Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Over_Drift

Groove Street tikri skillai

Rekomenduoti pranešimai

Važiavau su savo darbiniu mocu ir pradėjo šaudyt GS (drive-by) mane nutrenke aš užkritau ant jų stogo važiavau vienas iškrito aš nušokau pas jį surakinau ir žiūriu tie ateina mane šaudyt tai viena nušoviau (matosi guli be hp) ir galvoju reik pradėt filmuot), o paskui sako tas James, kad aš čytas :D tai galvoju kaip gerai kad video turiu. Paskui Edvis_Copper jį unjailino (sako įrodymus atsiunte) nors kokie ten įrodymai gali būti. Kaip jis Drive-by nesimato bet matosi kaip jie šaudo ir kaip stovi mašina taip kaip įkalčiai. Bet jeigu nedarė drive-by tai įdėk įrodymus kaip video.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5P-uNASnn4w&feature=colike

 

Video įdėjau kaip įrodymus kad free unjail davė. Bet ir pasijuokt iš dmerių kuriuos 1pd sutvarkė :D + dar pasihealines buvo vieną kartą vienas.

 

Dar įsižiūrėjus eina suprasti kad tas GS kurį nušoviau yra čytas nes nušovus atsirandi ir po rr ligoninėje o jis atsiteleportavo čia :/ bet atsijungė turbūt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad tu pats pasteršes net nick nemoki parašyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne tik GS tokie urodai.. Lucheese ne ką geresni, pagauni, RR padaro, ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad tu pats pasteršes net nick nemoki parašyt.

Ne tame esmė.. Vpš aš su kitu sumaišiau irgi James_holden o čia James_Harden nežiūrėjau į nick kaip rašiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne tik GS tokie urodai.. Lucheese ne ką geresni, pagauni, RR padaro, ir tiek.

Gaude siandien 2 armijos ekipazai, 1 ftb ekipazas, ir armijos sraigtasparnis.. Tai mane viena gaude. Healinau masina, sako inv :DD Tai isjungiau sampa palaukiau 5 min nuejau i web :D Prisijungiau masina dar stovi atsisedau ir toliau nuvaziavau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaude siandien 2 armijos ekipazai, 1 ftb ekipazas, ir armijos sraigtasparnis.. Tai mane viena gaude. Healinau masina, sako inv :DD Tai isjungiau sampa palaukiau 5 min nuejau i web :D Prisijungiau masina dar stovi atsisedau ir toliau nuvaziavau.

:D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip jau jei padarai rr kai miršti atsirandi toje pačioje vieoje kur mirei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

free star as stovejau nors ir saudizau i tave bet islypes dejai star uz drive-by tai ir gavau unjail.neteisingai sudejai star delto ir unjailas.sio tema rakinkit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemoki net šaydyt ojojo Aš Dar GS :P Galesi pafilmuot mane

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...