Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Benjamin_Orbit

Atsiliepimas apie serverį ! [ Benjamin ]

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi ! Kaip ir visi, pastebėjote, esu naujokas. Tad, nusprendžiau aprašyti serverį savo akimis.


 Šiandien t.y 2014-03-29 apie 23:00, atėjau į serverį, nes patarė draugas. Parašė, lyg ir skype bot'ą lyg ir ne, tiesiog, " - Sveikas ateik į serverį, čia linksma ... " Na, aišku aš "susileidau" ir sakau, nu tebunie, nueisiu, juk kojų nenukirs.
Atėjau į serverį, ir vos tik prisijungęs pamačiau tikrai labai gerai išvystytus darbus (script / map / ekonomikos ) atžvilgiu. 
Visų pirma, labai patiko apmokymai, kurie tikrai suteikė daug žinių apie pačio serverio miestą. Liftas, mane tiesiog sužavėjo (nekabinsiu aš jo) bet man jis labai patiko, tai pasivažinėjau gal 3 kartus. 



Išėjau iš lifto, ir galvojau, kur toliau eit ? Ką daryt ? Na, tai bandžiau vis rašyti /admin - /admins bet nieko, bet tik parašęs teisingai 1 sekundės tikslumu, man atrašė apie 5 administratorius. Pirmasis buvo : Justis_Daedo. Jis iškarto mane pagydė (heal) nusitelino pas save (prie sandking) ir man aprodė dar detaliau miestą. Pasakė komandas, tiesiog galiu teigti jog Justis jau Las-venturas.LT mano žaidimo tėvas, jis mane išleido į pasaulį. Na, aprodęs viską, jis mane nuvežė į vairavimo mokyklą, kurioje išlaikiau visas teises. Ir sėdau  į mašiną ir pavažinėjau.


Važinėdamas, galvojau - Kaip administratoriai / VIP nariai gali rengti tiek daug eventų ? Iš vien eventai, kurie tesėsi ir tesėsi. Tai jau tikrai didelis pliusas serverio atžvilgiu. Serverio motyvacija kalbant apie ekonomikos pusę labai labai gera. Pinigų žaidėjai turi nei per daug nei per mažai. Aišku, visuose serveriose yra turtuoliai ir vargšai, bet kaip sakoma " visokių būna, visokių ir reikia". 


Apie serverį, sužinojau daug, išmokau pagrindines komandas, susipažinau su pačiu miestu. 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Justis_Daedo [ Labai labai ačiū tau, tikrai labai padėjai, dėkingas visokeriopai mano tėve :D ].

Deividas_Britas [ Tavo script darbai nerealūūūs. Man atrodo, tu vienas iš geriausių mano matytų scripterių. Ačiū tau ].

Invision_White [ Malačius, jog prižiūri bei laikai serverį, labai ačiū tau ].


                            


                                                                                                                                        Su visa derama pagarba, Benjamin'as.    

 

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Džiugu matyti tokius puikius atsiliepimus apie serverį,bei mano pagalba :) ,tas geras buvo "mano tėvas" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Džiugu matyti tokius puikius atsiliepimus apie serverį,bei mano pagalba :) ,tas geras buvo "mano tėvas" :D

Jo... O dėl tėvo tai čia irgi - Jo.. :D.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, jau šiandien susitikom pokeryje ir Jusčio su Lionel rengiamame „Bėk nuo Ginklo“ evente. Sėkmės tau žaidime, tikėkimes pasiliksi. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, jau šiandien susitikom pokeryje ir Jusčio su Lionel rengiamame „Bėk nuo Ginklo“ evente. Sėkmės tau žaidime, tikėkimes pasiliksi. :)

Sveikas, atsimenu. Ačiū, tikrai liksiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu,kad vis dar čia žaidi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų servery, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime  :)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas ,,atvykęs'' !! :) Tikimės, kad pasiliksi čia ilgai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...