Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Leaver_Ash

[ Naujoko Atsiliepimas ] - Domantas_Zack

Rekomenduoti pranešimai

4.jpg

 

 

Labas Vakaras gal kas skaitys dieną tai Laba Dieną Las-Venturas.LT Serverio Žaidėjai.

 

" Administracija "

 

Pirmas punktas apie " Administracija " - Taigi užsiregistravęs serveryje pastebėjau labai malonę " Administraciją " Jie patys labai draugiškai ir savanoriškai padeda serverio žaidėjams taigi užsiregistavęs prie manes atsileportavo keli " Administratoriai " - Jie draugiškai paklausė ar reikia pagalbos gal aprodyti Las-Venturas.LT serverį ir pagydė taip sutikau su jais jie aprodė man visą miestą man tai labai patiko ir tai mane nustebino kadangi nei viename serveryje to nemačiau manau Las-Venturas.LT serveris būtent todėl yra Numeris 1 Lietuvoje .

 

]

Sistemos "

 

Būtent savo sistemomis Las-Venturas.LT serveris pasižymi kaip puikus serveris garsus scripteris Deividas_Britas yra tas asmuo kuris yra mano nuomonę geriausias Lietuvos Scripteris mane projekto sistemos labai nustebino kadangi jos yra tiek Originalios tiek Įdomios .

 

]

Eventai "

 

Mano nuomone serveryje " Administratoriai  " - sugalvoja eventus kūrie yra labai įdomūs , serveryje " Administracija " Nepagaili savo pinigų ir surenka labai daug evento dalyvių ir tai yra įdomu kadangi prizas būna didelis ir varžovų daug todėl tai yra labai įdomu taigi manau tai labai didelis pliusas. Kai kurie Nemokami " Administratoriai " yra už tai atsakingi ,tačiau dauguma kūrie pirko " Administratoriaus " Statūsą taip pat veda eventus taip pat labai įdomius ir prizai būna labai dideli .

 

Ačiū ,kad esate bėje Sveiki .

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, kad naujokai po biški renkasi į serverį. Kuo mūsų daugiau, tuo linksmiau! :) Sėkmės žaidime, jei reikės pagalbos - rašyk į administratorius, /adminams, na bet jei taip atsitiktų, kad jie nepadėtų, tai gali pagalbos paprašyti ir pas V.I.P narius (/vipams), arba pas mane. (/sms  Teddy_Wudson)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū ,kad Malonus toks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuuu, gal tau elegy nupirkt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuuu, gal tau elegy nupirkt?

Aga :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bus Dapildoma ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, manau malonu pgr. administracijai girdėti tokias kalbas. Taigi jei reiks pagalbos ar finansines paramos rašyk man /sms Karolis_Helix

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būtinai Ačiū ,kad suteikiate pagalbą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...