Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | SUPER valanda!

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Josh_Instead

ATLYGIS 50K. PADĖKIT.

Rekomenduoti pranešimai

nėra tokio.

Pasigooglink, turėtum rast kaip viskas išdėstyta, nes iš manęs aiškintojas prastaz.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik į control panel > network and internet (po šituo turėtų būtų pasirinkimas "wiew network status and tasks") spaudi ant jo, iššokusiame lange susirask užrašą "change adapter settins" (kairėj pusėj), iššoks kitas langas su tavo interneto connectionu, spausk ant jo dešinį pelės mygtuką ir spausk "diagnoze". Man kai dingsta netas nuo kažkokių klaidų ar kitų šūdų šis būdas padeda (suranda klaidas ir jas sufixina). Jei nepadės, rašyk, turiu dar vieną mintį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik į control panel > network and internet (po šituo turėtų būtų pasirinkimas "wiew network status and tasks") spaudi ant jo, iššokusiame lange susirask užrašą "change adapter settins" (kairėj pusėj), iššoks kitas langas su tavo interneto connectionu, spausk ant jo dešinį pelės mygtuką ir spausk "diagnoze". Man kai dingsta netas nuo kažkokių klaidų ar kitų šūdų šis būdas padeda (suranda klaidas ir jas sufixina). Jei nepadės, rašyk, turiu dar vieną mintį.

Nepadeda šitas. Man routerio neranda kompas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Susitvarkiau pats. Per tą pačią programą suvedžiau routerio IP adresą ir internetas atsirado.

Dėkoju bandžiusiems padėti , serveryje išdalinsiu po simbolinę sumą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...