekstą. Tekste tvirtinai kad tavo sugebėjimai ir naujos mintys, galėtų padaryti tunerių darbą kitokį, bet aš abejoju ar kas pasikeistų be naujų įdėjų, sistemų šiam darbui.. Tad šiuose rinkimuose užiimi garbingąja 3-ąja vietą!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lukas Fanta "Dylerių" Direktorius 1-oji vieta maždaug 2013-aisiais vasaros pradžioje.

 

Michael_Pacano - Iš pirmo žvilgsnio atrodo tu visai naujas veidas *** serveryje, tačiau jau spėjai pabūti pavaduotojumi. Kalbant apie tavo anketą permetus akimis atrodo, kad atsiprašant šūdo verta, tačiau įsigilinus ir perskaičius antrą, trečią kartą anketa pasirodė gan unikali, įdomi idėjų pateikimo stiliumi. Kalbant apie tave patį serveryje nesi labai žinomas veidas, tad šiuose rinkimuose tai buvo tau privalumas, kadangi tu buvai naujokas, o čia pasipainiojai tu, tad taip ir gavosi. Aišku daug ką lėmė tai, kad pildančiųjų naujokų į šį postą buvo gan mažai, tačiau visvien tu čia idėjai nemažą indėlį. Sveikinu tapus naujuoju Dylerių direktoriumi.

 

Lukas Fanta "Tuningistų" Direktorius 3-oji vieta. 2013-aisiais metais.

 

Michael_Pacano - Sveikas, sveikinu užėmus viena iš penkių vietų, linkiu nepasidavimo ir siekimo tikslų! - Kiek žinau tu neesi naujokas direktoriavime, buvau parašęs perspėjimą, kad rinksiu naujoką, bet tavo tekstą skaičiau iš širdies, kaip buvai Dylerių direktorius, galėjau pasakyti tik vieną: buvo per sunki firma, pirmam kartui, bet vis tiek įveikei tą ką norėjai ir ko tau reikėjo, tekste įžvelgiau nuoširdumą, kruopštumą ir daugelį kitų dalykų kurie mane suviliojo, kaip skaičiau tavo tekstą. Tekste tvirtinai kad tavo sugebėjimai ir naujos mintys, galėtų padaryti tunerių darbą kitokį, bet aš abejoju ar kas pasikeistų be naujų įdėjų, sistemų šiam darbui.. Tad šiuose rinkimuose užiimi garbingąja 3-ąja vietą!

 

 

 

wut :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Lukas Fanta "Dylerių" Direktorius 1-oji vieta maždaug 2013-aisiais vasaros pradžioje.

 

Michael_Pacano - Iš pirmo žvilgsnio atrodo tu visai naujas veidas *** serveryje, tačiau jau spėjai pabūti pavaduotojumi. Kalbant apie tavo anketą permetus akimis atrodo, kad atsiprašant šūdo verta, tačiau įsigilinus ir perskaičius antrą, trečią kartą anketa pasirodė gan unikali, įdomi idėjų pateikimo stiliumi. Kalbant apie tave patį serveryje nesi labai žinomas veidas, tad šiuose rinkimuose tai buvo tau privalumas, kadangi tu buvai naujokas, o čia pasipainiojai tu, tad taip ir gavosi. Aišku daug ką lėmė tai, kad pildančiųjų naujokų į šį postą buvo gan mažai, tačiau visvien tu čia idėjai nemažą indėlį. Sveikinu tapus naujuoju Dylerių direktoriumi.

 

Lukas Fanta "Tuningistų" Direktorius 3-oji vieta. 2013-aisiais metais.

 

Michael_Pacano - Sveikas, sveikinu užėmus viena iš penkių vietų, linkiu nepasidavimo ir siekimo tikslų! - Kiek žinau tu neesi naujokas direktoriavime, buvau parašęs perspėjimą, kad rinksiu naujoką, bet tavo tekstą skaičiau iš širdies, kaip buvai Dylerių direktorius, galėjau pasakyti tik vieną: buvo per sunki firma, pirmam kartui, bet vis tiek įveikei tą ką norėjai ir ko tau reikėjo, tekste įžvelgiau nuoširdumą, kruopštumą ir daugelį kitų dalykų kurie mane suviliojo, kaip skaičiau tavo tekstą. Tekste tvirtinai kad tavo sugebėjimai ir naujos mintys, galėtų padaryti tunerių darbą kitokį, bet aš abejoju ar kas pasikeistų be naujų įdėjų, sistemų šiam darbui.. Tad šiuose rinkimuose užiimi garbingąja 3-ąja vietą!

 

 

 

wut :blink:

 

 

Kas wut aš Michael Pacano jei tu to nežinojei LM* buvau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...