Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | SUPER zvejybos valanda!

Prisijungę žaidėjai: 9 / 200

Versija: LV 7.7.7


Big_Yaan

Internete Apie Deividą_Britą!!!

Rekomenduoti pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš irgi nežinojau kad ryžas :| Šiaip mačiau, bet gal yra žmonių kurie nematės ir galės pasiskaityti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O klausyk, visi męs tokie netobuli esame, ar būtina stumti, kad jis ryžos spalvos, ne jis kaltas, kad jo plaukų tokia. Žinokit, kas stumia dėl tokių plaukų spalvos, tai.. Kraupus esat, ir nemandagus. Pasižiūrėkit pirmą į save, ir pažiūrėkite kokių ydų turite patys. Ir pagalvokite kaip jus jausites, mėgstat tik smeižti žmonės ,, tobulieji " .

  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O klausyk, visi męs tokie netobuli esame, ar būtina stumti, kad jis ryžos spalvos, ne jis kaltas, kad jo plaukų tokia. Žinokit, kas stumia dėl tokių plaukų spalvos, tai.. Kraupus esat, ir nemandagus. Pasižiūrėkit pirmą į save, ir pažiūrėkite kokių ydų turite patys. Ir pagalvokite kaip jus jausites, mėgstat tik smeižti žmonės ,, tobulieji " .

+

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nors biški pažinsime savo serverio savininka ;).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jau mačiau šita bet pavaro jis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O klausyk, visi męs tokie netobuli esame, ar būtina stumti, kad jis ryžos spalvos, ne jis kaltas, kad jo plaukų tokia. Žinokit, kas stumia dėl tokių plaukų spalvos, tai.. Kraupus esat, ir nemandagus. Pasižiūrėkit pirmą į save, ir pažiūrėkite kokių ydų turite patys. Ir pagalvokite kaip jus jausites, mėgstat tik smeižti žmonės ,, tobulieji " .

Niekas nestumia, aš nemačiau kad kažkas stumtų ;) tikrai dėl plaukų spalvos niekas nestums...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gers, :D  Neteko dar skaityti, ir nežinojau kad tiek užkala :D Mldc... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai jis tiek neuždirba, jis gauna tik 37.5% iš visų "donate" ~28k turėtų uždirbt jie jei norėtų gaut 8k i nagelius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visu pirma, ryža, ne ryža, koks skirtumas.. Žmogus taspats. Kas juokingiausia, kad visi stumiat(Daugelis).Visu antra, daugelis iš tų heiterių dar tesėdi tėvam ant sprando ir zyzia tėvų duot maistui pinigų į mokyklą, o praktiškai išleidžiat kur? Ogi atiduodat Britui :D Aš tiesą pasakius pavydžiu, kadangi man irgi reikia pinigų, man nebe paauglystė, bet ir vargas man tokius pinigus uždirbt, o jis skaičius suvedęs jau turi kišenėje tiek metalo, kiek jūs jaunystėj netūrėsit. :D

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Iš tikruju nesitikėjau kad tiek daug uždirba i pusę mėnėsio šaunuoliai yra sekmės serveryje tau Deividai bei Karoli!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visu pirma, ryža, ne ryža, koks skirtumas.. Žmogus taspats. Kas juokingiausia, kad visi stumiat(Daugelis).Visu antra, daugelis iš tų heiterių dar tesėdi tėvam ant sprando ir zyzia tėvų duot maistui pinigų į mokyklą, o praktiškai išleidžiat kur? Ogi atiduodat Britui :D Aš tiesą pasakius pavydžiu, kadangi man irgi reikia pinigų, man nebe paauglystė, bet ir vargas man tokius pinigus uždirbt, o jis skaičius suvedęs jau turi kišenėje tiek metalo, kiek jūs jaunystėj netūrėsit. :D

Turint smegenų galima uždirbti internetu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turint smegenų galima uždirbti internetu :)

Kai paaugsi - suprasi, kad tokiem žmonėm kaip Britas,Invis, Edga Kesa, jų yra tik vienetai, ir visa ta sekmė priklauso nuo žaidėjų skonio. Kalbant apie internetinį verslą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vistiek ilgai neišsilaikys sa-mpas, tad reikės jam galvoti ir apie normalų darbą, nebent pradės žiūrinėtis internete kitų darbelių :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow, malačius Deividai. Bet jūs ant jo nestumkit, pavyzdžiui kai kuriems, "ryža" spalva yra graži. Phj, kad tie plaukai toki, tačiau jis už jus 2x - 3x kartus protingesnis. Deividas sukuria ir mums "gerus bei jaukius" namus šiame pasaulyje, t.y žaidime, ir už tai dėkingi mes tau ! Malačius Deividai !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai paaugsi - suprasi, kad tokiem žmonėm kaip Britas,Invis, Edga Kesa, jų yra tik vienetai, ir visa ta sekmė priklauso nuo žaidėjų skonio. Kalbant apie internetinį verslą.

Aš serverio negaliu net priskirti prie verslo šakos, ir aš kalbėjau tikrai ne apie serverius iš jų tikrai nebus uždirbami geri pinigai, kaip sakiau iš tų 8000lt = gaunama 3000lt bet taip tikrai nebūna čia gal vieną kartą tiek nuskilo kadangi tokios apyvartos kiekvieną mėnesi tikrai negali būti, pažiūrėjus kiek žaidžia serveryje žmonių (ir kiek iš jų yra vip/admin ar turi verslą).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai paaugsi - suprasi, kad tokiem žmonėm kaip Britas,Invis, Edga Kesa, jų yra tik vienetai, ir visa ta sekmė priklauso nuo žaidėjų skonio. Kalbant apie internetinį verslą.

Rokas manau net daugiau pinigų gauna. Daugelis tiesiog pavydį. Norit jūs pinigų? eikit dirbkit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Afigėnai, čia seniau buvo 5k į mėnesį dabar jau 8k! Šaunuolis Deividai, jau ir santaupų manau turi turėt normaliai :))


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pzdc *Myliu Las-Venturas.lt* biski:DDD,Maladec 8k :OO

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Įžeidinėjimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visu pirma, ryža, ne ryža, koks skirtumas.. Žmogus taspats. Kas juokingiausia, kad visi stumiat(Daugelis).Visu antra, daugelis iš tų heiterių dar tesėdi tėvam ant sprando ir zyzia tėvų duot maistui pinigų į mokyklą, o praktiškai išleidžiat kur? Ogi atiduodat Britui :D Aš tiesą pasakius pavydžiu, kadangi man irgi reikia pinigų, man nebe paauglystė, bet ir vargas man tokius pinigus uždirbt, o jis skaičius suvedęs jau turi kišenėje tiek metalo, kiek jūs jaunystėj netūrėsit. :D

O tai *Myliu Las-Venturas.lt* tu neprašai tėvų pinigų ant maisto? Man tai čia viskas normalu yra, baisiai jau narditi nori ane?...

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu gal nuo gyvenimo "atsilikęs" ? Vakar vakare apie tai pakalbėjom serveryje šiek tiek, ir apskritai man kaimynas pasakė, sakau reik pasidalinti :D Bet nekėliau į svetainė, nes yra tokių durnių, kurie pradeda "išsipisinėti" iš jo plaukų spalvos ir strazdanų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pzdc *Myliu Las-Venturas.lt* biski:DDD,Maladec 8k :OO

Tu dar ryžesnis

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu :)

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu dar ryžesnis

Ane? Matiai? :DDD *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt*

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai, netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...