Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Scott_Waveto

Naujoko atsiliepimas nuo Scott'o

Rekomenduoti pranešimai

Labas vakaras,

tiesą pasakius net nežinau nuo ko pradėti... Turiu susidaręs teigiamą nuomonę, tik nelabai žinau kaip tą nuomonę išreikšti... Na, bandau, tik nežinau ar man pavyks.

 

Pradėsiu nuo to, jog esu labai patenkintas ir nudžiugęs administratorių darbu. Matosi, jog jie stengiasi, jog projekte žaistų vis daugiau ir daugiau žaidėjų (kalbu apie pagr. administratorius, bei kitus aukšto rango žmones). Ne paslaptis, jog serverio žaidėjai yra tikrai draugiški, nesivaržo ir pasisveikina "sw" ir panašiai, tai labai šaunu pamatyti kai esi naujokas projekte.

 

Script'ai, map darbai yra iš puikūs, gražūs, matosi, jog nemažokai darbo įdėta. Patiko naujokų pasigydimo sistema, kad iki tam tikro laiko galima gydytis. Taip pat esu nustebęs lifto sistema, kaip sakoma, "unikalumui ribų nėra", taip ir čia unikalumas peržengė visas ribas, tad tikrai giriu projekto script'erį, map'erius, už puikų darbą.

 

Ir apibendrinimas :D: esu nustebęs šiuo projektu ir tikrai manau, jog jis yra vienas iš geriausių visoje Lietuve, o tai yra labai šaunu. būti šio didelio projekto dalimi.

 

P.S. Tikiuosi visas šitas skaitymas neprailgo, ačiū už dėmesį,

su pagarba, Scott.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas vakaras,

tiesą pasakius net nežinau nuo ko pradėti... Turiu susidaręs teigiamą nuomonę, tik nelabai žinau kaip tą nuomonę išreikšti... Na, bandau, tik nežinau ar man pavyks.

 

Pradėsiu nuo to, jog esu labai patenkintas ir nudžiugęs administratorių darbu. Matosi, jog jie stengiasi, jog projekte žaistų vis daugiau ir daugiau žaidėjų (kalbu apie pagr. administratorius, bei kitus aukšto rango žmones). Ne paslaptis, jog serverio žaidėjai yra tikrai draugiški, nesivaržo ir pasisveikina "sw" ir panašiai, tai labai šaunu pamatyti kai esi naujokas projekte.

 

Script'ai, map darbai yra iš puikūs, gražūs, matosi, jog nemažokai darbo įdėta. Patiko naujokų pasigydimo sistema, kad iki tam tikro laiko galima gydytis. Taip pat esu nustebęs lifto sistema, kaip sakoma, "unikalumui ribų nėra", taip ir čia unikalumas peržengė visas ribas, tad tikrai giriu projekto script'erį, map'erius, už puikų darbą.

 

Ir apibendrinimas :D: esu nustebęs šiuo projektu ir tikrai manau, jog jis yra vienas iš geriausių visoje Lietuve, o tai yra labai šaunu. būti šio didelio projekto dalimi.

 

P.S. Tikiuosi visas šitas skaitymas neprailgo, ačiū už dėmesį,

su pagarba, Scott.

Viską skaičiau :) Sekmės, malonu manau Pgr.Administracijai, kaip sklinda tokios kalbos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu kad pagiri Las-Venturas.lt serverį. Sėkmės tau čia žaidžiant jei reikės pagalbos - rašyk man padėsiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, kad naujokai renkasi į serverį. :) Jei reikės pagalbos, ar kažko nesuprasi - visada padėsiu, kreipkis. Gaila, kad kai aš buvau naujokas, nežinojau apie tokius dalykus, kaip naujokų atsilepimai. Būčiau parašęs. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiku jog serveris tau patiko, visada gali kreiptis į mane dėl pagalbos ir ginklu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...