Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Hulio_Flanagan

Mano atsiliepimas apie serverį

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki.


Manau jau galiu kažką pasakyti apie serverį. Čia žaidžiu jau trečia diena, nuo kovo 24 dienos. Kas mane sudomino serveryje? Iš pradžių pasirodė netvarkingas serveris. Bet greitai nuomone pakeičiau. Dar mane labai suglumino komandos /adminams, kodėl ne /admin, ar /navigacija, kodėl ne /gps? Bet kai išsikviečiau admin'ą, jis man padėjo, nuteleportavo iki vairavimo mokyklos, ir tai pakėlė serverio kartelę mano akyse, dar kaikas labai man patiko - skirtingos teisių kategorijos, ir atsiskaitymo būdas, manau šis būdas išties patogus ir gražiai atrodo. Darbai - darbų pasirinkimas pakankamas, bet trūksta įdomesnių darbų be direktoriaus pakvietimo,  aišku, yra kur patobulinti ir senus darbus, pavizdžiui ugniagesius, galėtų rodyti kur dega, ir už tai duoti pinigų. Dar labai man patikęs dalykas - lėtas pinigų ir XP kilimas. Kodėl man tai patiko? Nes nebus multi milijonierių, ar žaidėjų su milžiniškais XP kiekiais. Kai pradėjau dirbti ir vygdyti /misijos, pradėjau įsijausti į serverio ritmą, pripratau prie serverio pokalbio spalvų, išmokau kasti lobį, dar kaip tik šiandien iškasiau vieną. Bet vis aš dar nepripratau prie vieno dalyko - netvarkingų atrankų, pavizdžiui buvau kažkurios mafijos atrankoje, kol buvau trumpam nuėjęs nuo kompiuterio visus iššaudė, taip pat dažnai iš oro pradeda šaudyti. Šiaip viskas gerai, tikiuosi ir toliau čia žaisti, plėsti pažįstamų ratą, įsijausti į serverį ir galų gale rasti padorų darbą.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...