Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Adidas_Rička

JAV grasina, Rusija juokiasi.

Rekomenduoti pranešimai

vaikai patylet jums vertetu sia tema kurie kalba kad jav nuneatu rusus. Rusai turi branduolini ginkla ir kinija kuri tai pat turi branduolini ginkla.

 

 

Rusija ir be brandolinų ginklų laimėtu. BRB, šalys pasirašė kad branduolinių ginklų karo metų nenaudos. O jai bent viena šalys panaudos, automatiškai visos šalys visos, jai nesupratot kartoju VISOS, eitu prieš ją, karas prasidėtu prieš tą šalį. O jai Obama padarys kokia klaidą su branduoliniais ginklais, tada prieš ją eitu šalys, bet ne visos. Žinot kodėl? Nes jie karaliauja ES šitiem juodašikniams viskas galima jie taip mano.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik tu laitz, JAV Žymiai labiau išsivystę, kai pis obama strėlių ir pamatysit jūs, čia tuos rusus vpš kažkokius čigonus kai niexuj nuims, ahuėlina tas putinas, žiūrėkit, kad tik per kara putinui, ant galvos obama nemyštu.

*Myliu Las-Venturas.lt* neahujivalink ok? Davai tu prieš rusus tai pasakik *Myliu Las-Venturas.lt*, jie tau pendeli duotu tu kosmuose atsirastum. Ir Russia laimės kara, nors ir bus daug kraujo, ir daug metų karas vyks, bet rusija laimės. Nes Hitleris, padare klaida, naujokelius išleido į kara, nes jau žinojo kad nuo SSRS neatlaikis spaudimo, taiip ir bus su Obama.

Redaguota nario Arvydas_Katkus
Įspėtas. Netinkama kalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuožiurą jei norėtu JAV sunaikint Rusija, nebūtų jiems kas. JAV yra tobuliasni, naujesni lektuvai ir laivai , ką kalbėt apie ginklus? Kaip manot iškur Ruskiai gauna ginklų ? iš Amerikos,o  Ruskiai turi tik aK...  Tad Ruskiai nepakariaus su jais.

Durne grįžk į pasauli iš žaidimų.. Gal mažiau cs žaisk, nežinau.. Tiek Rusija, tiek JAV turi daug gerų ginklų, be to ,klysti ir Rusijoje yra berots pats geriausias naikintuvas, Rusija didelė, daug mokslininkų :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rusai laimėtu paliubomu,nes dauguma žmoniu eina už Russia. :) Aš taip pat einu už RUSSIA. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu jo, čia gali būti rimtai | | | pasaulinis. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

Lietuviai per kara vėl verktu žinai kodėl? O gi Lietuva niekam nereikalinga ir JAV slėptu joje bombas kadangi jinai mažiausiai ir apie ja nepagalvotu niekas, o jai atsisakytu Lietuva, ja išmestu ir ES ir užkariautu, jugi karas pofigu visiem.

 

 

 

 

Kas ją išmestų iš ES ? JAV mano žiniai neturi jokios įtakos Europos Sąjungai ir beto jeigu taip atsitiktų jeigu Lietuva pasitrauktų iš ES, tuomet ją užimtų 45 minučių bėgyje. O dabar Lietuva saugi dėl NATO, todėl nešnekėk čia pievų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eikit jūs visi, aš tai visai norėčiau karo, o jūs? :DDDDDD P.S AŠ UŽ RUSUS.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokie ataušę jau esat.. Sakot einat už Rusus kurie mūsų istorijoj mus tik rusino ir norėjo tik prisijungti prie savo žemių, gavom nepriklausomybę norėtumėt vėl, kad Rusija laimėtų, paiimtų Baltija ir vėl zjbs? Geriau nebekomentuokit tokiais komentarais "RUSAI".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ble.. kaip juokina tie kurie stumia ant Rusijos ir sako ten Putinas levas ar dar kaip.. Tai kam jus tada dūjas perkat iš rusijos? Pirkit iš savo JAV.. Pažiurėčiau, kaip namus šilditumetes.. čj lauke ant malkų keptumte miesa ir tik su malom hatas šilditumete.. :DD Plius tame prikolas, kad dar ir pačias malas tikrai ne išvien lietuvos jiema.. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomonę tai ak ginklas nepaves tikrai bet JAV Tikrai turi naujausią bet ką tu žinai kas laimės pakariaus ir pamatysim aš už JAV Bet ir už Rusus ainu biškutį,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neturiu nieko pries rusus, bet supraskit, kad JAV rusus nunest nebutu kas, jau vien ka sako tai, kad Amerika isleidzia 6 kartus daugiau saibu [netoli 700mlrd pries rusu 100+-] armijai. Kad pamatot per telika naikintuvu pora ar lektuvnesi, tai pasakysiu tik tiek, kad tai tik labai mazas lasas didelej juroj:> Kur dar patirtis, apmokymai. Ka jus kalbat apie ejima uz rusus kitu saliu, daugelis saliu i JAV-Rusijos kara isvis stengtusi nesikist, o jei ir butu ikisti, neitu pries JAV 100%, nes tik nuostoliu patirtu dideliu, o naudos 0, plius atsiminkit, kad DAUG pasaulio valstybiu maziau ar daugiau pasiskolinusios is JAV. zodziu, nebeskieskit, o tie idiotai kur kisa juodaodzius, "nigerius", gal jus vapsie patylekit gedos nesidare.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir taip aišku jeigu kiltu karas JAV laimėtu arba būtų kažkokia tai "šachmatų" tipo kova, kas kokį ėjimą padarys tas ir laimės. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...